Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

Sveikos mamytes,
as irgi jau retokai berasau, kazkaip tik paskaitineti vis ilendu kasdien. Manasis jau dickis, 1 metukai ir 2 menesiai, sveria daugiau kaip 14 kg., auga tikras atamanas.
Migdymo procesas is viso sunkus atvejis - jei migdau as, maivosi, keliasi, jei vyras - luzta is karto thumbup.gif
zodziu jau skiria kad mama galima pasokdinti daugiau nei kitus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriuska @ 2007 02 26, 10:56)
Sveikos mamytes,
as irgi jau retokai berasau, kazkaip tik paskaitineti vis ilendu kasdien. Manasis jau dickis, 1 metukai ir 2 menesiai, sveria daugiau kaip 14 kg., auga tikras atamanas.
Migdymo procesas is viso sunkus atvejis - jei migdau as, maivosi, keliasi, jei vyras - luzta is karto  thumbup.gif
zodziu jau skiria kad mama galima pasokdinti daugiau nei kitus  doh.gif



Oho koks didelis , nu jau čia tikras atamanas thumbup.gif .
Mes kaip tik šendien svėrėmės tai sveriam vienas 9 kg., o kitas 8,800 .O esam metukų ir beveik mėnesiuko thumbup.gif .
Kas dėl mamų šokdinimo irgi pastebėjau. Manes nėra ,ar aš kitam kambarį vaikai ramiausi, tvarkosi savo reikalus ir tiek. O aš tik pro duris ir prasideda zyzimai , trypčiojimai , ropojimai iš pasko , iš serijos nu pakelk doh.gif .Kai palieku pas mama irgi sako ramiausi vaikai , tik aš atvažiuoju iškart zyzia , raitosi.Mama sako , pas mus tokių problemų nėra thumbup.gif .protingi tie mūsų vaikai ir tiek biggrin.gif , žino ką pašokdinti galima thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(tindiriuska @ 2007 02 26, 08:56)
Sveikos mamytes,
as irgi jau retokai berasau, kazkaip tik paskaitineti vis ilendu kasdien. Manasis jau dickis, 1 metukai ir 2 menesiai, sveria daugiau kaip 14 kg., auga tikras atamanas.
Migdymo procesas is viso sunkus atvejis - jei migdau as, maivosi, keliasi, jei vyras - luzta is karto  thumbup.gif
zodziu jau skiria kad mama galima pasokdinti daugiau nei kitus  doh.gif


TIndiriuska, kuo tu ji maitini kad toks dickis? biggrin.gif Maniškė tai 8 kol svers jauciu pusmetis praeis... Metukų svėrė 7,3 kg doh.gif
Dėl šokdinimo tai jo, prieš mane didžiausia programa... doh.gif
Pradėjo DOnata pagaliau normaliai eiti į priekį už rankų laikydamasi, o tai iki šiol tik į šoną eidavo biggrin.gif Ir kojas mano akimis normaliai stato thumbup.gif Oj laukiu kol pradės normaliai vaikščioti, svajoju kaip vasarą lakstysim po sodą biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ir aš su naujienom sad.gif

Mažulėlė su dukryte Klinikose. Kiek suprantu vandenukų prisikaupė tiek, kad dar labiau praskėtė skilvelį, pakilo momenėlis, vaikiukas pradėjo vemti (t.y. atpilti viską ką suvalgo). Vakar padarė punkciją, paėmė skysčius cheminiam tyrimam (lyg rado kraujo priemaišų), tai po kurio laiko vaikutis jau pavalgė, o naktį vėl atpylinėjo. Žodžiu laukiam pakitimų į gerą pusę...
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 01, 07:50)
Sveikos, ir aš su naujienom sad.gif

Mažulėlė su dukryte Klinikose. Kiek suprantu vandenukų prisikaupė tiek, kad dar labiau praskėtė skilvelį, pakilo momenėlis, vaikiukas pradėjo vemti (t.y. atpilti viską ką suvalgo). Vakar padarė punkciją, paėmė skysčius cheminiam tyrimam (lyg rado kraujo priemaišų), tai po kurio laiko vaikutis jau pavalgė, o naktį vėl atpylinėjo. Žodžiu laukiam pakitimų į gerą pusę...


Tai ne kokios naujienos sad.gif Laikom kumštukus kad viskas būtų gerai ir greičiau pasveikę sugrįžtumėt į namučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 01, 07:50)
Sveikos, ir aš su naujienom sad.gif

Mažulėlė su dukryte Klinikose. Kiek suprantu vandenukų prisikaupė tiek, kad dar labiau praskėtė skilvelį, pakilo momenėlis, vaikiukas pradėjo vemti (t.y. atpilti viską ką suvalgo). Vakar padarė punkciją, paėmė skysčius cheminiam tyrimam (lyg rado kraujo priemaišų), tai po kurio laiko vaikutis jau pavalgė, o naktį vėl atpylinėjo. Žodžiu laukiam pakitimų į gerą pusę...

unsure.gif unsure.gif Laikom kumstelius uz Mazuleles lelyte.Tikekimes viskas susitvarkys...
Atsakyti
Oho čia tai nustebau ir išsigandau doh.gif .Tikrai ne kokios naujienos g.gif .Bet tikėkimės , kad viskas bus gerai . Laikau ir aš kumštukus už jus verysad.gif .
Atsakyti
Tikiuosi, kad pas mazuleles dukryte viskas susitvarkys...
Mums irgi netiketai biskuti vandenuko smegenyse rado ir spaudima, bet sake, kad jis labai nezymus, tad nieko baisaus. Bet vistiek kazkaip neramu g.gif Anksciau echoskopijos rode, kad viskas gerai, tai matyt tik neseniai atsirado, o gal anksciau tiesiog nepastejo g.gif Na, pagyvensim pamatysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denlen26: 01 kovo 2007 - 14:38
Ryt operuos. Daugiau nesiplėsiu (čia laikinai kažką įves, kad valytųsi vandenukai).
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 01, 22:29)
Ryt operuos. Daugiau nesiplėsiu (čia laikinai kažką įves, kad valytųsi vandenukai).



Jo kažka esu girdėjusi , kad įveda kažką ir vandenukas valosi verysad.gif .Kai gulėjau kaune vienam vaikui tai ruošėsi daryti, bet mus paleido namo ir nebežinau kaip jam ten baigėsi verysad.gif .


Na patikėkit man labai skaudu ir baisu doh.gif , na nežinau ar čia man vienai atrodo , bet jausmas toks , kad mano vaikams ka nors darytu g.gif .Greičiausiai mūsų visų bėdelės mus suartino labai , gal todėl taip aš ir jaučiuosi verysad.gif .
Atsakyti
Turbūt...kai pats patiri tą kito bėdos artimesnės tampa. O ryt užsakom daug daug gerų gerų minčių mirksiukas.gif Viskas jiems turi būt gerai.

Paskui ateis laikas kartu džiaugtis jums visoms. Pamatysit. mirksiukas.gif Pati to nepatyriau (na kiek patiriu dabar, tik su tėvais to niekaip nepalyginsi), bet žiūriu į jus ir bandau mokytis stiprybės.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 01, 20:29)
Ryt operuos. Daugiau nesiplėsiu (čia laikinai kažką įves, kad valytųsi vandenukai).



QUOTE(Pelytė76 @ 2007 03 01, 20:37)
Jo kažka esu girdėjusi , kad įveda kažką ir vandenukas valosi  verysad.gif .Kai gulėjau kaune vienam vaikui tai ruošėsi daryti, bet mus paleido namo ir nebežinau kaip jam ten baigėsi  verysad.gif .
Na patikėkit man labai skaudu ir baisu  doh.gif , na nežinau ar čia man vienai atrodo , bet jausmas toks , kad mano vaikams ka nors darytu  g.gif .Greičiausiai mūsų visų bėdelės mus suartino labai , gal todėl taip aš ir jaučiuosi  verysad.gif .


Tikrai labai skaudu sad.gif
Mažulėle laikykis mes su tavim 4u.gif
Turbūt čia apie šuntavimą ...
Atsakyti