Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

Man tai aplamai sunku isrinkti vyrui dovana,nesvarbu tai butu gimtadienis,Kaledos,Valentino diena... schmoll.gif visada reikia pasukti galva ir dazniausia viska palieku paskutinei dienai.. doh.gif Stai siais metais valentinui savo padovanojau kvepalus(nezinau gal nelabai romantiskai,tiesiog nesuradau ka geresnio doh.gif )ir kartu paruosiau prabangia vakariene thumbup.gif vyras buvo patenkintas thumbup.gif
Atsakyti
tai svarbiausia ir yra tai, kad jis liktu patenkintas mirksiukas.gif
Atsakyti
O man Valentinke nepaprasta buvo ax.gif wub.gif MB turejo gryzti tik apie puse desimtos vakaro, buvom nesimate kelias dienas doh.gif paruosiau vakariene jam skania blush2.gif nes kelioneje 6 alandas vargsas buvo doh.gif , uzkuriau zidini, pridegiau zvakiu daug, paklojau minksta pleda prie zidinio smile.gif isijungem romantiska muzika smile.gif gavau dovanu geles, stiklini toki kristala su uzrasu ir saldainius , na ir kiekvienas tas daikciukas buvo palydetas graziais jo zodziai tik nelabai jau prisimenu kokiais nes jaudinaus labai doh.gif blush2.gif . MB pavalge ( sake kad skaniai lotuliukas.gif ) tada gerem jo atnesta vyna, plepejom, biskuti kaito kojos tik man nuo zidinio biggrin.gif poto jis man sugalvojo masaza padaryti nugarytes biggrin.gif bet esme tame kad cia mano minitis slapta buvo nes nupirkau Aistroj masazo alieju kaitinanti braskiu skonio biggrin.gif tai jis mane masazuoja o as kikenu , pot neistveriau sakau gulkis tu brangusis smile.gif as slapta issitraukiau ta alieju , tai jis net murkti is malonumo pradejo lotuliukas.gif na poto ten paisbuvom pasibuvom ir vel gerem vyna snekuciavomes smile.gif tai jis pasake kad ispildziau jo svajone, nes jis visada svajojo apie tok vakara prie zidinio ax.gif na o apie jo sipnybe masazui jau zinojau mirksiukas.gif smile.gif zodziu iki siol kai tik uzsikuriam zidini ir prisedam prie jo tai jis prisimena ta nakti ax.gif ech
Atsakyti
Ną ką praėjo vienos šventės, o dar laukia kitos, o pirmoji taigi Valentinas thumbup.gif tai kaip gi manos sveikins ir kokias staigmenas ruoš savo brangiausiems ax.gif aš dar kol kas jokių idėjų neturiu, o laiko tai ne marios, norint gerai pasiruošti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2008 01 07, 19:42)
Ną ką praėjo vienos šventės, o dar laukia kitos, o pirmoji taigi Valentinas  thumbup.gif  tai kaip gi manos sveikins ir kokias staigmenas ruoš savo brangiausiems  ax.gif  aš dar kol kas jokių idėjų neturiu, o laiko tai ne marios, norint gerai pasiruošti  doh.gif


aš tai irgi pradedu galvoti apie valentino dieną, nors vyras nelabai mėgsta ją švesti, bet būna patenkintas jei ką nors sugalvoju įdomaus... šiais metais galvojau ne tik brangiausiąjį pasveikinti, bet ir draugus su kuriais nuolatos bendraujame, labai gerai, kad jie yra poromis, tai norėjau kokį vardinį ledinuką padovanoti, esu radusi puslapį, bet tik dideliais kiekiais gamina, na reikės dar paieškoti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2008 01 09, 11:26)
aš tai irgi pradedu galvoti apie valentino dieną, nors vyras nelabai mėgsta ją švesti, bet būna patenkintas jei ką nors sugalvoju įdomaus... šiais metais galvojau ne tik brangiausiąjį pasveikinti, bet ir draugus su kuriais nuolatos bendraujame, labai gerai, kad jie yra poromis, tai norėjau kokį vardinį ledinuką padovanoti, esu radusi puslapį, bet tik dideliais kiekiais gamina, na reikės dar paieškoti...  ax.gif



Kur cia tokius ledinukus gamina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgitaM @ 2008 01 09, 11:28)
Kur cia tokius ledinukus gamina?  4u.gif


Va čia http://www.saldisvet...?SECTION_ID=143

mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi reikia sukti galva dvigubai ka padovanti ir kaip nustebinti mb ir beto mano pacios gimtadienis. tai kazkaip norisi tik dviese svesti, bet taip neisieina vis kazkas atsiranda kuris ta diena ateina ir pasveikina su gimtadieniu.
nu bet sia valentino diena reikai savo brangiajam kazka tokio yspudingo sugalvoti. ? g.gif
Atsakyti
Sveikutės.Ir aš jungiuosi prie jūsų diskusijos ax.gif .Aš planuoju dovanoti savo pagmintas širdukes tiek draugams,tiek savo vyrui:4u:
Atsakyti
sveikutės, norėjau paklausti, gal žinot kur galėčiau nusipirkti patalinės komplektą su širdelėmis ar su valentini dienos tematika
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2008 01 10, 22:00)
sveikutės, norėjau paklausti, gal žinot kur galėčiau nusipirkti patalinės komplektą su širdelėmis ar su valentini dienos tematika


http://www.hobbyhall...3/443_4144.html

pernai maximoj buvo dar patalyniu, tai gal ir šiemet bus , tik del kokybes nežinau g.gif
Papildyta:
QUOTE(jaunoji... @ 2007 02 28, 19:57)
MB sustabde sako ateik apsikabino ir iteike dirbtine rozyte, man jau tada pradejo kojos drebeti atidarau o ten suzadetuviu ziedas...

QUOTE(raganaite2005 @ 2007 02 28, 20:04)
grizes is darbo ant kelio atsiklaupe ir pasipirso tkrai jausma buvo neapsakytas.  wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif romantiški jusu vyrai, net truputi pavydžiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šalta: 10 sausio 2008 - 23:42
as irgi pavydziu toms, kuriu vyrai tokie romantiski wub.gif as tai saviskiui vakar nupirkau dovana valentino dienos proga smile.gif visada darydavau romantiska vakariene, dovanodavau kazkokia smulkmena ir pan. sikart nusprenndziau but kitokia - apsilankiau erotiniu prekiu parduotuvej ir radau gera dovana thumbup.gif ziuresim kokia bus vyro reakcija tongue.gif
Atsakyti