Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(Kristina Z. @ 2007 02 06, 18:01)
Kartais pykstu ant saves, kad nesugebejau savo maziuko isnesiot, bet po to apsiraminu  verysad.gif

QUOTE(denlen26 @ 2007 02 06, 18:46)
O tas kalties jausmas ir man puikiai pazistamas: is pradziu, kad neisnesiojau, veliau, kad negalejau maitint krutim. dabar kazkaip visa tai pamirsau ir kitaip vertinu. Tad nekaltink saves. Nors kartais ir as pagalvoju ir kodel mano vaikui taip turejo atsitikt, visi aplinkui gimdo vaikus vos ne po 5 kg., ir jie 4 menesiu sveria daugiau negu mano dabar.


aš irgi pykdavau, pirmus mėnesiu ypač, ir verkdavau, ir bliaudavau, jaučiaus kažkokia nenormalia... nei išnešiot sugebėjau, nei pagimdyt nesutraumavus (čia apie kraujosrūvas), nors gimdžiau tikrai lengvai... dabar jau rečiau užeina, bet užeina tas kaltės jausmas, ypač kai pas gydytojus apsilankom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 02 04, 11:20)
Dėl sveikatos tai su akytėm pas mus viskas gerai buvo, o didžiausia bėda - tai didžiulės kraujosrūvos smegenyse. Kas savaitę echoskopuodavo ar nesiplečia skilveliai, ar nesikaupia vandenys kadangi buvo didelė to tikimybė...  Paliko jos pėdsaką ir iki dabar - turime cistą ir matyt jau turėsim visada..
Ištverti labai padėjo ten pat gulinčios mamos su  savo panašaus likimo mažyliais. Jei tektų vienai visa tai praeiti tai nežinau kaip čia būtų buvę....
Laikykitės ir tikėk kad viskas bus gerai  4u.gif

Sveikute,
Papasakok, kaip dabar tavomazylei sekasi? Ar be istos dar yra kokiu pasemiu smegenytese?
Gal ir kitos mamytes turi panasios patirties?

Siandien vezem savo dvynukes vel pas neurologa...turim gimdymo pasekmiu gimem (35sav), buvo pas abejas smegenu skilveliuose kraujosruvos, dabar jos issivaiklsciojo, bet kairieji skilveliai padideje, pas Eva dar ir cista smegenytese verysad.gif Turim vargo visam vaikeliu gyvenimui sad.gif Neurologo konsultacijos reguliariai kas menesi, nes tie padideje skilveliai su smegenu skysciu ant ribos, kai jau vaikas pradeda jausti galvyteje spaudima. Daug visokiu negerumu pripasakojo mums, israse dvejus vaistukus,- kraujotakai ir slapima varancius, kad salintusi skysciai is smegenu. Grieztai liepe stebeti vaikus, kad nebutu skiepijami net su menkiausiu negalavimu ir kad nepakiltu vaikams temperatura, nes tuomet gresia rimtos komplikacijos. Pakilus tempai liepe nelaukti ir nesigydyti namie, o is karto vezti vaikus i ligonine. Taip pat del tu padidejusiu skilveliu mano mergytes yra tokios neramios, daug verkia, dirglios, jautrios, krupcioja, virpina smakriukus, atpylineja...dar ir raumenuku tonusas padidejes, paskyre koreaguojamaja manksta ir masazus.
O mes vis su vyru kraustomes ir proto, ko tie vaikai tiek daug verkia, klykia... sad.gif vat ir priezastys aiskeja doh.gif verysad.gif
Dar pas ortopeda gavom siuntima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hereja: 06 vasario 2007 - 23:55
Sveikos.
Aš pilnai suprantu , kad mums visoms labai neramu dėl savo leliukų.Bet šiais laikais viskas sutvarkoma vaistukų pagalba.Tik reikia suspėti laiku pastebėti.Aš sakau iš savo patirties.
Mums irgi buvo ir kraujosruvų ir vandenukai kaupėsi ir raumenukų tonusas padidėjas.Bet viską pamatėm laiku ir viskas susitvarkė (3 karus tfu).Šiuo momentu nuimti visi vaistai , vaikai auga puikiai , vaikšto isikibę, visur ropoja, na viską daro kaip normalūs vaikai.Nors mums pagal koreg. amžių tik 9 mėnesiukai.Aišku visa tai gali kartotis , todėl ir lankomės reguliariai pas neurologus, lankom mankštas, darom masažus.Bet džiaugiamės šia diena kada viskas puikiai klostosi ir augam toliau.Viskas susitvarkis ir pas jūsų , tik reikia laiko ir kantrybės.Ir aš pilnai suprantu , kad širdis plyšta kai vaikui kas nors negerai, rėkia ir niekaip negali nuraminti.Ech, kad greičiau tie mūsų mažyliai užaugtų lotuliukas.gif .
Atsakyti
Labutis.
Norejau paklausti ar kam dare visiska narkoze. Man daktaras sake, kad po jos neisnesiotukai labai sunkiai atsigauna. Mum ne ekstrine operacija, bet jei butu gimes laiku - darytu. Pati operacija nebaisi (lazeriu), bet narkoze g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovial: 07 vasario 2007 - 08:01
PELYTES76-ARNA IR MATUKA SU user posted imageGIMTADIENIU!user posted imageuser posted image

tRUPUTI PAVELUOTAI BET .. thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =SVAJA=: 07 vasario 2007 - 09:02
QUOTE(hereja @ 2007 02 06, 23:54)
Siandien vezem savo dvynukes vel pas neurologa...turim gimdymo pasekmiu gimem (35sav), buvo pas abejas smegenu skilveliuose kraujosruvos, dabar jos issivaiklsciojo, bet kairieji skilveliai padideje, pas Eva dar ir cista smegenytese verysad.gif Turim vargo visam vaikeliu gyvenimui sad.gif Neurologo konsultacijos reguliariai kas menesi, nes tie padideje skilveliai su smegenu skysciu ant ribos, kai jau vaikas pradeda jausti galvyteje spaudima. Daug visokiu negerumu pripasakojo mums, israse dvejus vaistukus,- kraujotakai ir slapima varancius, kad salintusi skysciai is smegenu. Grieztai liepe stebeti vaikus, kad nebutu skiepijami net su menkiausiu negalavimu ir kad nepakiltu vaikams temperatura, nes tuomet gresia rimtos komplikacijos. Pakilus tempai liepe nelaukti ir nesigydyti namie, o is karto vezti vaikus i ligonine. Taip pat del tu padidejusiu skilveliu mano mergytes yra tokios neramios, daug verkia, dirglios, jautrios, krupcioja, virpina smakriukus, atpylineja...dar ir raumenuku tonusas padidejes, paskyre koreaguojamaja manksta ir masazus.
O mes vis su vyru kraustomes ir proto, ko tie vaikai tiek daug verkia, klykia... sad.gif vat ir priezastys aiskeja doh.gif  verysad.gif
Dar pas ortopeda gavom siuntima.


herėja, na tie daktarai man rods, labai jau jus prigąsdino... Pas mus skilveliai padidėję, spaudimas jau turi būti, bet mažytė neatpylinėja ir šiaip gan rami, raumenukų tonusas taip pat padidėjęs, bet mankštelių kol kas negalim daryti, nes nešiojam freiko pagalvėlę. Jau mokam puikiai šypsotis, geros nuotaikos mėgstam guguoti, o kartais jau ir paspygauti sugalvojam, jau ir galvytę tikriausiai greitai gerai laikysim, nes geros nuotaikos tai gan neblogai jau palaikom paguldytos ant pilvuko, tik ta nuotaika retai gera būna tokiems gulinėjimams lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bent jau man dabar atrodo, kad nebūtinai dėl to spaudimo vaikiukai atpylinėja ir yra neramūs - turiu draugę, kuri augina išnešiotą mergytę, tai ji ir atpylinėja baisiausiai ir rėkia vos ne dieną naktį, o jokių ligų, p anašių į mūsiškes neturi. Aišku, įtakoti tai gali, bet nebūtinai viskas vyksta dėl tų nelemtų kraujosrūvų pasekmių...
Va dar pagalvojau, kad taviškėms juk pirmi mėnesiukai, tai joms gi ir pūsti pilvukus gali, ir diegliukai lįsti... Mišinuko nebandėt pakeisti? Girdėjau, kad kai kam padeda.

QUOTE(Pelytė76 @ 2007 02 07, 00:11)
Sveikos.
Aš pilnai suprantu , kad mums visoms labai neramu dėl savo leliukų.Bet šiais laikais viskas sutvarkoma vaistukų pagalba.Tik reikia suspėti laiku pastebėti.Aš sakau iš savo patirties.
Mums irgi buvo ir kraujosruvų ir vandenukai kaupėsi ir raumenukų tonusas padidėjas.Bet viską pamatėm laiku ir viskas susitvarkė (3 karus tfu).Šiuo momentu nuimti visi vaistai , vaikai auga puikiai , vaikšto isikibę, visur ropoja, na viską daro kaip normalūs vaikai.Nors mums pagal koreg. amžių tik 9 mėnesiukai.Aišku visa tai gali kartotis , todėl ir lankomės reguliariai pas neurologus, lankom mankštas, darom masažus.Bet džiaugiamės šia diena kada viskas puikiai klostosi ir augam toliau.Viskas susitvarkis ir pas jūsų , tik reikia laiko ir kantrybės.Ir aš pilnai suprantu , kad širdis plyšta kai vaikui kas nors negerai, rėkia ir niekaip negali nuraminti.Ech, kad greičiau tie mūsų mažyliai užaugtų  lotuliukas.gif .


kaip gera skaityti tavo pasisakymus wub.gif wub.gif tiek daug šviesos į gyvenimą įneša rolleyes.gif

QUOTE(jovial @ 2007 02 07, 08:00)
Labutis.
Norejau paklausti ar kam dare visiska narkoze. Man daktaras sake, kad po jos neisnesiotukai labai sunkiai atsigauna. Mum ne ekstrine operacija, bet jei butu gimes laiku - darytu. Pati operacija nebaisi (lazeriu), bet narkoze g.gif


Nedarė mums, gimėm pačios, bet užtat tas kraujosrūvas nelemtas įsitaisėm unsure.gif tikriausiai neišnešiotukams nėra geriausio būdo gimti...


Vajei... doh.gif Persiprašom už pavėlavimus blush2.gif

Sveikinimai jubiliatams - Arnui ir Matukui, sulaukus vienerių metukų wub.gif wub.gif

user posted image

Pelyte, o taviškiai vienodi ar skirtingi? blush2.gif ax.gif herėjos tai žinau, kad vienodos, o va apie taviškius tai nežinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 07 vasario 2007 - 09:40
PELYTE, SVEIKINIMAI NUOŠIRDŽIAUSI TAVO BERNIUKAMS ARNUKUI IR MATUKUI SULAUKUS PIRMOJO GIMTADIENIO 4u.gif
ČIA JUMS :

user posted image

Kaip nepatogu, kad čia taip pamiršom , dar užvakar galvojau kad reikia pasveikinti reikia pasveikinti... Nieko nepadeda tie vitaminai atminčiai gerinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 07 vasario 2007 - 10:17
[quote=jovial,2007 02 07, 10:00]
Labutis.
Norejau paklausti ar kam dare visiska narkoze. Man daktaras sake, kad po jos neisnesiotukai labai sunkiai atsigauna. Mum ne ekstrine operacija, bet jei butu gimes laiku - darytu. Pati operacija nebaisi (lazeriu), bet narkoze g.gif


Mes gimėm neišnešioti , bet turėjome jau po dvi operacijas .Jos buvo daromos lazeriu , ir buvo naudojama pilna narkozė.Atsipudo vaikai puikiai, neatpilinėjo , kažkiek ilgiau buvo apsnūdę , bet visumoi viskas OK.Aišku priklauso ką operuos.Musm operavo akytes verysad.gif .Nes nuo to priklauso ir narkozės kiekis.Mums operacija užtruko po pusvalandį , gal todėl taip lengvai ir pernešė g.gif .Aišku para renaimacijoj pagulėjom ,bet paskui kaip nieko nebuvę.


Ačiū ačiū už sveikinimus 4u.gif . Net nepastebėjau kaip praėjo metai , o kai gimė atrodė kol sukaks metukai praeis visa amžinybė 4u.gif .

Pelyte, o taviškiai vienodi ar skirtingi? blush2.gif ax.gif herėjos tai žinau, kad vienodos, o va apie taviškius tai nežinau blush2.gif

Maniškiai man pačiai tai skirtingi nuo pat gimimo, o kai pamatydavo svetimi tai sakydavo kad panašūs.O kaip pradėjo augti normaliai tai visiškai skirtingi pasidarė .Vieno veido forma apvali ,kito pailga, na visokių nepanašumu aš randu.
Mano albumėlis yra , kažkur minėjau kad slapyvadis megane, ten puikiai matosi kad tikrai nepanašūs.Nors gimė vienoj placentoj , turėjo būti vienodi .
Atsakyti
Pelyte -foto wub.gif wub.gif pradzioje cray.gif ,tokie mazuciai tokie trapuciai wub.gif wub.gif wub.gif bet jie isties panasus ir tuo pat skirtingi rolleyes.gif rolleyes.gif na idomiai gaunas bet taip yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(=SVAJA= @ 2007 02 06, 18:20)
nono.gif  nono.gif Juk tu del to nei kiek nesi kalta schmoll.gif


Zinau, gal ir galejau labiau pagulineti, nes mano gimda buvo dvirage, tai su gulimu rezimu, buciau isnesiojus, bet va tie mokslai antras magistro kursas buvo, na bet kai is po vieno apsilankymo pas darbo vadova blogai pasidare, teko gultis i ligonine, tai kad ir vienas semestras buvo likes, spjoviau ir pasiemiau akademines, gerai kad dar laiku susirpotejau doh.gif

QUOTE(denlen26 @ 2007 02 06, 18:46)
Sveika,
As irgi del savo vaiko pergyvenu, kad kazko nedaro, ypac paklausius draugiu apie ju jaunesniu uz mano vaikuciu pasiekimus smile.gif Mums jau tuoj 11, o dar pats atsisest nemoka, pasodintas sedi tvirtai. Uztat galiu pasigirt, kad pradejo atsistot lovytei. Koks nerealus jausmas, kai uzeini i kambari, o jis stovi!!!! thumbup.gif 
Siandien buvom pas neurologe, tai sake, kad tai normalu ir tokiems vaikuciams galima daryti viska leciau. Vienu zodziu patare maziau klausytis kaimynu pas ka kaip buvo smile.gif  Tik ir vel prisikabino del per sparciai augancios galvos, tad eisim i echoskopija ir akiu dugna del spaudimo istirt. Bet kazkaip manau, kad nieko ten neras tongue.gif

O tas kalties jausmas ir man puikiai pazistamas: is pradziu, kad neisnesiojau, veliau, kad negalejau maitint krutim. dabar kazkaip visa tai pamirsau ir kitaip vertinu. Tad nekaltink saves. Nors kartais ir as pagalvoju ir kodel mano vaikui taip turejo atsitikt, visi aplinkui gimdo vaikus vos ne po 5 kg., ir jie 4 menesiu sveria daugiau negu mano dabar.


Zinok, va tas ir ismusa is veziu, kai kas nors klausia, na jau ropojat, ar jau stovit, bet jau po truputi ismokau susitvardyti, ir pasakiau sau, laimingai pagimdziau be jokiu komplikaciju uzaugom gerai, tik reikia jam duoti laiko, o tai rimtesniu bedu taip dejuodama galiu prisisaukti doh.gif

QUOTE(Mažulėlė @ 2007 02 06, 22:33)
aš irgi pykdavau, pirmus mėnesiu ypač, ir verkdavau, ir bliaudavau, jaučiaus kažkokia nenormalia... nei išnešiot sugebėjau, nei pagimdyt nesutraumavus (čia apie kraujosrūvas), nors gimdžiau tikrai lengvai... dabar jau rečiau užeina, bet užeina tas kaltės jausmas, ypač kai pas gydytojus apsilankom  unsure.gif

Jo nelabai ir man patinka pas tuos gydytojus vaiksciot, na bet nieko, uzaugsim, visi kartu mirksiukas.gif

QUOTE(hereja @ 2007 02 06, 23:54)
Siandien vezem savo dvynukes vel pas neurologa...turim gimdymo pasekmiu gimem (35sav), buvo pas abejas smegenu skilveliuose kraujosruvos, dabar jos issivaiklsciojo, bet kairieji skilveliai padideje, pas Eva dar ir cista smegenytese verysad.gif Turim vargo visam vaikeliu gyvenimui sad.gif Neurologo konsultacijos reguliariai kas menesi, nes tie padideje skilveliai su smegenu skysciu ant ribos, kai jau vaikas pradeda jausti galvyteje spaudima.

Stiprybes jums, ir svarbiausia nepaluzti, isaugsit, as pati esu spec. pedagoge ir logopede, tai zinau tikrai, kad laiku pastebeje daug padesite savo mergytems mirksiukas.gif

QUOTE(Pelytė76 @ 2007 02 07, 00:11)
Ir aš pilnai suprantu , kad širdis plyšta kai vaikui kas nors negerai, rėkia ir niekaip negali nuraminti.Ech, kad greičiau tie mūsų mažyliai užaugtų  lotuliukas.gif .

Buvom ART, tai gydytoja liepe butinai vaika ipratint ant pilvo gulet ir varytis. Oi kaip sunku mums, bet siandien paguldziau pazaidem kelias minutes zirzt pradejo, na pasiryzau i kita kambari nueiti, tai jis verkia, galvoju jei nueisiu ir pakelsiu, tai niekada negulesim, tai sedziu prie duru pasislepusi ir verkiu, bet po 5 min. nutilo, ziuriu pasidejo galvyte ant zemes ir ramiai guli. Ateinu, o jis pakeles galva sypsosi, ir ka jus sau galvojat, dar po to isgulejom abu koki pusvalandi, o kokia laime buvo thumbup.gif
Papildyta:
Pelyte, sveikinam tavo berniukus su praejusiu 1 gimtadieniu, na ir siandienos grazia sukaktimi 1 metai ir 1 diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Va ir praejo metukai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina Z.: 07 vasario 2007 - 11:34
QUOTE(Kristina Z. @ 2007 02 07, 11:33)
Zinok, va tas ir ismusa is veziu, kai kas nors klausia, na jau ropojat, ar jau stovit, bet jau po truputi ismokau susitvardyti, ir pasakiau sau, laimingai pagimdziau be jokiu komplikaciju uzaugom gerai, tik reikia jam duoti laiko, o tai rimtesniu bedu taip dejuodama galiu prisisaukti   doh.gif


O aš jau išmokau iškart du vaiko amžius sakyt, kai paklausia kiek laiko - sakau dabar tiek ir tiek nuo gimimo, bet realiai turėtų būti tiek ir tiek. smile.gif Tai kiti pasižiūri kaip į biškutį kvailą, bet man jau dzin. biggrin.gif Beje, jau pradėjau išdrįsti pasakyti, kad sergam, išdrystu pasakyti, kad mums rachitas, vandenė, kad vaistukus geriam; su tuo išdrįsimu pasakyti jaučiu, kad pati vis labiau imu tikėti, kad pasveiksim rolleyes.gif Beje, tas tikėjimas manyje pradėjo atsirasti ne be jūsų, mamytės, pagalbos ax.gif Ačiū 4u.gif Žinau, kad dar daug ašarų nubrauksiu, kad ir juoksiuos, ir verksiu dar daug, bet jau imu tikėti, kad viskas turi būti gerai rolleyes.gif

herėja, mums viskas bus gerai, tikėkim kartu ir bus lengviau drinks_cheers.gif

na bet tas vaistukų gėrimas po dienos pertraukos man visai nepatinka - rėkiam nesuprasi ko unsure.gif ir pamiegot normaliai neina unsure.gif o dar ir lauke šiandien šalta, tai nė ten negalėsim pamiegot unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 07 vasario 2007 - 11:55
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 02 07, 11:54)
O aš jau išmokau iškart du vaiko amžius sakyt, kai paklausia kiek laiko - sakau dabar tiek ir tiek nuo gimimo, bet realiai turėtų būti tiek ir tiek.  smile.gif  Tai kiti pasižiūri kaip į biškutį kvailą, bet man jau dzin.  biggrin.gif  Beje, jau pradėjau išdrįsti pasakyti, kad sergam, išdrystu pasakyti, kad mums rachitas, vandenė, kad vaistukus geriam; su tuo išdrįsimu pasakyti jaučiu, kad pati vis labiau imu tikėti, kad pasveiksim  rolleyes.gif  Beje, tas tikėjimas manyje pradėjo atsirasti ne be jūsų, mamytės, pagalbos  ax.gif  Ačiū  4u.gif  Žinau, kad dar daug ašarų nubrauksiu, kad ir juoksiuos, ir verksiu dar daug, bet jau imu tikėti, kad viskas turi būti gerai  rolleyes.gif


Zinok, as dar vis kartais pasakau, va mums viskas gerai, bet jau po truputi iprantu, kad geriau pasakyti, kad va to nedarom, ano nedarom, nes mums dar ne laikas ir viskas smile.gif
Atsakyti