Įkraunama...
Įkraunama...

Ką dovanoti, kai nėra pinigų?

QUOTE(lialytia @ 2009 11 16, 21:03)
Dabar yra nerealiai gražaus permatomo popieriaus JYSK parduotuvėse  wub.gif
Foto supermamytės mamkaa :

ir kainuoja tik 1,49 Lt
Dydis kaip ir normalaus viniojamo popieriaus : 2,00m x 0,70 m  thumbup.gif
Pati daug jų prisipirkau  blush2.gif Dar tokių auksinių su kitokiais paveiksliukais nusipirkau  wub.gif


mhm, prisipirkau ir a ssito popieraiua"i ateiti" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Degika @ 2009 11 16, 20:08)
sveikos smile.gif labai man patiko idėja su tais meduoliniais žmogeliukais, žvaigždutėm... kur galėtų būti pirkti tų formelių? gal senukuose?


as pernai maximoj pirkau- 7 formeles ant tokio ziedo sukabintos. gal 7 lt sumokejau. siaip maciau ir rimi, bet rimi plastmasines, as metalines pirkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 18 lapkričio 2009 - 00:17
Na aš tai manau, kad galima iškepti pvz kalėdinį pyraga ir nereiks daug pinigu ax.gif (kad jis būtų kalėdinis galima eglutės formos, visaip kalėdiškai papuošti ar pnš. Arba kalėdinius sausiniukus drinks_cheers.gif
arba parduotuvėse gi yra visokių mielų smulkmenėlių iki 10lt, kurios pradžiugins kitus.
Pvz maximoi mačiau labai skanių smilkalų dėžutę su smilkaline ir gražiai, kaip dovanai įpakuota, kalėdiniai rankšluoščiai, skaniai kvepianti eglutė pasikabinti mašinoje, gardus šokoldanas ir t.t smile.gif
Atsakyti
atbėgu ir aš 4u.gif
kaip tik aktuali tema šiuo metu, kai dovanų biudžetas mažas... nors ir praeitais metais draugams nesiplėtojau labai dideles ar brangias dovanas daryti..
praeitų metų mano idėja buvo tokia: nupirkau iš Presto arbatos maišelių tų firminių, kai kuriems dar sausainių (su vyno įdaru arba tų imbierinių, nepamenu jau), pas kažkurią iš SM auksarankių užsisakiau atvirukų Kalėdų tematika. Padariau tokius rinkinukus: į sidabrinį voką įdėjau atviruką, voką apvyniojau plona auksine juostele ir dar cinamono lazdelę pririšau jį padėjau ant žemės, ant viršaus uždėjau pakelį arbatos/sausainių/puodelį ir arbatos su sausainiais (priklausomai nuo to, kam dovanojau), tuomet viską padėjau ant kepimo rankovės (tiktų ir bet koks permatomas gražus popierius) ir suvyniojusi kaip į maišelį tokį kalėdų formos surišau priešingos vokui spalvos dovanų juostele... nuotraukos, deja, nebeturiu, kaip atrodė dovanėlės, bet tikrai labai šiltai ir gražiai..
o šiemet mąstau daryti kukliau: nupirkti kelių rūšių arbatos (nes pernai pirkau daug maišelių), pagaminti iš medžiagos kalėdinės tokius mini dovanų maišelius, pati pagaminti kuklių, bet šiltų atvirukų ir vėl panašiai supakuoti viską smile.gif nemoku nupasakot idėjos, bet kai pradėsiu gamint kažką, tai galėsiu nufotkint ir parodyt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Desire*~> @ 2009 11 16, 10:57)
O sakykit kur radot pirkti tų saldainių? ;>>


Jų pernai buvo "Saldžiuose majuose" smile.gif Jei Vilniuje, tai Akropolyje ir VCUP'e yra 4u.gif viena lazdele berods 1,5 Lt. Nemažos tokios.
Atsakyti
Ai, dar galima nueiti į šokolado fabriką ir pripirkti šokolado gabalėlių, ten gi yra visokiausių. Ten įdeda į toki mažą miela rudą maišelį, paskui ta maišelį galima ušrišti raudonu kaspinu, visaip papuošti, užrašyti linkėjimų ir bus labai miela, saldi dovana. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaleduke:): 18 lapkričio 2009 - 14:25
QUOTE(janjustute @ 2009 11 16, 21:45)
as pernai maximoj pirkau- 7 formeles ant tokio ziedo sukabintos. gal 7 lt sumokejau. siaip maciau ir rimi, bet rimi plastmasines, as metalines pirkau.


Pernai Rimi irgi ant žiedo metalinius pirkau, tai gal ir šįmet ne tik plastmasinių bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe_diem @ 2009 11 18, 16:29)
Pernai Rimi irgi ant žiedo metalinius pirkau, tai gal ir šįmet ne tik plastmasinių bus  smile.gif


Siuo metu formelems Iki parduotuvese akcija, 25 vnt.-9.99lt.
Atsakyti
Aš savo kolegėms pareitais metais supakavau tokį "Jaučio metų kraitį".Į jį įdėjau: gražų raudoną obuolį, kad nepamirštų moteriško žavesio ir gundymo; graikišką riešutą, kad sveikata būtų stipri , kaip graikiškas riešutas; cinamono lazdelę, kad visada namuose netruktų šilumos ir ramybės; imbierą cukruje, kad gyvenimas visada turėtų prieskonio; marcipaninį saldainį, kad visada rastume laiko sau. Užrašiau gražius palinkėjimus su paaiškinimu, viską gražiai supakavau i celofaną ir perrišau raudonu kaspineliu. Kas gavo, labai džiaugėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2009 12 01, 15:04)
Aš savo kolegėms pareitais metais supakavau tokį "Jaučio metų kraitį".Į jį įdėjau: gražų raudoną obuolį, kad nepamirštų moteriško žavesio ir gundymo; graikišką riešutą, kad sveikata būtų stipri , kaip graikiškas riešutas; cinamono lazdelę, kad visada  namuose netruktų šilumos ir ramybės; imbierą cukruje, kad gyvenimas visada turėtų prieskonio; marcipaninį saldainį, kad visada rastume laiko sau. Užrašiau gražius palinkėjimus su paaiškinimu, viską gražiai supakavau i celofaną ir perrišau raudonu kaspineliu. Kas gavo, labai džiaugėsi 4u.gif

Aha,labai faina ideja.O as kai kam nupirkau tik simbolines dovaneles,tai kur prekiauja Rutos saldainiais yra tokiu l.graziu dezuciu pirkti,o i ta kur as pirkau telpa 6 saldainiai.Tai nupirkau dezute i ja idejo 6 pasirinktus saldainukus(aisku emiau po 2 saldainius 3rusiu)ir atrodo thumbup.gif ,dar prie saldainuku nupirkau arbatos geros ir viska i celofanini maiseli surisau.Vaizdas thumbup.gif ,o kaina ne 10lt nesiekia.
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2009 12 01, 15:04)
Aš savo kolegėms pareitais metais supakavau tokį "Jaučio metų kraitį".Į jį įdėjau: gražų raudoną obuolį, kad nepamirštų moteriško žavesio ir gundymo; graikišką riešutą, kad sveikata būtų stipri , kaip graikiškas riešutas; cinamono lazdelę, kad visada  namuose netruktų šilumos ir ramybės; imbierą cukruje, kad gyvenimas visada turėtų prieskonio; marcipaninį saldainį, kad visada rastume laiko sau. Užrašiau gražius palinkėjimus su paaiškinimu, viską gražiai supakavau i celofaną ir perrišau raudonu kaspineliu. Kas gavo, labai džiaugėsi 4u.gif


Labai gera idėja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(oksy @ 2009 12 11, 12:53)
Labai gera idėja 4u.gif



Gal turite minčių ką galima sugalvoti vyriškai giminei?
Planuojam su bendradarbiais daryt žyburėli, būtu labai smagu tokias mažas dovanėles kiekvienam iteikt, bet yra du vyrukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(oksy @ 2009 12 11, 12:57)
Gal turite minčių ką galima sugalvoti vyriškai giminei?
Planuojam su bendradarbiais daryt žyburėli, būtu labai smagu tokias mažas dovanėles kiekvienam iteikt, bet yra du vyrukai g.gif

Aš planuoju gaminti šokoladinius ir kitokius saldainius pati. Gražiai įpakuosim ir daug kas gaus tokias dovanėles 4u.gif
Atsakyti
aš kepsiu keksiukus ir juos dekoruosiu:) o paskui dėsiu į gražius maišelius
Papildyta:
QUOTE(saulė_virė @ 2009 12 18, 23:48)
aš kepsiu keksiukus ir juos dekoruosiu:) o paskui dėsiu į gražius maišelius



vyrui galima padovanoti "kuponą" masažui ar kažkam intymesniam, o kuponą pateikti ir dovaną atsiimti reikia pas jus smile.gif smile.gif
Atsakyti