Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

QUOTE(knielita @ 2010 12 17, 23:59)
As pirkau floristikos prekese  ax.gif

Geliu parduotuveje?
Atsakyti
QUOTE(*Rasuolė* @ 2010 12 18, 00:55)
Kur yra pirkti permatomo celofano, i kuri galima supakuoti graziai? 4u.gif


Maximose, pati pries kelias dienas pirkau, buvo lygus ir su baltom snaigem. Supakuotas kaip ir visi dovanu popieriai.
Atsakyti
Mociute Eglute, Wow swoon.gif Kaip grazu wub.gif thumbup.gif

Mano kuklios dovaneles ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2010 12 18, 01:04)
Maximose, pati pries kelias dienas pirkau, buvo lygus ir su baltom snaigem. Supakuotas kaip ir visi dovanu popieriai.


pirkau ir as toki permatoma mirksiukas.gif tik dryzuotas sidabrinem/raudonom juostelem... buvo nukainuotas 2.29 ir dar 40% off doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 12 18, 10:15)
pirkau ir as toki permatoma mirksiukas.gif tik dryzuotas sidabrinem/raudonom juostelem... buvo nukainuotas 2.29 ir dar 40% off doh.gif

Aciu visoms 4u.gif Neatkreipiau demesio, reiks paieskot maximoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2010 12 15, 13:17)
As tai kai kam dovanosiu prieskoniu, arbatu rinkinukus. Viskas bus natur produkt smile.gif sudziovinta mano pacios. Pvz, maltos dziovintos voveraites, dziovinti baravykai, metu arbata, dziovinti pazilikai, dziovinti ciobreliai ir t.t. tuos rinkinukus dailiai supakuosiu. smile.gif Naturaliems prieskoniams, mano manymu, vietos atsiras kiekvienoje virtuveje smile.gif O dovana gausis nebrangi, miela  ir praktiska

Labai norėčiau tokių dovanų 4u.gif
Atsakyti
aš šiemet pirkau arbatų rinkinukus įvarius ir medų viską gražiai supakavau dovanėlės visos gavosi iki10 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loremi @ 2010 12 18, 02:30)
Mociute Eglute, Wow swoon.gif Kaip grazu  wub.gif  thumbup.gif

Mano kuklios dovaneles  ax.gif
user posted image


kaip grazu bigsmile.gif o kur tokią schemutę rasti? šiemet jau nespėčiau, bet kitiems metams tai pasistengčiau ir aš tokių grožių nunert
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2010 12 18, 16:59)
aš šiemet pirkau arbatų rinkinukus įvarius ir medų viską gražiai supakavau dovanėlės visos gavosi iki10 lt  ax.gif


siandien ir as begsiu arbatu pirkti thumbup.gif nes atsiranda paskutine minute dar tokiu zmoniu, kuriems reikia dovanas pirkt doh.gif tai manau arbatos bus gera dovana smile.gif
Atsakyti
neskaiciau visos temos, bet labai nebtangi dovana iseina apvelti vilna ranku muilai, man 10 muiu ir vilna atsejo kazkur 15lt 4u.gif
Papildyta:
idedu foto kaip realiai atrodo 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
labai originaliai atrodo, o kokia jų paskirtis? naudoti prausimuisi taip? ar tą vilna tik kaip įpakavimas?
Atsakyti
QUOTE(*Rasuolė* @ 2010 12 17, 22:55)
Kur yra pirkti permatomo celofano, i kuri galima supakuoti graziai? 4u.gif

Aš pirkau Senukuose smile.gif

Negaliu dabar parodyti nuotraukos, nes fotki užlūžo g.gif

loremi, labai kalėdiška wub.gif
Atsakyti