Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

Priminimas smile.gif
pats metas į laukus rinkti liepų, jonažolių, raudonėlių, mėtų, melisų, medetkų, ramunėlių, dilgėlių ir t.t. jas džiovinti, o per Kalėdas dovanoti arbatas.
Dar kartą gavau labai fainą dovaną - prieskonius. Džiovinti ir smulkinti bazilikai, mairūnai, svogūnai, raudonėliai, paprika, grybai ir t.t.
Atsakyti
Rimtai geras pasiūlymas rinkti ir džiovinti kvepiančius augaliukus, o dar galima ir paveikslams bei kitiems darbukams augaliukus rinktis...
Atsakyti
user posted image
niam

QUOTE(Pumasha @ 2012 07 10, 10:29)
Priminimas smile.gif
pats metas į laukus rinkti liepų, jonažolių, raudonėlių, mėtų, melisų, medetkų, ramunėlių, dilgėlių ir t.t. jas džiovinti, o per Kalėdas dovanoti arbatas.
Dar kartą gavau labai fainą dovaną - prieskonius. Džiovinti ir smulkinti bazilikai, mairūnai, svogūnai, raudonėliai, paprika, grybai ir t.t.

Darom darom cool.gif aš ti daugiau mišiniukus arbatų gaminu. 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Labai šauni idėja tų auskariukų ir manau lengvai ir nesunkiai pasidaro thumbup.gif

Kas moka siūti manau tikrai nebrangi ir originali dovana, nes užrašas gali būti juk bet koks 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaspinėlis :]: 12 rugpjūčio 2012 - 14:33
QUOTE(Pumasha @ 2012 07 10, 11:29)
Priminimas smile.gif


O aš primenu, kad nuo rugsėjo 1 d. jau galima rinkti spanguoles biggrin.gif
Turiu receptą (nepamenu, iš kur), manau, labai tiks kaip Kalėdinė dovana:

Spanguolių padažas prie mėsos

1,5 kg spanguolių, 0,5 l smulkiai pjaustytų svogūnų, 1 kg cukraus, 0,5 l 9 proc. acto, po šaukštą malto cinamono, maltų kvapiųjų pipirų, trintos saliero šaknies, šaukštelis maltų juodųjų pipirų.

Į puodą su vandeniu suberiamos spanguolės, svogūnai. Uždengus 10 min. paverdama. Masė pertrinama per sietelį. Po to sudedami visi priedai ir dar verdama 15-20 min. neuždengtame inde maišant, kol masė sutirštės. Nukėlus nuo ugnies, padažas išpilstomas į indus ir sterilizuojamas verdančiame vandenyje (5 min.). Sandariai uždaroma. Tinka patiekti prie mėsos, ypač laukienos.


Ir dar, kadangi šiemet obuolių metai: http://pasididziuoja...spanguoliu.html

Na o šitą galima bus virti ir žiemą, prieš pat Kalėdas:
http://www.beatosvir...uoliu-padazas/:


Atsakyti
Manau šauni idėja nebrangioms dovanėlėms - maži šokoladiniai batonėliai įvynioti kaip seniai besmegeniai, kurių kepurėlės ir šalikai pagaminti iš pigiu (arba namuose esančių ir jau nebenaudojamų pirštinių). Iš poros pirštinių gaunasi net 10 tokių dovanėlių 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
O cheri cheri - nu labai faina idėja, pasinaudosiu ja thumbup.gif

Dar keletas idėjų smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 09 11, 16:37)
O cheri cheri - nu labai faina idėja, pasinaudosiu ja  thumbup.gif

Smagu, kad patiko 4u.gif Man irgi sita ideja miela.
Va dar viena panasu rodau:

user posted image
Atsakyti

Kiek idėjų suradau smile.gif
Man asmeniškai labai malonu gauti gaminti dovanėlę, o ne pirktą .
Tada tikrai jaučiu, kad kalėdos wub.gif
Atsakyti
Aš siūlau pratęsti šią temą sudarant sąrašą dovanėlių iki tam tikros sumos, pvz. dovanos iki 5 Lt arba iki 10 Lt
Kiekviena vis prirašytų po idėją?

PVZ.

1. Šokoladas
2. Mezginys (rankdarbis, pvz. kojinės, pirštinės, šalikas, kepurė)
3. CD
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
...
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2012 10 25, 13:52)
Aš siūlau pratęsti šią temą sudarant sąrašą dovanėlių iki tam tikros sumos, pvz. dovanos iki 5 Lt arba iki 10 Lt
Kiekviena vis prirašytų po idėją?

PVZ.

1. Šokoladas
2. Mezginys (rankdarbis, pvz. kojinės, pirštinės, šalikas, kepurė)
3. CD
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
...

tai kad visa tema tokia, kam cia ta sarasa sudarineti?
na arbata, puodelis, kava, zaisliukas eglutei, medaus mažas stiklainiukas, saldainiai, ananasas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2012 10 25, 15:13)
tai kad visa tema tokia, kam cia ta sarasa sudarineti?
na arbata, puodelis, kava, zaisliukas eglutei, medaus mažas stiklainiukas, saldainiai, ananasas ir t.t.


O kodėl gi ne? Juk įlindus ir matant sąrašą paprasčiau greitai rasti, nei skaityti visą temą, o ir visai smagu būtų pažiūrėt kiek daug galima sugalvoti dovanų biggrin.gif

1. Šokoladas
2. Mezginys (rankdarbis, pvz. kojinės, pirštinės, šalikas, kepurė)
3. CD
4. Arbata
5. Kava
6. Žaisliukas eglutei
7. Medaus mažas stiklainiukas
8. Saldainiai
9. Ananasas
10. Nuotrauka rėmeliuose
11. Prieskoniai
12. Knyga
13. Nuotraukų albumas
14. Kvapnus muilas
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Atsakyti