Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

as is interneto pirkau dovana.lt smile.gif
su pristatymu apie 60 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zewa @ 2009 02 03, 11:39)
as is interneto pirkau dovana.lt smile.gif
su pristatymu apie 60 lt smile.gif

dekui mirksiukas.gif
Papildyta:
nerandu to kilimelio unsure.gif
Atsakyti
http://s57.radikal.r...dad9c3dc3c6.jpg

dar viena smagi ir dar bent man nematyta ideja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(oike @ 2009 02 03, 12:54)
dekui mirksiukas.gif
Papildyta:
nerandu to kilimelio unsure.gif

gal ispirko..:(as dar spejau uzsisakyt..
Atsakyti
QUOTE(Zewa @ 2009 02 03, 12:03)
gal ispirko..:(as dar spejau uzsisakyt..

gaila, o taip norejau ax.gif
Atsakyti
idomu kokiu staigmenu sulauksime is savo puseliu mirksiukas.gif
ar daeis kazin mus nustebinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zewa @ 2009 02 03, 12:12)
idomu kokiu staigmenu sulauksime is savo puseliu  mirksiukas.gif
ar daeis kazin mus nustebinti  smile.gif

na as tai nelabai ir laukiu ko, nes issileidom pinigelius visus, truputuka sedim susispaude si menesi blush2.gif bet gal sugalvos MB ka nors. siaip planuojam kartu ka veikt, bet mazos dovanytes tai noreciau ax.gif
Atsakyti
as tai ir nesitikiu nieko gauti..bet labai noreciau kad mane nustebintu.. 4u.gif
mano meile toks sarmatlyvas gan..kaip as gaunu geliu papasakosiu smile.gif
pasiima mane is darbi ir ten kur sedziu masinoje padeda geliu smile.gif ne karto negavau i rankas biggrin.gif bet nepykstu zinau koks jis smile.gif man dziugu, savotiskai idomu smile.gif
noreciau kad mane nusteebintu kokia smulkmena:)
Atsakyti
Kadangi mano mažiukas dabar yra išvykęs ir grįš tik Valentadienį paryčiui, tai jam pradėsiu ruošti staigmeną iš anksto. Nes tai visada buvo ypatinga mūsų šventė, skirta tik mums dviems...O šį kartą, kadangi išsiskyrimas buvo ilgas, noriu padaryti jam didesnę šventę. Sugalvojau kad visą kitą savaitę kas rytą siuntinėsiu jam nuotraukytes į mobiliuką su užrašais ant savo kūno. Su drauge padarėm fotosesiją telefoniuku. bigsmile.gif Pirmadienį siųsiu foto mentės, ant kurios eyeliner'iu parašyta pasiilgai manęs mažuti?, nu kaip pas Angelina Jolie panašiai, tik lietuviškai. antradieniui bus ant mano kaklo užrašas svajoju susitikti ir pan. trečiadieniui paskirta pėda, ketvirtadieniui nugaros apatinė dalis, penktadieniui pilvukas smile.gif .
Penktadienį iškart papuošiu namus širdelių formos balionais koridoriuje ir visur priklijuosiu raudonų iš popieriaus iškirptų širdučių. Maximoj va yra patalynės su šiurdutėm nebrangios, taio pervilksiu lovą bet lovoj tarp mūsų padėsiu rožių puokštę, kad jis negalėtų manęs liesti ir įkaistų dar labiau rolleyes.gif . O ryte vėlyviems pusryčiams užsakysiu picą į namus, su padažu padarysiu širdelę ant jos ir patieksiu su kava į lovą wub.gif . Paskui man turės paskambint draugė ir aš pasakysiu, kad turiu lėkt į darbą turiu bėgti. Kad susitiksim truputį vėliau ax.gif .
Užsakau kambarį liuksą Europos viešbutyje. nuvažiuosiu ten ir pridėliosiu žvakių visur vonioj, kambary. paskui nusiųsiu jam dar vieną paveiksliuką kur man ant krūtinės parašyta noriu tavęs o s wub.gif wub.gif wub.gif ubject laukelyje bus valanda ir viešbučio adresas ir kambario numeris. ten lauksiu aš su naujais sexy sexy apatiniais, pabarstysiu dar šviežiais žiedlapiais riožių lovą ir užsakyta bus romantiška vakarienė kambarin su šampanu. uždegiosiu žvakes ir lauksiu mylimojo. O kadangi kauliukų su erotika neradau tai bus Kamasutros knyga, kurią aklai vartysim ir bandysim tai, kas atsivertė wub.gif

Labai tikiuosi, kad viskas pasiseks kaip sugalvojau. Turėtų būti dar vienas nepamirštamas Valentinas thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
super Marla! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 02 03, 13:24)


Labai tikiuosi, kad viskas pasiseks kaip sugalvojau. Turėtų būti dar vienas nepamirštamas Valentinas  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif

SUUUPPPEEEERRR wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kad man taip mano Valentinas paruostu ax.gif blush2.gif
sauniai sugalvojai thumbup.gif , tikiuosi tau tai pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti