Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

Pas mus dabar irgi tokia situacija, kad po eglute kažką padėti kaip ir nėra iš ko. Dukrai Senis šaltis dovanėlę atnešė, o mudu su vyru kaip ir liekam be nieko. Tai aš irgi suku uodegą iš padėties ir sumasčiau štai ką... Kadangi persikraustėm į būstą, kurio grindys ganėtinai šaltos, tai mezgu vilnones kojines visai šeimynai. Dovana bus visiem, o linkėjimai adresuoti vyrui. Jo kojinės su palinkėjimu jam pačiam sveikatos, kojinės man - su linkėjimu jam meilės, kojinės dukrai - su linkėjimu džiaugsmo (ar gi vaikai ne džiaugsmas) ir kojinės naujagimio kojytės dydžio - su linkėjimu, kad svajonės pildytųsi (mat svajojam apie šeimos pagausėjimą blush2.gif ).
Atsakyti
Šiais metais nutariau pakuoti labai paprastai - permatoma folija. O dovanėlės tinka temai "kai nėra pinigų"...

Biri arbata skardinėje dėžutėje:

user posted image

Knygelė-planeris (dovanų popieriuje) ir mano pačios dekoruoti eglės burbulai:

user posted image

Saldainiai ir graikiniai reišutai kartoninėje dėžutėje:

user posted image

ir pan. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 20 gruodžio 2010 - 20:28
QUOTE(l'eau @ 2010 12 20, 20:28)
labai originaliai atrodo, o kokia jų paskirtis? naudoti prausimuisi taip? ar tą vilna tik kaip įpakavimas?

paskitis - kempine 4u.gif
Atsakyti
Balte, labai šauniai sugalvota. thumbup.gif
Atsakyti

user posted image

user posted image

Siais metaisbeveik visi bus pradziuginti stai tokiomis dovanomis, artimiesiems dar bus papildomai kazkas prideta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elyja @ 2010 12 20, 08:43)
kaip grazu  bigsmile.gif o kur tokią schemutę rasti? šiemet jau nespėčiau, bet kitiems metams tai pasistengčiau ir aš tokių grožių nunert

Aciu ax.gif
stai schemute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2010 12 21, 14:57)
Siais metaisbeveik visi bus pradziuginti stai tokiomis dovanomis, artimiesiems dar bus papildomai kazkas prideta  ax.gif


labai originalios ir viska sudejus visai ne "papigiai" jusu nuostabiosios dovaneles wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2010 12 15, 11:17)
As tai kai kam dovanosiu prieskoniu, arbatu rinkinukus. Viskas bus natur produkt smile.gif sudziovinta mano pacios. Pvz, maltos dziovintos voveraites, dziovinti baravykai, metu arbata, dziovinti pazilikai, dziovinti ciobreliai ir t.t. tuos rinkinukus dailiai supakuosiu. smile.gif Naturaliems prieskoniams, mano manymu, vietos atsiras kiekvienoje virtuveje smile.gif O dovana gausis nebrangi, miela  ir praktiska


Nereali dovana, ir as tokios noreciau wub.gif


QUOTE(coliukeee @ 2010 12 20, 20:24)
Pas mus dabar irgi tokia situacija, kad po eglute kažką padėti kaip ir nėra iš ko. Dukrai Senis šaltis dovanėlę atnešė, o mudu su vyru kaip ir liekam be nieko. Tai aš irgi suku uodegą iš padėties ir sumasčiau štai ką... Kadangi persikraustėm į būstą, kurio grindys ganėtinai šaltos, tai mezgu vilnones kojines visai šeimynai. Dovana bus visiem, o linkėjimai adresuoti vyrui. Jo kojinės su palinkėjimu jam pačiam sveikatos, kojinės man - su linkėjimu jam meilės, kojinės dukrai - su linkėjimu džiaugsmo (ar gi vaikai ne džiaugsmas) ir kojinės naujagimio kojytės dydžio - su linkėjimu, kad svajonės pildytųsi (mat svajojam apie šeimos pagausėjimą  blush2.gif ).


Saunuole thumbup.gif


Mergaites, jus auksarankes visos, tokiu grozybiu prisiziurejau wub.gif thumbup.gif Labai noreciau tokiu dovanu, nereikia man jokiu brangiu pirkiniu, geriau gauti kazka tokio mielo, silto, kaledinio, is visos sirdies... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Geriausia dovana ta, kuria gali panaudoti, tarkim dziovinti grybukai ar zoleles mane lb nudziugintu, eglutes zaisliukas kasmet primintu apie miela "dovanotoja" ir t.t. Manau siame skyrelyje surasytos pacios geriausios ir laukiamiausios dovanos thumbup.gif
Visoms graziu svenciu! 000054.gif
Atsakyti
Kai pinigų mažai,galima pasinaudoti puikiais nuolaidų puslapių pasiūlymais. pvz. šiandien siūlo į kalėdinį koncertą Chodkevičių rūmuose už 22 lt. Manau, puiki dovana wink.gif http://www.bigbonus.lt/
Atsakyti
oho noreciau to zaisliuko is senu kaklaraisciu, koks grozis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos jau kelinti metai as is sios temos isirenku kokia nors ideja ir ja igyvendinu, neprisimenu kur skaiciau vienos mamos gera ideja:

nupirkti prijuoste, miltu, surasti pyrago recepta ir viska graziai supakuoti.

as dariau preitais metais:

paemaiu lekste ir idejau visokiu vaisiu po 1 ar 2 ir supakavau, labai patiko.
vyno buteli su akcija pirkau ir pelesinio surio maza gabaleli pridejau.
alaus pakuote nedidele ir riesutu prie alaus.


Atsakyti