Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(Karbynė)
Šiandien ne šuntavimas buvo. Čia tam, kad kaskart punkcijos nereikėtų atlikinėt iš naujo.

smile.gif
Atsakyti
Mazulele mes su tavimi... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kažin kaip mūsų Mažulėlei sekasi g.gif .Tikiuosi geriausio 4u.gif .
Atsakyti
Labukas 4u.gif Oi, kaip jau senokai čia besilankėm wub.gif Vis visokių reikaliukų surandam, niekas labai jau ir neleidžia prie kompo sedėt, kartais rašai rašai, o mažoji per sekundę perkrauna kompą... lotuliukas.gif Na, viską rašyt iš naujo praeina noras...
Oi, kokių čia liūdnų naujienų. Mes irgi su Tavim, Mažulėlė .Pamatysi , viskas bus gerai. Tik labai tuo tikėk. Įsivaizduoju, kaip dabar sunku...
Koks didčkis tindiriuškos sūnaitėlis .Kaip smagu thumbup.gif Turbūt apetitu nesiskundžiat ? Mes tai vargstam, kol ką įsiūlai... Ale žandukai tai auga. Visi taip ir sako, gerai valgo matyt. Ech, kad taip ir būtų...Praeitą savaitę svėrėmės, tai 9,2kg. Galėtų būt ir daugiau...
Ryt einam duot kraujuko pas alergologus. žiūrėsim, nuo ko čia beria, žandukai raudonuoja...Užvakar buvom konsultacijoj, tai nieko gero nepasakė. Aš pati daugiau žinau. Galvojau, kokį kremuką parekomenduos...Nieko panašaus.Pačiai reikėjo vos ne pešt informaciją. Klausinėt apie man žinomus , girdėtus kremukus.
Iš to tyrimo gal bus daugiau naudos. Bet iš venos kraujuką ims...Oi, skaudes mano zuikuciui...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif .
Įlindau pasiguosti , gulim su Matuku ligoninėj verysad.gif .Mano mažulėlis naktį pradėjo dusti ir atsidurėme ligoninėja verysad.gif .Pasirodo mums laringitas va doh.gif .Parbėgau truputį pailsėti namo , palikau su tėčiu vargšelį.Kankinasi vaikas , tiek nenori kvėpuoti vaistukų , kad būnam abu šlapi verysad.gif .Bet tikiuosi , kad viskas greitai baigsis biggrin.gif .Arnas pas močiutę išvažiavo , tai irgi bijau kad tas nesusirgtų.Nors gydytoja sakė , kad turėtų kristi ir tas verysad.gif .Tai dabar nerimauju , kad ir tas nesusirgtų doh.gif .Už lango pavasaris , o mes ligoninėj, kaip nesmagu verysad.gif .
Na tiek merginos , saugokit savo mažylius ir nesirkit lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pelytė76 @ 2007 03 12, 16:28)
Sveikos  4u.gif .
Įlindau pasiguosti , gulim su Matuku ligoninėj  verysad.gif .Mano mažulėlis naktį pradėjo dusti ir atsidurėme ligoninėja  verysad.gif .Pasirodo mums laringitas va  doh.gif .Parbėgau truputį pailsėti namo , palikau su tėčiu vargšelį.Kankinasi vaikas , tiek nenori kvėpuoti vaistukų , kad būnam abu šlapi  verysad.gif .Bet tikiuosi , kad viskas greitai baigsis  biggrin.gif .Arnas pas močiutę išvažiavo , tai irgi bijau kad tas nesusirgtų.Nors gydytoja sakė , kad turėtų kristi ir tas  verysad.gif .Tai dabar nerimauju , kad ir tas nesusirgtų  doh.gif .Už lango pavasaris , o mes ligoninėj, kaip nesmagu  verysad.gif .
Na tiek merginos , saugokit savo mažylius ir nesirkit  lotuliukas.gif .


sad.gif sad.gif sad.gif
Na labai ne kokios naujienos, Pelyte sad.gif SIaubas kažkoks, neįsivaizuoju blink.gif Tai čia užkrečiamas tas laringitas ir būtinai turi dusti? Nu tikrai infarkta gaučiau.... Na kad tik Arnas nesusirgtu, gal atsilaikys kaip nors? Sveikit 4u.gif 4u.gif
Kažko mūsų skyrelį bėdelės užpuolė.... Mažulėlei ir jos lėlytei kaži kaip sekasi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 12 kovo 2007 - 19:14
QUOTE(Velaura @ 2007 03 12, 19:13)
Mažulėlei ir jos lėlytei kaži kaip sekasi?  g.gif


QUOTE(Karbynė)
Klinikose. Gydosi. Buvo užpuolus temperatūra (tikiuos baigias), o paskui - bus matyt. Kai bus kokių naujovių stengsiuos jum parašyt, dabar matyt tiesiog geriausiai apibūdinti žodžiu - laukimas. Tiesa - praeitą savaitę nuėmė freiko pagalvėlę  bigsmile.gif Šiandien pati mačiau - tai ir pakalbino mane vaikas ir labai gražiai pasišypsojo  wub.gif Išmokus naujų kalbos subtilybių, tai stengės parodyti  ax.gif 


4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Labai seniai jau čia besilankiau blush2.gif ax.gif

Dabar esu labai užsiėmusi, tai vat forumas jau didelis malonumas, nes ir mokausi dieniniam ir šiek tiek dirbu, o dar ir mažiukei stengiuosi visą dėmesį skirti.

Na, mes jau didelės, regis visai nesiskiriam nuo kitų vaikų, mažoji puikiai valgo, daug juda, labai energingas vaikas, jau bando kalbėti. Nakčiai užmiegame be problemų, tik va dieną pieų visai nesinori... Sirgti, kol kas nesergame, dėkui Dievui ir šiaip lygtais jokių bėdelių thumbup.gif


Sveikit, ligoniukai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! tikrai nesmagu skaityti apie sergancius vaikucius.... verysad.gif stiprybes ju mamytems ir sveikatos mazyliams! smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, ir mazyliai,

As taip pat nesilankau daznai forume, nera laiko, negaliu speti lakstyti is paskos. Duodas kaip vijurkas, atrodo motoriukas uzpakaliuke istatytas. Nusisukti visiskai neimanoma doh.gif .
Atsakyti
Mamytes,

Keliu menesiu jusu neisnesiotukai pradejo slaiuzioti ar vaikscioti? ax.gif Maniskis labai tingi viska daryti doh.gif . Eiti jam patinka, bet va guleti ant pilvo ne uz ka, tai turbut ir neslaiuzios. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2007 03 19, 17:50)
Mamytes,

Keliu menesiu jusu neisnesiotukai pradejo slaiuzioti ar vaikscioti?  ax.gif  Maniskis labai tingi viska daryti  doh.gif . Eiti jam patinka, bet va guleti ant pilvo ne uz ka, tai turbut ir neslaiuzios.  ax.gif

Maniškė pirmuosius savarankiškus žingsnelius už nieko nesilaikant pradėjo žengti 11 mėn., o jau labai tvirtai eiti metukų ir mėnesio.Beje, dukrytė nešliaužiojo.
Atsakyti