Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 16:56)
Nu su tom šaradom, tai visaip gali būti... nepatikima  schmoll.gif

Marla, skaitau, jei jau viešbutį užsakei, tai reikia išnaudoti tai iki galo! Taip sakant, ne knarkti ten susirinksit. Panaudok visą savo arsenalą : žaidimėlius vašku (nu neturėsi, tiks ir juostelės depiliacijai), šampano vonia brangu, krizė vis tik, ale ne ką prasčiau kokia pieno vonia "Kleopatra". Aišku, asilių pieno nerasi, bet vat bobutės dažnokai ožkyčių ir karvučių pienuką prie daugiabučių pardavinėja. Manau, kad nereikia praleisti progos  wub.gif Ir oda švelni bus, ir pasidžiaugsite meile su mažiuku  wub.gif Aišku, po viskas būtina sertifikatas ar tai diplomas koks, Galės su bendradarbiais pirmadienį pasidžiaugti  drinks_cheers.gif

Agotuk, žvelk perspektyviau. Šarados suteikia galimybę atrasti ne tik tašką G, bet mažu atsiras dar taškai A, E, H i Z. O karvyčių pienuką puikiai pakeičia pieno miltai- sausa grietinėlė. Jūs nepraktiška, jei jau taupau ant kabelio, tai kiek man atsietų galimo encefalitinio pienuko lkeli litriukai..
Einu pasirinksiu kūną diplomui.
Atsakyti
o gal kas mate kur pirkti ranka nugarai kasyti? biggrin.gif
Atsakyti
As cia va irgi prisiskaiciusi jusu mintis, noriu draugui diploma padaryti... bet vis mastau... ar ten savo nuotrauka su graziu kunu deti, ar jo? g.gif
Atsakyti
Dar idedu priminimui besidominciom....jau diplomas biski pasikete...patobulinau...
galima ir save sexy deti...beabejo jeigu tik tokiu foto yra smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2009 02 03, 16:20)
As cia va irgi prisiskaiciusi jusu mintis, noriu draugui diploma padaryti... bet vis mastau... ar ten savo nuotrauka su graziu kunu deti, ar jo? g.gif

o cia jau kaip jums labiau patinka, galit abu deti, o galit ir pati nusifotografuoti graziai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltyte: 03 vasario 2009 - 16:49
QUOTE(Rytine kava @ 2009 02 03, 15:47)
Nu ir prisijuokiau is keliu paskutiniu puslapiu  thumbup.gif

Dar super dalykas yra, vietoj lempuciu isukti RAUDONAS lemputes. Man tai ziauriai patinka raudonas apsvietimas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Arba dar yra Jyskuose tu raudonu balionu...irgi geras apsvietimas gaunasi....
4u.gif
Atsakyti
Mergaites!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kiek superiniu minteliu thumbup.gif wub.gif
Marla bet tu ir isradinga, man atrodo tu prie meno wub.gif wub.gif wub.gif

as tai irgi noriu to diplomuko, kiskiui labai patiks, jis tokius dalykelius megsta visokiu idomius ir originalius thumbup.gif

ar butu galima mano galva primontuot prie sito ar ne unsure.gif
user posted image

tai jei pavyks su diplomiuku, tai pasitiksiu ji is darbo grizusi raudonais apatiniais, o gal tik su triusikeliais hihihi.gif , iteiksiu diploma thumbup.gif tada nusivesiu i miegamaji kur bus pridegiota zvakeliu ir vyno butelys su dviem tauremis thumbup.gif tada isgersim vyno ir tegu jau jis mane stebina thumbup.gif dar galvoju irgi vat depiliacija kokia pasidaryt, kazkoki piesinuka...gal sirdute ir viduryje jo vardo pirma raidele g.gif ir dar pagalvojau nagu daile pasidaryt, ant kiekvieno nagelio po zodi ir taip sakini koki sudeliot wub.gif apie meile ka nors wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 02 03, 16:53)
Mergaites!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif kiek superiniu minteliu thumbup.gif  wub.gif
Marla bet tu ir isradinga, man atrodo tu prie meno wub.gif  wub.gif  wub.gif

as tai irgi noriu to diplomuko, kiskiui labai patiks, jis tokius dalykelius megsta visokiu idomius ir originalius thumbup.gif

ar butu galima mano galva primontuot prie sito ar ne unsure.gif

viskas imanoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 02 03, 16:53)
  ir dar pagalvojau nagu daile pasidaryt, ant kiekvieno nagelio po zodi ir taip sakini koki sudeliot wub.gif apie meile ka nors wub.gif

Va, kur mintys! bigsmile.gif Ir ant kiekvieno dančio galima: raidelė+ svarovskiukas, raidelė+ svarovskiukas wub.gif Juk jų 32 vnt burnoje yra. Tai vat net taip gali gautis - MYLIU ŠIRDUKAI TU MANO BRANGIAUSIAS! Nu ant krūminių galima nedėt, nesimatys vis tiek, o jei dar kariesas kur blush2.gif
Atsakyti
suzinojau kad galima pasidaryti spalvota bikinio dizaina su svarovskio kristalais wub.gif wub.gif kaip uzsimaniau, tikrai pasidarysiu, kaip grazu turetu buti wub.gif MB nusvaigs thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 18:59)
Va, kur mintys!  bigsmile.gif Ir ant kiekvieno dančio galima: raidelė+ svarovskiukas, raidelė+ svarovskiukas  wub.gif Juk jų 32 vnt burnoje yra. Tai vat net taip gali gautis - MYLIU ŠIRDUKAI TU MANO BRANGIAUSIAS! Nu ant krūminių galima nedėt, nesimatys vis tiek, o jei dar kariesas kur  blush2.gif


jau smaikstauji man atrodo thumbup.gif thumbup.gif ant dantuku tai gal nelabai g.gif nezinau ar kas tokia paslaugele pasiulyt galetu...bet ant naguciu tai tikrai galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 02 03, 17:00)

jau smaikstauji man atrodo thumbup.gif  thumbup.gif ant dantuku tai gal nelabai g.gif nezinau ar kas tokia paslaugele pasiulyt galetu...bet ant naguciu tai tikrai galima mirksiukas.gif

Nu bet pati pagalvok. Kokia staigmena būtų wub.gif Nusišypsai jam ir kalbėt daugiau nieko nereikia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 19:02)
Nu bet pati pagalvok. Kokia staigmena būtų  wub.gif Nusišypsai jam ir kalbėt daugiau nieko nereikia  wub.gif


gal ir idomu thumbup.gif bet sunku igyvendint verysad.gif
Atsakyti