Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

manio valentinas ramus parejo is darbo apsikeitem dovanelem jis man apyranke auksine o as saldainiu biski nesmagu kad is manes tik tiek bet veliau atsilyginsiu kai dirbt pradesiu,geliu nepirko nes sestad iskrendu i lietuva tai sake kai pats grys padovanos,atsigerem vyno ir ramiai ziurejom filma kazkoki tiksliau as kariavau su vaiku bet visai gerai isejo
Atsakyti
As iteikiau atvirte (uzrasyta su klaidom) ir vazonika geliu, atgal gavau tulpiu glebi (labai megstu) ir jau laukiu issisiepus prabangiu dovanu, i ka gaunu paaiskinima, kad dovanu nebus, mol "vistiek tavo gimtadienis greitai" blink.gif nu bet paskui nusiraminau davus suprast kad jau gimkei tai tures pasistengt tokiu atveju. Anam valentinui as jam kaktusa padovanojau..


paskui gerem burbulu ir valgem strucio steika. ir dar torta. ir paskui vyko tai, kad ir be valentino kasnakt vyksta..

labai gimtadienio dabar laukiu
Atsakyti
smile.gif pas mus tai irgi ramus vakaras namuose buvo. tai as kadangi grizus po darbo lanksciau kauliukus meiles valanda kokia ir klijavau,tai uzgaisau su vakariene,tai beruosianr grizo MB,padovanojo man tulpiu wub.gif (man patinka labai),paskui kartu baigem gaminti vakariene,dar tam tarpe as patin vonioj apsiprocedurinau cool.gif na valgem paskui,gerem sampana,tortuka valgem. Paskui keitemes dovanelem, jis man padovanojo zieda suzadetuviu,pasipirso... wub.gif na bet kadangi mes ir taip planuojam vasara tuoktis, ir jau karta pirsos,bet tada taip su bajeriais ten gavos,tai vakar jau rimtai taip buvo,tai smagu 4u.gif veliau zaidem kauliukais... blush2.gif gerem sampana, grietineles buvo.... o toliau istorija nutyli.... rolleyes.gif
Atsakyti
o mums taip isejo, kad per valentino diena negalejom, tai si savaitgali vaziavom i Panevezi i viesbuti. super! nesitikejau pakliut i 4* viesbuti! aptarnavimas nerealus! vakariene nepakartojama, vaizdas pro langa pasakiskas! gal tik sveikatingumo centre biskiuka baseine per daug chlorkes pripilta, bet siaip viskas liuks! o cia tai turesim prisiminimu ilgam! wub.gif
Atsakyti
Na, mes tai atšventėm paprastai - romantiškai namie žvakių šviesoje gerdami Martinį drinks_cheers.gif ir valgydami tortą smile.gif
Įkelčiau nuotraukyčių su visais savo padarytais "daikčiukai", bet nemoku sad.gif Nesigauna man niekaip sad.gif
Atsakyti
o pas mus buvo taip: mano brangiausias man kvepalų mėgstamiausių ir superskanų torčiuką, orchidėjų. aš patenkinta thumbup.gif o kadangi aš nedirbu ir nenuvažiavau prieš šventę į miestą, tai paruošiau jam SPA namuose. jis toks nuvargęs grįžo... didyjį vaiką įpareigojau prižiūrėti mažiuką, o pati užsiėmiau savo brangiausiu. kol jis valgė vakarienę, vonioje pristačiau žvakių, smilkalų, pridrapiravau medžiaginių užsklandų, padariau putų vonią ir palydėjau jį į ten užrištom akim. pati jį nurengiau ir pasodinus vonioj padariau masažiuką su visokiom blush2.gif smulkmenom. tada palikau ir pasakiau, kad kai bus liūdna, kad mane pakviestų. šaldiklyje įmečiau šampo ir paruošiau dvi taures su širdelėm. kai jis pakvietė, aš ištraukiau ledinį šampą, atidariau ir nuėjau į vonią. "netyčia" aplaisčiau jį karštoje vonioje šaltu šampu, išgėrėm po taurę ir aš jį vėl palikau. žmogus negalėjo atsitokėti nuo tokio siurprizo, sėdi vos ne su ašarom akyse. jis dar pagulėjo, tada vėl mane pakvietė ir aš jam padėjau nusišluostyti, įtryniau visą drėkinančiu losjoniuku,aprengiau chalatu, užmoviau tapkes ir palydėjau į lovą. dar atsinešiau likusį šampą, jis gėrė, valgė tortą,o aš padariau jam pėdų masažiuką. kartu tortą užgėrėm šampu ir palikau jį miegoti. žodžiu, netradiciškai viskas. bet jis toks apakęs buvo, toks apsipatenkinęs, nes niekad to nebuvau jam darius, tai kitą dieną vis siuntinėjo visokias gražias žinutes ir vakare grįžo su gėlėmis... sakė niekad nepamirš, nes nesitikėjo tokio vakaro, mes visad buvom pratę kažką materialaus dovanoti, o čia tokis dalykas bigsmile.gif o aš jau žinau, ką jam dovanosiu ateinančio gimtadienio proga thumbup.gif
Atsakyti
Čia mūsų kukli Valentino vakarienė - vištienos kepsniukai su persikais:
user posted image

Čia kuklus, bet romantiškas stalas:
user posted image

Butelio priekis
user posted image

ir kita pusė ("sudėtis")
user posted image

Čia "plakatas" su gražiais žodžiais ir mudviejų nuotrauka:
user posted image

Čia maikutė ant butelio, sukurta specialiai jam:
user posted image

Čia apklotėlis su šuniukais, kurį jam padovanojau:
user posted image

Čia žvakutės:
user posted image

Čia mums užsakytas tortukas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 22 vasario 2007 - 15:56
oi oi, koks grožis wub.gif
Pas mus tai viskas buvo taip, kad susitikom mieste, ir užėjom pavakarieniaut į kavinukę. ten aišku pasigriebėm po picą, desertą ir aš dar arbatos ax.gif
aišku apsikeitėm dovanomis. Jis gavo šiltas kojinytes ir saldainių "raudonoji aguona"
o aš tai 3 tulpes ir pieniško šokolado širdelę
Atsakyti
mano vyras ta diena liko suzavetas, kaip niekad!!! blush2.gif wub.gif
Parasysiu tik trumpai, kad padariau pora atrakciju, is kuriu labiausiai patiko ieskoti po namus mano meiles irodymu, t.y. sirdeliu su iv.zodziais. nuo surinkto skaiciaus priklause, ka jis uz tai gaus tongue.gif , tai lakste po namucius, kaip vaikas is to smagumo! o kadangi surinko beveik visas (apie 40 ax.gif ), tai as turejau ispildyti jo visus slaptus to vakaro troskimus blush2.gif
Kitas kas jam patiko, tai mano numegzta dovana - bybinukas blush2.gif (cia kaip "ausinukas" ir pan.) . Tai jei aiskiau, toks rubelis, jo "geriausiam draugui" lotuliukas.gif , kad nesusaltu! tai juokes iki asaru, o paskui leke matuotis doh.gif Vaizdelis buvo nerealus!!!
O svarbiausia - isdrysau(per 4 metus) susokti striptiza! blush2.gif Tai suzavejimui nebuvo galo. net pati nesitikejau tokios reakcijos thumbup.gif wub.gif
Is ryto isgirdau tokius zodzius - kad tai buvo pati geriausia Meiles diena!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes...niu nors jau daug laiko nuo valentino dienos bet ir as noriu pasipasakoti...o viskas buvo tai....
As jam nutariau padovanoti puoduka su musu nuotraukyte ir zodziais...tai grizau su tuo puoduku idejau i maiseli ir pastaciau po stalu nes skubejau pietus jam gaminti(tai buvo pekntad pries vasario 14d.)....o jis grizo anksciau ir as pamirsau kad padejau dovana visai matomoj vietoj tai ir padovanojau penktad...
niu o vasario 14d. jis man paskambino ir sako kad dovana dovanos kai draugai ateis(apie puse 10 vakare) o as sakau kad nea nenoriu tiek laukti...tai grizo jis pietu ir iteike puokstele su rozyte ir sako kad dovanu daugiau nebus...as nulekiau pasiimti vazos ta MB sustabde sako ateik apsikabino ir iteike dirbtine rozyte, man jau tada pradejo kojos drebeti atidarau o ten suzadetuviu ziedas...nors mes jau dokumentus tuoktis sausio 18d. nunesem, bet vistiek jausmas nepakatojamas,jis norejo atsiklaupti bet sakau nesiklaupk nes ir pati pargriusiu...jis pasake nuostabius zodzius nors nelabai girdejau buvau apsvaigusi kazkokia bet vistiek nepamirsiu tos dienos nors ji ne taip buvo planuota bet nesvarbu...
niu o vakare tai atejo draugai keturiese pavakarieniavom ir jiem isejus likom dviese...niu ir kas buvo toliau pacios suprantat....
nepykit jai ne viskas aisku bet dar ir db emocijos neapsakomos...
Atsakyti
na ir as sita jausma patyriau per praita valentina nors ir musu pareiskimai jau buvo nunesti, bet lauke valentino dienos ir grizes is darbo ant kelio atsiklaupe ir pasipirso tkrai jausma buvo neapsakytas. wub.gif
Atsakyti
jaunoji, kuo nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti