Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(Velaura @ 2007 02 08, 14:05)
Nu kokie gražūs ir mieli mūsų vaikiukai  wub.gif  Tiesiog neturiu žodžių  wub.gif  O kad mažiukai tai nieko tokio - užaugs tikrai smile.gif

Mes irgi sugalvojom pasirodyti metukų proga smile.gif

user posted image



Dabar pamaciau nuotrauka ir prisimeniau, kad tikrai maciau jus ligonineje. Tikra grazuole pasidare, uzaugo biggrin.gif O tai kad nedaug sveria, tai nieko, ateis laikas, uzaugs thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(hereja @ 2007 02 08, 00:18)
Mergytes, aciu uz palaikyma 4u.gif
Tikiuosi, kad viskas bus gerai, tiek mums, viek visu jusu mazuliukams drinks_cheers.gif  wub.gif

Noriu paklausti, kad maitinot leliukus vien misinuku, kiek 1.5menesiukio leliai vienu kartu suvalgydavo? Mes valgom 6 kartus per para po 120ml, bnet man toks itarimas, kad jos greit isalksta arba joms mazai g.gif . Misinys - Aptamil 1. Pabandziau duoti daugiau - labai atpilineja, persivalgo tikriausiai, nes net atsirugsta su visu turiniu doh.gif Tai kiek turi suvalgyti neisnesiotukas? Ant dezutes surasytis rekomenduojamos normos, bet ka as zinau, pagal ka ziureti - ar pagal tai, kiek turi suvalgyti 1.5men lelius, ar pagal koreaguota amziu? g.gif

O cia sian seses pafotknau. Salia zurnalas, kad dydi lengviau isivaizduoti eitu rolleyes.gif
user posted image


Grazus tavo vaikai smile.gif Kazkaip labai panasus i mano sunu, kai tokio amziaus buvo lotuliukas.gif O kaip ziuri viena i kita, bendrauja thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 02 08, 10:54)
dičkės jau kokios  wub.gif  wub.gif  gražuolės  wub.gif  wub.gif

na ir mes pasirodysim, ką mokomės daryt  blush2.gif

user posted image user posted image


Oi, kokia grazuole, storuliuke tokia atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denlen26: 08 vasario 2007 - 18:45
Denlen, o tu Santariškėse mus matei? Galėjom gulėti kartu apie 2 sav., tik jūsų ilgai matyt nelaikė ... KUriam jūs poste gulėjot? mirksiukas.gif
Atsakyti
Velaura, Mazulele, Svaja, nuoslabus jusu vaikuciai wub.gif
as tai laukiu, kada maniskes sugebes nulaikyti galvyte kaip Mazuleles dukryte rolleyes.gif Nes dabar kiek fuldau ant pilviuko, tai guli juos galvas sonu paguldziusios, bando kelti kazkiek, sugeba galva i kita puse nusukti...o tada beeeeeeeee....nepatinka joms ant pilvuko buti verysad.gif Nors kai ant krutines pasiguldau, tai daug geriau galvyte kelia. Gal lengviau, kai ne visiskai horizontali padetis? g.gif Ir stacias nesiojant galvytes sukioja, bando nulaikyti rolleyes.gif

Mamytes, tai ar pasakysit man kuri, kaip su tuo maitinimu? Kiek 1,5men pupos tuetu suvalgyti? Dabar maitinu po 120ml Aptamil1, bet paskutinias kelias dienas jos isalksta po geros valandos jau blink.gif sian du katus daviau po 140, tai surijo viska, bet atsigudnamos atpyle fontanu. doh.gif Kaip supratau - perseriau jas. Jos alkanos, bet didesni kieki nebepajegios fiziskai suvalgyti...tai gal mums reikia kokio kito sotesnio misinuko? g.gif Bet ka as zinau...mums Aptamil1 taip gerai tiko, viduriukai susitvarke, nes buvo stipriai uzkieteje nuo Similaco. Nu zodziu...nebesumastau, ka cia padarius unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2007 02 07, 23:18)
O cia sian seses pafotknau. Salia zurnalas, kad dydi lengviau isivaizduoti eitu rolleyes.gif

Kaip graziai ziuri viena i kita, smagu kartu augti wub.gif

QUOTE(Mažulėlė @ 2007 02 08, 09:54)
na ir mes pasirodysim, ką mokomės daryt  blush2.gif

grazute, zandukai, kokie putluciai, jau pasiilgstu tokiu lelkiu, kaip greitai tas laikas bega wub.gif

QUOTE(Velaura @ 2007 02 08, 13:05)
Mes irgi sugalvojom pasirodyti metukų proga smile.gif


Grazute mergyte flirt.gif

QUOTE(=SVAJA= @ 2007 02 08, 14:44)
o mes vartytis ismokom blush2.gif

pasw rugsejinukai 4u.gif

oho koks spartuolis, cia jam 4u.gif

QUOTE(hereja @ 2007 02 08, 22:54)
1. as tai laukiu, kada maniskes sugebes nulaikyti galvyte Mamytes, tai ar pasakysit man kuri, kaip su tuo maitinimu? Kiek 1,5men pupos tuetu suvalgyti? 2. Dabar maitinu po 120ml Aptamil1, bet paskutinias kelias dienas jos isalksta po geros valandos jau blink.gif sian du katus daviau po 140, tai surijo viska, bet atsigudnamos atpyle fontanu. doh.gif Kaip supratau - perseriau jas. Jos alkanos, bet didesni kieki nebepajegios fiziskai suvalgyti...tai gal mums reikia kokio kito sotesnio misinuko? g.gif Bet ka as zinau...mums Aptamil1 taip gerai tiko, viduriukai susitvarke, nes buvo stipriai uzkieteje nuo Similaco. Nu zodziu...nebesumastau, ka cia padarius unsure.gif

1. Nulaikys tikrai, tik reikia laiko, o mamytei kantrybes mirksiukas.gif Viliuis irgi is pradziu tik ant mano krutines uzdetas gerai laike galvyte, o 3 menesiu jau gerai nulaike mirksiukas.gif
2. Del misinuku tai zinok mes irgi ta pati gerem, bet as dar ir pati matinau, tai tu normu negaliu pasakyti, nes visaip budavo. Negaliu padet schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina Z.: 08 vasario 2007 - 23:51
QUOTE(hereja @ 2007 02 08, 22:54)
Velaura, Mazulele, Svaja, nuoslabus jusu vaikuciai wub.gif
as tai laukiu, kada maniskes sugebes nulaikyti galvyte kaip Mazuleles dukryte rolleyes.gif Nes dabar kiek fuldau ant pilviuko, tai guli juos galvas sonu paguldziusios, bando kelti kazkiek, sugeba galva i kita puse nusukti...o tada beeeeeeeee....nepatinka joms ant pilvuko buti verysad.gif Nors kai ant krutines pasiguldau, tai daug geriau galvyte kelia. Gal lengviau, kai ne visiskai horizontali padetis? g.gif Ir stacias nesiojant galvytes sukioja, bando nulaikyti rolleyes.gif



Del galvytes laikymo neskubek dar blush2.gif mes pradejom laikyti apie 3 men o gal veliau biskiuka doh.gif Ant pilvio labai nemego guleti klykdavo ir nelaikydavo tos galvytes ,kaip tu sakai vis zemyn palenkes buvo ax.gif

O del misinio nezinau net ka patarti g.gif ,jei daugiau suvalgio ir atpila tai tikrai matyt per daug joms g.gif o kas kiek maitini lelytes ax.gif ax.gif
man leisdavo kas 2 val maitinti ax.gif
Na darHipp ir nebogas ,jis tirstesnis truputi ir gal sotesnis vaikutis rolleyes.gif ,ir viduriukai buvo geri thumbup.gif .na pabandyk gal g.gif g.gif O geriausia turbut su gydytoja pasitark mirksiukas.gif (nor as tai pati rinkau maisteli blush2.gif taikiau kol pataikiau) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =SVAJA=: 09 vasario 2007 - 09:08
QUOTE(Velaura @ 2007 02 08, 20:57)
Denlen, o tu Santariškėse mus matei? Galėjom  gulėti kartu apie 2  sav., tik jūsų ilgai matyt nelaikė ... KUriam jūs poste gulėjot?  mirksiukas.gif

Taip, Santariskese. Gulejom 3 sav. IV poste. Israse balandzio pirmoj pusej. Su tavim, jei neklystu bendravom viena karta veliau, kai jus ir mes pas neurologe atvziavom. Tai laukdami eiles pasnekejom biskuti. Tu dar sakei, kad cista pas jus, kad valgot nedaug, kad pagaliau pradejot ranka zaisliukus siekti. Jums gal kokie 5 menesiai buvo. Norejau nuotrauka iterpt, bet neiseina, nemoku turbut. Gal aisku, ten ir ne jus buvot, bet labai jau panasi Donata i ta mergyte, be to ir gimdymo istorijos tavo man papasakotos ir cia aprasytos sutampa smile.gif


Atsakyti
QUOTE(denlen26 @ 2007 02 08, 18:47)
Oi, kokia grazuole, storuliuke tokia atrodo biggrin.gif


prisižiūrėjau į herėjos panas ir vėl dvynukų užsimaniau lotuliukas.gif

na tai žinokit, jau ringes nemažas ant kojyčių turim, jau kažkur apie 6 kg turėtumėm svert smile.gif eisim šiandien į vystymosi kabinetą, gal pasvers bigsmile.gif

QUOTE(hereja @ 2007 02 08, 22:54)
as tai laukiu, kada maniskes sugebes nulaikyti galvyte kaip Mazuleles dukryte rolleyes.gif


herėja, žinau, kad norisi, jog greičiau viską lelkos daryti, ale gi ne laikas joms dar mirksiukas.gif mes dar irgi normaliai tos galvos nelaikom, palaikom šiek tiek, supykstam ir pasidedam lotuliukas.gif ir rėkiam paskui lotuliukas.gif nepatinka ir mums ant to pilvo biggrin.gif beje, MB puseserės išnešiotas berniukas galvytę laikyti pradėjo tik apie 4 mėn., taip kad - bus laikas ir išmoks tavo lelkos viską wub.gif

QUOTE(Kristina Z. @ 2007 02 08, 23:50)
grazute, zandukai, kokie putluciai, jau pasiilgstu tokiu lelkiu, kaip greitai tas laikas bega


blush2.gif

QUOTE(=SVAJA= @ 2007 02 09, 09:07)
O del misinio nezinau net ka patarti g.gif ,jei daugiau suvalgio ir atpila tai tikrai matyt per daug joms g.gif o kas kiek maitini lelytes ax.gif  ax.gif
man leisdavo kas 2 val maitinti  ax.gif


Aš dėl mišinuko tai išvis nieko nežinau, esu iš tų laimingų mamų, kurių neišnešiotukė po mėnesio laiko išmoko žįsti krūtį blush2.gif
Atsakyti
Na ką, buvom vystymosi kabinete.

Skilveliai plečiasi toliau unsure.gif tiesa, vieni sumažėję, o kiti padidėję, tai todėl galvytės apimtis ir nerodo, kad problema likusi - pirmadienį keliausim pas neurochirurgą, kad padidintų diacarb`o dozę. O juk jai ir pagal svorį dabartinė dozė jau per maža - sveriam jau 6200 g (per tris savaites priaugom 800 g), tai ir tas rachitas nesitvarko, nes taip greitai augam (liepė toliau gerti po 10 lašų vit. D3), dar paskyrė folinę gerti (o ją jau turėjom gerti anksčiau, bet mūsų ta pediatrė (liežuvis neapsiverčia ją pediatre vadinti) ir pasidaryti kraujo tyrimą - žiūrės ar nereikia geležies (mergina sakė neatrodo anemiška, matyt dar užtenka atsargų, bet tyrimas parodys visą tiesą).
Kas čia dar g.gif Sakė raumenukų tonusas šiek tiek padidintas, bet neypatingai; raida atitinka koreguotą amžių, tik va kad tie vandenukai...
Sakė papuolėm į 5%, nes dažniausiai 1-2 laipsnio kraujosrūvos (ypač tokio amžiaus ir svorio) leliukams rezorbuojasi be pasekmių (herėja, jūs jaučiu irgi į tuos procentus patenkat), o aš juk ir gimdžiau nesunkiai, na, kaip sakoma, pasisekė...

Jetau, reiks kažkokiu būdu išmokti vienai pas gydytojus važinėti, o tai vyras ištisai juk negalės iš darbo išeidinėt. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 02 09, 19:15)
Na ką, buvom vystymosi kabinete.

Skilveliai plečiasi toliau  unsure.gif  tiesa, vieni sumažėję, o kiti padidėję, tai todėl galvytės apimtis ir nerodo, kad problema likusi - pirmadienį keliausim pas neurochirurgą, kad padidintų diacarb`o dozę. O juk jai ir pagal svorį dabartinė dozė jau per maža - sveriam jau 6200 g (per tris savaites priaugom 800 g), tai ir tas rachitas nesitvarko, nes taip greitai augam (liepė toliau gerti po 10 lašų vit. D3), dar paskyrė folinę gerti (o ją jau turėjom gerti anksčiau, bet mūsų ta pediatrė (liežuvis neapsiverčia ją pediatre vadinti) ir pasidaryti kraujo tyrimą - žiūrės ar nereikia geležies (mergina sakė neatrodo anemiška, matyt dar užtenka atsargų, bet tyrimas parodys visą tiesą).
Kas čia dar  g.gif  Sakė raumenukų tonusas šiek tiek padidintas, bet neypatingai; raida atitinka koreguotą amžių, tik va kad tie vandenukai...
Sakė papuolėm į 5%, nes dažniausiai 1-2 laipsnio kraujosrūvos (ypač tokio amžiaus ir svorio) leliukams rezorbuojasi be pasekmių (herėja, jūs jaučiu irgi į tuos procentus patenkat), o aš juk ir gimdžiau nesunkiai, na, kaip sakoma, pasisekė...

Jetau, reiks kažkokiu būdu išmokti vienai pas gydytojus važinėti, o tai vyras ištisai juk negalės iš darbo išeidinėt.  unsure.gif



Uzjauciu del tu skilveliu ir kraujosruvu. Mes del skilveliu eisim tikrintis 28 d.

Kokie saunuoliai, kaip gerai augat thumbup.gif O mes per si menesi ne gramelio nepriaugom... verysad.gif Gal blogai maitinu, badu vaika marinu? Ar buvo pas ka nors is jusu, kad visai per menesi svorio nepriaugot?
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 02 09, 18:15)
Na ką, buvom vystymosi kabinete.

Skilveliai plečiasi toliau  unsure.gif  tiesa, vieni sumažėję, o kiti padidėję, tai todėl galvytės apimtis ir nerodo, kad problema likusi - pirmadienį keliausim pas neurochirurgą, kad padidintų diacarb`o dozę. O juk jai ir pagal svorį dabartinė dozė jau per maža - sveriam jau 6200 g (per tris savaites priaugom 800 g), tai ir tas rachitas nesitvarko, nes taip greitai augam (liepė toliau gerti po 10 lašų vit. D3), dar paskyrė folinę gerti (o ją jau turėjom gerti anksčiau, bet mūsų ta pediatrė (liežuvis neapsiverčia ją pediatre vadinti) ir pasidaryti kraujo tyrimą - žiūrės ar nereikia geležies (mergina sakė neatrodo anemiška, matyt dar užtenka atsargų, bet tyrimas parodys visą tiesą).
Kas čia dar  g.gif  Sakė raumenukų tonusas šiek tiek padidintas, bet neypatingai; raida atitinka koreguotą amžių, tik va kad tie vandenukai...
Sakė papuolėm į 5%, nes dažniausiai 1-2 laipsnio kraujosrūvos (ypač tokio amžiaus ir svorio) leliukams rezorbuojasi be pasekmių (herėja, jūs jaučiu irgi į tuos procentus patenkat), o aš juk ir gimdžiau nesunkiai, na, kaip sakoma, pasisekė...

Jetau, reiks kažkokiu būdu išmokti vienai pas gydytojus važinėti, o tai vyras ištisai juk negalės iš darbo išeidinėt.  unsure.gif


Labas, Mažulėle... Na gaila, ne kokios naujienos sad.gif Bet tikėkimės susitvarkys viskas 4u.gif Labai labai to linkiu. Jo patekom ir į tuos 5-6 procentus neišnešiotukų... Atrodo kiek tas tėra 5-6 procentai, o va kai apsižvalgai tokių pakankamai...

Aš ištisai viena važinėju, sunku ale įmanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denlen26 @ 2007 02 09, 09:33)
Taip, Santariskese. Gulejom 3 sav. IV poste. Israse balandzio pirmoj pusej. Su tavim, jei neklystu bendravom viena karta veliau, kai jus ir mes pas neurologe atvziavom. Tai laukdami eiles pasnekejom biskuti. Tu dar sakei, kad cista pas jus, kad valgot nedaug, kad pagaliau pradejot ranka zaisliukus siekti. Jums gal kokie 5 menesiai buvo. Norejau nuotrauka iterpt, bet neiseina, nemoku turbut. Gal aisku, ten ir ne jus buvot, bet labai jau panasi Donata i ta mergyte, be to ir gimdymo istorijos tavo man papasakotos ir cia aprasytos sutampa smile.gif


Denlen, o tu tamsiaplaukė, susirišusi plaukus i uodegytę buvai? ax.gif Ir ligoninėj taip rišdavaisi plaukus. Man atrodo, kad pamenu tave g.gif bigsmile.gif Dar tada kai kalbėjomes jau išrašytos, mūsų leliukai labai panašaus dydžio buvo, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 10 vasario 2007 - 22:07
QUOTE(Velaura @ 2007 02 10, 23:03)
Denlen, o tu tamsiaplaukė, susirišusi plaukus i uodegytę buvai?  ax.gif Ir ligoninėj taip rišdavaisi plaukus. Man atrodo, kad  pamenu tave    g.gif  bigsmile.gif Dar tada kai kalbėjomes jau išrašytos, mūsų leliukai labai panašaus dydžio buvo, ane?


taip, tada mano plaukai atrode taip smile.gif Matyt apie mane galvoji. Ir leliukai musu beveik vieno svorio buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denlen26: 11 vasario 2007 - 12:04