Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

Labutis na vat.Vakar buvo gydytoja,tai israse antibiotiku,vel prasides vargeliai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozarija @ 2007 01 25, 13:32)
Labutis na vat.Vakar buvo gydytoja,tai israse antibiotiku,vel prasides vargeliai... g.gif

Sveikt greiciau 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rozarija @ 2007 01 25, 14:32)
Labutis na vat.Vakar buvo gydytoja,tai israse antibiotiku,vel prasides vargeliai... g.gif

Greiciau sveikit ir nesirkit daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denlen26 @ 2007 01 25, 13:07)
Mes savo poliklinikoje vaiku neurologes neturim, tenka siuntyma imt ir vazineti i Santariskes... O kokioj poliklinikoj jus lankotes?


Mes Šeškinės poliklinikoj esam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 01 25, 16:40)
Mes Šeškinės poliklinikoj esam smile.gif


Siandien uzsirasiau i Centro poliklinika, o taip pat uz menesio pas Cerniauskaite i Santariskes, viena pazistama ja labai gire. Ziuresim ka pasakys.
Atsakyti
QUOTE(rozarija @ 2007 01 25, 13:32)
Labutis na vat.Vakar buvo gydytoja,tai israse antibiotiku,vel prasides vargeliai... g.gif


sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes!
Gal kas is jusu davet savo vaikams kokiu vitaminu apetitui gerinti. Visai mano vaikas valgyt nustojo, kai pamato sauksteli schmoll.gif Pediatre sako, kad musu skrandis mazas, todel jis taip mazai valgo, o tai kad anksciau valge pakankamai gerai, tai ji net negirdi doh.gif Svoris kazkaip biski krist pradejo... taip mes ji sunkiai priaugam... verysad.gif
Atsakyti
SVEIKINAME ZIRZLIUKO MIJUTĘ SU PIRMUOJU GIMTADIENIU !!! mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 26 sausio 2007 - 22:08
SVEIKINAM MIJUTE!! SU GRAZIU user posted image GIMTADIENIU

user posted image
Atsakyti
Mijute, su gražiuoju pirmuoju gimtradieniu 4u.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutes, priimkit ir mus i buri. 4u.gif
Siuo metu neisnesiotukisku problemu kaip ir neturime, tai gal kam nors busime kaip paguoda ir viltis ateiciai, gal patirtimi galesime pasidalinti. Sunus gime 1998.01.06, 32 savaiciu, 1.160 kg, cezario budu, del neissivysciusios placentos priduses nuo deguonies ir maistiniu medziagu trukumo, paskutines 4 savaites augintas pilvelyje mamai vartojant ypatingai maistingus papildus, nuo kuriu pati buvau ziauriai isberta, bei "baro kameru" pagalba.
Siuo metu turiu sveika 9 metu vaikina, kuris yra atsargesnis nei dauguma bendraamziu, daznai kitoks nei kiti, nes turi nebudinga vaikams motyvacijos jausma, todel jam sunku bendrauti su be tikslo po medzius besikarstanciais ar vienas kita vaikanciais, uzgauliojanciais berniukais, yra pora kartu sutikes bendraminciu mergaiciu, siaip priprates buti kitoks, turi nebudingu bendraamziams aistru, pvz siuo metu- elvis presley. Neturiu nieko pries si muzika, bet jau net man sis kompaktas baigia igristi. Yra ypatingai kurybingos sielos, jam nieko nera smagiau, kai mokykloje gauna kurybine ar eksperimentine uzduoti, tiesa, Lietuvoje tai pasitaiko gerokai reciau, nei tais metais, kai gyvenome UK.
Didziausia beda, del kurios man kartais siek tiek skauda sirdi- tai, kad jis kitoks. Is principo jis priprates tokiu buti, pati pabreziu tai kaip normaluma, bet tiesiog kad ir kokie zavus tie kitokie mums beatrodytu, pripazinkim, kad "kitokiems" gyventi sunkiau.
Tikiuosi suprantat, apie ka as blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Gal galit placiau apie ta rachita papasakoti? Kaip ji atpazinti?
Mes nuo antros savaites geriam po 3 lasus vit. D3. Idomu, kodel taip anksti liepe ji mums vartoti, kai isnesiotiems vaikams tik nuo pirmo mienesiuko paskiria g.gif
Multitabs vitaminus kas diena po 1ml i misini suvarau, dar Linex`a 2 kartus per para geriam.

Mamytes, ka turi moketi 5sav. neisnesioti (35sav.) leliukai? Galvu mano kruopos dar nelaiko, tik paguldytos ant pilvuko ciut pakelia galvyte, pasuka i sona ir vel padeda ja unsure.gif Be to pradejo maziau miegoti, visokius eee...heee... garsus leidzia kai nemiega.

Mazulele, gal gali trumpai isvardinti jus uzpuolusias bedeles? Maciau, kad apie rachita ir kraujosruvas rasei. Mano mazes irgi abi turi kairej galvos pusej po kraujosruva unsure.gif Atseit galejo gimdymo metu jos atsirasti. Jau kelis kartus turejom neurologo konsultacijas, echoskopavo galvytes, sake, kad jei neissivaikscios tos kraujosruvos ir uzkims smeg.skyscio nutekejimo latakelius, gali issivystyti vandene verysad.gif Tai po poros sav. vel vesim vaikus pas neurologa unsure.gif Tikiuosi jau tos kraujosruvos bus issivaiksciojusios.

Beje, dar padidejes mergyciu raumenuku tonusas, nes kojyciu pirstukai sugniauzti tiesiog...bet man liepe tik paciai pamasazuoti, normaliu masazu neskyre g.gif

Ups...vaikai saukia...lauksiu ats.
Atsakyti