Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Baruuzhele @ 2009 01 27, 17:51)
Aš tai rankdarbiais užsiiminėt jau pradėjau  biggrin.gif  Darau savajam 'knygą' (kažką ale scrapbooking'o stilium), į kurią klijuoju savo visokias nelabai 'kuklias'  blush2.gif  nuotraukas, rašau eilėraščius, gražius pasakymus apie meilę. Tikiuosi jam patiks.

turetu buti nepamirstama dovana wub.gif Sekmes kuryboje 4u.gif

Atsakyti
Labukas mergaitės, o gal kas žinote kur būtų galima Klaipėdoje praleisti romantiską vakarą, gal net su nakvynę, kokiam viešbutyje? O gal Klaipėdietės kokių kitų romantinių vietų ir idėjų turite? wub.gif

Ačiū visoms už labai gražias jau parašytas idėjas! thumbup.gif
Atsakyti
"busimamama" darai nemokamai diplomus? blink.gif na man negaila butu truputi ir sumoketi, jei kas padarytu ka grazaus 4u.gif Gal galetum? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kalmonda @ 2009 01 27, 12:06)
man tai praeitais metais buvo taip, laukiau draugo paruosusi vakariene, zvakes, vynas, as vos apsirengusi, romantiska nuotaika, o jis gryzta piktas ,paskendes savo rupesciuose , man nuotaika iskart dingo  unsure.gif  ir liudna pasidare uz tai kad zmogui visiskai nepadare jokio ispudzio net pastangu neivertino  verysad.gif
uz tai siemet nieko nedarysiu, dovana kokia nupirksiu ir viskas



buna dienu verysad.gif gal siais metais bus viskas kitaip. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes assa.gif
na pas mus kaip ir tradicija jau patapo, kad švenčių proga aš nuperku bilietus i teatrą 4u.gif taigi Meiles dienai nupirkau biietus i BOEING BOEING wub.gif antras Urvinio žmogaus kūrėjų darbas, manyčiau turėtų būt įdomu, bet va bilietai 19 d. niekaip nesugalvoju kokį čia priedą padovanoti vasario 14 d. doh.gif g.gif 4u.gif romantiškos vakarienės ir t.t paruošti neturiu galimybių.... unsure.gif tai va gundausi su tais diplomais, paskutinė mada čia bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=busimamama,2009 01 27, 19:33]
jei parasytum i AZ savo email galeciau atsiusti thumbup.gif
Papildyta:
kaip tik toki ir turiu drinks_cheers.gif

busimamama gal ir man galetumet atsiusti diploma buciau be galo dekinga
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2009 01 28, 00:14)
o man atrodo labai romantiska ir labai originali dovana ZVAIGZDE  wub.gif  nematau cia apsoliuciai nieko blogo jei zmogus turi pinigu ir gali sau leisti toki dalyka tai ko gi ne  wub.gif  nemanau kad cia reiktu skaiciuoti svetimus pinigus  mirksiukas.gif  o cia jug kalbam apie dovanas, staigmenas. viena gali sau leisti pirkti zvaigzde o kita tik bucki padovanoti  mirksiukas.gif  ir tai ir tai nuostabu ir nepakartojama nes nuo mylimo zmogaus mylimam  wub.gif



nu bet jeigu mano tokia nuomone.... tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Bėganti @ 2009 01 28, 01:45)
as apakusi tokiais pasisakymais sioje temoje  doh.gif ar Taves buvo prasoma Tu pinigu? Gal dalinames nuomonemis ir siulymais, o ne koneveikiam kas ka ir kodel gali...

Katik norejau parasyt pora musu Valentino dienu ispudziu ir atrakciju padarytu vyrams su drauge, bet praejo noras... kad nebutu suskaiciuoti isleisti pinigai ir pasakyta ka uz tai buvo galima padaryt smile.gif Yra ideju? Valioooo-laukiam smile.gif o ne...bjauriu komentaru  4u.gif


lotuliukas.gif
o as apakus Tavo kisimusi . ar Tau as rasiau kazka???? doh.gif ir siaip as tik savo nuomone pasakiau, o to daryti kiek zinau nera uzdrausta net siame forume, taip kad... g.gif

Papildyta:
QUOTE(Kiskute @ 2009 01 28, 10:44)
"busimamama" darai nemokamai diplomus?  blink.gif  na man negaila butu truputi ir sumoketi, jei kas padarytu ka grazaus 4u.gif  Gal galetum? 4u.gif



nereik man pinigeliu, tikrai smile.gif as nemokamai tau galiu atsiusti , tik man i AZ parasyk savo email. drinks_cheers.gif
Papildyta:
[quote=klev,2009 01 28, 18:43]
[quote=busimamama,2009 01 27, 19:33]
jei parasytum i AZ savo email galeciau atsiusti thumbup.gif
Papildyta:
kaip tik toki ir turiu drinks_cheers.gif

busimamama gal ir man galetumet atsiusti diploma buciau be galo dekinga
[/quote]


zinoma smile.gif tik email man i AZ parasyk ir atsiusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(busimamama @ 2009 01 28, 18:35)
nu bet jeigu mano tokia nuomone.... tongue.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif
o as apakus Tavo kisimusi . ar Tau as rasiau kazka???? doh.gif ir siaip as tik savo nuomone pasakiau, o to daryti kiek zinau nera uzdrausta net siame forume, taip kad...  g.gif 

Papildyta:
nereik man pinigeliu, tikrai smile.gif as nemokamai tau galiu atsiusti , tik man i AZ parasyk savo email. drinks_cheers.gif
Papildyta:
zinoma  smile.gif tik email man i AZ parasyk ir atsiusiu smile.gif



Gal ir man galetumei nemokama atsiust diploma? Padovanociau dvi zvaigzdes!!!! dirol.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif man siais metais su finansais prastai, tai sugalvojau vakar, kad reikia nusipirkti sirdeles forma ir Valentino dienos proga iskept pyraga biggrin.gif Uzrasysiu gal dar musu inicialus ar kazka panasaus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 28 sausio 2009 - 22:34
uzsisakiau pas dani84 kalendoriu is foto, su svetimais paneliu kunais ir mano galva labai graziai dani84 padare smile.gif didelis dekui jai 4u.gif ir kas dar nesugalvojot ka dovanoti manau pas ja rasit neblogu ideju ir tikrai nebrangiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliuxė @ 2009 01 29, 10:36)
uzsisakiau pas dani84 kalendoriu is foto, su svetimais paneliu kunais ir mano galva labai graziai dani84 padare smile.gif didelis dekui jai  4u.gif  ir kas dar nesugalvojot ka dovanoti manau pas ja rasit neblogu ideju ir tikrai nebrangiai  thumbup.gif


apie tokį dalyką ir aš buvau pagalvojus.. 4u.gif jei ne paslaptis kiek kainavo?

o čia gal kils kam minčių iš mūsų praėjusio valentinadienio wink.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
mane irgi sudomino tas kalendorius, Kliuxse ar galetum placiau papasakoti,kur darei,kiek kainavo,ar greitai padaro?
Atsakyti