Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(jovial @ 2007 01 31, 10:23)
"Delfinukas" - karoliniskese.

Labas visoms.
Mes turetumem priklausyti ir jusu buriui. Bent jau Santariskese neisnesiotuku skyriuj teko pagulet. Mano biciukas gime 35 sav. Oi, kai paskaitai, tai randi tiek vieteliu, kurioms "priklausai"

Sveika 4u.gif ,na bet nemazas tavo leliukas gime kaip 32 sav blink.gif wub.gif mes mazesni kskodel nors 34sav g.gif
Atsakyti
QUOTE(=SVAJA= @ 2007 01 31, 11:31)
Sveika 4u.gif ,na bet nemazas tavo leliukas gime kaip 32 sav blink.gif  wub.gif  mes mazesni kskodel nors 34sav g.gif

patikslinu - 35sav
Atsakyti
QUOTE(jovial @ 2007 01 31, 10:35)
patikslinu - 35sav

blush2.gif blush2.gif apsiziurejau matyt blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
jungiuosi ir aš į jūsų būrį, gal bus lengviau kartu su jumis išgyventi šį nelengvą periodą... Pasitarti su jumis galėsiu ir pasiguosti truputėlį..
Mano mažylė Evelina gimė 30 sav., 1744g. Ryt jau bus savaitėlė... Kolkas (ir kaip žada daktarai dar beveik du mėn) būsime abi KMUK. Tik dabar dar labai sunku, nes mažylė vis dar intensyvios terapijos skyriuj, o aš akušeriniam, tai negaliu visada būti su ja. Baisiausia man buvo antroji naktis, kai prieš pat naktį gydytoja pasakė kad nebetoleruoja maistelio ir gali reikėti žarnų operacijos... Vyras namie, o aš ligoninėj visą naktį buvom panikoj... Visa laimė, situacija pagerėjo ir be operacijos, šiandien jau antra diena kaip vėl po truputį maitina mano pieneliu, jau ir kvėpavimas visai susitvarkė.
Bet taip gera man nuėjus pas mažylę, tokia gražutė ji man...
Tai tokios bėdelės pas mus. kol būsiu akušeriniam, tai dar gal pabendrausiu su jumis, o vėliau tikriausiai nebeturėsiu interneto palatoje, bet gal vistiek retkarčiais užsuksiu
Atsakyti
aukit dideles panos viskas bus gerai o mes patarsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2007 02 01, 20:42)
Sveikos mamytės,
jungiuosi ir aš į jūsų būrį, gal bus lengviau kartu su jumis išgyventi šį nelengvą periodą... Pasitarti su jumis galėsiu ir pasiguosti truputėlį..
Mano mažylė Evelina gimė 30 sav., 1744g. Ryt jau bus savaitėlė... Kolkas (ir kaip žada daktarai dar beveik du mėn) būsime abi KMUK. Tik dabar dar labai sunku, nes mažylė vis dar intensyvios terapijos skyriuj, o aš akušeriniam, tai negaliu visada būti su ja. Baisiausia man buvo antroji naktis, kai prieš pat naktį gydytoja pasakė kad nebetoleruoja maistelio ir gali reikėti žarnų operacijos... Vyras namie, o aš ligoninėj visą naktį buvom panikoj... Visa laimė, situacija pagerėjo ir be operacijos, šiandien jau antra diena kaip vėl po truputį maitina mano pieneliu, jau ir kvėpavimas visai susitvarkė.
Bet taip gera man nuėjus pas mažylę, tokia gražutė ji man...
Tai tokios bėdelės pas mus. kol būsiu akušeriniam, tai dar gal pabendrausiu su jumis, o vėliau tikriausiai nebeturėsiu interneto palatoje, bet gal vistiek retkarčiais užsuksiu



Sveika prisijungusi prie mūsų 4u.gif .
Aš tave labai suprantu , nes pati visa tai esu perėjusi.
Aš pati gulėjau KMUK 4 mėn. ir labai puikiai atsimenu tas akimirkas , kaip būdavo sunku , net į tą skyrių įeiti.Atrodo , kad tie aparatai sypia būtent prie tavo vaiko namelio doh.gif .Bet kaip matai , baigėsi viskas puikia , jau mums greitai metukai bus ir po truputėlį baigiam užmiršti ta gyvenimo tarpsnį verysad.gif .Nors kai prisimenu , dar ir dabar norisi verkti doh.gif .
Tai va kantrybės , stiprybės tau ir tavo mažylei .Viskas bus OK pamatysi.Klausk drasiai kas tave domina , gal ka nor galėsiu patarti iš savo patirymų 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2007 02 01, 18:42)
Sveikos mamytės,
jungiuosi ir aš į jūsų būrį, gal bus lengviau kartu su jumis išgyventi šį nelengvą periodą... Pasitarti su jumis galėsiu ir pasiguosti truputėlį..
Mano mažylė Evelina gimė 30 sav., 1744g. Ryt jau bus savaitėlė... Kolkas (ir kaip žada daktarai dar beveik du mėn) būsime abi KMUK. Tik dabar dar labai sunku, nes mažylė vis dar intensyvios terapijos skyriuj, o aš akušeriniam, tai negaliu visada būti su ja. Baisiausia man buvo antroji naktis, kai prieš pat naktį gydytoja pasakė kad nebetoleruoja maistelio ir gali reikėti žarnų operacijos... Vyras namie, o aš ligoninėj visą naktį buvom panikoj... Visa laimė, situacija pagerėjo ir be operacijos, šiandien jau antra diena kaip vėl po truputį maitina mano pieneliu, jau ir kvėpavimas visai susitvarkė.
Bet taip gera man nuėjus pas mažylę, tokia gražutė ji man...
Tai tokios bėdelės pas mus. kol būsiu akušeriniam, tai dar gal pabendrausiu su jumis, o vėliau tikriausiai nebeturėsiu interneto palatoje, bet gal vistiek retkarčiais užsuksiu


Sveika 4u.gif Viskas bus gerai, nepajusi kaip uzaugsit smile.gif Va, prieš metus ir man gimė beveik 30 savaičių mergytė - daug visko išgyvenom, bet susitvarkė daugelis bėdelių thumbup.gif Kuo galėsim tuo padėsim - rašyk kaip sekasi tavo mažylei mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika Velaura .Matau kad skaitinėji biggrin.gif .Kaip laikotės , kaip mankštelės.
Aš saviškius išvežiau viena savo mamai , kita vyro mamai thumbup.gif .Tai truputi busiu laisvesnė iki šeštadienio. Maniškiai rėkia vėl naktim , dantys dyksta Arnas turi jau tris , o Matukas du.Tai rėkimai pas mus dieną ir naktį.Pavargau ir nutariau pailsėti va lotuliukas.gif .Tik žiūriu , kad be vaikų nelabai turiu ką veikti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pelytė76 @ 2007 02 01, 21:07)
Sveika Velaura .Matau kad skaitinėji  biggrin.gif .Kaip laikotės , kaip mankštelės.
Aš saviškius išvežiau viena savo mamai , kita vyro mamai  thumbup.gif .Tai truputi busiu laisvesnė iki šeštadienio. Maniškiai rėkia vėl naktim , dantys dyksta Arnas turi jau tris , o Matukas du.Tai rėkimai pas mus dieną ir naktį.Pavargau ir nutariau pailsėti va  lotuliukas.gif .Tik žiūriu , kad be vaikų nelabai turiu ką veikti  g.gif .


Pelyte, kaip aš tau pavydžiu kad esi viena blush2.gif Nepamenu kada tai buvo... Nu maniškė irgi duoda džiazo ir nesuprantu ar dantys ar šiaip charakterį rodo doh.gif Naktį dar nerėkia, bent tiek, bet jau dieną tai doh.gif ... Rytoj paskutinė diena mums raidos centre. Nepatinka panelei mankštos juodai - rėkia nuo tada kai pamato tą kineziterapeutę iki tol kol atiduoda ją man blink.gif Žiauru žinok doh.gif Na bet pusvalandis jai liko rėkti, ben tokia paguoda. Dėl poveikio kol kas nežinau ką pasakyti.. KAip buvo pasistiebus taip pagal mane ir liko nors gydytoja sako kad mažiau kojytės įtemptos. Žiūrėsim smile.gif
O jum kaip sekasi mankštintis?
Atsakyti
Kažkaip irgi nelabai matau paiskeitimų g.gif , gal vėliau pasirodys .Irgi nori stovėti ant pirštų galų .O logopedo visai nesuprantu , makaluoja po ta burną , o jie rėkia .Nes jau didesni tai nelabai prisileidžia , tai turiu darbo ir aš ,kai reikia nulaikyti.Na gal vėliau ir bus matyti rezultatas.Papildžiau albumėlį , jeigu įdomu galit pasigrožėti biggrin.gif .Slap. megane
Atsakyti
QUOTE(Pelytė76 @ 2007 02 01, 22:01)
Kažkaip irgi nelabai matau paiskeitimų  g.gif , gal vėliau pasirodys .Irgi nori stovėti ant pirštų galų .O logopedo visai nesuprantu , makaluoja po ta burną , o jie rėkia .Nes jau didesni tai nelabai prisileidžia , tai turiu darbo ir aš ,kai reikia nulaikyti.Na gal vėliau ir bus matyti rezultatas.Papildžiau albumėlį , jeigu įdomu galit pasigrožėti  biggrin.gif .Slap. megane


Na logopedė nelabai rado prie ko prikibti, tik biški per greitai ryja maniškė, mažai kranto biggrin.gif Tai liepė skatinti tą kramtymą, ji atseit moka bet nesinaudoja tuo smile.gif Daugiau nieko ir nedarė. Sakė iš puoduko mokins gerti bet DOnata pasiuntė mus su visais mokymais biggrin.gif
Psichologė darė tą DISCO testą tai atskiri išsivystymo kriterijai 10-12 mėn atitinka. Rimtesnės išvados kiek suprantu rytoj.
Pažiūrėjau fotkes jūsų - nu kokie faini tavo bičiukai thumbup.gif Labai patiko ta nuotrauka kur jie draugų ieško lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 01 vasario 2007 - 22:34
QUOTE(renami @ 2007 02 01, 18:42)
Sveikos mamytės,
jungiuosi ir aš į jūsų būrį, gal bus lengviau kartu su jumis išgyventi šį nelengvą periodą... Pasitarti su jumis galėsiu ir pasiguosti truputėlį..
Mano mažylė Evelina gimė 30 sav., 1744g. Ryt jau bus savaitėlė... Kolkas (ir kaip žada daktarai dar beveik du mėn) būsime abi KMUK. Tik dabar dar labai sunku, nes mažylė vis dar intensyvios terapijos skyriuj, o aš akušeriniam, tai negaliu visada būti su ja. Baisiausia man buvo antroji naktis, kai prieš pat naktį gydytoja pasakė kad nebetoleruoja maistelio ir gali reikėti žarnų operacijos... Vyras namie, o aš ligoninėj visą naktį buvom panikoj... Visa laimė, situacija pagerėjo ir be operacijos, šiandien jau antra diena kaip vėl po truputį maitina mano pieneliu, jau ir kvėpavimas visai susitvarkė.
Bet taip gera man nuėjus pas mažylę, tokia gražutė ji man...
Tai tokios bėdelės pas mus. kol būsiu akušeriniam, tai dar gal pabendrausiu su jumis, o vėliau tikriausiai nebeturėsiu interneto palatoje, bet gal vistiek retkarčiais užsuksiu


Sveikatytės jums daug daug wub.gif KMUK dirba puikūs medikai thumbup.gif Bent jau mes su tokiais susidūrėm ax.gif Jūs juk ten pat, tad tikrai tikėk, kad jūsų mažylė puikiose rankose thumbup.gif
Prisimenu tas dienas ir naktis, kai stovėdavau prie pypsinčių aparatų, kai negalėdavau nueiti, kol jie nepradėdavo rodyti, kad mažytei viskas gerai, prisimenu ašarų kalnus, kai įtarė meningitą... Pasveiksit, pamatysit, viskas bus gerai smile.gif Mes ir dabar su bėdelėm kovojam, bet jau tikiu, kad viskas susitvarkys, juk kitaip ir būti negali thumbup.gif

QUOTE(Pelytė76 @ 2007 02 01, 21:02)
Aš pati gulėjau KMUK 4 mėn. ir labai puikiai atsimenu tas akimirkas , kaip būdavo sunku , net į tą skyrių įeiti.Atrodo , kad tie aparatai sypia būtent prie tavo vaiko namelio  doh.gif .Bet kaip matai , baigėsi viskas puikia , jau mums greitai metukai bus ir po truputėlį baigiam užmiršti ta gyvenimo tarpsnį  verysad.gif .Nors kai prisimenu , dar ir dabar norisi verkti  doh.gif .


Jau tuos cypiančius tai prisimenu... nors kartais jie visai be reikalo net cypdavo unsure.gif

Mamytės, gal galit prisiminti, kokio maždaug amžiaus jūsų mažiukai (gal kas nors auginat 33-34 savaitę gimusius) pradėjo galvytę laikyt paguldyti ant pilvuko? (t.y. aukštai pakėlę ilgokai išlaikyti)
Aš gi žinau, kad reik koreguotą amžių skaičiuot, ale vis tiek taip norisi, kad greičiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 01 vasario 2007 - 22:59