Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

QUOTE(lienusia @ 2011 12 23, 01:15)
Gal galit pasakyti kaip viret apelsinu dzema? aciu


viriau pagal si recepta smile.gif
http://gyvenimas.del...php?id=20035944
Atsakyti
QUOTE(zvirbliss @ 2011 12 21, 15:29)
o patiem artimiausiems zmonems dar padariau po ranku darbo smulkmenele, pvz broliui numezgiau tokias pirstinias smile.gif



blink.gif Jei iš ko nors gaučiau tooookią dovaną, su tuo žmogum daugiau nebesikalbėčiau unsure.gif
Bet jūs, žinoma, geriau pažystat savo brolį mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dani84 @ 2011 12 22, 01:41)
tam kad zmogu nustebintum nereikia iskeisti kruvos pinigu  ax.gif


Labiausiai būnam nustebinti nevykusiomis dovanomis mirksiukas.gif
Čia, ginkdie, ne jums taikau. Tiesiog taip susifilosofavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 23 gruodžio 2011 - 13:53
QUOTE(pašnekutė @ 2011 12 23, 14:52)
blink.gif  Jei iš ko nors gaučiau tooookią dovaną, su tuo žmogum daugiau nebesikalbėčiau  :unsure


doh.gif keista,kai žmonės vertinami pagal dovanas,
aš būčiau labai patenkinta gavusi tokias pirštines 4u.gif
Atsakyti
tiesiog yra zmoniu kurie nevertina nuosirdumo, nesupranta to. yra zmoniu materialistu. yra visokiu, taip ir turi but. vieniems tinka kitiems ne. normalu mirksiukas.gif

LINKSMU ARTEJANCIU SVENCIU VISOMS. GRAZIU, ISSVAJOTU, NUOSIRDZIU, SILTU IR JAUKIU JUMS KUCIU IR KALEDU newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2011 12 24, 00:21)
tiesiog yra zmoniu kurie nevertina nuosirdumo, nesupranta to. yra zmoniu materialistu. yra visokiu, taip ir turi but. vieniems tinka kitiems ne.  normalu  mirksiukas.gif 



Man tai atrodo, jog čia dėl briedžių pozos viskas, o ne dėl rankų darbo...
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 24, 00:22)
Man tai atrodo, jog čia dėl briedžių pozos viskas, o ne dėl rankų darbo...

Aš irgi taip supratau, kad dėl briedžių, nes jie ten kai ką veikia. hihihi.gif Jei žmogus prie jumoro, tai tikrai neįsižeistų, gavęs tokią dovaną. Bet ne visiem gali pasirodyti tai juokinga. Man, pvz., tokia dovana įsimintų visam gyvenimui. lotuliukas.gif Tikrai nesupykčiau tokią gavus. Beje, reiks pasiskolinti idėją ir užsakyti (pati megzt, deja, nemoku blush2.gif ) savo vyrui, bet ne pirštines, o kojines kitoms Kalėdoms, nes pirštinių gali ir nenešioti tokių, o kojinės pats tas būtų. thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 24, 00:22)
Man tai atrodo, jog čia dėl briedžių pozos viskas, o ne dėl rankų darbo...


Tik kai parašėt pastebėjau biggrin.gif geras, labai faina dovanėlė, aš nešiočiau tokias thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 12 23, 14:52)
blink.gif  Jei iš ko nors gaučiau tooookią dovaną, su tuo žmogum daugiau nebesikalbėčiau  unsure.gif
Bet jūs, žinoma, geriau pažystat savo brolį  mirksiukas.gif


Butent del to ir dovanosiu tokia dovana broliui, nes ji puikiai pazistu smile.gif zinau, kad bus skaniai pasijuoksta ir su malonumu nesiojama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2011 12 23, 20:15)
doh.gif  keista,kai žmonės vertinami pagal dovanas,
aš būčiau labai patenkinta gavusi tokias pirštines 4u.gif


Nu, pasižiūrėkit, ką tie briedžiai daro doh.gif
Su tokiom pirštinėm galima tik kokių maniakų prisišaukt ir apturėt daug nemalonių situacijų.

O kad žmonės vertinami pagal dovanas - seniai nieko keisto. Per jas ir atsiskleidžia tikrasis požiūris į mus - dovanų gavėjus. Pvz.: jei žmogus metus laiko mums prisiekinėjo draugyste, o padovanojo kažką nei šį, nei tą, tai ir susimąstai - nelabai jis mane supranta arba draugystė - tik žodžiuose.
Ir ne apie materialinę vertę - dovana su gilia potekste visad būna. Ar nėra buvę, kad ir labai brangią dovaną norisi tėkšti į konteinerį? O mielas niekutis lieka mielas ilgus metus?
Papildyta:
QUOTE(elzeda @ 2011 12 24, 00:22)
Man tai atrodo, jog čia dėl briedžių pozos viskas, o ne dėl rankų darbo...


Būtent! biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zvirbliss @ 2011 12 24, 13:32)
Butent del to ir dovanosiu tokia dovana broliui, nes ji puikiai pazistu smile.gif zinau, kad bus skaniai pasijuoksta ir su malonumu nesiojama smile.gif


Tai smagių jums švenčių!!!
IR VISIEMS GERŲ, ŠILTŲ, JAUKIŲ, SALDŽIŲ, KVAPNIŲ, ROMANTIŠKŲ !!!
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 12 23, 23:22)
Man tai atrodo, jog čia dėl briedžių pozos viskas, o ne dėl rankų darbo...

tik dabar pamaciau doh.gif su tokiom i gatve neciau doh.gif
Atsakyti
As labai brangiam zmogui,kuris jau danguje sukuriau specialu sveikinima-daina, http://www.youtube.c...h?v=72n_7-v_EaM
Atsakyti
QUOTE(Ragana Ūke @ 2011 12 24, 00:36)
Beje, reiks pasiskolinti idėją ir užsakyti (pati megzt, deja, nemoku  blush2.gif ) savo vyrui, bet ne pirštines, o kojines kitoms Kalėdoms, nes pirštinių gali ir nenešioti tokių, o kojinės pats tas būtų.  thumbup.gif  lotuliukas.gif


Taip ir įsivaizduoju... Rimtas kostiumuotas vyras darbe ar kokiam banke prisėda, koja ant kojos, kelnių apačia aukštyn ir kad šviečia menai. thumbup.gif biggrin.gif
Aišku, juokauju. Kojinės tokiais raštais ir man labiau patinka nei pirštinės. smile.gif
Atsakyti