Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

Gali padovanoti Noru ispildymo kuponus-pazadus smile.gif Pvz.Kuponas nr.1:atnesti is ryto i lova kavos
Nr2: Sutvarkyti namus
Nr3:nueiti i parduotuve
Nr 4:isplauti indus
Nr5:pagaminti vakariene ir t.t.
Metu begyje tevai ir brolis tuos kuponus tau vis iteiks,o tu be gincu vykdysi,ka pasizadejai smile.gif

Cia viena is ideju.O sudejus keleta tokiu mini dovaneliu-va ir visa Kaledu dovana gautusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikes apelsinu ir gvazdikeliu, jei turi, tuomet puiku thumbup.gif . Susmgaistyk gvazikelius i apelsinus, gali kokiu zigzagu ar kitokiu rastu. dar perrisi graziu kaspinu, stai jau ir dovanele rolleyes.gif . beje, mano pacios brolis negali pakest gvazdikeliu kvapo, tai jam netiktu biggrin.gif ... nors tas kvapas deja ilgai neissilaiko. dar laiko yra, tad pasidairyk daugiau supermamoj, rasi ideju. tarkim man paciai patiko vienos mamos nerti varpeliai bet kitoj Kaledinej temoj.
svarbiausi zmones ivertins bet kokias tavo pastangas wub.gif
Atsakyti
Mano manymu sausaineliai ar kitokie kepiniai labiausiai tiktu. Kiekvienam seimos nariui po skirtinga, su kazkokia mintim, mamai sirdele, teciui tv pulta sausainini, broliui dar kazka, ipakavimus taip pat galima namuose grazius pasidaryti, kad ir is spalvoto popieriaus... 4u.gif
Atsakyti
Broliui/sesei/vaikinui/draugei gali irasyti kompakta su ju megstamom dainom, ar atlikeja. Kompe susirasti dainas, cd gal namie turi, jei printeri turi - virseli pasidaryt.
Atsakyti
QUOTE(Nelliukas @ 2008 12 14, 13:28)
kaip zvake padaryt?  smile.gif

yra rankdarbiuose tema apie zvakes tai ten oj kaip gausiai prirasyta smile.gif siaip man labiausiai patiko tokia kur koreta gaunas, su kiaurymem smile.gif
ten i koki pvz pieno pokeli pridedi leduku, idedi knata zinoma, ir uzpili karstu vasku... vasko gali gaut istirpinus pora zvakiu pigiu, arba namie paieskok zvakes gal kokios besimeto, istirpink jas smile.gif as cia aisku primityviai taip, bet paieskojus tikrai rasi placiau smile.gif
Atsakyti
vajetau, ijunk fantazija, nedaug laiko jau liko biggrin.gif
taigi ismastyk kanors pati, nera taip sunku kaip atrodo smile.gif pagalvok kas taviskiems labiausiai patiks, ka megsta ir suraizgyk kanors... smile.gif papuosalu dar gali kokiu suvert is karoliuku...
Atsakyti
mamai galima nurert ka nors vaseliu-snaigiu,serveteliu,gelyciu
Atsakyti
man šiemet kūdai su finansais, tai bandysiu dovanas nebrangias gaminti. Visai be pinigų nesigaus, bet su minimaliom išlaidom. Kad tik spėčiau doh.gif
Mamai "rašau" knygą. Ji domisi ezoterika, astrologija ir t.t., tad aš internete radau krūvą informacijos apie natalinę astrologiją, sukomplektuoju ją į vieną ištisą knygą, tikiuosi tėtis darbe atspausdins, o aš įrišiu ir padarysiu viršelį.
Broliui nupirksiu tapkes, paprastas visai, ir specialiais tekstiliniais dažais (turiu nuo seno, dažnai praverčia darant dovanas) išpaišysiu, užrašysiu jo kredo nuo pat vaikystės "visur gerai, bet kitur geriausia".
Su tėčiu sunkiau. Jis visko turi, nedaug kuo jį nustebinsi, nebent labai originalaus kažką sumąstyti... Turiu kelis varijantus, gal padėsit nuspręsti kas geriau, ar pasiūlysit savų idėjų...
1) kalėdinis žaisliukas iš kiauraraščiu graviruoto žąsies kiaušinio lukšto. Kažkas panašaus
kiaušinis
Turiu graviravimo grąžtą, padovanojo man jį gimtadieniui, tai pati ir graviruočiau
2) graviruota stiklinė arba bokalas alui. Tik nežinau, ką reikėtų graviruoti, nes tėtis nemėgsta jokių ten sentimentalumų, jis juodojo humoro mėgėjas labiau.
3) "tikro vyro komplektą" : maikę, su užrašu "geri vyrai ant kelio nesivolioja... jie voliojasi ant sofos" ir juokingu piešinuku, alaus butelis (pakeisiu etiketę), atidarytuvas ir batareikos televizoriaus pulteliui, kad tikrai nereiktų keltis nuo sofos smile.gif Na čia dar nuo pateikimo priklauso.

pernai mamai ir tėčiui kaip priedą prie dovanos nupirkau po porą kojinių, ir tekstiliniais dažais nupiešiau linksmus piešinukus. Kadangi jie vienas kitą zuikiais vadina, tai tėčiui nupiešiau zuikį su kostiumu ir kaklaraiščiu, o mamai ant vienos kojos dainuojantis zuikis, ant kitos -dainos "tau mano mamyte" tekstas smile.gif jiems laaabai patiko biggrin.gif

Dar viena ekonominė idėja, tiems, kas turi rašalinį printerį arba gali atsiprintinti kažką darbe wink.gif "popieriaus pasaulyje" (Vilniuje) yra tokios plėvelės, A4 formato lapais, ant kurių galima atspausdinti bet kokį paveiksliuką paprastu printeriu, ir perkelti ant audinio. Vieno lapo kaina 3 -5 lt, paveiksliukas perkeliamas kaitinant lygintuvu. Tad galima ant kokios pagalvėlės, triusikėlių ar dar ko perkelt juokingą paveikslėlį ar foto mirksiukas.gif
Atsakyti
galima prirasyti DVD visokiu senu tarybiniu multiku arba padaryt megstamos muzikos rinkini ax.gif
salika galima vien gerom-blogom akim numegzt arba zaisliukus eglutei nunert- snaigiu kokiu ar ka...
Atsakyti
QUOTE(Nelliukas @ 2008 12 14, 12:40)
Arteja kaledos,dovanos jau buvo isrinktos ,tereikejo nupirkti ir stai atsitiko kaip atsitiko,kad pameciau pinigine,su visais pinigais...  blink.gif  doh.gif 
Labai prasau patarkite kokia mielas,paprastas bet tuo paciu ir sirdziai mielas dovaneles galima padovanoti,teciui,mamai,broliui  unsure.gif 
Busiu labai labai dekinga.Aciu.




Sausainiuku prikepk (meduoliu) ir graziai supakuok rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkurioj temoj radau, nebepamenu, nes tiek daug jų perkuičiau...
Tai gal autorius nesupyks labai, nesisavinu aš tos idėjos, bet manau, reik žmogui padėt - gal "ten" nepaskaitė ax.gif
1. Į nedidelius buteliukus supilstyti iš degtinukės ir sutirštinto pieno pagamintą mišinuką, o ant jų užrašyt "Jaučio pienas" (gi ateina jaučio metai), jautuką nupiešt. Skonis panašus į likerio (nebepamenu tiksliai pavadinimo, gal "Paukščių pienas"... Toks būna paukštelis dar nupieštas...) Savikaina apie 12 - 13 lt. už 2 gatavos produkcijos butelaičius.
2. Dar pigiau - šienelio gražiame dovanų maišelyje su palinkėjimais prisiviliot šaunius, gražius, sveikus, -us, -us, -us ir kitokius metus.

To "Jaučio pieno" prisigaminau ir aš. Iš 200 gr degtinės buteliuko ir 385 gr sutirštinto pieno indelio išėjo 2 butelaičiai. tongue.gif Vienas stipresnis, kitas - mažiau.
Supakavau ir po egle.
Labai laukiu reakcijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 22 gruodžio 2008 - 20:27
Dėžutę nuo pirktos batų poras apklijuoti gražiu popieriumi ar kokiom atspausdintom bendrom, sentimentus keliančiom nuotraukom. Kai dėžutė jau paruošta, į jos vidų įdėti kokių kvapnių žolelių ar dekoracijoms skirtų "šiaudinių siūlų", tarp jų išdėlioti keletos rūšių arbatų, įpakuotų gražiuose celefaniniuose permatomuose maišeliuose, perrištuose dailiu raudonu kaspinėliu, taip pat šalia tokį maišelį su namuose keptais kalėdiniais meduoliais ar pačios gamintais naminiais triufeliais.

Jeigu mėgsti rankdarbius, galima dovanoti numegztas pirštines, kojines ar šaliką.smile.gif Na, o prie visų arbatų ir meduolių galima įdėti parašytus kokius 5 (galima ir daugiau, ir mažiau, čia jau priklausys nuo idėjų kiekio) laiškus, ant kurių vokų užrašyti datas, kada juos skaityti, pavyzdžiui: "Dabar", "Kai gersi žaliąją jazminaičių arbatą", "Kai bus labai liūdna", "Kai trūks manęs šalia" ir panašiai. Čia jau priklauso nuo kiekvieno išmonės, bet tokia dovana brangiai nekainuoja materialine prasme, užtat labai vertinga emocine prasme: itin šilta ir jauki.

Galima dovanoti ir vien keptus kalėdinius meduolius (keletą meduolių valgymui ir visiems po vieną su kaspinėliu, kad galėtų pasikabinti ant eglutės), supakuotus dailiai permatomam celofaniniam maišelyje (pernai tokiom dovanom nudžiuginau savo kolegas ir draugus). Arba galima padovanoti savo gamybos triufelių, juk vienu sykių jų galima daug prigaminti ir bus visiems iš karto. Receptų galima rasti tiek internete, tiek spintoje užkištose receptų knygose, tiek ir įvairiuose laikraščiuose ar žurnaluose.

Jei moki piešti, manau, galima draugus paprasčiausiai pradžiuginti ir orginaliu savo gamybos Kalėdiniu atviruku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardenija: 23 gruodžio 2008 - 09:47