Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Miegaliuke S @ 2009 02 03, 12:00)
Koka grazus kvietimas wub.gif


Grazus???? blink.gif swoon.gif swoon.gif Jis fantastiskas lotuliukas.gif thumbup.gif :
QUOTE(Marla @ 2009 02 03, 13:24)
Kadangi mano mažiukas dabar yra išvykęs ir grįš tik Valentadienį paryčiui, tai jam pradėsiu ruošti staigmeną iš anksto. Nes tai visada buvo  ypatinga mūsų šventė, skirta tik mums dviems...O šį kartą, kadangi išsiskyrimas buvo ilgas, noriu padaryti jam didesnę šventę. Sugalvojau kad visą kitą savaitę kas rytą siuntinėsiu jam nuotraukytes į mobiliuką su užrašais ant savo kūno. Su drauge padarėm fotosesiją telefoniuku.  bigsmile.gif Pirmadienį siųsiu foto mentės, ant kurios eyeliner'iu parašyta pasiilgai manęs mažuti?, nu kaip pas Angelina Jolie panašiai, tik lietuviškai. antradieniui bus ant mano kaklo užrašas svajoju susitikti ir pan. trečiadieniui paskirta pėda, ketvirtadieniui nugaros apatinė dalis, penktadieniui pilvukas  .
Penktadienį iškart papuošiu namus širdelių formos balionais koridoriuje ir visur priklijuosiu raudonų iš popieriaus iškirptų širdučių.  Maximoj va yra patalynės su šiurdutėm nebrangios, taio pervilksiu lovą bet lovoj tarp mūsų padėsiu rožių puokštę, kad jis negalėtų manęs liesti ir įkaistų dar labiau rolleyes.gif . O ryte vėlyviems pusryčiams užsakysiu picą į namus, su padažu padarysiu širdelę ant jos ir patieksiu su kava į lovą wub.gif . Paskui man turės paskambint draugė ir aš pasakysiu, kad turiu lėkt į darbą turiu bėgti. Kad susitiksim truputį vėliau ax.gif .
Užsakau kambarį liuksą Europos viešbutyje. nuvažiuosiu ten ir pridėliosiu žvakių visur vonioj, kambary. paskui nusiųsiu jam dar vieną paveiksliuką kur man ant krūtinės parašyta noriu tavęs o s wub.gif   ubject laukelyje bus valanda ir  viešbučio adresas ir kambario numeris. ten lauksiu aš  su naujais sexy sexy apatiniais, pabarstysiu dar šviežiais žiedlapiais riožių lovą ir užsakyta bus romantiška vakarienė kambarin su šampanu. uždegiosiu žvakes ir lauksiu mylimojo. O kadangi kauliukų su erotika neradau tai bus Kamasutros knyga, kurią aklai vartysim ir bandysim tai, kas atsivertė  wub.gif

Labai tikiuosi, kad viskas pasiseks kaip sugalvojau. Turėtų būti dar vienas nepamirštamas Valentinas  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif


ha ha ha ha . Marla, 10 balu mirksiukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapokliaka: 03 vasario 2009 - 12:57
Dar gal sudomins foto knyga...surikti graziu nuotrauku jusu ir padaryti personaline knyga...smile.gif

user posted image
Papildyta:
kreipkites skipe meskiukasjau
Atsakyti
[quote=Marla,2009 02 03, 12:24]

jooo va čia tai rūpestis mažiuku ir švente bigsmile.gif bigsmile.gif
aš dar galvoju namuose sienas užrašais apipaišyt ir šaldytuvą, kitos dienos ryte galėsim kartu smagiai plauti wub.gif wub.gif
Atsakyti
Marla tu saunuole, vyras bus nerealiai nustebintas, o jau ispudziu kiek bus ir prisiminimu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=little 15,2009 02 03, 13:52]
[quote=Marla,2009 02 03, 12:24]

jooo va čia tai rūpestis mažiuku ir švente bigsmile.gif bigsmile.gif
aš dar galvoju namuose sienas užrašais apipaišyt ir šaldytuvą, kitos dienos ryte galėsim kartu smagiai plauti wub.gif wub.gif
[/quote]

nuogi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 02 03, 12:54)


wub.gif wub.gif
Atsakyti
gerai , kad merginos esate is didmiescio, o kas man belieka, nusnargliuotas vietos viesbutis biggrin.gif
tad pasirinkau Jurmala biggrin.gif
Atsakyti
Marla, čia turbūt visų valentiniškų svajonių inkarnacija-kulminacija-apoteozė wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(little 15 @ 2009 02 03, 12:52)
jooo va čia tai rūpestis mažiuku ir švente bigsmile.gif  bigsmile.gif



wub.gif wub.gif wub.gif
Kokiais meiliais vardeliais vienas kitą vadinate wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Zewa @ 2009 02 03, 12:57)
gerai , kad merginos esate is didmiescio, o kas man belieka, nusnargliuotas vietos viesbutis biggrin.gif
tad pasirinkau Jurmala biggrin.gif


Gal buvo galima širdelėm kambarį papuošti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kismet: 03 vasario 2009 - 13:04
QUOTE(kismet @ 2009 02 03, 13:03)
Marla, čia turbūt visų valentiniškų svajonių inkarnacija-kulminacija-apoteozė  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:
wub.gif  wub.gif  wub.gif
Kokiais meiliais vardeliais vienas kitą vadinate  wub.gif


kismet, prašom nepriimt tiesiogiai.
šita tema stebina ne tik jus
vub vub
Atsakyti
gal ir galima papuosti, bet zinok norisi kazko ipatingesnio...tad tuo paciu ir pasiplaukiosime i pasibusime jurmaloje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(little 15 @ 2009 02 03, 13:05)
kismet, prašom nepriimt tiesiogiai.
šita tema stebina ne tik jus 
vub vub


Kaip ten bebūtų, temą praktiškai galima uždaryti, nes Marlos scenarijus - idealus smile.gif
Atsakyti
taip taip, ypač mentys ir apatinės nugaros dalys. tobula
Atsakyti