Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(Pelytė76 @ 2007 02 16, 20:45)
Pas mus irgi būdavo mažakraujystė pastoviai  doh.gif , net po tris kartus kraujuką dapylė vaikams  doh.gif .Bet mes nuo pat pradžių ir dabar geria geležį, ar diegliukai buvo ar dar kas nors niekada nenutraukėm .Bet dabar mūsų kraujukas labai šaunus 130 ir 132  thumbup.gif .Bet viestiek dar geležį geriam.O foline tai iki kokių pusės metų , o paskui kaip ir Herėja pasimesdavau ar užmiršdavau , taip ir nutraukėm gėrimą.Taip pat geria multitabs vitaminus ir viskas  thumbup.gif .O pradžioj tai irgi krūvos tų lašiukų  doh.gif , reikėtavo net žymėtis kažkur.


Oho koks hemoglobinas thumbup.gif Pas mus turbut toks nera , siaip musu i normas tilpo, bet apatine riba pagal paskutini tyrima .. Dabar vel gavom lapuka , bet ko tai visai nenoriu jos i poliklinika tisti per tuos gripus... O geleži metėm gerti gal kokiu 8-9 men. Ir nesumažėjo kraujo rodikliai visai tongue.gif

QUOTE(BiteRite @ 2007 02 19, 17:30)
Sveikos,

Noreciau prisijungti prie jusus, nora jau esu vienoj neisnesiotuku temoje  smile.gif
Turiu suneli, gime sausio 3d, 36 savaiciu, del mano preklampsijos ir vaisiaus hipoksijos padare cezari. Mazuliukas labai buvo: svoris 1940 g. ugis 43cm. Net nezinodami vardo reiksmes pavadinom Povilu, o is lotynu kalbos Povilas reiskia mazas  smile.gif
Tai va dabar jau sveriam 3600 g , bet va beda uzpoule, vaikas jau trecia dien pakimes, bet temperaturos nera, tai pediatrai atsisake lankyti, tipo gripas siaucia ner reikalo. O man labai neramu kai toks mazuliukas, o jau ligos puola  verysad.gif 
Zodziu, va su kokiom nekokiom as naujienom...


Sveika, prisijungusi smile.gif Na va, dabar jau jūs jauniausi mūsų skyrelyje smile.gif Sveikite 4u.gif
O kur dar neisnesiotuku tema yra idomu man pasidare? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 19, 17:30)
Sveikos,

Noreciau prisijungti prie jusus, nora jau esu vienoj neisnesiotuku temoje  smile.gif
Turiu suneli, gime sausio 3d, 36 savaiciu, del mano preklampsijos ir vaisiaus hipoksijos padare cezari. Mazuliukas labai buvo: svoris 1940 g. ugis 43cm. Net nezinodami vardo reiksmes pavadinom Povilu, o is lotynu kalbos Povilas reiskia mazas  smile.gif
Tai va dabar jau sveriam 3600 g , bet va beda uzpoule, vaikas jau trecia dien pakimes, bet temperaturos nera, tai pediatrai atsisake lankyti, tipo gripas siaucia ner reikalo. O man labai neramu kai toks mazuliukas, o jau ligos puola  verysad.gif 
Zodziu, va su kokiom nekokiom as naujienom...

Sveiki 4u.gif 4u.gif sutapimas biggrin.gif kai musu gime spirgutis neisnesiotukas davem varda Pauliu -reiskia mazas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O vyras vis Poviliukas bus Poviliukas biggrin.gif biggrin.gif bet Pauliukas 4u.gif
na del pakimimo gal tai nera ligele g.gif ,nesloguoja ,nekosti ,tempos neturi ,tikrai gal nieko baisaus g.gif O mus vakar vos is poliklinikos neisvijo blush2.gif bet kadangi sergam tai apziurejo rolleyes.gif sake be kovo vidurio net neiti unsure.gif

Sveikatytes jums ir aukit diduciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 02 19, 22:54)
Sveika, prisijungusi  smile.gif  Na va,  dabar jau jūs jauniausi mūsų skyrelyje smile.gif Sveikite  4u.gif
O kur dar neisnesiotuku tema yra idomu man  pasidare?  g.gif



http://www.supermama...?...50197&st=96
Cia skyrelyje "motinyste ir tevyste", subforumas "nuo 0 iki 1 metu".
Gal kuri galit patari, po kiek kartu ir koki kieki misinio duoti vaikui. Dabar pries tris d. svere 3600 g. Be to noriu pal\klausti kokios misiniu rusys yra su prebiotikais?
Atsakyti
QUOTE(BiteRite @ 2007 02 20, 11:12)
http://www.supermama...?...50197&st=96
Cia skyrelyje "motinyste ir tevyste", subforumas "nuo 0 iki 1 metu".
Gal kuri galit patari, po kiek kartu ir koki kieki misinio duoti vaikui. Dabar pries tris d. svere 3600 g. Be to noriu pal\klausti kokios misiniu rusys yra su prebiotikais?


Ai tai mes jau per didelės į tą skyrelį lotuliukas.gif

APTAMIL su prebiotikais. Išgeriamo pieno kiekis priklauso nuo kūdikio svorio. Jo išgerti turi 1/5 esamo svorio,t.y. kūdikio svorį gramais padalink iš 5 ir sužinosi pieno mišinio normą parai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 23 vasario 2007 - 12:02
Jo auga mūsų gražuoliukai , jau mamoms nebeidomu su mumis darosi lotuliukas.gif .Vaikai didesni , problemos visai jau kitokios .Aš irgi buvau užėjusi kažkada paskaitinėti į tą skyrelį, na vistiek įdomu , ne tiek jau senai ir mes iš tų bėdelių išaugome thumbup.gif .
Velaura , kaip tavo mažoji laikosi ? Gal jau pradėjai dirbti ?Kad rečiau bematau tave čia bigsmile.gif .Nors ir pati , paskaitinėju , bet parašyti nebėra laiko doh.gif .Sukasi maniškiai aplink , spėk gaudyti.Tai kompo laidai geriausias dalykas jiems.Tai pribėgu kada užmiega.O miega tai vis rečiau doh.gif .Arnas kažko buvo apsirges , temp. 38 sukilo, bet nei gerklė , nei kosulio nieko nebuvo.Taip pat puikiai ir nukrito pati , tai net nesupratau kas jam buvo g.gif .Gydytojos kalusiau , gal kripas , sakė kad lyg ir ne g.gif .Greičiausiai skiepai padėjo , kad taip lengvai baigėsi.O Matas taip ir neapsikrėtė, nors buvau jau pasiruošusi ir jo sirgimui.Šiaip rėkiam naktim doh.gif , net neisivaizduojam abu su vyru , kas jiems yra g.gif .Tai budim abu vienas iki trijų nakties , kitas nuo trijų iki ryto doh.gif .Nes apie šeštą nulužta iki aštuonių , ir pas mus dieną vėl prasideda pioneers.gif .Labai pradėję yra muštis tarpusavyje, nebeimanoma nuo to cypimo doh.gif .Dėl žaislų , dėl sausainių na visko reikia to pačio , nors viską turi atskirai.Bet vistiek įdomiau, kad paimi nuo brolio.Aš taip kartai pagalvoju, kada jau supras , kad gali ir užmesti su tuo žaislu ar puodu kokiu , ot tada turėtų mėlyni vaikščioti box.gif .O šiaip tai labai linksma juos stebėti ,nes prasidėjo tarpusavio bendravimas .Mes sakom jau keletą žodelių va thumbup.gif : mama, tete, ate (ačių) ir Edi.Vyresnėlis yra Edvinas tai eina iš paskos ir rėkia edi , edi, edi.Ir šiaip labai mėgsta viską kartoti labai .Pradėjom daryti pratimukus akytėm , ateina gydutoja į namus.Tai labai džiaugiuosi , gal kažkiek ir padės mums biggrin.gif .Lankom tas mankštas dar vis .Nors labai sunku su dviem doh.gif , bet ko nepadarysi dėl vaikų sunglasses2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pelytė76 @ 2007 02 23, 22:33)
Velaura , kaip tavo mažoji laikosi ? Gal jau pradėjai dirbti ?Kad rečiau bematau tave čia  bigsmile.gif .Nors ir pati , paskaitinėju , bet parašyti nebėra laiko  doh.gif .Sukasi maniškiai aplink , spėk gaudyti.Tai kompo laidai geriausias dalykas jiems.Tai pribėgu kada užmiega.O miega tai vis rečiau  doh.gif .Arnas kažko buvo apsirges , temp. 38 sukilo, bet nei gerklė , nei kosulio nieko nebuvo.Taip pat puikiai ir nukrito pati , tai net nesupratau kas jam buvo  hm .Gydytojos kalusiau , gal kripas , sakė kad lyg ir ne  g.gif .Greičiausiai skiepai padėjo , kad taip lengvai baigėsi.O Matas taip ir neapsikrėtė, nors buvau jau pasiruošusi ir jo sirgimui.Šiaip rėkiam naktim  doh.gif , net neisivaizduojam abu su vyru , kas jiems yra  g.gif .Tai budim abu vienas iki trijų nakties , kitas nuo trijų iki ryto  h .Nes apie šeštą nulužta  iki aštuonių , ir pas mus dieną vėl prasideda  pioneers.gif .Labai pradėję yra muštis tarpusavyje, nebeimanoma nuo to cypimo  doh.gif .Dėl žaislų , dėl sausainių na visko reikia to pačio , nors viską turi atskirai.Bet vistiek įdomiau, kad paimi nuo brolio.Aš taip kartai pagalvoju, kada jau supras , kad gali ir užmesti su tuo žaislu ar puodu kokiu , ot tada turėtų mėlyni vaikščioti  box.gif .O šiaip tai labai linksma juos stebėti ,nes prasidėjo tarpusavio bendravimas .Mes sakom jau keletą žodelių va  thumbup.gif : mama, tete, ate (ačių) ir Edi.Vyresnėlis yra Edvinas tai eina iš paskos ir rėkia edi , edi, edi.Ir šiaip labai mėgsta viską kartoti labai .Pradėjom daryti pratimukus akytėm , ateina gydutoja į namus.Tai labai džiaugiuosi , gal kažkiek ir padės mums  biggrin.gif .Lankom tas mankštas dar vis .Nors labai sunku su dviem  :h , bet ko nepadarysi dėl vaikų  :iai .


Sveikutė, Pelyte 4u.gif Aga, as jau atidirbau dvi savaites doh.gif Laikas eina kažkaip greitai g.gif Tai nebe kasdien čia užeinu blush2.gif
JO, isivaizduoju kad tau su dviem yra ką veikt doh.gif maniškė irgi įsigeidžia visko ką sesė turi , tai ji kartais nusileidžia bet žinoma ne visada, irgi protelio dar ne kažin kiek biggrin.gif
Donata jau irgi kai ka sako, mama, tete, ate, baba, daro caca DOnata , vire kose, katučių ploja, bambyte parodo biggrin.gif Dar nevaikštom, tik eina šoniuku tai gan vikriai prisilaikydama. O tiesiai kai bandai už rankučiu paimt tai ne... Na bet ateis laikas..
užmigt problematiška, nebežinau kaip. Kai su aukle tai atsigula , paguli užmiega, o su manim tai neguli iš viso, iš karto keliasi ir nebandyk guldyt doh.gif Buvo čia porą savaičių prasčiau naktimis miegojo, bet dabar jau nieko tik kad keliasi anksti - 6 val dzin jai ar darbo diena ar savaitgalis doh.gif Užjaučiu, kad taviškiai taip nemiega.. Gal dieną tada miega? Manoji tai diena porą val jei numiega tai gerai..
Užmigdžiau va kaip tik , įdomu kiek miegos, atsikėlė tai 6, o migdymo procesas truko 2 val ...
Atsakyti
Sveikos,
gal žinote kur būtų galima nusipirkti sauskelnių mažesnių nei pirmas numeris?
Atsakyti
QUOTE(Sedula @ 2007 02 24, 18:42)
Sveikos,
gal žinote kur būtų galima nusipirkti sauskelnių mažesnių nei pirmas numeris?


tikriausiai tik vaistinėse g.gif o jūs labai maži? blush2.gif nes libero sauskelnės naujagimiams (2-4 kg) šiek tiek mažesnės nei visos kitos pirmo numerio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedula @ 2007 02 24, 18:42)
Sveikos,
gal žinote kur būtų galima nusipirkti sauskelnių mažesnių nei pirmas numeris?


iki 2kg sauskelnių prieš metus pavykdavo gauti tik Santariškių vaikų ligonines vaistinėje.. O tų dar mažesnių, berods iki pusantro kg tai ir ten neteko matyti g.gif Ligoninė tik buvo gavusi labdaros tai duodavo tiems kuriem reikėjo ir labai per dideli tie kiti buvo.
Atsakyti
Ačiū mamytės 4u.gif . Bandysim santariškėse ieškot.
Noriu padėt mamytei, kurios skruzdėlytė gimė tik 650g.
Atsakyti
QUOTE(Sedula @ 2007 02 25, 12:05)
Ačiū mamytės  4u.gif . Bandysim santariškėse ieškot.
Noriu padėt mamytei, kurios skruzdėlytė gimė tik 650g.



Žiūrint , kur gyvenate. KMUK vaistinėje ,taip pat būdavo iki 2 kg. Libero pamperiukų.Gerai žinau , nes pati pirkau ilgą laiką lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sedula @ 2007 02 25, 10:05)
Ačiū mamytės  4u.gif . Bandysim santariškėse ieškot.
Noriu padėt mamytei, kurios skruzdėlytė gimė tik 650g.

bigsmile.gif bigsmile.gif uj kokia coliuke wub.gif wub.gif Sveikatytes jai ir mamytei wub.gif wub.gif
Atsakyti