Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

QUOTE(sena pažįstama @ 2010 12 15, 15:43)
Mums darbovietej analogiskai, tik kad dar is K raides doh.gif
Pasiulymai tokie jau: kaliosai bigsmile.gif , kvapai smilkstantys, kava, knyga, kojines, kumpis bigsmile.gif . Aisku, jau pletkai eina, kad bus kiskis, karve, kiaule(taupykles, veee).

Dar visai tiktu kaktusas g.gif .Aš toki augalą galvoju dovanot,bet jai mano kaktusiukas nudžius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2010 12 15, 15:44)
Laba diena 4u.gif .Keičimės klasėj dovanom.Dovanos kaina iki 10lt.Esmė tame,kad reik dovanos kuri tiktu ir vaikiniu ir panelei doh.gif .


sakyciau visai nebloga dovana butu taupykle mirksiukas.gif
originali dovana butu CD su megstamiausiom (einamiausiom) dainom jusu draugu tarpe ax.gif ir aisku dar galima prideti kazka prie to pacio mirksiukas.gif

o siaip jeigu i tema, tai as esu taip vadinama SMART SHOPPER blush2.gif stengiuosi viska nusipirkti per ispardavimus, su nuolaidom... daznai buna, kad kaledines dovanas nuperku vidury metu, nes pagalvoju, kad vienam ar kitam zmogui kazkuris daiktas idealiai tiktu (aisku tas daiktas buna nupirktas su ispudinga nuolaida) biggrin.gif stai sitaip pries kaledas sutaupau viena kita nervu lastele drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 12 14, 11:50)
Nukopinau is kitos, panasios temos 4u.gif

Zmones, kurie turi VISKO, apsidraudzia nuo s...gavimo mirksiukas.gif Kai manes klausia, ko noreciau Kaledoms, atsakau-VISKO turiu, aciu, nes zinau, kad man masinos neipirks, o eiliniu angeliuku, zvakuciu, remeliu, albumu gauti Kaledoms nebenoriu-metu lauk.
Kokiu dovanu laukiu AS(kai pasikalbejom, tai ir daugelis):
...
Labai svarbu dar graziai ipakuoti  4u.gif


thumbup.gif aš už tokias dovanas. Mielai nuneščiau kumpio ar duonos, bet kad nežinau nei kur geros kokybės gauti. rolleyes.gif

QUOTE(Vetrunge1234 @ 2010 12 15, 14:44)
Laba diena 4u.gif .Keičimės klasėj dovanom.Dovanos kaina iki 10lt.Esmė tame,kad reik dovanos kuri tiktu ir vaikiniu ir panelei doh.gif .

Gal koks kanceliarinis reikmuo, CD, raktų pakabukas, knyga (na, už tokia kaina gal akcijinė būtų)... Nelabai ką už tokią sumą ir nupirksi, saldainių dėžutę gal (nedidelį kiekį, bet tikrai skanių) saldumynų, būna ir sveriamų, kur supakuoja į dėžutes dailiai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 15 gruodžio 2010 - 20:07
Vakar paruosiau dovaneles,pirkau po 50gr. arbatu tokiais pavadinimais,kokie tiktu tiems kam dovanosiu.Pvz.Kleopatros grozis;Meiles gerimas;Aistra;Kuryba;Pasaka... meducio maza induka, linini kvapu maiseli, linines serveteles,biciu vasko zvakeles prie arbatu pridejau.Zodziu gavosi visiem po dovanele ir nuo 5 iki 8lt.
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2010 12 16, 11:44)
Vakar paruosiau dovaneles,pirkau po 50gr. arbatu tokiais pavadinimais,kokie tiktu tiems kam dovanosiu.Pvz.Kleopatros grozis;Meiles gerimas;Aistra;Kuryba;Pasaka... meducio maza induka, linini kvapu maiseli, linines serveteles,biciu vasko zvakeles prie arbatu pridejau.Zodziu gavosi visiem po dovanele ir nuo 5 iki 8lt.


as praejusiais metais labai panasia dovanele gavau is geros drauges ir man si dovanele buvo viena is maloniausiu, nes buvo daug smulkmeneliu ivairiu, kurios visos buvo labai naudingos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 12 15, 17:18)
sakyciau visai nebloga dovana butu taupykle mirksiukas.gif
originali dovana butu CD su megstamiausiom (einamiausiom) dainom jusu draugu tarpe ax.gif ir aisku dar galima prideti kazka prie to pacio mirksiukas.gif

o siaip jeigu i tema, tai as esu taip vadinama SMART SHOPPER blush2.gif stengiuosi viska nusipirkti per ispardavimus, su nuolaidom... daznai buna, kad kaledines dovanas nuperku vidury metu, nes pagalvoju, kad vienam ar kitam zmogui kazkuris daiktas idealiai tiktu (aisku tas daiktas buna nupirktas su ispudinga nuolaida) biggrin.gif stai sitaip pries kaledas sutaupau viena kita nervu lastele drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Aš ir linkus per išpardavimus viska pirkt,namiškiam ir draugam turiu kaška nupirkus,o va šitas taip netikėtai gavos... doh.gif .

QUOTE(baltė @ 2010 12 15, 20:06)

Gal koks kanceliarinis reikmuo, CD, raktų pakabukas, knyga (na, už tokia kaina gal akcijinė būtų)... Nelabai ką už tokią sumą ir nupirksi, saldainių dėžutę gal (nedidelį kiekį, bet tikrai skanių) saldumynų, būna ir sveriamų, kur supakuoja į dėžutes dailiai. smile.gif

Namiškiai irgi siulo saldainius,knygą,arba skulpturėlę.Matyt prie saldainių pasiliksiu g.gif .
Atsakyti
Eglute tinkama dovanoti ar tiesiog stalui papuosti ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2010 12 16, 12:44)
Aš ir linkus per išpardavimus viska pirkt,namiškiam ir draugam turiu kaška nupirkus,o va šitas taip netikėtai gavos... doh.gif .


aga, atsirado ir man dabar tokiu netiketu dovaneliu doh.gif
Atsakyti
kai nėra atliekamų pinigėlių, tai geriausiai dovanot savos gamybos darbus, kokias uogienės stiklainiuką gražiai įpakuotą, padaryt cuktaų ar iškept meduoliukų.
Atsakyti
QUOTE(MEŠKA @ 2010 12 17, 17:01)
arba- kai nėra pinigų reikia sekti ir dalyvaut visokiuose konkursuose, tada išloštą prizą padovanoti vaikams. 4u.gif  Pvz dabar yra Gudragalvio Facebook http://www.gudragalvis.lt puslapyje ketureilio konkursas paskelbtas. tongue.gif O gal...

patikslinu adresą ČIA ax.gif

Kai labai sunku ir reikia rinktis ar pamaitint vaiką ar žaislą, tai pakaks ir tokios smulkmenos kaip apkabinimas ir bučinys wub.gif svarbu kad iš visos širdies, o vaikai tai jaučia
Atsakyti
Kur yra pirkti permatomo celofano, i kuri galima supakuoti graziai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rasuolė* @ 2010 12 17, 22:55)
Kur yra pirkti permatomo celofano, i kuri galima supakuoti graziai? 4u.gif


As pirkau floristikos prekese ax.gif
Atsakyti