Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(magnifica @ 2007 02 12, 10:52)
Aš kai pernai iš raudono popieriaus iškarpiau dideles raides "AŠ TAVE MYLIU" ir priklijavau ant sienos - jos kabėjo iki šios žiemos pradžios  bigsmile.gif
Tik visai neseniai tvarkydamasi sugalvojau tas raides nuplėšti  g.gif
Ohoho, kokia buvo reakcija  doh.gif  Maniškis susirinko visas tas nuplėštas raides, susidėjo į kažkokį sąsiuvinį ir paslėpė stalčiuje...
Ir dar aprėkė mane, kad "niokoju jo dovaną"...  blush2.gif


tai laiminga moteris esi, magnifica 4u.gif. mane, tai net sugraudino sitas tavo komentaras.
o mes tai siemet nusprendeme paziureti, kaip atrodo tas tikrasis banalusis valentinas su sokoladinem sirdelem, deganciom zvakem, valentininiu tortu ir torres vynu "sant valentain", kuris dabar maximoj su nuolaida tongue.gif. galiu rkomenduoti - tikrai labai neblogas pagal kaina wink.gif
Papildyta:
QUOTE(leo11 @ 2007 02 12, 13:07)
Jūs svarstot - banalu ar nebanalu... O man tiesiog atrodo, kad svarbiausia yra dėmesio parodymas mylimam žmogui, kita vertus - viskas, kas dovanojama su meile, yra labai brangu ir miela... wub.gif


sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
kadangi esu nestuke.gif ir dziaugsmelio galim sulaukt,bet kada, o dar namie laksto maza sirduke........ tai sugalvojau vyrui paruosti karsta aromatizuota vonia su roziu lapeliais , daug zvakiu ir sampanu...bei vakariene. gal ir banalu, bet nekasdieniska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 02 12, 15:36)
kadangi esu  nestuke.gif  ir dziaugsmelio galim sulaukt,bet kada, o dar namie laksto maza sirduke........ tai sugalvojau vyrui paruosti karsta aromatizuota vonia su roziu lapeliais , daug zvakiu ir sampanu...bei vakariene. gal ir banalu, bet nekasdieniska ax.gif


Oj, kai pagalvojau apie savo MB ir jei aš jam padaryčiau tokią staigmeną, tai labai nepatenkintas būtųsmile.gif
Nemėgsta jis praustis ( nors nėra nevaleika), bet jau kas kas, tik ne vonia, o dar neduokdie karšta.

Aš čia pagalvojau, kad bent jau man visai nebloga dovana, Valentino dienos proga, būtų
nueiti i spektaklį "strip men show":) Ar kažkas tokio:)
Vėliau pasėdėti paprasčių papraščiausioj kavinukėj.
Bet kur čia su klecku, nei į spektaklį, nei į kavinę, teks kažką galvoti namie:)

Atsakyti
Mano vyrui sakė, kad pati geriausia dovana būtų sexas nuo pat vakarienės pradžio ir visą naktį, ale va kur vaiką dėt doh.gif kai jis dar vėliau už mus miegot eina blink.gif tas mūsų pelėdžiukas lotuliukas.gif

O balionų tai pripūsiu, bet tik dėl vaiko bigsmile.gif
Atsakyti
Mamos, patarkit man tokį dalyką - ar dovanot vyriškiui dovaną Valentino dienos proga turint omeny, kad mes susitikinėjame tik nepilnai 3 savaites? ax.gif
Atsakyti
O mes galu gale sprende kur kada ir kaip svesti nusprendem, kad susitiksim su kita pora draugu ir kepsi tuos tokius liaudiskai vadnamus cirvinius blynus (sirdutes formos) ir valgysim paskui su braskiu uogiene lotuliukas.gif aisku mini dovanelem apsikeisim, staigmena padarysiu, bet dviese pabusim savaitgali.. mes jau sita savaitgali buvom druskininkuose tam akvaparke, dar sodyboj, tai nusprendem kad uzteks savaitgalio o valentino diena linksmai svesim..
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2007 02 13, 10:14)
Va va, mes apie tai mąstome. Kaip patiko aquaparke? Ar visas keturias valandas buvote? Kaip tos pirtys? Kaip įspūdžiai?Ar savaitgalį daug žmonių?
Niu gal čia aš ir ne į temą, bet kai tas dalykas domina, o dar buvo ten buvusių, tai ...Tai ir klausiu  4u.gif


Patiko labai, mes emem visai dienai tai isbuvom su visais persirenginejimais 7 valandas.. nors pagalvojom pilnai uztektu ir 4 smile.gif patiko labai, mano draugui dar labiau smile.gif tik va jei vaziuoti del tu ciuozyklu tai tada sakyciau kad gal neverta, na as per visa laika nusileidau gal 4 kartus ir man uzteko, kazkaip nelabai kokybiskai ten padaryta, tie sujungimai jaucias, tai visa nugara paskui raudona buvo ir skaudejo, su padangom tai patiko.. baseinu tikrai daug ir visokiu, ir pirciu pasirinkimas tikrai didelis thumbup.gif zmoniu galvojau bus daug daugiau, na prie tu ciuozyklu tai palaukt reikia, bet kazkokio diskomforto nejauciau.. pirtyse tikrai nebuna pilna, dziakuzi irgi nepilnos.. na sakyciau verta nuvaziuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Va, gimė idėja, Valentino dienos proga padaryti staigmeną ir palepinti savo smaližių MB...

http://www.bandeles.lt/lt/bandeles

Bet kai pamačiau pristatymo kainą ( 20lt.) tai gal jau geriau pati bandelių iškepsiu:)

Jei dar kas nori idėjų, tai man vieną kartą tokią super duper staigmeną padarė Valentino dienos proga. Įeina į skyrių simpatiškas vaikinukas su dėže, sako, ar jūsų vardas toks ir toks, sakau, taip taip, tai jums siuntinys. Sakau, kad aš nieko nelaukiu, o jau smalsumas užvirėsmile.gif
Tai aplipdyta šimtą tūkstantį kartų, kad aš su tokiu nekantrumu bandžiau atidaryti:)
Ir dar nieko konkretaus neparašyta ant dėžės, nesuprasi, kas siunčia:)
O va dėžėje radau savo mėgstamą picą. Niekas niekur nieko nepasirašė, bet aš supratau, nuo ko gavau tą staigmeniuką, nes apie tą mano mėgstamą picą žinojo tik vienas žmogutis:)
Man patiko tokia staigmena:)


Dar vieną kartą buvo, bet ne Valentino dienos proga, dar kai gyvenau bendrabutyje, mokiausi. Tik barkšt barkšt į duris kažkas. Atidarau - nieko nėra. O šalia mūsų durų, koridoriuje, stovėjo stalas. Tai ant to stalo pamačiau skanių ledų indelįsmile.gif
Niekas vėl nieko nepasirašinėjo, nes ir taip aišku, kas tas staigmenas darėsmile.gif
Super:)

Atsakyti
Na kadangi nei vaikino nei vyro aš neturiu, tik giliai į akį ir širdį heart.gif kritusį žmogutį, kurio pamatyt šią dieną nepavyks, tai sukūriau jam filmiūkštį ir rytoj nusiųsiu nuorodą, kad pažiūrėtų- tikiuosi patiks 4u.gif wub.gif blush-anim-cl.gif

Filmukas
Atsakyti
o mes Valentino dienos šventimą nukeliame į Penktadienį.... vasario 16-17 dienomis Rygoje Kipsalos parodų centre (na tipo litexpo) vyks tarptautinė baltijos šalių erotikos paroda (erots 2007) bilietai nėra labai brangūs turint omenyje, ten bus Europos striptizo pirmenybės ir pan. kaina vienam žmogui 8 latai (40 litų).
taigi gal kokių idėjų realybei......
o dėl šventimo, taip kai esi vienišas tai diena kuri tau tai primena, bet argi apilink nėra žmonių, kuriuos mylime?
Visiškai nereikėtų specialios dienos pasakyti žmogui, kad myli...bet ar labai dažnai pasakom savo tėvams, artimiems draugams kokie jie mums svarbūs.
dar vienas dalykas kas krito į akis skatinėjant žinutes: nebūkime apsimetėlės romantikos reikia net ir didžiausiemspragnatikams, kodėl? Todėl, kad protingas paskaičiuos kas jam labiau apsimoka - ar jam verta pirkti žvakes romantiškai vakarienei, ar mokėti advokatui skyrybų proceso metu. Dirbančių žmonių gyvenime tos romantikos kazdienybėje išgyvenus 15 metų santuokoje sunku surast. O štai tokios dienos nori nenori primena, kad mylėti tai Dievo dovana ir žmogaus pašaukimas.
Atsakyti
Labai graziai ir teisingai AMELY parasei.

Zvakes deginsim, nes mes ir taip kilogramais ju sudeginam. Patinka paprasciausiai. As nupirkau maza ranku darbo faina ir crazy atvirute, uzrasysiu Myliu jo kalba, mano kalba ir musu kalba ir imesiu i pasto dezute iseidama, o vakare tikrai gersim shompana, nes jau savaite kaip noriu, bet galvojau pataupyt lietuviska iki rytojaus. O siaip daugiau jokiu ipatingu planu ar siurprizu. Bent jau is mano puses
Atsakyti
QUOTE(olga @ 2007 02 13, 13:27)
labas visiems! nezinau ka padovanot vyrui  valentino progai  g.gif   gal jus man paesit?


Aš manau, kad nebūtina pirkti brangias dovanas.
Kas liečia šeimas, tai tiek vyras, tiek žmona, bėga, lekia, darbas, namai, vaikai ir dar plius šimtas milijonas reikalų, o kartu pabūti laiko lieka vis mažiau. Tad geriausia dovana, visą vakarą praleisti kartu, o jau kaip ir kur - fantazijos reikalas.
Šioje temeleje neblogų idėjų gali rasti. Tu pažįsti savo vyrą geriausiai, tai gali numanyti, kas jam tiktų ir patiktųsmile.gif
Sėkmės ieškant sprendimo drinks_cheers.gif

P.S. O kas liečia romantiką, tai ji niekada nemiršta thumbup.gif Tad, kad ir kokie banalūs būtų tie žvakučių deginimai, burbulinė vonia ar raudonas vynas, man, jie visą laikas bus malonūs ir priimtini:)
Banalumas banalumu, bet tūlas lietuvis vyras net gelytės moteriai nenuperka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenguryte: 13 vasario 2007 - 13:07