Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

QUOTE(dianute @ 2008 12 30, 22:01)
Norėčiau paklausti: o kaip galima taip kiaušinį išgraviruot? Ir kur rasti tokį grąžtą? Nes man ši idėja atrodo labai šauni!  thumbup.gif


Aš pati dar nepabandžiau kiaušinio graviruoti, bet neturėtų būt sudėtinga. Kiek domėjausi internete, tai paėmi kiaušinį, išpūti jo turinį, išdžiovini, nusipieši kontūrus ornamento ar kažko, ką graviruosi, ir darbuojiesi.
O stiklinių, šaukštų, šakučių ir akmenukų jau prigraviravau dovanoms, tai visiems labai patiko. Jau pramokau padoriau graviruoti, tai jau ir šiokie tokie portretai pavyksta.
Gražtas yra specialus, skirtas graviravimui, ir poliravimui. Pas mane "Dremel engraving tool". Yra Senukuose, tik frezyčių reikia papildomai nusipirkti. Nors gal kiaušinio lukštui tinka ir tos, kurios komplekte yra.
Atsakyti
Kadangi ir mums buvo panasi situacija, t.y. Kaledos be pinigu, pasinaudojau SM forume rastais sauniuju kepejeliu receptais ir prikepiau dovanoms meduoliu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aureja25 @ 2008 12 24, 00:15)
prajuokino pasiulymas isvirti uogiene  biggrin.gif kas ziema verda uogienes  lotuliukas.gif  turbut be galo skani uogiene iseitu is saldytu braskiu  tongue.gif neisizeiskite, tik siaip prajuokino

Iš karto turbūt manėt, kad jos reik privirt pusė litro, ar kaip minimum trilitrį... Na, tai simboliškai. Perskaičiau kitoje temoje apie uogienę ir man patiko ta mintis... Ir kur gauti ingredientų, tai jau ne mano galvos skausmas... Neturi, vadinasi atmeti šią minti ir ieškai sau tinkamos... Ir beje, jei nemoki virti niekas to ir nesiūlo... Gi ne kiekvienas ir piešt moka, ne kiekvienas siuva, ne kiekvienas meduolius kepa, ne kiekvienam ketureilis gaunasi... Tai tik idėja, jei tai tau puikiai sekasi ir žinai, kad bus atitinkamai įvertinta, tai ir dovanoji... Jei manai, kad dovana liks nesuprasta, tai geriau neapsiimi...
Kaip supratau temos autorė ieško artimiems žmonėms dovanų, tai savos gamybos tinka, va jei draugei ar kam ne šeimos rate, tai gal ir nelabai... Niekas nesako kad tinka viskas ir visiems, net iš pateiktų idėjų reikia atrinkti kas tiks konkrečiam žmogui... Mesteli keletą idėjų ir jau kiekvieno reikalas ar ja pasinaudoti ar ne... Kiek kas tam turi laiko ir noro – vienas gali kelis mėnesius gaminti, kitas per pusvalandį supirks...
Man nepatinka tokie kategoriški pasisakymai... Nes tai nesugebėjimas pasinaudoti pateikta idėja... Aš pvz. kiaušinio neskaptuosiu, bet nereiškia, kad tai bloga idėja, tiesiog šiuo metu ji man netinkama. Gal po dešimt metų jau kitaip galvosiu...


QUOTE(Justelė @ 2008 12 24, 14:44)
Nežinau, bet kažko nežavi manęs šita mintis su uogiene... Tai gal ir kokius raugintus agurkus stiklainiuose dovanot pradėkim  doh.gif  Krizė visgi, reikia atsargas kaupt  biggrin.gif

Nežavi, tai nežavi... O mane pvz. labai žavi, nesu nei karto gavus, bet jei artimas žmogus nustebintų savo keptais sausainiais ar pan. labai nudžiugintų...

Prie ko čia ta krizė, kas tą krizę išgyvena? Nepanašu, visi perka kaip pamišę... Gal per daug kalbama apie krizę, net ir dovanų temoje doh.gif Krizė dar tik kitais metais bus juntama, dabar tai tik žodis, kuris daugelio nė nepalietė...

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 12 30, 11:51)
Gražiai, įdomiai ir išradingai pateikus galima dovanot praktiškai bet ką  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
daug paprasčiau parduotuvėj nupirkt, nei pačiam pagaminti... (Kalbu ne apie maistą)...
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2009 01 02, 13:50)
skani dovanele  thumbup.gif


Niu ir zinokit visi buvo patenkinti: thumbup.gif bendradarbiai (sake primena Kaziuko muge mano meduoliai lotuliukas.gif ), artimieji, bei svenciu laikotarpyje sutiktos supermamytes. drinks_cheers.gif

Idomu, kaip temos autorei sekesi? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inculto: 03 sausio 2009 - 10:46
Del tu uogieniu....man pati ideja tikrai grazi tik,kad "roges ziemai ruosk vasara" si taisykle siuo atveju tikrai galioja.Daug ar nedaug reikia privirti uogienes,bet isvirti ja reikia biggrin.gif
Smagu butu suruosti toki rinkinuka.....uogienes stiklainis,graziai padekoruotas,pacios kepti naminiai sausainukai ar meduoliukai,o jei dar mazas,grazus buteliukas namines trauktines arba pacios gaminto vyno...manau tokia dovana daugeliui patiktu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 26 rugsėjo 2009 - 16:05
Galima kiekvienam draugui individualiai sukurti po šventinį elektroninį atviruką (pvz, kokią foto paversti kalėdine Photoshopo pagalba) ir išsiųsti. Arba, pasitelkus fantaziją, nuotraukas bei paveiksliukus iš Google'o, sukurti kalėdinį sveikinimą su Powerpoint programa.
Šiais atvejais kainuos tik internetas ir elektros energija smile.gif aišku, visada maloniau gauti tikrą (ne elektroninę dovanėlę), bet kai pinigų nėra...
Atsakyti
pries pora metu is to ka turiu namie visiems padariau eglutes papuosalus: nuneriau vaseliu is siulu likuciu, isiuvinejau visokiais blizguciais ir karoliukais. gavosi visai nieko
Atsakyti
Na as manau,kad be pinigu nebus ir dovanu,kokia ji bebutu,vistiek reikalinga investicija.Ir pyragui iskepti reikalingi produktai,kuriuos visgi reikia isigyti,visvien vyksta pinigu leidimas ir dar koks doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės mirksiukas.gif
Ši temelė skirta tokiems dovanų pasiūlymams, kai reikia pasveikinti daug žmonių, bet nesinori išleisti daug pinigų.
Statulėlės ir visokie suvenyrai jau tikrai visiems atsibodę.
Norėtūsi kažkokių originalesnių idėjų. ax.gif
Kai kažką siūlysite, pateikite pavyzdėlių (pvz.: nuotraukėlė, platesnis aprašymas ar kažkas pnš.)
4u.gif

Kaip pavyzdžiui įdėsiu vienos forumietės idėją:

QUOTE
Sveikos,

kai yra pinigu, tai vis ka nors randi mielo ir naujo.
O kai labai nera pinigeliu, o reikai daug smulkiu dovaneliu, darau taip:
nusiperku cinamonu ir apelsinais kvepianciu zvakuciu (tableciu) ir dar nusiperku sveriamu saldainiu, kurie grazia atrodo po viena.

Tada dar nusiperku celofano ir juosteles - kad deretu prie saldainio spalvos("Balionu Salyje" kur vynioja dovanas, arba geliu parduotuveje)

Tada susikarpau celofana mazdaug 15cm x 15cm lapeliais (kartais siek tiek didesniais)

tada i lapelio centra dedu zvakute - tablete, ant jos "patupdau" saldaini (ypac gerai tinka tokie kur buna piramides formos).

Tada suimu celofano krastus ir surisu virsuje virs saldainio.
virs surisimo lieka grazios celofanines "ausytes".
Jei surisu grazia juostele, tai ir taip jau grazu, o kartasi dar papildomai pririsu ir gyvos egles sakele maza - jeigu pakuoju pries pat iteikiant.

Kai buvo ziurkes metai, tai dar pririsdavau po ziurkyte, o kai jaucio - po karvyte (buvau pirkus po 50 centu tokias mazules Europoj)

zodziu, dovaneles kaina buna m inimali, bet jau kol ja supakuoji tai idedi meiles ir tuo metu mintimis esi su tuo, kam pakuoji ta daikteli.


P.S. Atsiprašau to žmogučio, kurio ši idėja, kad Jūsų neįvardinau, tiesiog buvau nusikopijavus ją į savo kompiuterį ir pamiršau kas rašėte ;>
Atsakyti
as taip pat sugalvojau tokias smulkemeneles prideti prie dovanu 4u.gif kazkur inetrnete buau radus 4u.gif

http://www.ipix.lt/desc/93155878/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaisrininke: 13 lapkričio 2009 - 16:21
Labai labai grazus zmogeliukai, o sakykit tokiu sausainuku buna pirkt parduotuvese??
Atsakyti
QUOTE(CinnamonQueen @ 2009 11 13, 23:45)
Labai labai grazus zmogeliukai, o sakykit tokiu sausainuku buna pirkt parduotuvese??

aš tai pati kepti bandysiu ax.gif tikiuosi pavyks rolleyes.gif
Atsakyti