Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(denlen26 @ 2007 02 11, 12:03)
taip, tada mano plaukai atrode taip smile.gif  Matyt apie mane galvoji. Ir leliukai musu beveik vieno svorio buvo smile.gif


Na tai as tada beveik 100 proc isitikinusi kad žinau tave tongue.gif Ne taip ir mažai čia mūsų pažįstamų iš Santariškių susirinko ax.gif
Atsakyti
Sveikinu visas mamytes su sv. Valentino diena!!! 4u.gif Linkiu daug meiles!!! wub.gif
Atsakyti
Pasirodom mirksiukas.gif
Eva biggrin.gif
user posted image

Leja mirksiukas.gif
user posted image

Sian gulialinom cool.gif
user posted image

Seses wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2007 02 15, 17:43)
Pasirodom mirksiukas.gif


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif o jau princeses tikros wub.gif wub.gif wub.gif Mamyte kokia liekna blink.gif wub.gif wub.gif Vezimukas labai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif



na o mes virusa pasigavom kaskur verysad.gif sergam..pirmasyk tai man baisoka unsure.gif unsure.gif bet gal kaip nors pasveiksim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(=SVAJA= @ 2007 02 15, 19:07)
Mamyte kokia liekna blink.gif
na o mes virusa pasigavom kaskur verysad.gif  sergam..pirmasyk  tai man baisoka unsure.gif  unsure.gif  bet gal kaip nors pasveiksim rolleyes.gif

Kur tu matai liekna mamyte blink.gif Ten sonu fotkinausi, nes is taip didelis uzpkalis po gimdymo liko dar didesnis, o dar +6 kilai liko verysad.gif
O fotkese vaikai visada didesni atrodo. As sian sumeciau fotkes i kompa ir pati nustebau, atrodo kaip kokiu 4 men cool.gif daug mazesnes jos is tikro, tik 52 cm mirksiukas.gif

O ko dabar jus apsirgot? unsure.gif Kas maziukui darosi? Sveikit greiciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na ir gražuolės tavo panelės flirt.gif flirt.gif .Bet kaip keičiasi šakės bigsmile.gif .Prieš tai notraukytės visai kitokios atrodo , o dabar jau tikros merginos biggrin.gif .O kaip šiaip sekasi , gal nustojot verkti ?Nors abejoju maniškiams metai , o kaip verkė taip ir vėrkia doh.gif .Kažkaip reikia nusiteikti , kad iki trijų metukų verks doh.gif .Nes kik sutinku dvynukų mamų , beveik visoms neramūs būna.Labai jau retai kurie padedi ir miega .


SVAJA sveikatos jums 4u.gif .Praeis tie virusai , tik laiko reikia.
Atsakyti
Pelyte, man tai jos praktiskai nesikeicia ax.gif
Tik vat katik lelkas maudem, susidejau rubelius svarius kuom aprent po maudyniu...Apvilkau kojinyes, bodziukus...o sliauztai nebesusiseda ties petukais, per mazi doh.gif tik taip ir pastebiu ant rubeliu, nors man jos kaip buvo kruopytes, taip tokios ir liks wub.gif

Paziurejau tavo berniuku nuotraukytes..kaip fainiai broliukai maudosi, o ten kur abu ziuri i baro kedes pada tai isvis thumbup.gif nuotrauka lotuliukas.gif
ale pacios pirmos nuotraukytes tai sugraudino mane...reanimacija, inkubatoriai, neisnesiotuku skyrius...taip viskas artima ir skaudziai isgyventa... sad.gif

Verkti nenustojom, labai kankina pilveliu diegliai verysad.gif
Vakar pasidarem kraujuka - abiems mazakraujyste sad.gif Hb vienai 97, kitai 100. Bet kol turim problemu su pilvukais ir viduriukais, gydytoja patare palaukti ir dar gelezies preparatu neduoti vaikams, nes paskui nebeatrinksim, kas taip kankina mazyles.Pakeitem misinuka, geriam bakterijas, fermentus, espumisana, vitaminus, D3, dar nuo slogos cinapsina...nu vien zo...jau kartais ir pasimetu tarp tu visu vaistu doh.gif
Atsakyti
Herėja, o folio rūgštį geriat? Neišnešiotukams jos reikia, ypač - esant mažakraujystei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 02 16, 01:01)
Herėja, o folio rūgštį geriat? Neišnešiotukams jos reikia, ypač - esant mažakraujystei 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Mes ir gerem thumbup.gif ,o nuo gelezies ir pilveli skauda ,tai mes jos negerem blush2.gif blush2.gif bet mazakraujystes nebuvo aciu dievui rolleyes.gif rolleyes.gif

Mes jau jauciames geriau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2007 02 16, 02:47)
Pelyte, man tai jos praktiskai nesikeicia ax.gif
Tik vat katik lelkas maudem, susidejau rubelius svarius kuom aprent po maudyniu...Apvilkau kojinyes, bodziukus...o sliauztai nebesusiseda ties petukais, per mazi doh.gif tik taip ir pastebiu ant rubeliu, nors man jos kaip buvo kruopytes, taip tokios ir liks wub.gif

Paziurejau tavo berniuku nuotraukytes..kaip fainiai broliukai maudosi, o ten kur abu ziuri i baro kedes pada tai isvis thumbup.gif nuotrauka lotuliukas.gif
ale pacios pirmos nuotraukytes tai sugraudino mane...reanimacija, inkubatoriai, neisnesiotuku skyrius...taip viskas artima ir skaudziai isgyventa... sad.gif

Verkti nenustojom, labai kankina pilveliu diegliai verysad.gif
Vakar pasidarem kraujuka - abiems mazakraujyste sad.gif Hb vienai 97, kitai 100. Bet kol turim problemu su pilvukais ir viduriukais, gydytoja patare palaukti ir dar gelezies preparatu neduoti vaikams, nes paskui nebeatrinksim, kas taip kankina mazyles.Pakeitem misinuka, geriam bakterijas, fermentus, espumisana, vitaminus, D3, dar nuo slogos cinapsina...nu vien zo...jau kartais ir pasimetu tarp tu visu vaistu doh.gif


Pas mus irgi būdavo mažakraujystė pastoviai doh.gif , net po tris kartus kraujuką dapylė vaikams doh.gif .Bet mes nuo pat pradžių ir dabar geria geležį, ar diegliukai buvo ar dar kas nors niekada nenutraukėm .Bet dabar mūsų kraujukas labai šaunus 130 ir 132 thumbup.gif .Bet viestiek dar geležį geriam.O foline tai iki kokių pusės metų , o paskui kaip ir Herėja pasimesdavau ar užmiršdavau , taip ir nutraukėm gėrimą.Taip pat geria multitabs vitaminus ir viskas thumbup.gif .O pradžioj tai irgi krūvos tų lašiukų doh.gif , reikėtavo net žymėtis kažkur.
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2007 02 16, 00:47)
Vakar pasidarem kraujuka - abiems mazakraujyste sad.gif Hb vienai 97, kitai 100. Bet kol turim problemu su pilvukais ir viduriukais, gydytoja patare palaukti ir dar gelezies preparatu neduoti vaikams, nes paskui nebeatrinksim, kas taip kankina mazyles.Pakeitem misinuka, geriam bakterijas, fermentus, espumisana, vitaminus, D3, dar nuo slogos cinapsina...nu vien zo...jau kartais ir pasimetu tarp tu visu vaistu doh.gif


hereja, gražuolės tavo panelės wub.gif wub.gif o vežimaitis thumbup.gif thumbup.gif

o dėl tų vaistų tai puikiai tave suprantu... diacarb (2 kartus dienoj)-vitaminas D3 (2 kartus dienoj)-folinė-tobrex (akių lašiukai - 7 kartus paroj)-nosytės plovimas (bent 4 kartus)-sinupret sirupas nuo slogos (3 kart dienoj); dar negeriam, bet jau reiks pradėti - pananginą, ir dar tikriausiai geležį reiks gert (reikia pasiskambint dėl kraujo tyrimo) doh.gif

jau pavargstu po truputį... ne nuo vaiko... o nuo to, kad kalnus chemijos jai turiu sukišti, o niekas nesitaiso verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noreciau prisijungti prie jusus, nora jau esu vienoj neisnesiotuku temoje smile.gif
Turiu suneli, gime sausio 3d, 36 savaiciu, del mano preklampsijos ir vaisiaus hipoksijos padare cezari. Mazuliukas labai buvo: svoris 1940 g. ugis 43cm. Net nezinodami vardo reiksmes pavadinom Povilu, o is lotynu kalbos Povilas reiskia mazas smile.gif
Tai va dabar jau sveriam 3600 g , bet va beda uzpoule, vaikas jau trecia dien pakimes, bet temperaturos nera, tai pediatrai atsisake lankyti, tipo gripas siaucia ner reikalo. O man labai neramu kai toks mazuliukas, o jau ligos puola verysad.gif
Zodziu, va su kokiom nekokiom as naujienom...
Atsakyti