Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Marla @ 2009 02 03, 15:00)
O kabelį tai nuo savo mažulėlio kompo pasiskolinsiu biggrin.gif sumažės tikimybė, kad pražiopsos mano gundančią žinutę, paniręs į monstrų naikinimą. Agotuk,Tu auksas, atvėrei mano naivias akeles. Yra kur tobulint planą. 
P.S. dar išvakarėse galiu pasdakyt, kad susirgau niežais.

Nu ne, šitaip netinka schmoll.gif Aš žinok, kaip boba su ilgamete patirtim, tau sakau. Paskui pasisiūlys pakasyt ar dar ten kas, nu žinai...
O laidą kažkaip vis tiek užmaskuot reikia g.gif Žinai, tie mažiukai baisiai unaravi šiais laikais, kad per nagus negautum už kompo išniekinimą unsure.gif Ir iš viso nuo kompo laidas nelalabi gerai mezgasi.. Sakau, gal tą vietukę pelyte galima pridengt g.gif Nu ir viską gražiai vėlimo technika dekoruot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 02 03, 16:00)
P.S. dar išvakarėse galiu pasdakyt, kad susirgau niežais.


tada tavo mažiukas galės nupirkti mini grėbliuką ir kasyti per Valentadienį riomantiškai tą viečiukę blush2.gif wub.gif

žinok, labai laimingas tavo mažiukas, kad tokią seksi beiby draugę turi wub.gif visi draugai jam pavydės, kai pamatys jūsų meilės video yotube puslapyje wub.gif nes esu tikra, kad pasistengsi viską nufilmuoti ir internete paplatinti, kad visas pasaulis pavydėtų jūsų meilės wub.gif

dar, jei galima, idėją pametėsiu- virš intymios viečiukės pasidaryti tatoo (nu tatuiruotę, bet dabar madinga sakyti tatoo, tipo krūčiau), pvz. užrašyti "Juliaus urvas čia" ir nupiešti žemyn strėlę blush2.gif wub.gif Nesidaryti depiliacijos, bus panašiau į urvo angą blush2.gif wub.gif

dar galima padaryti intymių vietų žemėlapį su instrukcija, kur stipriau, kur silpniau glamonėti wub.gif kartais mūsų mažiukams reikia truputėlį padėti blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervela @ 2009 02 03, 15:13)
dar galima padaryti intymių vietų žemėlapį su instrukcija, kur stipriau, kur silpniau glamonėti wub.gif kartais mūsų mažiukams reikia truputėlį padėti blush2.gif  wub.gif

O ten, kur sostinė, vėliavėlę įsmeigt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 16:08)
Sakau, gal tą vietukę pelyte galima pridengt  g.gif Nu ir viską gražiai vėlimo technika dekoruot  wub.gif

Pelytė kažkaip neromantiška. Geriau jau kartoino širdelė priklijuota depiliaciniu vašku. Nepramuš ir nenuraus bigsmile.gif bijooos. O paskui prieš viešbutį vualia ir depiliacija padaryta. Braziliška. Cosmopolitanas rašė, kad tai labai labai labai tiesiog wub.gif

QUOTE(Gervela @ 2009 02 03, 16:13)
1. nupirkti mini grėbliuką ir kasyti per Valentadienį riomantiškai tą viečiukę blush2.gif  wub.gif
2. pasistengsi viską nufilmuoti ir internete paplatinti, kad visas pasaulis pavydėtų jūsų meilės wub.gif
3. dar, jei galima, idėją pametėsiu- virš intymios viečiukės pasidaryti tatoo
4. dar galima padaryti intymių vietų žemėlapį su instrukcija, kur stipriau, kur silpniau glamonėti wub.gif kartais mūsų mažiukams reikia truputėlį padėti blush2.gif  wub.gif

1. Nepainiokite, gerbiamoji, niežai tai ne mandavoškės biggrin.gif
2. Kamerą paskolinsi?? bigsmile.gif bigsmile.gif Mano kumyrė Paris taip pat pradėjo savo karjerą wub.gif
3. Tai depiliacija jau bus padaryta, o su tatoo tai jau nebešviežia idėja, pas mane visa fotosersija su a la tatoo, jei įdėmiai skaitėt mano scenarijų. Nuvalkiota...
4. Oi kaip šauniai čia su žemėlapiu sugalvojai thumbup.gif wub.gif bėgu piešt. o čia ant savęs ar plakatą atspaust?
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 16:20)
O ten, kur sostinė, vėliavėlę įsmeigt  4u.gif


dar būtų neblogai, kad įžengus į sostinę, koks trimitas sutrimituotų wub.gif kaip fainiai būtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervela @ 2009 02 03, 15:25)
dar būtų neblogai, kad įžengus į sostinę, koks trimitas sutrimituotų wub.gif kaip fainiai būtų wub.gif

Arba elektra pakratytų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 02 03, 16:23)
Oi kaip šauniai čia su žemėlapiu sugalvojai  thumbup.gif  wub.gif bėgu piešt. o čia ant savęs ar plakatą atspaust?


aš tai galvojau, kad gal ant savęs atspausdinti, bet kaip į tą spausdinimo aparatą įlysti? g.gif O gal nuogai palysti po kopijavimo aparato dangčiu, ir tada kaip plakatą padaryti? g.gif

Nu dar neblogai būtų nuogai susivynioti į kilimą kaip Kleopatrai (kažkur skaičiau apie tai) ir įteikti save kaip dovaną, perrištą dydeliu bantu? g.gif wub.gif

būtinai reikia raudonų žibintų nusipirkti, kad būtų seksualesnė atmosfera wub.gif

niu ir dar klasikų klasika, filme mačiau, kad kai gerai įkaisti, tai ant įkaitusio pilvuko užleisti žalią kiaušinį, labai skanu taip kepta kiaušinienė, o jei dar su spirgučiais thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 02 03, 16:00)
Na jau ne, nė už ką! Valentinas yra Valentinas, aš viešbučio keisti neketinu. Nes koks eilinis žemaitės viešbutėlio kambariukas su 2 paskirom lovom netiks prie mano žvakių, triusikėlių ir manikiūro. Jokios roimantikos, man taip netinka tikrai ne  schmoll.gif
O kabelį tai nuo savo mažulėlio kompo pasiskolinsiu biggrin.gif sumažės tikimybė, kad pražiopsos mano gundančią žinutę, paniręs į monstrų naikinimą. Agotuk,Tu auksas, atvėrei mano naivias akeles. Yra kur tobulint planą. 
P.S. dar išvakarėse galiu pasdakyt, kad susirgau niežais.



QUOTE(Gervela @ 2009 02 03, 16:13)
tada tavo mažiukas galės nupirkti mini grėbliuką ir kasyti per Valentadienį riomantiškai tą viečiukę blush2.gif  wub.gif

žinok, labai laimingas tavo mažiukas, kad tokią seksi beiby draugę turi  wub.gif  visi draugai jam pavydės, kai pamatys jūsų meilės video yotube puslapyje wub.gif nes esu tikra, kad pasistengsi viską nufilmuoti ir internete paplatinti, kad visas pasaulis pavydėtų jūsų meilės wub.gif

dar, jei galima, idėją pametėsiu- virš intymios viečiukės pasidaryti tatoo (nu tatuiruotę, bet dabar madinga sakyti tatoo, tipo krūčiau), pvz. užrašyti "Juliaus urvas čia" ir nupiešti žemyn strėlę  blush2.gif  wub.gif Nesidaryti depiliacijos, bus panašiau į urvo angą blush2.gif  wub.gif

dar galima padaryti intymių vietų žemėlapį su instrukcija, kur stipriau, kur silpniau glamonėti wub.gif kartais mūsų mažiukams reikia truputėlį padėti blush2.gif  wub.gif



QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 16:20)
O ten, kur sostinė, vėliavėlę įsmeigt  4u.gif



susizgribau, kad gi jau Valentinas ,,ant nosies".na, ir kaip visais gyvenimiskais klausimais (ar kaip masinos rata pakeisti, ar kaip skaniai, ir svarbiausia- pigiai savo branguji paserti ir kt.), aisku, pasikreipiau i SM... Nu ir viskas, merginos - lenkiu zila galva pries tamstas - ismone jusu kokiais sertifikuotais mato vienetais neismatuojama. Butinai pasinaudosiu( ten visi tie vielos neriniai, oh) .
Medalis uz humoro jausma. Siandien vitamino c negersiu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepune: 03 vasario 2009 - 15:39
ir kodel Jus tyciojates is sitos DIDZIOS dienos..... wub.gif
mes tai kukliai...... Pora baltu balandziu paleisim per balkona..... wub.gif Narveli papuosiu kaip Bosai per vestuves (na, ten su raudonais bantukais, kaspineliaisi ir, zinoma, sirdelemis).... Paskui per SM parduosiu, arba grazinsiu i KIKA....
Ir dar ranku darbo atvirute parasysiu su graziais zodziais... Kuriais nors is CIA.. Visi tokie grazus, neissirenku niekaip biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapokliaka: 03 vasario 2009 - 15:38
QUOTE(Gervela @ 2009 02 03, 16:25)
dar būtų neblogai, kad įžengus į sostinę, koks trimitas sutrimituotų wub.gif kaip fainiai būtų wub.gif


QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 16:27)
Arba elektra pakratytų  bigsmile.gif


hm...elektra ir timitas tai originalu, bet aš tai ne koks ten šnekantis kilimėlis. Geriau parepetuosiu vokiško filmo monologą "Ja ja Hans, šnele šnelle aaAAAaaa"
Papildyta:
QUOTE(Gervela @ 2009 02 03, 16:32)
aš tai galvojau, kad gal ant savęs atspausdinti, bet kaip į tą spausdinimo aparatą įlysti? Nu dar neblogai būtų nuogai susivynioti į kilimą kaip Kleopatrai (kažkur skaičiau apie tai) ir įteikti save kaip dovaną, perrištą dydeliu bantu? g.gif  wub.gif

būtinai reikia raudonų žibintų nusipirkti, kad būtų seksualesnė atmosfera wub.gif

niu ir dar klasikų klasika, filme mačiau, kad kai gerai įkaisti, tai ant įkaitusio pilvuko užleisti žalią kiaušinį, labai skanu taip kepta kiaušinienė, o jei dar su spirgučiais thumbup.gif  wub.gif

Ė, ne. Originaliau su plakatais bus pažaisti šaradas , kaip nūnai yra madinga, su rašteliais ir užuominomis...beje, porą vergų nusisamdyt gal būtų visai jaudinanti idėja. nu tie, kurie suvynioja į kilimą, išvynioja iš kilimo, dulkes nupurto, antialerginių lašų paduoda rolleyes.gif ir šoninę susmulkina ax.gif Eh..svajos
Atsakyti
Nu ir prisijuokiau is keliu paskutiniu puslapiu thumbup.gif

Dar super dalykas yra, vietoj lempuciu isukti RAUDONAS lemputes. Man tai ziauriai patinka raudonas apsvietimas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Nu su tom šaradom, tai visaip gali būti... nepatikima schmoll.gif

Marla, skaitau, jei jau viešbutį užsakei, tai reikia išnaudoti tai iki galo! Taip sakant, ne knarkti ten susirinksit. Panaudok visą savo arsenalą : žaidimėlius vašku (nu neturėsi, tiks ir juostelės depiliacijai), šampano vonia brangu, krizė vis tik, ale ne ką prasčiau kokia pieno vonia "Kleopatra". Aišku, asilių pieno nerasi, bet vat bobutės dažnokai ožkyčių ir karvučių pienuką prie daugiabučių pardavinėja. Manau, kad nereikia praleisti progos wub.gif Ir oda švelni bus, ir pasidžiaugsite meile su mažiuku wub.gif Aišku, po viskas būtina sertifikatas ar tai diplomas koks, Galės su bendradarbiais pirmadienį pasidžiaugti drinks_cheers.gif
Atsakyti