Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

Pasakysiu aš čia vieną dalyką, kuris galbūt suerzins supermamytes, bet to tikrai nenorėjau 4u.gif . Nekenčiu aš tos Valentino dienos. Kaip šventė, jos idėja yra graži, bet kai padaroma kažkokia visuomeninė psichozė, jau daros nebegražu unsure.gif . Viskas pušiama širdelėmis, prekybos centrai nusikrovę mielomis nesamonėmis blush2.gif . Jei jau myli, sakai tai ir dėl kito stengies kiekvieną dieną, man asmeniškai nereikia ypatingos dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 24, 19:54)
sveikutes mirksiukas.gif  skaitau skaitau visa tema ir akytes jau baigia isvarveti lotuliukas.gif  o ieskau to diplomo garsiojo doh.gif  thumbup.gif  gal kas turit ji teisog issisaugusios ar tiesiog savo koki daryta ir galetumet man kaip pavyzdi ji parodyt... ax.gif  buciau labai gekinga jums 4u.gif


vienai savo klientei dariau diploma, kuri dovanos savo vyrui valentino dienos proga. diplome panaudotas montazas - klientes veidas idetas i kita kuna, visiskai kiti plaukai. teksta galiu parasyti koki tik jus norit, tai kas tiktu jums mirksiukas.gif DIPLOMAS
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2009 01 25, 11:08)
vienai savo klientei dariau diploma, kuri dovanos savo vyrui valentino dienos proga. diplome panaudotas montazas - klientes veidas idetas i kita kuna, visiskai kiti plaukai. teksta galiu parasyti koki tik jus norit, tai kas tiktu jums  mirksiukas.gif  DIPLOMAS

Fantastiskai viska padarete thumbup.gif 4u.gif truksta zodziu kaip grazu blush2.gif esat tikra saunuole,o dar plius kokie sugebejimai thumbup.gif as jums i az parasysiu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 01 25, 12:19)
Fantastiskai viska padarete thumbup.gif  4u.gif  truksta zodziu kaip grazu blush2.gif  esat tikra saunuole,o dar plius kokie sugebejimai thumbup.gif  as jums i az parasysiu mirksiukas.gif  4u.gif


aciu uz komplimentus blush2.gif wub.gif lauksiu jusu zinutes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džovaita @ 2009 01 25, 03:03)
Pasakysiu aš čia vieną dalyką, kuris galbūt suerzins supermamytes, bet to tikrai nenorėjau 4u.gif . Nekenčiu aš tos Valentino dienos. Kaip šventė, jos idėja yra graži, bet kai padaroma kažkokia visuomeninė psichozė, jau daros nebegražu unsure.gif . Viskas pušiama širdelėmis, prekybos centrai nusikrovę mielomis nesamonėmis blush2.gif . Jei jau myli, sakai tai ir dėl kito stengies kiekvieną dieną, man asmeniškai nereikia ypatingos dienos smile.gif


pritariu cool.gif
Atsakyti
o mano nuomone ( tikrai nenoriu nieko izeisti) valentino diena nepatinka ar siaip kazka pries turi liudni, neisradingi o gal net nelaimingi zmones. aisku butent ta diena rodomas demesys butu melas ir apsurdas jei visas likusias metu dienas nebutu nieko silto ir grazaus, bet kai tarp dvieju zmoniu yra grazus jausmai kodel gi ju nepaivairinus kazkuom neiprastu, nekasdieniska butent ta diena. pabegt nuo rutinos nors ta viena diena. manau tai grazi ir reikalinga svente 4u.gif o ta masine psichoze tai daroma is visu svenciu, taip jau yra ir nieko cia nepakeisi. nors man visai patinka, vis kazkas kitaip, kai tas pats nusibodes ir mintinai zinomas prekybcentris nors trumpam kazkaip pasikeicia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani84: 25 sausio 2009 - 21:56
Mano brangusis sake padovanos man sautuva per valentino diena, kai paklausiau kokia staigmenele man rengia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif Aisku cia juokais thumbup.gif As galvoju gal sarza uzsakyt kad mudvieju nupiestu, na koki grazu, toki spinduliuojanti meile... 4u.gif Ka jus manote apie tai?
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2009 01 26, 17:47)
Mano brangusis sake padovanos man sautuva per valentino diena, kai paklausiau kokia staigmenele man rengia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif Aisku cia juokais thumbup.gif  As galvoju gal sarza uzsakyt kad mudvieju nupiestu, na koki grazu, toki spinduliuojanti meile... 4u.gif  Ka jus manote apie tai?

Sauni mintis, originalu ! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliuxė @ 2009 01 26, 20:54)
Sauni mintis, originalu ! thumbup.gif


O aš jau pastebiu, kad kuo toliau, tuo smagiau ne gauti kažkokį šūdniekiuką (atsiprašau...) ar apčiuopiamą dovaną, bet pvz. kažkur ištrūkti, pabėgti tik dviese...
Prieš kelis metus labai patiko atrodo toks paprastas dalykas - pasivaikščiojimas gamtoj, su karštu vynu, bučiniais.. biggrin.gif Šiais metais visai atradau, kad smagu žiūrėti, ką siūlo visokie restoranai, viešbučiai, spa centrai. Gal bręstu biggrin.gif anksčiau net kojos kelt nesinorėjo į tokias vietas.. Tik kaip dabar pasakyt brangiajam, ko norisi. Nes jei pasakai, paskui atrodo, kad pati save pasikvietei blink.gif
Atsakyti
man tai praeitais metais buvo taip, laukiau draugo paruosusi vakariene, zvakes, vynas, as vos apsirengusi, romantiska nuotaika, o jis gryzta piktas ,paskendes savo rupesciuose , man nuotaika iskart dingo unsure.gif ir liudna pasidare uz tai kad zmogui visiskai nepadare jokio ispudzio net pastangu neivertino verysad.gif
uz tai siemet nieko nedarysiu, dovana kokia nupirksiu ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2009 01 26, 18:47)
As galvoju gal sarza uzsakyt kad mudvieju nupiestu, na koki grazu, toki spinduliuojanti meile... 4u.gif  Ka jus manote apie tai?

kazin kur kaune galima uzsakyti toki dalyka g.gif wub.gif
Atsakyti
Galima, as kaip tik kaune radau. Ten netu nusiunti nuotrauka, pasaki ko tiksliai nori ir nupiesia. Kainos normalios lyginant su kitais, jei noresi, galesiu duot adresiuka jo smile.gif
Atsakyti