Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

au tuos cypiančius tai prisimenu... nors kartais jie visai be reikalo net cypdavo unsure.gif

Mamytės, gal galit prisiminti, kokio maždaug amžiaus jūsų mažiukai (gal kas nors auginat 33-34 savaitę gimusius) pradėjo galvytę laikyt paguldyti ant pilvuko? (t.y. aukštai pakėlę ilgokai išlaikyti)
Aš gi žinau, kad reik koreguotą amžių skaičiuot, ale vis tiek taip norisi, kad greičiau blush2.gif

Labutis, na aš vis paskaitinėju jūsų žinutes, ir neištvėriau nutariau parašyti. aš auginu berniuką kuris gimė 33 sav. ir svoris beveiktoks pat kaip tavo mergytės Mažulėlė ir ūgis žodžiu beveik vienodi ax.gif
Dabar jau jam greit 3 metai, viskas thumbup.gif
Bet tada buvo lygiai tas pats baimės, ašaros. Ir visi sakė viskas bus gerai, bet kaip aš suprantu tas mamas kurios dabar tai išgyvena, sakyk tu ką nori, kol pats neisitikini kad tikrai viskas praeina nerimas nedingsta. Nors aišku tie palaikymai ir padrasinimai tikrai reikalingi blush2.gif
Mažulėle, tavo mergytė tikrai greitai laikys galvytę, ir viską darys kas reikia tik turėk kantrybės viskam savas laikas, žinau kaip norisi kad kuo greičiau nulaikytų galvytę, atsisėstų, pradėtų vaikščioti. Čia nieko nepagreitinsi, tik
mamos meilė, rūpestis ir kantrybė tikrai daro stebuklus. Sveikatėlės ir sėkmės visiems pipiriukams ir jų mamytėms.
Atsakyti
Sveikiname Donatėlę su pirmuoju gimtadieniu!
birthday.gif
Auk didutė, būk gerutė!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 02 01, 23:56)
Mamytės, gal galit prisiminti, kokio maždaug amžiaus jūsų mažiukai (gal kas nors auginat 33-34 savaitę gimusius) pradėjo galvytę laikyt paguldyti ant pilvuko? (t.y. aukštai pakėlę ilgokai išlaikyti)
Aš gi žinau, kad reik koreguotą amžių skaičiuot, ale vis tiek taip norisi, kad greičiau  blush2.gif

Maniskis 35sav gimes. Dar tik labai trumpai islaiko, vos kelias sekundes. Siandien buvom pas neurologe, tai sake dar nepergyvent.
Atsakyti
DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI DONATAI IR TĖVAMS SULAUKUS TOKIO ŠAUNAUS JUBILIEJAUS. LINKIM UŽAUGTI DIDELIAI IR ŠAUNIAI MERGYTEI. happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Velaura ir Donatele,
Į Jusu sąskaitą banke šiandien pervesta tūkstantis atradimų savaičių, milijonas laimės valandų, milijardas džiaugsmo akimirkų!!!

Pasiimkite iš gyvenimo banko viską, ką jis Jums duos.
Atsakyti
SVEIKINU DONATA SU 1-JU GIMTADIENIU!!! 4u.gif
Papildyta:
Nepatinka panelei mankštos juodai - rėkia nuo tada kai pamato tą kineziterapeutę iki tol kol atiduoda ją man Žiauru žinok Na bet pusvalandis jai liko rėkti, ben tokia paguoda. Dėl poveikio kol kas nežinau ką pasakyti.. KAip buvo pasistiebus taip pagal mane ir liko nors gydytoja sako kad mažiau kojytės įtemptos.

TAI, KAD VERKIA, TAI NELABAI GERAI. MUMS MASAZUOTOJA SAKE, KAD TOKIU ATVEJU DARYTI MASAZU NEPATARTINA, NES GALI DIDET RAUMENU TONUSAS. O REZULTATAI MATOSI TIK PRAEJUS 2 SAVAITEM PO MASAZU.
Papildyta:
[quote=aurushka,2007 01 30, 14:25]

Aurushka, aciu uz informacija! Gal ir isbandysim baseina.
Papildyta:
QUOTE(renami @ 2007 02 01, 19:42)
Sveikos mamytės,
jungiuosi ir aš į jūsų būrį, gal bus lengviau kartu su jumis išgyventi šį nelengvą periodą... Pasitarti su jumis galėsiu ir pasiguosti truputėlį..
Mano mažylė Evelina gimė 30 sav., 1744g. Ryt jau bus savaitėlė... Kolkas (ir kaip žada daktarai dar beveik du mėn) būsime abi KMUK. Tik dabar dar labai sunku, nes mažylė vis dar intensyvios terapijos skyriuj, o aš akušeriniam, tai negaliu visada būti su ja. Baisiausia man buvo antroji naktis, kai prieš pat naktį gydytoja pasakė kad nebetoleruoja maistelio ir gali reikėti žarnų operacijos... Vyras namie, o aš ligoninėj visą naktį buvom panikoj... Visa laimė, situacija pagerėjo ir be operacijos, šiandien jau antra diena kaip vėl po truputį maitina mano pieneliu, jau ir kvėpavimas visai susitvarkė.
Bet taip gera man nuėjus pas mažylę, tokia gražutė ji man...
Tai tokios bėdelės pas mus. kol būsiu akušeriniam, tai dar gal pabendrausiu su jumis, o vėliau tikriausiai nebeturėsiu interneto palatoje, bet gal vistiek retkarčiais užsuksiu



Sveika prisijungusi!
Mano sunus irgi gime 1740 gr., tik 35 sav. Taigi, jei kas, klausk.
Atsakyti
Amelija sveikina Donatėlę su gimtadieniu wub.gif

user posted image

Papildyta:
QUOTE(paliute @ 2007 02 02, 09:26)
Mažulėle,  tavo mergytė tikrai greitai laikys galvytę, ir viską darys kas reikia tik turėk kantrybės viskam savas laikas, žinau kaip norisi kad kuo greičiau nulaikytų galvytę, atsisėstų, pradėtų vaikščioti.  Čia nieko nepagreitinsi, tik
mamos meilė, rūpestis  ir kantrybė tikrai daro stebuklus. Sveikatėlės ir sėkmės visiems pipiriukams ir jų mamytėms.


Ačiū už palaikymą 4u.gif

QUOTE(jovial @ 2007 02 02, 13:06)
Maniskis 35sav gimes. Dar tik labai trumpai islaiko, vos kelias sekundes. Siandien buvom pas neurologe, tai sake dar nepergyvent.


Tai bandysiu ir aš tada nepergyvent blush2.gif

QUOTE(denlen26 @ 2007 02 02, 18:35)
Mano sunus irgi gime 1740 gr., tik 35 sav. Taigi, jei kas, klausk.


Kada pradėjot galvytę laikyti? blush2.gif Ot cekava zuosė iš manęs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2007 02 02, 13:02)
Sveikiname Donatėlę su pirmuoju gimtadieniu!
                          birthday.gif
      Auk didutė, būk gerutė!
4u.gif



QUOTE(Pelytė76 @ 2007 02 02, 13:06)
DIDŽIAUSI SVEIKINIMAI DONATAI IR TĖVAMS SULAUKUS TOKIO ŠAUNAUS JUBILIEJAUS. LINKIM UŽAUGTI DIDELIAI IR ŠAUNIAI MERGYTEI. happybday.gif  happybday.gif



QUOTE(jovial @ 2007 02 02, 13:48)
Velaura ir Donatele,
Į Jusu sąskaitą banke šiandien pervesta tūkstantis atradimų savaičių, milijonas laimės valandų, milijardas džiaugsmo akimirkų!!!

Pasiimkite iš gyvenimo banko viską, ką jis Jums duos.



QUOTE(denlen26 @ 2007 02 02, 18:35)
SVEIKINU DONATA SU 1-JU GIMTADIENIU!!! 4u.gif



QUOTE(Mažulėlė @ 2007 02 02, 18:38)
Amelija sveikina Donatėlę su gimtadieniu  wub.gif

user posted image



NUoširdžiai dėkojam visiems už sveikinimus 4u.gif Net nesitiki, kad jau prabėgo metai ... smile.gif
Atsakyti
smile.gif [Kada pradėjot galvytę laikyti? blush2.gif Ot cekava zuosė iš manęs lotuliukas.gif
[/quote]
Tiksliai neprisimenu... 2 menesi jau keldavo, 3 menesi jau laike pakanakmai gerai, na gal kiek svyruodamas. Bet tiksliai zinau, kad 4 menesi gerai laike. Ypac sutvirtejo po masazu (darem 4 menesi), pradejo megti ant pilvo guleti. Iki tol ant pilvo nelabai mego guleti, kiek paguli ir verkia... tai ir nekankinau, daznai neguldziau, nors visi daktarai sake "guldykit, guldykit"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denlen26: 03 vasario 2007 - 12:03
Sveikutės,

norėčiau ir aš kad mamytės, auginančios panašiu laiku gimusius (30 sav.) mažylius papasakotų plačiau kaip jums sekėsi pačioje pradžioje. Mums jau praėjo viena savaitėlė. Kolkas intensyvios terapijos skyriuje, nes vienu metu netoleravo maisto, bet dabar jau po truputį didina maistelio kiekį ir po kelių dienų gal jau nebereiks lašalinės...
Maždaug iki kelintos savaitės jūsų mažyliai buvo maitinami per zondą? Kada maždaug jie pradėjo patys žįsti ir kokių problemų iškilo pereinant prie maitinimo krūtimi? Kiek išvis laiko išbuvote ligoninėje ir kokios sveikatos problemos tada labiausiai iškilo?Ir išvis, kaip ištvėrėte tą laiką?
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2007 02 04, 09:34)
Sveikutės,

norėčiau ir aš kad mamytės, auginančios panašiu laiku gimusius (30 sav.) mažylius papasakotų plačiau kaip jums sekėsi pačioje pradžioje. Mums jau praėjo viena savaitėlė. Kolkas intensyvios terapijos skyriuje, nes vienu metu netoleravo maisto, bet dabar jau po truputį didina maistelio kiekį ir po kelių dienų gal jau nebereiks lašalinės...
Maždaug iki kelintos savaitės jūsų mažyliai buvo maitinami per zondą? Kada maždaug jie pradėjo patys žįsti ir kokių problemų iškilo pereinant prie maitinimo krūtimi? Kiek išvis laiko išbuvote ligoninėje ir kokios sveikatos problemos tada labiausiai iškilo?Ir išvis, kaip ištvėrėte tą laiką?


Sveika 4u.gif
Maniškė gimė 29 sav. ir 6 dienų - balandinukė turėjo būti, gimė vasarį... Mes intensyvios terapijos skyriuje praleidome 12 parų, paskui iki beveik 2 mėn amžiaus gulėjome neišnešiotų naujagimių skyriuje. Būtų išleidę mus ir anksčiau , tačiau susidūrėme su valgymo problema sad.gif Niekaip nemokėjo valgyti, negalėjo suderinti rijimo ir kvėpavimo.. SU siaubu atsimenu tas dienas kai bandant valgyt, sutrinka kvėpavimas, vaikas pamėlynuoja, suglemba.... doh.gif taigi zondavo mus tikrai ilgai - apie pusantro mėnesio. Jo atsisakėme tik savaitę iki išvykimo į namus - ir tai nepasakyčiau kad labai gerai valgėm. Tiesiog išmokau maitinti taip kad būtų viskas gerai... Iš krūties taip ir neišmoko valgyt. Man atrodo ne ką teištraukdavo, ir nematai kiek o svoris tai opi problema buvo. Iš buteliuko tai nors matydavau kad pusę reikiamo kiekio suvalgė doh.gif
Dėl sveikatos tai su akytėm pas mus viskas gerai buvo, o didžiausia bėda - tai didžiulės kraujosrūvos smegenyse. Kas savaitę echoskopuodavo ar nesiplečia skilveliai, ar nesikaupia vandenys kadangi buvo didelė to tikimybė... Paliko jos pėdsaką ir iki dabar - turime cistą ir matyt jau turėsim visada..
Ištverti labai padėjo ten pat gulinčios mamos su savo panašaus likimo mažyliais. Jei tektų vienai visa tai praeiti tai nežinau kaip čia būtų buvę....
Laikykitės ir tikėk kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 04 vasario 2007 - 11:21
Ačiū Velaura... Biški aiškiau ko galime tikėtis, nors aišku, kiekvienas atvejis skirtingas. Dėl kraujosrūvų tai kolkas sakė kažkas yra, bet nedaug, vėlesni tyrimai parodys, tikriausiai turėtų susitvarkyti...
O maždaug kiek svorio priaugot per tuos du mėn, per pirmą mėn.? Mums buvo nukritę iki 1390, dabar jau 1492g. Neįsivaizduoju kiek maždaug ji svers važiuojant namo...
Atsakyti