Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Blondine87 @ 2009 01 31, 01:14)
nupirksiu triusikelius ir issiuvinesiu raudonais siulais priekyje -  Neliesti! o uzpakalineje daly- Tik Rasos.  biggrin.gif

si ideja labai faina thumbup.gif
prisimenu drauges kazkada yra dariusios kazka panasaus, tik jos nesiuvinejo, o nuejusios i reklamos agentura uzklijavo lupas (bucini) antroje puseje, tik gaila nepamenu ka priekyje uzrase, bet kazkas panasaus i buk mano, tai ju draugai buvo suzaveti ir patenkinti tuos triusikelius nesiojo thumbup.gif
Atsakyti
mano viena pažįstama sau ir savo vaikinui Valentino dienos vakare užsakė šokolado degustaciją Trakuose. dar liko palaukti dvi savaites ir žinosim rezultatą ax.gif
aš pati šiemet vaikinui dovanoju grikių lukštų pagalvėlę, nes jis jau seniai tokios norėjo blush2.gif pati pasiūsiu gražius raudonus užvalkaliukus... tik vakaro "programos" dar nesukūriau lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Sweikutes 4u.gif

Ar galit man kas nors atsiusti diploma smile.gif lb patiko si ideja,tad noreciau sawo walentinui padowanoti smile.gif
Atsakyti
man patiko ta ideja su triusikeliais 4u.gif tik galvoju man tokius pasigaminti ar nusipirkti, ar jam pagaminti... blush2.gif g.gif lotuliukas.gif idomu kur klijuoja tokius uzrasus ant apatiniu g.gif
Atsakyti
Tai turetu ten kur ir ant marskineliu daro uzrasus,ar foto uzdeda.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2009 01 31, 18:09)
man patiko ta ideja su triusikeliais  4u.gif  tik galvoju man tokius pasigaminti ar nusipirkti, ar jam pagaminti...  blush2.gif  g.gif  lotuliukas.gif idomu kur klijuoja tokius uzrasus ant apatiniu  g.gif



Gal kokiam Copy1 ar T-idejos, ten turetu daryt bent jau ant marskineliu tai tikrai daro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2009 01 31, 16:09)
man patiko ta ideja su triusikeliais  4u.gif  tik galvoju man tokius pasigaminti ar nusipirkti, ar jam pagaminti...  blush2.gif  g.gif  lotuliukas.gif idomu kur klijuoja tokius uzrasus ant apatiniu  g.gif

tai manau ten pat kur ir ant marskineliu klijuoja ax.gif
Atsakyti
Gal kam pravers 4u.gif

http://www.litua.com/aurimas/love.php

Atsakyti
štai puiki idėja kaip paįvairinti savo meilės dienos programą dienos metu, o vakare jau ...... user posted image

http://1001ideja.lt/tvar.html

Atsakyti
o galima ir štai taip nustebinti savo antrąją puselę:

gimtaja kalba
user posted image

japoniškai (LOVE)
user posted image

prancūziškai
user posted image

Atsakyti
smile.gif Aš tai žadu numegsti kiekvienam po pagalvėlę-širdelę, ir ant jos išsiuvinėti kiekvieno vardą.Pvz.:Širdutės formos pagalvėlė ir ant jos parašyta Justinas,širdutės formos pagalvėlė ir parašyta Agnė ir t.t.
Atsakyti
Šv. Valentino mities dieną pasakysiu savo vyrui, jog labai jį myliu ir banginu wub.gif
beje, kaip ir kiekvieną dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daile: 01 vasario 2009 - 18:18