Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(sigita.jurkiene @ 2009 02 02, 14:37)
Labukas visoms, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo idėjomis. Vienais metais buvo prastai su finansais, tai tiesiog prikirpau daug širdučių iš spalvoto kartono išdėliojau ant grindų didelę širdį, o ant tų kartoninių širdučių sudėjau žvakutes (tabletės), stebėjau pro langą kada jis grįš, o kai grįžo greit uždegiau visas žvakes, užtraukiau užuolaidas ir paleidau CD kur grojo vien lyriškos dainos apie meilę (buvau iš anksto įsirašiusi). Vaizdas buvo nerealus, jis buvo sužavėtas, o kai aš įėjau į kambarį, viduryje širdies buvo padėta dėžutė su žiedeliu ir lapelis su užrašu: AR TEKĖSI UŽ MANĘS? Žodžiu gavosi viskas taip liuks, visai kaip susitarę.
O dar kol draugavome nupirkau rėmelius tokie metaliniai su gulbėmis ir išgraviravau: Tegul mūsų meilė tęsiasi amžinai. Dabar tuose rėmeliuose įdėta mūsų vestuvinė foto:)
Praeitas Valentinas: Jis man paskambina iš darbo, aš paklausiu ką tokią šventinę dieną padaryti vakarienei, na žinoma jis man sudiktuoja visus savo norus, aš jam pasakau, kad paskambintų kai išvyks iš darbo, kad viskas būtų šilta. Na žinoma jis man paskambina, o aš pasidabinu gražiausiais rūbais ir išeinu į restoraną, žinoma prieš tai parašau raštelį ir pakabinu ant sienos: Mylimas mano vyre, kviečiu tave į pasimatymą, lauksiu su vakariene tavęs restorane.... Tavo širdutė. Nuėjau į restoraną užsakiau visa tai ko jis pageidavo vakarienei namie ir laukiau, žinoma barmenės labai keistai žiūrėjo į mane, bet kai pasirodė mano vyras su didelėmis rožėmis, mačiau, kad tarpusavyje šnibždėjosi. Žodžiu MB sakė pas, kad tai buvo pati kiečiausia staigmena.
Na manau šiam kartui tiek, šiam Valentadieniui minčių dar neturiu sad.gif


gal zinote kokiu graziu dainu apie meile pavadinimus (lyriskus) ir as noreciau irasyt cd tik dainu nezinau kokias rasyt?
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2009 02 02, 17:54)
gal zinote kokiu graziu dainu apie meile pavadinimus (lyriskus) ir as noreciau irasyt cd tik dainu nezinau kokias rasyt?

Pirmosios šovusios į galvą:
Michael Bolton - "A love so beautiful"
Lionel Ritchie - "Say you say me"
Elton John - "Can you feel the love tonight"
Tracy Chapman -"If you wait for me"
Jason Wade - "You belong to me"
Brainstorm - "Reality show"
Fools Garden - "Dreaming"
David Gray -"This Years Love"
Gary Barlow - "forever love"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 02 vasario 2009 - 18:06
Aš tai žadu vyduryje sienos, užklijuoti didelį lapą su žodžiais:

"[FONT=Courier]Ar širdele tu gavai?
Jeigu ne, tai ko gi lauki?
Juk berniukas tai nelauks,
Gal net morkos paragaus...[FONT=Courier]
Atsakyti
Fotomontazai...gal kuri susigundysit nustebint savo antraja puse smile.gif

user posted image
Atsakyti
oho kokia grazi panyke thumbup.gif
Atsakyti
visaj idomiai sugalvota thumbup.gif as taj ir va mastau ka galima....ir nieks idomaus nesana....njium romantiska vakariene taj kas be ko mastau....bet dar....galvoju gal kur nusitysti saviski i druskininkus akvaparka...ten graziai pasibuti ir tada grizus romantiskai pavakarieniauti...oj nz net 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile69 @ 2009 02 02, 18:57)
oho kokia grazi panyke  thumbup.gif

nebloga smile.gif
Atsakyti
ponia limmy, nerasykit tokio eilerastuko, nebent cia jusu vaikuciai sukure, nes pilnas internetas isties graziu zodziu ar tai eiliu, kad ir pono sekspyro sitiek sonetu.
o jusu tas posmelis tikrai ne stebuklas sad.gif
Atsakyti
man va is tikruju yra idomu... kodel apie viska taip galvojame mes, moterys? unsure.gif tikrai nedidele vyru dalis kazka romantisko sumasto... verysad.gif

aisku, as kiekvienais metais su mielu noru kazka sugalvoju.... man patinka saviskiam daryti staigmenas, bet noretusi kad ir jis padarytu verysad.gif

Sorry, uz off topic 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oike @ 2009 02 02, 15:12)
Kaip sauniai Jus cia viska ruosiat, gaminat, planuojat bigsmile.gif
mes su MB nusprendem lekti i pajuri, uzsisakysim koki viesbutuka ir praleisim savaitgali dviese ax.gif dar kita varianta turim pas drauge sode, ten ir  pirtele yra, tai nzn, dabar reikia nuspresti kur labiau norim g.gif bet man abu variantai prie sirdies, svarbu su mylimu zmogum buti kartu wub.gif
pasidariau siandien tuos kauliukus, tikiuosi smagiai pazaisime lotuliukas.gif


o gal noretumet parodyti, kaip Jums gavosi? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sigita.jurkiene @ 2009 02 02, 16:37)
Labukas visoms, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo idėjomis. Vienais metais buvo prastai su finansais, tai tiesiog prikirpau daug širdučių iš spalvoto kartono išdėliojau ant grindų didelę širdį, o ant tų kartoninių širdučių sudėjau žvakutes (tabletės), stebėjau pro langą kada jis grįš, o kai grįžo greit uždegiau visas žvakes, užtraukiau užuolaidas ir paleidau CD kur grojo vien lyriškos dainos apie meilę (buvau iš anksto įsirašiusi). Vaizdas buvo nerealus, jis buvo sužavėtas, o kai aš įėjau į kambarį, viduryje širdies buvo padėta dėžutė su žiedeliu ir lapelis su užrašu: AR TEKĖSI UŽ MANĘS? Žodžiu gavosi viskas taip liuks, visai kaip susitarę.
O dar kol draugavome nupirkau rėmelius tokie metaliniai su gulbėmis ir išgraviravau: Tegul mūsų meilė tęsiasi amžinai. Dabar tuose rėmeliuose įdėta mūsų vestuvinė foto:)
Praeitas Valentinas: Jis man paskambina iš darbo, aš paklausiu ką tokią šventinę dieną padaryti vakarienei, na žinoma jis man sudiktuoja visus savo norus, aš jam pasakau, kad paskambintų kai išvyks iš darbo, kad viskas būtų šilta. Na žinoma jis man paskambina, o aš pasidabinu gražiausiais rūbais ir išeinu į restoraną, žinoma prieš tai parašau raštelį ir pakabinu ant sienos: Mylimas mano vyre, kviečiu tave į pasimatymą, lauksiu su vakariene tavęs restorane.... Tavo širdutė. Nuėjau į restoraną užsakiau visa tai ko jis pageidavo vakarienei namie ir laukiau, žinoma barmenės labai keistai žiūrėjo į mane, bet kai pasirodė mano vyras su didelėmis rožėmis, mačiau, kad tarpusavyje šnibždėjosi. Žodžiu MB sakė pas, kad tai buvo pati kiečiausia staigmena.
Na manau šiam kartui tiek, šiam Valentadieniui minčių dar neturiu sad.gif


nerealiai cia Jums viskas gavosi rolleyes.gif kaip pasakoj wub.gif toks baltas pavydas net paeme perskaicius smile.gif
Atsakyti
Ojooooojooij kaip laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
Mes visalaik svesdavom Valentina namuose, labai jaukiai, paprastai, bet romantiskai. Simet labai noreciau,kad pavyktu igyvendinti stai toki plana: ikalbeti mama paziureti suneli, o vyrui ta vakara, kai jau ateis mama, pranesti,kad vaziuojam i kavine. O is tikruju, jei pavyks viskas, uzsakysiu Trakuose viesbutuka su vakariene, su sampanu numeryje, romantiska naktimi... wub.gif
Atsakyti