Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(denlen26 @ 2006 12 27, 20:00)
Sveikos Mamytes! Noreciau visas pasveikinti su Kaledom ir palinketi, kad jusu vaikuciai augtu sveiki, protingi ir linksmi!

Lankiausi sioje temoje viena karta, po to kazkaip neturejau laiko. Dabar ir vel noreciau prisijungti. Mano sunus gime 35 sav., tesvere 1740 gr., 44 cm. Dabar jam jau 9,5 menesiai. sveriam 7700, ugis 70 cm.


Sveika 4u.gif ,mes buvom 34 savaiteliu ir svoris ir ugis lygiai tokie pat kaip jusu 4u.gif 4u.gif na mums jau 5 greitai bus menesikai ,bet as nepergyvenu labai kad jis (nesivarto -nors bando,tik neseniai pradejo siekti zaisliuka ir sestis) ir visa tai manau tik manksteliu ir masaziuku deka 4u.gif gal tikrai tavo mazyliui reikia manksteliu nes po ju zinok vaikas labai pasikeicia .Mums skyre manksteles del to kad,per didelis raumenuku tonusas rolleyes.gif
Bet tu labai nepergyvenk kad kasko nedaro mazylis ,tiesiog individualus tie vaikiukai ir viska prades daryti tada ka da jiems to noresis mirksiukas.gif juk visviena mums gi truksta tu savaiteliu .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2006 12 28, 00:13)
Sveikos, mamytės  4u.gif
Kažkaip čia aptilę, aprimę pas mus  g.gif
Trepse, čia tave perkrikštijo ar kaip suprast  blink.gif  ax.gif
Dėl svorio tai maniškė jaučiu lengviausia šiame skyrelyje - 11 men 7 kg. Na bet valgo ji normaliai, linksma, patenkinta kažkaip nesureikšminu aš to svorio. Tuo labiau kad neišnešiotukams atskiros svorio lentelės yra ir jie kol pasiveja bendraamžius tai ne taip greitai.

Sveikos,
ai, persikrikštijau... blush2.gif Pastoviai aš čia zirziu, skundžiuos, tai man tas negerai, tai anas, tai manoji to nedaro, tai ano, tai naktim nemiega, tai dar kas nors, tai ir pasivadinau kaip priklauso...
Kas pas jus, Velaura, naujo? Man tai labai įdomu, ką naujo mokat... ax.gif Žinai, kad galėčiau ir savąją pamokint... mirksiukas.gif Bijom atsilikt... lotuliukas.gif
Aš tai baisiai džiaugiuosi, kad jau „sąmoningai“ „ate“ sako, t. y. tada, kada reikia... Dar moka rankytę paduot, kai sakai „Duok labas“... Jau klaunui muzikytę paleidžia patraukus už virvutės, sau lopšinę pasidainuoja... Nupirkom vaikštynę, tai laksto kaip pasiutus, ropom nepaveju... Jau visi keliai skauda... doh.gif Jau daug daugiau čiauška, kažką panašaus ir į „mama“ sako... Labai juokingai leidžia visokius garsus (mauroja kaip velniukas...) ir garsiai juokiasi, kai aš ją pamėgdžioju...
Didžiausia šio sezono naujiena — miegam naktimis! bigsmile.gif Pagaliau jaučiuosi kaip normalus žmogus — gulamės vakare, keliamės ryte... Ir pietų miego miega vieną kartą, apie 12 val. Tai va... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2006 12 28, 09:28)
Sveikos,
ai, persikrikštijau...  blush2.gif  Pastoviai aš čia zirziu, skundžiuos, tai man tas negerai, tai anas, tai manoji to nedaro, tai ano, tai naktim nemiega, tai dar kas nors, tai ir pasivadinau kaip priklauso...
Kas pas jus, Velaura, naujo? Man tai labai įdomu, ką naujo mokat...  ax.gif  Žinai, kad galėčiau ir savąją pamokint...  mirksiukas.gif Bijom atsilikt...  lotuliukas.gif
Aš tai baisiai džiaugiuosi, kad jau „sąmoningai“ „ate“ sako, t. y. tada, kada reikia... Dar moka rankytę paduot, kai sakai „Duok labas“... Jau klaunui muzikytę paleidžia patraukus už virvutės, sau lopšinę pasidainuoja... Nupirkom vaikštynę, tai laksto kaip pasiutus, ropom nepaveju... Jau visi keliai skauda...  doh.gif Jau daug daugiau čiauška, kažką panašaus ir į „mama“ sako... Labai juokingai leidžia visokius garsus (mauroja kaip velniukas...) ir garsiai juokiasi, kai aš ją pamėgdžioju...
Didžiausia šio sezono naujiena — miegam naktimis!  bigsmile.gif Pagaliau jaučiuosi kaip normalus žmogus — gulamės vakare, keliamės ryte... Ir pietų miego miega vieną kartą, apie 12 val. Tai va...  biggrin.gif


Nu gerai, gerai - visos cia mes vienodai pazyziam jei ne del to tai del ano biggrin.gif Zirzliuk thumbup.gif
Mes nuo sausio 2 gulames į raidos centrą. Na ne tiesiogine prasme gulames - nakvosim namie, bet ir ten lovą ir maistą mum skirs. Kadangi nebuvo aišku kada ta eilė prieis mums, buvo grėsmė kad vasarį - kai man jau dirbti reikės, todėl pasiūlė tokį variantą. Tada ir nedarbingumą būtų davę. Ir šiaip sakė geriau yra pastoviai ten būti tada naudos daugiau. Ryte nuvažiuosim , prabūsim užsiėmimus ir vakare grįšim namo. Tai va, gal ko naujo išmoksim ax.gif
O kažko labai mandro tai dar nemokam.... Ate daro man atrodo sąmoningai, katučių bando ploti, lempą pažįsta, įvairesnių garsų taria net man sunku pakartoti lotuliukas.gif . SU vaikštyne nelabai mėgsta lakstyti - pas mus kilimine danga visur tai ne taip lengva biggrin.gif Greičiau išeina ropoti tongue.gif Ji daugiau mėgsta stumdyt tą vaištynę būdama ne joje doh.gif Man tai nelabai saugiai atrodo...
SVEIKINU PRADĖJUS NORMALIAI MIEGOT thumbup.gif Pagaliau ir į tavo kiemą šventė atėjo smile.gif O maniškė šiam fronte irgi pateikė naujieną - eina miegot apie 22:30... Na tai vakarų laisvų kaip ir nebėr doh.gif
Miega irgi dažniausiai viena kartą porą - trejetą valandų - apie 12 val., na kartais du, tada trumpiau. O kelintą Mijutė gulasi dabar? Kelintą keliasi? Šiaip keisis dar tie režimai ne kartą ir ne du doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2006 12 29, 00:21)
Mes nuo sausio 2 gulames į raidos centrą. Na ne tiesiogine prasme gulames - nakvosim namie, bet ir ten lovą ir maistą mum skirs. Ir šiaip sakė geriau yra pastoviai ten būti tada naudos daugiau.  Ryte nuvažiuosim , prabūsim užsiėmimus ir vakare grįšim namo. Tai va, gal ko naujo išmoksim  ax.gif
O kažko labai mandro tai dar nemokam.... Ate daro man atrodo sąmoningai, katučių bando ploti, lempą pažįsta, įvairesnių garsų taria net man sunku pakartoti  lotuliukas.gif . SU vaikštyne nelabai mėgsta lakstyti - pas mus kilimine danga visur tai ne taip lengva biggrin.gif Greičiau išeina ropoti tongue.gif Ji daugiau mėgsta stumdyt tą vaištynę būdama ne joje  doh.gif  Man tai nelabai saugiai atrodo...
SVEIKINU PRADĖJUS NORMALIAI MIEGOT  thumbup.gif Pagaliau ir į tavo kiemą šventė atėjo smile.gif  O maniškė šiam fronte irgi pateikė naujieną - eina miegot apie 22:30... Na tai vakarų laisvų kaip ir nebėr  doh.gif
Miega irgi dažniausiai viena kartą porą - trejetą valandų - apie 12 val., na kartais du, tada trumpiau.  O kelintą Mijutė gulasi dabar? Kelintą keliasi?  Šiaip keisis dar tie režimai ne kartą ir ne du  doh.gif

Labas,
nežinojau, kad į raidos centrą ir gultis galima... Na bent jau pas mus tai tikrai taip nėra... Tai jau užsiiminės su jumis kaip reikalas... g.gif Šaunu! thumbup.gif
Apie lempas... Manoji visas uždega ir užgesina...
Dėl vaikštynės... Tai jai nepatinka, kad sunku važiuot kilimine danga? g.gif Bet mamai tai gal ramiau, kad vaikas ne kaip nuo lenciūgo nutrūkęs su ta vaikštyne lekia... Kaip mano... Na, bet jei jau stumdyt labiau patinka, tai ką gi padarysi... Maniškė tai žaislų dėžę baisiai mėgsta stumdyt... Bet tai daro ropom, tai gana saugiai...
Jep, mano kieme šventė! Kad tik neprisikalbėčiau... tongue.gif Va jau visa savaitė einam gult apie 21-22 val. (beje, visi kartu — kol išsimiegosim.. bigsmile.gif ), keliamės 7-8 val. ryte. Ir naktį neprabunda! bigsmile.gif O pietų miego miega arba 11-12 val. porą valandų, arba vieną val. apie 12 ir dar vieną apie 16 val. Ai, žodžiu, kaip bus taip su tais režimais... doh.gif
Graži mažutė jūsų eglutė! Mes irgi mažutę pasipuošėm ir ant stalo užkėlėm... newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2006 12 29, 09:41)
Labas,
nežinojau, kad į raidos centrą ir gultis galima... Na bent jau pas mus tai tikrai taip nėra... Tai jau užsiiminės su jumis kaip reikalas...  g.gif Šaunu!  thumbup.gif
Apie lempas... Manoji visas uždega ir užgesina...
Dėl vaikštynės... Tai jai nepatinka, kad sunku važiuot kilimine danga?   g.gif Bet mamai tai gal ramiau, kad vaikas ne kaip nuo lenciūgo nutrūkęs su ta vaikštyne lekia... Kaip mano... Na, bet jei jau stumdyt labiau patinka, tai ką gi padarysi... Maniškė tai žaislų dėžę baisiai mėgsta stumdyt... Bet tai daro ropom, tai gana saugiai...
Jep, mano kieme šventė! Kad tik neprisikalbėčiau...  tongue.gif  Va jau visa savaitė einam gult apie 21-22 val. (beje, visi kartu — kol išsimiegosim..  bigsmile.gif ), keliamės 7-8 val. ryte. Ir naktį neprabunda!  bigsmile.gif O pietų miego miega arba 11-12 val. porą valandų, arba vieną val. apie 12 ir dar vieną apie 16 val. Ai, žodžiu, kaip bus taip su tais režimais...  doh.gif
Graži mažutė jūsų eglutė! Mes irgi mažutę pasipuošėm ir ant stalo užkėlėm... newyear.gif


Tai as irgi nežinojau, bet ten priima ir pacientus iš kitų miestų tai suteikia galimybe guleti. Pasirodo ir vilniečius kai kada apgyvendina. Na man pačiai labai įdomu kaip ten bus - papasakosiu smile.gif
Aš vakar buvau su DOnata pas draugę, ligoninėj - neišnešiotukuose - susipažinom tai DOnata iš jos mergytės žaislus atiminėjo - tai juokėmės kad matosi jog sesę vyresnę turi biggrin.gif Monika vis iš DOnatos atimineja, o ta iš jaunesniu jau biggrin.gif
Žinai, maniškė miega grynai kaip tavoji, jei trumpiau apie 12 val, tada eina apie 16 val.
Eglutes mes turim dvi : vieną mažą, ir vieną didelę , bet ta irgi ant stalo nes kitaip neišeina tongue.gif Tai ta mažoji yra vis nupuošiama ir vėl papuošiama - kelis kartus per dieną lotuliukas.gif Ir didžiosios eglės apatinės šakos dažnai koreguojamos doh.gif
Zirzliuk, gal ir jūs dalyvaujat eglučiu fotokonkurse ? Man atrodo radau ten MIjutę po egle ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 29 gruodžio 2006 - 12:44
Mijutė tai iš savo pusbroliuko pastoviai soskę atiminėja... lotuliukas.gif Bet tas nepyksta, toks baisiai džentelmenas ir liečia pusseserytę labai atsargiai, taip vos vos... 4u.gif
Aha, tai vieną papuošėt Donatėlei, o kitą Monikutei, ane? Kad nesusipeštų dėl eglutės... lotuliukas.gif Dalyvaujam dalyvaujam mes čia tuose konkursuose, taip sakant, pirmą kartą... blush2.gif Žinai, pasiskaičiau atsiliepimus apie tą eglučių paradą ir niekaip dabar negaliu nuspręst — ten Mijutė prie eglutės ar eglutė prie Mijutės... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2006 12 29, 13:32)
Mijutė tai iš savo pusbroliuko pastoviai soskę atiminėja...  lotuliukas.gif Bet tas nepyksta, toks baisiai džentelmenas ir liečia pusseserytę labai atsargiai, taip vos vos...  4u.gif
Aha, tai vieną papuošėt Donatėlei, o kitą Monikutei, ane? Kad nesusipeštų dėl eglutės...  lotuliukas.gif Dalyvaujam dalyvaujam mes čia tuose konkursuose, taip sakant, pirmą kartą...  blush2.gif Žinai, pasiskaičiau atsiliepimus apie tą eglučių paradą ir niekaip dabar negaliu nuspręst — ten Mijutė prie eglutės ar eglutė prie Mijutės...  blink.gif


Aga, paskaičiau ir aš - pasirodo dilema kas prie ko biggrin.gif Na ką galiu pasakyti - neturi mamos ką veikti ir veliasi į keisčiausias diskusijas doh.gif Geriau neskaityt ir negaišt laiko mirksiukas.gif
Man gražiausia jūsų eglutė ir vsio mirksiukas.gif Ar kieno ten paradas? g.gif lotuliukas.gif
EInam pietauti, šiandien du vaikus turiu visą dieną ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,

ax.gif aš čia karts nuo karto užklystu, pasiskaitinėju.
Mūsų fronte viskas teka sena vaga-ant puodo nedarom, bet ir pamperių nebenorim. Šnekam dar vis sava kalba, bet žodžių daugėja. Valgom viską, tik po švenčių ant veiduko rezultatai matosi-paberė nuo per didelio mandarinų ir šokolado kiekio. Vat. Dar problemą turim-esam atsilikę trim skiepais, bet manau po švenčių pasivysim.

Noriu pasveikint su praėjusiom ir ateinančiom šventėm. Stiprybės, kantrybės ir viso ko geriausio jum ir jūsų mažiesiems stebukliukams 4u.gif
Atsakyti
[COLOR=red]VELAURA!!!matem mamos zurnale jusu DONATA biggrin.gif o mes šale..NIKUTIS biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julite: 29 gruodžio 2006 - 18:02
Sveika!
Mano sunus vartytis pradejo tik apie 8 menesi (tiksliau 7m. 3 sav.) iki tol buvo tik labai reti ir pavieniai atvejai; o sedeti be palaikymo i 8 menesio pabaiga. Dareme 2 kursus masazu ir gimnastikos. Sausi planuojame dar. Po pirmo mankstu seanso (4menesi) pradejo labai gerai zaisliukus siekti, ziasti su jais.
Tik su mankstom labai sudetinga pas mus. Kai darem pirma seansa, tai jam patiko, nes galvojo, kad su jo zaidzia smile.gif Antra karta mankstas dareme, kai jam buvo 7 menesiai, tai kokias trys dienas istysai reke, nes svetimas zmogus ji liecia, o veliau neleido masazuotojai saves ant ranku paimti ,taigi taip ir neisejo pasimokyti stoveti ar ropoti.

Sveika 4u.gif ,mes buvom 34 savaiteliu ir svoris ir ugis lygiai tokie pat kaip jusu 4u.gif 4u.gif na mums jau 5 greitai bus menesikai ,bet as nepergyvenu labai kad jis (nesivarto -nors bando,tik neseniai pradejo siekti zaisliuka ir sestis) ir visa tai manau tik manksteliu ir masaziuku deka 4u.gif gal tikrai tavo mazyliui reikia manksteliu nes po ju zinok vaikas labai pasikeicia .Mums skyre manksteles del to kad,per didelis raumenuku tonusas rolleyes.gif
Bet tu labai nepergyvenk kad kasko nedaro mazylis ,tiesiog individualus tie vaikiukai ir viska prades daryti tada ka da jiems to noresis mirksiukas.gif juk visviena mums gi truksta tu savaiteliu .. ax.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2006 12 29, 18:00)
[COLOR=red]VELAURA!!!matem mamos zurnale jusu DONATA biggrin.gif o mes šale..NIKUTIS biggrin.gif


Oi , kaip šaunu thumbup.gif Mes dar nematėm, pagaliau pirmą kartą sulaukėm savo nuotraukytės smile.gif Rytoj lėksime pirkti žurnalo blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Na, va, tik neuzeik kuri laika, jau kiek naujienu thumbup.gif Nauja temele atidaryta thumbup.gif
Kazkaip to laikelio pritruksta, gal kad sventes 4u.gif Net normaliai Jusu visu nepasveikinau...Sporiux, kad sveikinimai paveluoti.
user posted image
Tai tuo paciu ir su artejanciais Naujaisiais nuosirdziausiai sveikinu. Is anksto. Nedaeinu iki kompo. Arba jis buna iskeliaves, kai esu laisva. O laisvesne bunu vis reciau . Auga dukriukas, auga ir norai panelytes. Ir smagu kuo daugiau su ja praleist laiko, kasdien vis ka nors naujo sumasto. Velniukstis tikras daros. Tik spet ziuret lotuliukas.gif

Atsakyti