Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

Įdedu nuorodėlę ax.gif Gal pravers http://gyvenimas.del...php?id=19750803
Atsakyti
Gal galima sukurti eilėraštį? Gal įrėminti mielą paveiksliuką...? smile.gif
O gal uogienės išvirti? Na, dar gal, kaip jau minėta, rankdarbį kokį... Šiaip gražu, jei rankų darbo atvirukai... Kol kas daugiau nieko nesugalvojau, tiksliau, na, kad visiškai nekainuotų, gal namuose rankdarbiams reikmenų ir medžiagų susirasti? Galima pridaryti smagių eglutės žaisliukų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(za.ja @ 2008 12 23, 22:00)
Gal galima sukurti eilėraštį? Gal įrėminti mielą paveiksliuką...? smile.gif
O gal uogienės išvirti? Na, dar gal, kaip jau minėta, rankdarbį kokį... Šiaip gražu, jei rankų darbo atvirukai... Kol kas daugiau nieko nesugalvojau, tiksliau, na, kad visiškai nekainuotų, gal namuose rankdarbiams reikmenų ir medžiagų susirasti? Galima pridaryti smagių eglutės žaisliukų... smile.gif

prajuokino pasiulymas isvirti uogiene biggrin.gif kas ziema verda uogienes lotuliukas.gif turbut be galo skani uogiene iseitu is saldytu braskiu tongue.gif neisizeiskite, tik siaip prajuokino
Atsakyti
QUOTE(aureja25 @ 2008 12 24, 01:15)
prajuokino pasiulymas isvirti uogiene  biggrin.gif kas ziema verda uogienes  lotuliukas.gif  turbut be galo skani uogiene iseitu is saldytu braskiu  tongue.gif neisizeiskite, tik siaip prajuokino

bet galima vasara isvirta uogiene kaip nors graziai pateikti.. smile.gif uzdeti skiaute medziagos(lino, ar kokios kitos) ant dangtelio ir apristi blizganciu siulu. o ant pacio stiklainio uzklijuoti popieriaus gabaleli su uzrasu. "Kaledine uogiene", "Stebuklinga uogiene", na, kas ka sugalvoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Galima batų dėžutę apklijuot dovaniniu popierium, o viduj įdėt krūvą lapelių su palinkėjimais arba eilėraščiais (ant kiekvieno po vieną eilutę), o juos suvert ant karoliukų. Principas toks - lapelis, penki karoliukai, lapelis, vėl penki karoliukai. Šiemet tai bus mamai kaip priedas prie dovanos. Tikiuosi, kad patiks ax.gif
Papildyta:
Ai, dar vieną prisiminiau, ką esu darius. Taipogi su didžiule batų deže, apklijuota dovaniniu popierium. Jos viduje daug saldainių, kurie perverti rašteliu, ant kurio užrašyta po palinkėjimą (Laimės, meilės, sveikatos ir t.t.). Visi saldainiai su palinkėjimais suberti į didžiulę dėžutę. Vienam kampe įdėtas raštelis, jo kampai apdeginti, primena senovišką papirusą. O parašyta pieno rūgštim (plunksna mirkoma piene, rašomas tekstas, o po to iš kitos pusės deginant su žvake, tekstas išryškėja). Taigi tam raštely parašytas sveikinimas, dabar tiksliai nepamenu, ką ten rašiau, bet kažkas tokio - lai kiekvienas suvalgytas saldainis papildo Jūsų gyvenimą tam tikromis vertybėmis. Ta prasme suvalgai saldainį, prie kurio buvo raštelis "laimės" ir Tavo gyvenimas prisipildo laime biggrin.gif Čia irgi buvo kaip priedas prie dovanos, bet, mano manymu, pilnai užtektų ir šito smile.gif
Papildyta:
QUOTE(demettra @ 2008 12 24, 14:49)
bet galima vasara isvirta uogiene kaip nors graziai pateikti.. smile.gif  uzdeti skiaute medziagos(lino, ar kokios kitos) ant dangtelio ir apristi blizganciu siulu. o ant pacio stiklainio uzklijuoti popieriaus gabaleli su uzrasu. "Kaledine uogiene", "Stebuklinga uogiene", na, kas ka sugalvoja lotuliukas.gif

Nežinau, bet kažko nežavi manęs šita mintis su uogiene... Tai gal ir kokius raugintus agurkus stiklainiuose dovanot pradėkim doh.gif Krizė visgi, reikia atsargas kaupt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justelė: 24 gruodžio 2008 - 14:44
QUOTE(Erbe @ 2008 12 23, 19:14)


Aš jau seniai svečiuose mačiau dekoruotų indų, ir man labai patiko. Aš galvojau, kad juos yra labai sunku padaryti, o pasirodo, kad gan paprasta, tik man iškilo klausimėlis kur galima butų įsigyti visų reikiamų priemonių?
Atsakyti
Aš tai dabar mastau, negi per šventes o įpač per Kalėdas svarbiausios dovanos?

g.gif blush2.gif

aišku, visada gera gauti dovanų, bet juk Kalėdos tai šventė nedovanoms keistis, ar jas gauti- dovanot, bet pasidžiaugti kad visi esate kartu ir t.t. 4u.gif

Bet čia tik mano nuomonė, su kuria galite nesutikti. smile.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Pukuotukasss @ 2008 12 26, 22:51)
Aš tai dabar mastau, negi per šventes o įpač per Kalėdas svarbiausios dovanos?

g.gif  blush2.gif

aišku, visada gera gauti dovanų, bet juk Kalėdos tai šventė nedovanoms keistis, ar jas gauti- dovanot, bet pasidžiaugti kad visi esate kartu ir t.t.  4u.gif

Bet čia tik mano nuomonė, su kuria galite nesutikti. smile.gif  4u.gif

geriausia keistis dvasinemis dovanomis biggrin.gif tiesiog, susedate prie eglutes ir pradedate sakyti kas ka noretumete padovanoti biggrin.gif biggrin.gif juokauju

realiai, jei nera nei vieno lito, tai jau sunku ka ir sugalvoti.Gali uogieniu pridovanoti, bet kas is to... pvz jei man padovanotu kas uogiene tai as jos nevalgyciau. Nemegstu kitu dovanotu uogieniu valgyti ,isskyrus mamos gaminta,o ju ji daug priveza ir mes jau net nebesuvalgome visu). Jei padovanotu man bobute ar kokia drauge stiklaineli uogienes,ypac drauge, kuri vargu ar moka jas gerai virti, tai dar ir apsinuodyti galima lotuliukas.gif Lygiai taip pat konservuotu ir rinktu grybu is kitu nevalgau, tik pacios rinktus.
Taip kad net ir uogiene virti reikia moketi, beje ir cukraus reikia nemazai, tai gal ir cukrui pinigu nera biggrin.gif
Tokia dovana man butu nemiela, o kvaila.Neisizeiskite, tiesiog mano manymu ne visi patarimai cia parasyti geri. Nereiskia ,kad privalai dovanoti dovana ir ji gali buti bet kokia.Jei jau dovanoji, tai pagalvok ar ji bus tinkama tam zmogui, ar patiks, o ne padovanoti nesvarbu bet ka, svarbui kad atsikratyti tos nastos.
Jau geriau tada ne uogiene, o medaus padovanoti graziai apipavidalinus .Pati jo juk negamini, tai visiems ramiau lotuliukas.gif Be to ir labai naudinga smile.gif
Galu gale, visuomet pradekite sventems dovaneles pirkti is anksto, po truputi.Nors ir smulkmeneles. Tuomet, kai sventes jau arteja nereikes klausti ka daryti jei neturi pinigu dovanoms.....
As visuomet dovanas pradedu pirkti dar vasara.....
Tuomet man Kaledu laukti tikras malonumas smile.gif
Atsakyti
kalendoriu, nykstukus angelus mano didzioji dukra siais metais seneliams dovanojo, o be to dar sausainiu keptu namuose medi, ant sakos sukabinti sausainiai ir saldainiai arba ant egles sakos super ir grazu ir skanu, dar vesime per naujus giminems thumbup.gif



Kalėdų seniai
Kalėdų Senelio komentaras:
Jei nėra galimybės išsikviesti į namus, mane galite pasigaminti patys! Ir net ne vieną, o kelis ;-). Taigi, Kalėdų senių receptas -
500 g miltų
1 pakelis sausų mielių
85 g cukraus
1 pakelis vanilinio cukraus
1 šaukštelis druskos
85 g tirpinto sviesto
250 ml šilto pieno
2 šaukštai kondensuoto pieno
10 razinų
20 valytų migdolų
10 cukraus sirupe konservuotų vyšnių
1 cukraus sirupe konservuota ir sukapota citrina
Dubenyje gerai išmaišykite miltus ir mieles. Suberkite 75 g cukraus, vanilinį cukrų, druską, supilkite tirpintą sviestą ir šiltą pieną. Elektriniu maišytuvu su antgaliu mielinei tešlai iš pradžių mažiausiu, paskui vidutiniu greičiu tešlą maišykite 5 minutes. Tešlą pastatykite šiltai, kol jos tūris padvigubės ir atsiras burbuliukų. Ant lentos tešlą dar kartą išminkykite rankomis.
Tešlą padalinkite į keturias lygias dalis. Iškočiokite ovalios formos lakštus ir, uždėję kartoninį trafaretą, išpjaukite figurėles.
Kalėdų senius sudėkite į dvi sviestu pateptas skardas ir aptepkite kondensuotu pienu. Pasi telkę fantaziją, papuoškite razinomis, migdolais, vyšniomis ir citrinos gabaliukais. Leiskite 20 min. tešlai pakilti. Pašaukite į 200-225 laipsnių karštumo orkaitę ir kepkite 15-20 min. Iš likusių 10 g cukraus ir trupučio vandens pagaminkite glajų ir juo patepkite ką tik iš orkaitės ištrauktus senius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliaake25: 27 gruodžio 2008 - 19:16
QUOTE(Varskyte @ 2008 12 25, 17:36)
Aš jau seniai svečiuose mačiau dekoruotų indų, ir man labai patiko. Aš galvojau, kad juos yra labai sunku padaryti, o pasirodo, kad gan paprasta, tik man iškilo klausimėlis kur galima butų įsigyti visų reikiamų priemonių?


Pasiskaityk čia

Ir vis dėlto labai įdomu kokias dovanas temos autorė Nelliukas nusprendė dovanoti artimiesiems ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erbe: 29 gruodžio 2008 - 16:18
QUOTE(Justelė @ 2008 12 24, 14:44)
Nežinau, bet kažko nežavi manęs šita mintis su uogiene... Tai gal ir kokius raugintus agurkus stiklainiuose dovanot pradėkim  doh.gif  Krizė visgi, reikia atsargas kaupt  biggrin.gif

Gražiai, įdomiai ir išradingai pateikus galima dovanot praktiškai bet ką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2008 12 22, 08:58)

1) kalėdinis žaisliukas iš kiauraraščiu graviruoto žąsies kiaušinio lukšto. Kažkas panašaus
kiaušinis
Turiu graviravimo grąžtą, padovanojo man jį gimtadieniui, tai pati ir graviruočiau



Norėčiau paklausti: o kaip galima taip kiaušinį išgraviruot? Ir kur rasti tokį grąžtą? Nes man ši idėja atrodo labai šauni! thumbup.gif
Atsakyti