Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena



ash tai valentino dienai uzsisakiau tokia prijuoste

user posted image

nes vyro ir gimtadienis ta pacia diena tai lauksiu su tortu griztant ish darbo ir tokia prijuoste ant nuogo kuno wub.gif Tikiuosi spes ateit iki valentino dienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2009 02 03, 14:08)
Kaip ten bebūtų, temą praktiškai galima uždaryti, nes Marlos scenarijus - idealus smile.gif

man tai ten truksta kalendoriaus, kvietimo ir diplomo. visus kartu reikia teikt
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2009 02 03, 13:18)
man tai ten truksta kalendoriaus, kvietimo ir diplomo. visus kartu reikia teikt

biggrin.gif Akivaizdžiai nemėgsti saldumo biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(kismet @ 2009 02 03, 13:05)
Marla, čia turbūt visų valentiniškų svajonių inkarnacija-kulminacija-apoteozė  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Man tai romantiškai skamba, bet manasis šitokio triūso nesuprastų ir neįvertintų turbūt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 02 03, 14:24)
biggrin.gif  Akivaizdžiai nemėgsti saldumo  biggrin.gif

megstu. iskart kiek imanoma daugiau ir riebiau.
Atsakyti
QUOTE(panienka @ 2009 02 02, 22:16)
ponia limmy, nerasykit tokio eilerastuko, nebent cia jusu vaikuciai sukure, nes pilnas internetas isties graziu zodziu ar tai eiliu, kad ir pono sekspyro sitiek sonetu.
o jusu tas posmelis tikrai ne stebuklas sad.gif


Nesendinkite taip manęs, o taip, tai sukūrė Justas su Agne.Taigi, ketinu didesne švente kūrti jiems nei mūms.
Atsakyti
Marla, gerai pagalvok ar tavo mažiukui patiks toks scenarijus. Gal atvarys pas tave į viešbutį gerokai alaus įpūtęs su keliais tokiais pat draugeliais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotukas: 03 vasario 2009 - 14:22
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 15:21)
Marla, gerai pagalvok ar tavo mažiukui patiks toks scenarijus. Gal atvarys pas tave į viešbutį gerokai alaus įpūtęs su keliais tokiais pat draugeliais  lotuliukas.gif

Aš tai visada pasiruošus išpildyti savo mažutėliutėlio noriukus, o ypač per Valentino dieną. ale po "gerokai alaus" adreso neperskaitys g.gif Reik apsidrausti. Implantą kokį šiknon įsiūt ar ką unsure.gif Nenoriu kad jis sugadintų TĄ YPATINGĄ dieną
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 02 03, 14:31)
Aš tai visada pasiruošus išpildyti savo mažutėliutėlio noriukus, o ypač per Valentino dieną. ale po "gerokai alaus" adreso neperskaitys  g.gif Reik apsidrausti. Implantą kokį šiknon įsiūt ar ką  unsure.gif Nenoriu kad jis sugadintų TĄ YPATINGĄ dieną

O tu garantuota, kad jis rožių puoštytės neperlips? unsure.gif Reiktų didesnės kokios arba tiesiog skaistybės diržiuko- mamytės gabios SM, galės ir kokį sertifikatą su nuotrauka ant sagties sukurpti wub.gif Nu pavyzdžiui - aklinai tavo: 2009 metai thumbup.gif
Papildyta:
Marla, kur tu? unsure.gif Nu neprgyvenk taip, vaikeli... Suprantu, kad iš ebėjaus gal nelabai tokį diržiuką spėsi atsisiųst unsure.gif Nu bet juk yra SM tikrai auksarankių mamyčių. Gali ir iš vielutės nupinti, su karoliukais. Nu labai gražu smile.gif O kad kieta ten nebūtų, nu dėl patogumo stačiai, tai ir veltinį panaudoti galima smile.gif Svarbu, kad tik idėjų netrūktų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 15:43)
O tu garantuota, kad jis rožių puoštytės neperlips?  unsure.gif Reiktų didesnės kokios arba tiesiog skaistybės diržiuko- mamytės gabios SM, galės ir kokį sertifikatą su nuotrauka ant sagties sukurpti  wub.gif Nu pavyzdžiui - aklinai tavo: 2009 metai  thumbup.gif
Papildyta:
Marla, kur tu?  unsure.gif Nu neprgyvenk taip, vaikeli... Suprantu, kad iš ebėjaus gal nelabai tokį diržiuką spėsi atsisiųst  unsure.gif Nu bet juk yra SM tikrai auksarankių mamyčių. Gali ir iš vielutės nupinti, su karoliukais. Nu labai gražu  smile.gif O kad kieta ten nebūtų, nu dėl patogumo stačiai, tai ir veltinį panaudoti galima  smile.gif Svarbu, kad tik idėjų netrūktų  thumbup.gif

verkiau kamputyje. Tokį, mano akim žiūrint, idealų planą sušikai. O mamos kad ir auksarankės, bet tai visus pinigėlius sukišau į žvakes ir sexy sexy apatinius. Ak, aš nelaiminga verysad.gif
Ale galėčiau kokį kabelį nulupt ir vario diržiuką nusinerti. laiko va dar turiu 10 dienelių.
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 02 03, 12:54)

laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 02 03, 14:47)
verkiau kamputyje. Tokį, mano akim žiūrint, idealų planą sušikai. O mamos kad ir auksarankės, bet tai visus pinigėlius sukišau į žvakes ir sexy sexy apatinius. Ak, aš nelaiminga  verysad.gif
Ale galėčiau kokį kabelį nulupt ir vario diržiuką nusinerti. laiko va dar turiu 10 dienelių.

Nu jetus jetus... unsure.gif O gal tu tą viešbutį atšauk? Truputuką pigesnį gal rastum? Būna juk, kad nuomoja valandai ar dviem, juk kiek ten žaisit be tų kauliukų g.gif Kaip tik kabeliui užtektų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2009 02 03, 15:53)
Nu jetus jetus...  unsure.gif O gal tu tą viešbutį atšauk?  Truputuką pigesnį gal rastum? Būna juk, kad nuomoja valandai ar dviem, juk kiek ten žaisit be tų kauliukų  g.gif Kaip tik kabeliui užtektų  wub.gif

Na jau ne, nė už ką! Valentinas yra Valentinas, aš viešbučio keisti neketinu. Nes koks eilinis žemaitės viešbutėlio kambariukas su 2 paskirom lovom netiks prie mano žvakių, triusikėlių ir manikiūro. Jokios roimantikos, man taip netinka tikrai ne schmoll.gif
O kabelį tai nuo savo mažulėlio kompo pasiskolinsiu biggrin.gif sumažės tikimybė, kad pražiopsos mano gundančią žinutę, paniręs į monstrų naikinimą. Agotuk,Tu auksas, atvėrei mano naivias akeles. Yra kur tobulint planą.
P.S. dar išvakarėse galiu pasdakyt, kad susirgau niežais.
Atsakyti