Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

http://keep4u.ru/ful...f79bc61c592/jpg
Papildyta:
http://keep4u.ru/ful...0abb0452921/jpg

kazkokia nesamone doh.gif nesigauna nors Tu ka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 03 vasario 2009 - 10:51
Nepatikesit cia as smile.gif
Dar noriu padidintai parodyti..as tai sau patinku tokia, idomu save tokia matyti...ir vyrui patiko netycia jau pamate, reiks kita daryti smile.gif)))

user posted image

gal kuriai patiks si ideja ..rasykit i az drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltyte @ 2009 02 03, 11:20)
na, o as parodysiu viena klientes darbeli  ax.gif , zinoma su jos leidimu, t.y. kvietimas jos vyrui. sake paliks ryta ant stalo salia garuojancios kavos ir dideles sokolado plytos rolleyes.gif
ji norejo kazko paprasto, kad nebutu nuogo kuno, tai issirinkome ir pridejome jos veida ir stai kas gavosi smile.gif

user posted image

gal kam pravers ir kils kokiu ideju, o jei ka krepkites, butinai pasistengsiu padeti  4u.gif

tiesa, prie sio kvietimo, buvo prideta dienos programa thumbup.gif

Koka grazus kvietimas wub.gif
Mmums Valentino diena sutaps su isikelimu i naujus namucius thumbup.gif
Galvoju,kaip cia saviski nustebinti
Atsakyti
QUOTE(meskiukasjau @ 2009 02 03, 10:56)
Nepatikesit cia as smile.gif
Dar noriu padidintai parodyti..as tai sau patinku tokia, idomu save tokia matyti...ir vyrui patiko netycia jau pamate, reiks kita daryti smile.gif)))

gal kuriai patiks si ideja ..rasykit i az  drinks_cheers.gif

as taippat esu sumasciusi vyrui padaryti fotomontaza su ne savo kunu ir uzdeti ji ant desktopo, kad grizes ir isijunges savo kompa pamatytu rolleyes.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
o zinok visai gera mintis....as vienai dariau toki velniuka tai ji po to ant puodelio pasidare ta nuotraukyte...gales ilgai grozetis smile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegaliuke S @ 2009 02 03, 11:00)
Koka grazus kvietimas wub.gif
Mmums Valentino diena sutaps su isikelimu i naujus namucius thumbup.gif
Galvoju,kaip cia saviski nustebinti

labai malonu, kad patiko 4u.gif
oij kaip smagu nauji namuciai wub.gif

galite vakare nusiusti ji i parduotuve ar dar kur nors, o pati per ta laika galite pridegti zvakuciu,pasiruosti sampano su taurem, taures galima taip pat papuosti, ant sampano galima butu padaryti jums specialiai skirta etikete, o galite ir save kaspinu apvynioti ir padovanoti, manau visiems vyrams tokia dovana patiktu bigsmile.gif



annushka pabandyk uzkrauti per cia www.radikal.ru
Atsakyti
http://s59.radikal.r...d41883d59a5.jpg
Atsakyti
QUOTE(Zewa @ 2009 02 03, 11:11)
nu man tai linksma, bet jis toks tipiskas racionalus vyras, tai gali ir nesuprasti smile.gif
jis gan vaikiskas biggrin.gif nu bet smagu turetu buti;) tik suku galva ka irasyt i ji..:)Kokia fraze..O gal tokia"ne ant kilimelio stovek, o ateik pas mane, juk myliu as tave!"
visai neblogai skamba smile.gif ten 10 sekundziu trukmes irasa galima padaryt smile.gif

O ten galima tą įrašą pastoviai keist? Nes aš iškart pagalvojau, kaip būtų patogu. Kai susipyksti, pavyzdžiui. Užlipa diedas ant kilimėlio, o kilimėlis kvykt - OŽY TU!!! biggrin.gif Ir į 10 sekundžių tilptų biggrin.gif
Atsakyti
Na aš tai užsirašiau forosesijai, tai padovanosiu savo nuotraukas, erotiškas... rolleyes.gif Labai jau senai nori tokių mano fotkių, o ir man įdomu bus, nes ir su drabužiais pasidarysiu...Tai kaip ir du viename, ir jam ir man dovana... biggrin.gif Nors iš pradžių galvojau, kad irgi tik įkelti savo veidą o kūnas kitos.....Tai paakė kad net negalvočiau, nes susipyksim...Jam negražu, nenatūralu, o ir sako jam lb gražus mano kūnas... wub.gif blush2.gif Tai teko atsisakyti šios idėjos... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakusi: 03 vasario 2009 - 11:27
QUOTE(Noa @ 2009 02 03, 11:15)
O ten galima tą įrašą pastoviai keist? Nes aš iškart pagalvojau, kaip būtų patogu. Kai susipyksti, pavyzdžiui. Užlipa diedas ant kilimėlio, o kilimėlis kvykt - OŽY TU!!! biggrin.gif Ir į 10 sekundžių tilptų biggrin.gif

O jei greitakalbe, tai tilptų - OŽY OŽY OŽY NERALIUOOOOOOTAS TUUUU!!! laugh.gif
Atsakyti
taip ta uzrasa galima nuolat keisti biggrin.gif
tai jis labai prakstiskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zewa @ 2009 02 03, 10:07)
ir dovanu padovanosiu kvaila kilimeli biggrin.gif
nezinojau ka pirkti, juk nepirksiu kvepalu ar megztiniu biggrin.gif tai tokia gal ir vaikiska dovana, bet man miela dovanosiu smile.gif uzsakiau is interneto kalbantyi kilimeli kojoms biggrin.gif irasysiu i ji kokia nors fraze, takim " tu nuostabiausias" ar kazka panasaus ir kai jis uzlips jam kas kart tai primins...
Nezinau kaip MB reaguos...smile.gif
ka manote?

o kur galima gaut toki kilimeli?
Atsakyti