Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

Nukopinau is kitos, panasios temos 4u.gif

Zmones, kurie turi VISKO, apsidraudzia nuo s...gavimo mirksiukas.gif Kai manes klausia, ko noreciau Kaledoms, atsakau-VISKO turiu, aciu, nes zinau, kad man masinos neipirks, o eiliniu angeliuku, zvakuciu, remeliu, albumu gauti Kaledoms nebenoriu-metu lauk.
Kokiu dovanu laukiu AS(kai pasikalbejom, tai ir daugelis):
1. Alkoholinio gerimo butelis. Bet. Reikia zinoti, koki megsta tas zmogus. Pvz, as nekenciu sampano, o man atnesa dovanu, mesti nesinori, gerti tuo labiau, itariu, kad jau isejo is galiojimo doh.gif O stai atnestas Martinio butelis-man pati geriausia dovana, kuria as suvartosiu tikrai ir dar geru dovanotoja minesiu drinks_cheers.gif
2. Kava. Ji dabar taip isbrangusi, kad gauti dideli pakeli GEROS, megiamos kavos man butu irgi pati geriausia dovana.
3. Arbatu rinkinys.
4. Syki daktarei padeka uz gydyma nunesiau naminio rukyto kumpelio. Daktare taip dekojo, taip dekojo, kad supratau, jog saldainiais ir brendziais gyvas nebusi, o va paprastas, naminis gaminys-isimintiniausia dovana drinks_cheers.gif
5. Visai smagu butu gauti namine duona(gal kad neperseniausiai labai skania valgiau) wub.gif
6. Labai vertinu dovanai alyvuogiu alieju, nes ipirkti neistengiu, o patinka.
7. Ir taip toliau, ir taip toliau.

Labai svarbu dar graziai ipakuoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Kalėdos neužkalnų. mirksiukas.gif Ilgai sukau galvą kaip čia nustebinus draugus.Tada į galvą šovė viena mintis. ax.gif Juk niekas taip nepradžiugina,kai dovana būna iš visos širdies.O tokios dovanos būna tik tada kai gamini jas pati. thumbup.gif
Tai vat.gal kuri gaminote pati dovanas?Gal galit papasakoti,įmesti nuotraukėlių,ir pasidalinti kaip jas gaminote,kokių priemonių reikia??? tongue.gif
Atsakyti
Pritariu paskutiniam komentarui smile.gif Daug geriau gauti kazka sunaudojamo/suvartojamo. As pvz visai nenoriu daugiau vazeliu, tauriu, remeliu (jau nera vietos kur det), taupykliu (turiu jau 5 doh.gif ) zvakiu ar statuleliu (sito gerio pilni namai). Is dovanotoju daznai girdziu, kad neturi pinigu. Nezinau kaip mandagiai uzsiminti kad nemetytu tu pinigu (bandziau bet nesuprato kai kas), geriau tegu padovanoja koki kavos pakeli arba tuos kelis litus paaukoja labdarai smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 12 14, 12:50)
Nukopinau is kitos, panasios temos 4u.gif

Zmones, kurie turi VISKO, apsidraudzia nuo s...gavimo mirksiukas.gif Kai manes klausia, ko noreciau Kaledoms, atsakau-VISKO turiu, aciu, nes zinau, kad man masinos neipirks, o eiliniu angeliuku, zvakuciu, remeliu, albumu gauti Kaledoms nebenoriu-metu lauk.
Kokiu dovanu laukiu AS(kai pasikalbejom, tai ir daugelis):
1. Alkoholinio gerimo butelis. Bet. Reikia zinoti, koki megsta tas zmogus. Pvz, as nekenciu sampano, o man atnesa dovanu, mesti nesinori, gerti tuo labiau, itariu, kad jau isejo is galiojimo doh.gif O stai atnestas Martinio butelis-man pati geriausia dovana, kuria as suvartosiu tikrai ir dar geru dovanotoja minesiu drinks_cheers.gif
2. Kava. Ji dabar taip isbrangusi, kad gauti dideli pakeli GEROS, megiamos kavos man butu irgi pati geriausia dovana.
3. Arbatu rinkinys.
4. Syki daktarei padeka uz gydyma nunesiau naminio rukyto kumpelio. Daktare taip dekojo, taip dekojo, kad supratau, jog saldainiais ir brendziais gyvas nebusi, o va paprastas, naminis gaminys-isimintiniausia dovana drinks_cheers.gif
5. Visai smagu butu gauti namine duona(gal kad neperseniausiai labai skania valgiau) wub.gif
6. Labai vertinu dovanai alyvuogiu alieju, nes ipirkti neistengiu, o patinka.
7. Ir taip toliau, ir taip toliau.

Labai svarbu dar graziai ipakuoti  4u.gif

Pritariu. Pati geriausia dovana-kurią galima suvartoti -saldainiai, gerimas, gera kava, arbatos rinkinys, o visos tos dovanėlės-smulkmenos schmoll.gif

Iš tikrųjų visi rankdarbiai yra be galo gražūs, mieli, bet... kur juos dėti.

QUOTE(marina861 @ 2010 12 14, 23:01)
. As pvz visai nenoriu daugiau vazeliu, tauriu, remeliu (jau nera vietos kur det), taupykliu (turiu jau 5 doh.gif ) zvakiu ar statuleliu (sito gerio pilni namai).

Ir aš nenoriu. Tuo labiau kai sakykim figūrėlė, kalėdų senelis, eglutė, na tuo metu gražu, bet kur dėti tokį daiktą visus metus, kur jis tinka.
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 12 10, 16:12)
Aš pasinaudodama savo pačios duota idėja, jau pradėjau ruošti dovanėles.
Stiklainyje saldainiai ir sausainių kepimo formelės (pačios išsikeps sausianių, nes mėgsta tai daryti) smile.gif

user posted imageuser posted image

šita idėja super thumbup.gif Ir aš ja žadu pasinaudoti :)Tik supilsiu sluosniais spalvotą draže, nes nemėgsta šokoladinių saldainių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilter @ 2010 12 15, 12:04)
šita idėja super  thumbup.gif Ir aš ja žadu pasinaudoti :)Tik supilsiu sluosniais spalvotą draže, nes nemėgsta šokoladinių saldainių smile.gif



As tai kai kam dovanosiu prieskoniu, arbatu rinkinukus. Viskas bus natur produkt smile.gif sudziovinta mano pacios. Pvz, maltos dziovintos voveraites, dziovinti baravykai, metu arbata, dziovinti pazilikai, dziovinti ciobreliai ir t.t. tuos rinkinukus dailiai supakuosiu. smile.gif Naturaliems prieskoniams, mano manymu, vietos atsiras kiekvienoje virtuveje smile.gif O dovana gausis nebrangi, miela ir praktiska
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2010 12 15, 12:17)
As tai kai kam dovanosiu prieskoniu, arbatu rinkinukus. Viskas bus natur produkt smile.gif sudziovinta mano pacios. Pvz, maltos dziovintos voveraites, dziovinti baravykai, metu arbata, dziovinti pazilikai, dziovinti ciobreliai ir t.t. tuos rinkinukus dailiai supakuosiu. smile.gif Naturaliems prieskoniams, mano manymu, vietos atsiras kiekvienoje virtuveje smile.gif O dovana gausis nebrangi, miela  ir praktiska

Super ideja. Daug mieliau gauti tokiu savo gamybos dovanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2010 12 15, 11:17)
As tai kai kam dovanosiu prieskoniu, arbatu rinkinukus. Viskas bus natur produkt smile.gif sudziovinta mano pacios. Pvz, maltos dziovintos voveraites, dziovinti baravykai, metu arbata, dziovinti pazilikai, dziovinti ciobreliai ir t.t. tuos rinkinukus dailiai supakuosiu. smile.gif Naturaliems prieskoniams, mano manymu, vietos atsiras kiekvienoje virtuveje smile.gif O dovana gausis nebrangi, miela  ir praktiska

Norėčiau papulti į tavo apdovanojamų žmonių sąrašą mirksiukas.gif O kad tai nebrangu, drįsčiau ginčytis... Džiovinti baravykai tikrai kainuoja nemenkai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2010 12 15, 15:00)
Norėčiau papulti į tavo apdovanojamų žmonių sąrašą  mirksiukas.gif O kad tai nebrangu, drįsčiau ginčytis... Džiovinti baravykai tikrai kainuoja nemenkai  biggrin.gif


Kad džiovinti grybai nemenkai kainuoja, tai zinau smile.gif Zinau ir tai, kad dazno namuose tokiu gerybiu nerasta. O as megstu grybauti, vasara galvodama apie kaledas dziovinau, maliau, graziai pjausciau... smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif .Keičimės klasėj dovanom.Dovanos kaina iki 10lt.Esmė tame,kad reik dovanos kuri tiktu ir vaikiniu ir panelei doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge1234 @ 2010 12 15, 15:44)
Laba diena 4u.gif .Keičimės klasėj dovanom.Dovanos kaina iki 10lt.Esmė tame,kad reik dovanos kuri tiktu ir vaikiniu ir panelei doh.gif .

Mums darbovietej analogiskai, tik kad dar is K raides doh.gif
Pasiulymai tokie jau: kaliosai bigsmile.gif , kvapai smilkstantys, kava, knyga, kojines, kumpis bigsmile.gif . Aisku, jau pletkai eina, kad bus kiskis, karve, kiaule(taupykles, veee).
Atsakyti