Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(meskiukasjau @ 2009 02 03, 17:47)
[color=red][b]Dar idedu priminimui besidominciom....jau diplomas biski pasikete...patobulinau...
galima ir save sexy deti...beabejo jeigu tik tokiu foto yra

Nu bent proporcijas islaikyt reiktu. Dabar jau taip freakiskai atrodo mazulyte galva, ir didziulis kūnas ir dar "labai" deranti israiska unsure.gif

Bitersweet, pati tokios svajonių pozos neišlauži, tai galvą montuosi? g.gif O jei tavasis norės, kad ją atkartotum? Gi sulūši? Nu nžn, aš tai pirma pasireniruočiau gerokai, kad vyro nenuvilt be reikalo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2009 02 03, 19:11)

Bitersweet, pati tokios svajonių pozos neišlauži, tai galvą montuosi?  g.gif  O jei tavasis norės, kad ją atkartotum? Gi sulūši? Nu nžn, aš tai pirma pasireniruočiau gerokai, kad vyro nenuvilt be reikalo  unsure.gif


tai kad su mano kunu negraziai atrodys...dabar sustorejau labai tai tik galva normaliai atrodo verysad.gif o tokia figurele kaip nuotraukoj, kaip jau kazkas cia sake va, kiskis gales ant desktopo darbe uzsidet thumbup.gif nesigedindamas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bittersweet: 03 vasario 2009 - 17:14
QUOTE(Bittersweet @ 2009 02 03, 17:14)
tai kad su mano kunu negraziai atrodys...dabar sustorejau labai tai tik galva normaliai atrodo verysad.gif o tokia figurele kaip nuotraukoj, kaip jau kazkas cia sake va, kiskis gales ant desktopo darbe uzsidet thumbup.gif nesigedindamas smile.gif

Tai tu su kokia kaldra nusifotkink g.gif Dabar baisiai madoj visokios palos smile.gif Ir atrodo sexy ir problematiškas vietas uždengia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 19:25)
Tai tu su kokia kaldra nusifotkink  g.gif Dabar baisiai madoj visokios palos  smile.gif Ir atrodo sexy ir problematiškas vietas uždengia  blush2.gif


nea supranti, su kaldra nesexy. nefengshui kaip MARLA( wub.gif ) sako wub.gif
nors va valentaite tai po kaldra nusifotkijo pleibojuj g.gif tai gal ir madinga..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bittersweet: 03 vasario 2009 - 17:33
QUOTE(Bittersweet @ 2009 02 03, 17:28)
nea supranti, su kaldra nesexy. nefengshui kaip MARLA( wub.gif ) sako wub.gif

O kilimas su užrištu bintu, tai labai sexy? mad.gif
Atsakyti
Kodėl šioj temoj tiek daug ironijos? Patikėkit, yra žemėj vyrų, mėgstančių ir šokoladą su medum pabarstytą cukraus pudra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 02 03, 19:34)
Kodėl šioj temoj tiek daug ironijos? Patikėkit, yra žemėj vyrų, mėgstančių ir šokoladą su medum pabarstytą cukraus pudra  mirksiukas.gif


turbut todel, kad ne visos moterys megsta sokolada su medum pabarstyta cukraus pudra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 19:34)
O kilimas su užrištu bintu, tai labai sexy? mad.gif


o sita o, o tavo avataras nesexy dry.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 02 03, 17:34)
Kodėl šioj temoj tiek daug ironijos? Patikėkit, yra žemėj vyrų, mėgstančių ir šokoladą su medum pabarstytą cukraus pudra  mirksiukas.gif

Aišku, kad daug! Svarbu diplomą tinkamą parinkt bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bittersweet @ 2009 02 03, 17:38)

o sita o, o tavo avataras nesexy dry.gif

Čia mūsų Pūkė wub.gif Biškį apdraskė mažiuką vonioj... Bet paskui dingo kažkur. Aš jos pasiilgau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 19:40)
Čia mūsų Pūkė  wub.gif Biškį apdraskė mažiuką vonioj... Bet paskui dingo kažkur. Aš jos pasiilgau...  verysad.gif


o neatsirado namuos kur baltas kilimėlis? wub.gif ar bent šluostė kokia...?

o kaip laikelis bega..tuoj gris MB'utis is darbuko wub.gif turiu jam vonia prileist su putom, nemegsta jis laukt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bittersweet: 03 vasario 2009 - 17:43
http://www.traum-pro...instag-54vi.jpg

atvirukas su gražiu eilėraštuku (kas moka vokiškai) 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif wub.gif

Jeigu Tu būtum kosmonautas - aš būčiau žvaigždė.
Jeigu Tu būtum kava - aš būčiau cukrus.
Jeigu Tu būtum laivas - aš būčiau jūra.
Jeigu Tu būtum pelė - aš būčiau sūris.
Bet gerai, kad Tu esi Tu ir aš galiu būti aš.

Užmerk akis, nusišypsok, pajusk kaip aš tave bučiuoju, ir apie nieką negalvok - šią naktį tau padovanoju...

Patikėsiu-
Jei atneši saulę ant delnų,
Jei suprasti mane mokėsi,
Jei paversi skausmą liūdesiu švelniu,
Jei nusišypsosi - patikėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 02 03, 18:28)
nors va valentaite tai po kaldra nusifotkijo pleibojuj g.gif tai gal ir madinga..

nu va nusifotkino. po kaldra. ir krizė atėjo. "Balta drobule" tiuesiog. Apsivyniot ir slinkt link kapinių.

Atsakyti