Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

o kiek kainuoja vienas toks? smile.gif ačiū, kad pasakėt, kaip tik tokių man ir reikia.
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2010 12 12, 11:26)
o kiek kainuoja vienas toks?  smile.gif  ačiū, kad pasakėt, kaip tik tokių man ir reikia.

Mokėjau po 10 Lt už vieną, nes čia kažkokie firminiai itališki http://www.purenatur...es/big/2940.jpg, bet tikrai galima rasti ir geresnių kainų. Man taip pat patiktų štai toks indas biriems produktams:

user posted image
Atsakyti
Vilniuj tokių stiklainiukų yra PC PARKAS, Žanos išparduotuvėj. Rodos 6 lt, pati pirkau smile.gif
Atsakyti
Reikia tiesiog apsižvalgyti po namus, tikrai rasit, iš ko padaryti gražių dovanėlių - laikraščių, drabužių, sagų, dėžių...

Aš pati kai ką Kalėdoms dovanosiu iš perdirbtų medžiagų: dukra užsisakė blauzdines ir šaliką iš seno megztinio (iš rankovių išeina blauzdinės, o iš nugaros ir priekio, sukarpius išilgai perpus - šalikas. Dar dovanosiu šias puodkėles iš senų medvilninių marškinėlių:

user posted image

Čia - kalėdinis žaisliukas iš senų kaklaraiščių:
user posted image

O čia - iš senų vyriškų marškinių:
user posted image

O čia - dovana marčiai iš drabužių, kuriuos nešiojau aš, mano tėvai, anyta, vyras ir, aišku, jos vyras, mano sūnus:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Močiutė Eglutė: 12 gruodžio 2010 - 21:27
Mociute Eglute,

jusu rankos auksines wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suomė: 12 gruodžio 2010 - 21:42
QUOTE(baltė @ 2010 12 11, 21:03)
Aš tai Maximoj pirkau, bet būna praktiškai visur, kur prekiauja indais.  4u.gif

Mačiau bent Kaune turguj tokiu plastmasinių permatomų bumbulų atidaromų, į vidų saldainių pridedi ir uždarai, ir ant eglutės gali kabint, ir gražu thumbup.gif Ir berods buvo ir varpelio formos. Kaina 3-5 lt.
Atsakyti
Močiutė Eglutė, jūsų žaisliukai tai superiniai didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2010 12 12, 21:24)
Reikia tiesiog apsižvalgyti po namus, tikrai rasit, iš ko padaryti gražių dovanėlių - laikraščių, drabužių, sagų, dėžių...



Super thumbup.gif Labai apsidziaugciau gavusi tokia dovana wub.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus bigsmile.gif , o čia mano dukros darbas, irgi iš kaklaraiščių:
user posted image
Atsakyti
Visada galima padovanoti ką nors savo rankų darbo smile.gif Aš kaip ir kasmet stengsiuosi visus apdovanoti savo darbeliais, nes tikrai nėra tiek pinigėlių, kad visiems pirkti dovanas...
Štai mano naujų metu kiškis išdegintas ant medinio šaukšto:

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 15 gruodžio 2010 - 15:31
rara, thumbup.gif
Jus cia tikros auksarankes, kaip noreciau taip moket wub.gif blush2.gif

As dovanosiu savo keptus kaledinius imbierinius sausainukus, pridesiu po prieskoniu rinkinuka, gal dar arbatytes kokios, ar smulkmenele kokia, graziai viska supakuosiu. Gal nieko ypatingo, bet kaip dauguma rase geriau nei pigi statulele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marina861: 14 gruodžio 2010 - 00:46
QUOTE(soske @ 2007 12 15, 18:04)
kalvariju turgui kazkada klasiokei nupirkom visciuka laugh.gif maziuka laugh.gif na, juk ji ir nori kazko originalaus, mielo smile.gif


O kur tą viščiuką paskui dėt? g.gif

QUOTE(Emerencija @ 2008 11 06, 00:43)
Man tada jau geriau nieko nedovanoti, nei dovanoti is tos parduotuves pirktus daiktus  unsure.gif
Nepatiktu nei paciai gauti tokias dovanas nei kitiems dovanoti  unsure.gif
Jau tada verciau koki sokolada už 2 lt. nusipirkti  biggrin.gif


drinks_cheers.gif arba visiška nesąmonė manau kokius veido kremus dovanoti pigius, čia kažkas siūlė temoje senesniais metais smile.gif

Močiute Eglute, Rara, labai smagūs darbeliai, bet čia jau auksines rankas reikia turėti, ne kiekvienas padarytų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 14 gruodžio 2010 - 01:40