Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

O as savo brangiajam siais metais dovanosiu zvaigzde pavadinta jo vardu! Kaip tik vakar atsiunte diploma, beje super grazu ir gan dideli! Dovana esu labai patenkinta, manau ir jam patiks! Pergyvenau, kad nebutu koks belekoks popieriaus gabalas, bet kokybe likau labai patenkinta! Dar kartu yra zemelapis, kur noryda kaip ta zvaigzde rast! Ta zvaigzde uzregistruota vyro vardu anglijoj, taip pat raso, kad bus ir amerikoj registruojama! Mokejau 80euru, nepigu ale manau verta!Tai tiek!
Atsakyti
Aš tai rankdarbiais užsiiminėt jau pradėjau biggrin.gif Darau savajam 'knygą' (kažką ale scrapbooking'o stilium), į kurią klijuoju savo visokias nelabai 'kuklias' blush2.gif nuotraukas, rašau eilėraščius, gražius pasakymus apie meilę. Tikiuosi jam patiks.
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 24, 20:54)
sveikutes mirksiukas.gif  skaitau skaitau visa tema ir akytes jau baigia isvarveti lotuliukas.gif  o ieskau to diplomo garsiojo doh.gif  thumbup.gif  gal kas turit ji teisog issisaugusios ar tiesiog savo koki daryta ir galetumet man kaip pavyzdi ji parodyt... ax.gif  buciau labai gekinga jums 4u.gif


jei parasytum i AZ savo email galeciau atsiusti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 24, 23:01)
Didelis tau aciu 4u.gif  drinks_cheers.gif
O gal dar kas turi ir kokiu kitokiu tu diplomu pavyzdziu? ax.gif  nes tie punktai kur ten yra uz visokius vaiku auginimus ir seimos finansus ir tt, tai man dar nelabai tinka lotuliukas.gif  nes dar neturim nei vaikuciu,nesam nei susituoke..tai va smile.gif  kazkaip kai laiko trukumas pas mane tai ir fantazijos nelabai yra kada pasitelkti,kad kokiu idomensiu prigalvoti tu punktu, tai sakau gal su jusu pagalba kas pavyks mirksiukas.gif


kaip tik toki ir turiu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(dani84 @ 2009 01 25, 12:08)
vienai savo klientei dariau diploma, kuri dovanos savo vyrui valentino dienos proga. diplome panaudotas montazas - klientes veidas idetas i kita kuna, visiskai kiti plaukai. teksta galiu parasyti koki tik jus norit, tai kas tiktu jums  mirksiukas.gif  DIPLOMAS



geras thumbup.gif lb graziai sugalvota smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cibute2 @ 2009 01 27, 15:57)
O as savo brangiajam siais metais dovanosiu zvaigzde pavadinta jo vardu! Kaip tik vakar atsiunte diploma, beje super grazu ir gan dideli! Dovana esu labai patenkinta, manau ir jam patiks! Pergyvenau, kad nebutu koks belekoks popieriaus gabalas, bet kokybe likau labai patenkinta! Dar kartu yra zemelapis, kur noryda kaip ta zvaigzde rast! Ta zvaigzde uzregistruota vyro vardu anglijoj, taip pat raso, kad bus ir amerikoj registruojama! Mokejau 80euru, nepigu ale manau verta!Tai tiek!



uz 80 euru doh.gif ir as tau grazu diploma atsiusciau!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir ne viena zvaigzde galetum pavadint savo vyro vardu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(busimamama @ 2009 01 27, 20:33)
jei parasytum i AZ savo email galeciau atsiusti thumbup.gif
Papildyta:
kaip tik toki ir turiu drinks_cheers.gif
Papildyta:
geras thumbup.gif  lb graziai sugalvota smile.gif
Papildyta:
uz 80 euru doh.gif  ir as tau grazu diploma atsiusciau!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
ir ne viena zvaigzde galetum pavadint savo vyro vardu biggrin.gif


Gal ir galetum, nesiginciju! Ale nesigailiu nei kiek esamu diplomu! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(busimamama @ 2009 01 27, 21:33)
jei parasytum i AZ savo email galeciau atsiusti thumbup.gif
Papildyta:
kaip tik toki ir turiu drinks_cheers.gif
Papildyta:
geras thumbup.gif  lb graziai sugalvota smile.gif
Papildyta:
uz 80 euru doh.gif  ir as tau grazu diploma atsiusciau!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
ir ne viena zvaigzde galetum pavadint savo vyro vardu biggrin.gif



gal ir man galima diploma?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cibute2 @ 2009 01 27, 21:42)
Gal ir galetum, nesiginciju! Ale nesigailiu nei kiek esamu diplomu! tongue.gif


uz 80 lt bet kokioj spaustuvej tau butu toki meno sedevra padare.... biggrin.gif
man tai gaila tokiu naiviu zmoniu, kurie mano kad nusiperka uz 80 euru zvaigzdes doh.gif ta pacia zvaigzde jau turbut koks 1000 tokiu kaip tu nusipirke smile.gif ir rezultate ne zvaigzde o popieriaus gabaliuka, kuris nei 1 euro nera vertas... nepyk uz tokia tiesiai issakyta nuomone, bet man tikrai tokie dalykai yra pinigu ismetimas i bala. verciau uz tuos pinigus butum kokia staigmena suorganizavus, nes db .... blink.gif

Papildyta:
QUOTE(buubble @ 2009 01 27, 22:10)
gal ir man galima diploma??  ax.gif



zinoma smile.gif tik i AZ man savo email parasyk tada mirksiukas.gif

o beje, apie kuri diploma kalbi? biggrin.gif ta uz 80 euru ar uz dyka???? lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busimamama: 27 sausio 2009 - 21:35
QUOTE(busimamama @ 2009 01 27, 23:33)
Papildyta:
zinoma smile.gif  tik i AZ man savo email parasyk tada mirksiukas.gif

o beje, apie kuri diploma kalbi? biggrin.gif  ta uz 80 euru ar uz dyka???? lotuliukas.gif  tongue.gif



ta dyka lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
o man atrodo labai romantiska ir labai originali dovana ZVAIGZDE wub.gif nematau cia apsoliuciai nieko blogo jei zmogus turi pinigu ir gali sau leisti toki dalyka tai ko gi ne wub.gif nemanau kad cia reiktu skaiciuoti svetimus pinigus mirksiukas.gif o cia jug kalbam apie dovanas, staigmenas. viena gali sau leisti pirkti zvaigzde o kita tik bucki padovanoti mirksiukas.gif ir tai ir tai nuostabu ir nepakartojama nes nuo mylimo zmogaus mylimam wub.gif
Atsakyti
Paplepesiu dar su jumis! mad.gif Mes kartu jau nemazai metu kaip kartu, vienas kitam esam tu staigmenu pridare daugybe! O gerasnes dovanos siam kartui neradau! Nereik pavydet! tongue.gif

P.S. tik ziurau, brangiosios, mano ideja ir jums patiko, kad puolat darytis diplomus nors ir NEMOKAMAI! Visokeriopos jums sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibute2: 27 sausio 2009 - 23:06
QUOTE(cibute2 @ 2009 01 27, 23:59)
Paplepesiu dar su jumis! mad.gif Mes kartu jau nemazai metu kaip kartu, vienas kitam esam tu staigmenu pridare daugybe! O gerasnes dovanos siam kartui neradau! Nereik pavydet!  tongue.gif

P.S. tik ziurau, brangiosios, mano ideja ir jums patiko, kad puolat darytis diplomus nors ir NEMOKAMAI! Visokeriopos jums sekmes!


o man butu labai idomu pamatyti toki diploma mirksiukas.gif arba kazkur pasiskaityti daugiau informacijos apie ji rolleyes.gif nors sau leisti tokio dalyko negaliu, bet smalsumas daro savo ir noretusi pasiskaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(busimamama @ 2009 01 27, 23:33)
uz 80 lt bet kokioj spaustuvej tau butu toki meno sedevra padare....  biggrin.gif
man tai gaila tokiu naiviu zmoniu, kurie mano kad nusiperka uz 80 euru zvaigzdes doh.gif  ta pacia zvaigzde jau turbut koks 1000 tokiu kaip tu nusipirke  smile.gif  ir rezultate ne zvaigzde o popieriaus gabaliuka, kuris nei 1 euro nera vertas... nepyk uz tokia tiesiai issakyta nuomone, bet man tikrai tokie dalykai yra pinigu ismetimas i bala. verciau uz tuos pinigus butum kokia staigmena suorganizavus, nes db .... blink.gif


as apakusi tokiais pasisakymais sioje temoje doh.gif ar Taves buvo prasoma Tu pinigu? Gal dalinames nuomonemis ir siulymais, o ne koneveikiam kas ka ir kodel gali...

Katik norejau parasyt pora musu Valentino dienu ispudziu ir atrakciju padarytu vyrams su drauge, bet praejo noras... kad nebutu suskaiciuoti isleisti pinigai ir pasakyta ka uz tai buvo galima padaryt smile.gif Yra ideju? Valioooo-laukiam smile.gif o ne...bjauriu komentaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bėganti @ 2009 01 28, 00:45)
as apakusi tokiais pasisakymais sioje temoje  doh.gif ar Taves buvo prasoma Tu pinigu? Gal dalinames nuomonemis ir siulymais, o ne koneveikiam kas ka ir kodel gali...

Katik norejau parasyt pora musu Valentino dienu ispudziu ir atrakciju padarytu vyrams su drauge, bet praejo noras... kad nebutu suskaiciuoti isleisti pinigai ir pasakyta ka uz tai buvo galima padaryt smile.gif Yra ideju? Valioooo-laukiam smile.gif o ne...bjauriu komentaru  4u.gif


laukiam laukiam, ka grazaus prigalvojot mirksiukas.gif prasom pasidalinti 4u.gif nekreipk demesio i pikciurnas, visokiu zmoniu yra visokiu ir reikia mirksiukas.gif
Atsakyti