Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Kliuxė @ 2009 01 29, 11:36)
uzsisakiau pas dani84 kalendoriu is foto, su svetimais paneliu kunais ir mano galva labai graziai dani84 padare smile.gif didelis dekui jai  4u.gif  ir kas dar nesugalvojot ka dovanoti manau pas ja rasit neblogu ideju ir tikrai nebrangiai  thumbup.gif


aciu uz grazius atsiliepimus wub.gif

QUOTE(Zmonyte @ 2009 01 29, 12:15)
apie tokį dalyką ir aš buvau pagalvojus.. 4u.gif  jei ne paslaptis kiek kainavo?

o čia gal kils kam minčių iš mūsų praėjusio valentinadienio wink.gif
user posted image
user posted image


jei kyla klausimu, laukiu zinuciu i az mirksiukas.gif i visus klausimus atsakysiu mirksiukas.gif

labai graziai paruostas staliukas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zino, kur galima Klaipedoje nusipirkti „meiles kauliuku“, kurie butu lietuviskai... O gal kas tokius gaminate ar zinote, kas gamina?
Atsakyti
Šiemet savajam įteiksiu kalendorių, tik visą nuo iki padariau pati, bereiks tik atspausdint smile.gif
Atsakyti
Maciau tokioj parduotuvej („Galvosukiai“ berods vadinasi) tokia Puzli sirdute. Ta sirdute susirenka is tokiu permatomu roziniu detaliu ir surinkta atrodo putli kaip stikline, trapi siredele sudalinta i daug daug daleliu.... Cia dar ir simboliska, kad zmogaus sirdyje telpa visko daug ir ji vertinga tada, kai yra visa, o atskirom detalem - verte menkute.....
tai visai nieko butu tokia sirdele abiems kartu surinkt prie zvakiu sviesos, grazios muzikos, gal ir vyno pagurksnoti ar bucinukais pasidalinti... Tai butu abiems idomu...
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2009 01 29, 14:05)
Gal kas zino, kur galima Klaipedoje nusipirkti „meiles kauliuku“, kurie butu lietuviskai... O gal kas tokius gaminate ar zinote, kas gamina?


sioje temoje yra keli padaryti sablonai kazkur pradzioje tai jei netingi paieskok smile.gif gal paciai iseis padaryt :smile.gif

Papildyta:
QUOTE(kalmonda @ 2009 01 29, 11:33)
mane irgi sudomino tas kalendorius, Kliuxse ar galetum placiau papasakoti,kur darei,kiek kainavo,ar greitai padaro?


rasykit vdani84 i az smile.gif kaina priklausys nuo puslapiu kiek noresit kalendoriuje. Kadangi as dariau 5 psl + stalini man padare labai greitai gal per 3 dienas smile.gif labai sauniai atrodo smile.gif thumbup.gif sian parodziau bendradarbem tai nesuprato, kad kunas ne mano kol nepasakiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliuxė: 29 sausio 2009 - 20:12
Kadangi mano vyras dirbs per valentino diena tai as nusprendziau padaryti jam staigmena rolleyes.gif

Padarysiu tortuka, kuris jam ir mums labai patinka, pasidarysiu etikete sampanui ir visa tai sudesiu matomoje vietoje, kad grizes pamatytu ax.gif
o dar sugalvojau padaryti montaza su savim, t.y uzsideti veida savo ant seksualiai atrodancio kuno, jau ji esu issirinkusi beliko surasti save graziai atrodancia ax.gif , ir toki montaza uzdesiu ant kompo desktopo, kad isijunges kompa butu nustebintas dar karta mirksiukas.gif tai va kol kas tiek sugalvojau blush2.gif
tiesa, nuo mazosios irgi nupirksiu sirdeles formos balioniuka wub.gif
Atsakyti
gal kas nors matėte kur galima būtų įsigyti patalynę dvigulę su širdelėmis? pernykščiuose postuose mačiau nuorodą į hobbyhall,tik šiemet kiek žiūrėjau tokiospatlynės jau nebėr...
o tai padovanočiau paklotą lovą apibarstytą rafaellais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2009 01 30, 19:24)
gal kas nors matėte kur galima būtų įsigyti patalynę dvigulę su širdelėmis? pernykščiuose postuose mačiau nuorodą į hobbyhall,tik šiemet kiek žiūrėjau tokiospatlynės jau nebėr...
o tai padovanočiau paklotą lovą apibarstytą rafaellais  blush2.gif

Cia labai graziu yra http://www.home-text...h...t=2a&page=2
Atsakyti
tikrai įspūdinga.. 4u.gif
Atsakyti
kodėl nemėgstu valentino? nes BUTINAI reik ką nors sugalvoti doh.gif biggrin.gif tai va šiemet pagalvojau,kad staigmenų lai nebūna, abu pasitarėm ir nusipirkom bilietus į spektaklį "stiklinė arbatos su citrina". poto aišku nubėgsim gal kokio sušio ar pan. o mano dovana - daugybė lapukų su užrašais "rūkau", "negali atmest pasiūlymo", "tuoj pat nusišypsai", "nustoji pykti", "padarai masažą", "pašoki striptizą", ir keletą tuščių butinai paliksiu. na dar sugalvosiu,ka ten parašyt smile.gif ir nežinau kaip seksis laikytis kortelių nurodymų,bet kodėl gi ne:)
Atsakyti
o as sveikinu savo ranku darbo atvirukais.smile.gif vis koki kita piesinuka prigalvojuu ir issiuvineju siulais.
Pasizirekit mamytes ir Jus( nuorodelej), gal kam patiks, galesiu pagaminti, dar laiko yra:)
user posted imageuser posted image
user posted image

MANO ATVIRUKAI
http://picasaweb.goo...oreta.atvirutes
Atsakyti
Prisiskaiciau daugybe visokiausiu ideju wub.gif Tik gaila kad siemet per valentino diena turesim vaziuot i Ryga vakarop parsivezt is oro uosto uosvienes mano doh.gif bet mano MB sake kad kai grisim vaziuosim kazkur uzsakys koki butuka su burbuline vonia, ar kokiam viesbutuke kambari... thumbup.gif Man beliks dovanom pasirupint ir visokiom kt smulkmenelem (vynu, zvakem, aliejukais).. Tik tiek kad busim vistiek po keliones pavarge truputuka, kazi ar bebus ta nuotaika.. Nu tikekimes g.gif
Jau daugiau nei penki metai kaip draugaujam, tai jau tiek esu visko pridovanojus, kad sunku besugalvot.. doh.gif
Tai manau uzsakysiu puoduka toki uzmaciau Copy1 ten toks kur spalvas keicia kai ko karsto ipili, pvz buna spalva juoda ipili pasidaro raudona ir matosi erotiska foto kokia mano, taip pat nupirksiu triusikelius ir issiuvinesiu raudonais siulais priekyje - Neliesti! o uzpakalineje daly- Tik Rasos. biggrin.gif Dar pasidarysiu tuos izymiuosius kauliukus ir diploma, manau turetu uztekti ax.gif
Atsakyti