Įkraunama...
Įkraunama...

Telekomo pokstai

QUOTE (Noa @ 2004 11 03, 21:31)
O kur konkreciai tam take eit, kad anas islystu? sad.gif Noooooooooriu sad.gif

Man tai islindo tas baisuoklis, kai abonentams skirtoje skiltyje slaptazodi ivedinejau, kad saskaitas uz interneta "pasiekciau"...
Dabar galvoju, kad gal taip jie mane prie saskaitos sumos pratino... blink.gif Zmones gal ne is blogos valios... smile.gif
Atsakyti
Akcija vyko iki lapkričio 1 d. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (skriste @ 2004 11 03, 20:30)
bet gerai, kad garsas buvo išjungtas, o taip tikrai būtų tekę į ligoninę vežt unsure.gif

Tau pasisekė
Atsakyti
aš irgi mačiau,bet tiesą pasakius net nežinojau,kad čia dėl tako,garsas buvo išjungtas,tai teko pamatyti tik baisią galvą juodame fone,bet jei gerai atsimenu,aš jau tako puslapį buvau išjungusi unsure.gif o gal ne,neatsimenu... ir va tik dabar perskaičiau,kad čia tako pokštai,o aš galvojau,kad vėl kažkokį linką paspaudžiau,ar kažkokią nesamonę parsisiunčiau mad.gif

o šiaip tokių dalykų,nei halouvyno nei jokia kitokia proga galėtų nedaryti,kaip tokių nesamonių kurėjau nepagalvoja,kad puslapį juk gali žiūrėti daug žmonių,kai kurie gali turėti problemų su širdim,kai kurie būti nėščiais,ir tt.juk tokie dalykai žmogui tikrai gali rimtai pakenkti ..
nesamonė kažkokia dry.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad radau cia jusu komentarus del tos pabaisos, nes ir as ja maciau, prie tako pasto besijungdama blink.gif Sukeliau panika darbe, nes maniau, kad virusa koki atsisiunciau. Kompiuteristas antivirusine nauja instaliavo, bet taip nieko ir neradom, aciu dievui...
Ne, nu bet svolaciai kokie, o ne pokstininkai mad.gif
Atsakyti
Jūs čia visos kažkokio padidinto jautrumo blink.gif Nu pamanyk, pagąsdino...o siaubo filmus kam žiūrite? Problemų neturite, kad čia keliate tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (milabra @ 2004 11 04, 19:46)
Jūs čia visos kažkokio padidinto jautrumo blink.gif Nu pamanyk, pagąsdino...o siaubo filmus kam žiūrite? Problemų neturite, kad čia keliate tongue.gif

hmm kiek pamenu, tai besilaukiancios tikrai yra padidinto jautrumo blink.gif blink.gif ir ner cia ko stebetis, kad taip pasipiktino - as irgi buciau pasiutus, o nescia ypac reaguodavau i visokius tokio pobudzio bajerius mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE (milabra @ 2004 11 04, 19:46)
Jūs čia visos kažkokio padidinto jautrumo  blink.gif  Nu pamanyk, pagąsdino...o siaubo filmus kam žiūrite? Problemų neturite, kad čia keliate  tongue.gif

Nesutinku g.gif
Siaubo filmus tai zmogus samoningai ziuri, zinodamas, kad gazdins ir tikedamasis astresniu pojuciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyta: 04 lapkričio 2004 - 23:11