Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Lotari @ 2007 02 08, 14:05)


Dar vienas geras Valentiniškas puslapiukas
Atsakyti
Per Valentinkę dirbsiu,nieko neišeis padaryt,t.y. nueit kur nors fainai vakarą praleist... ir griuvo visi mano planai tai dienai doh.gif Tiesiog planavau įteikt savo meniškų erotiškų fotkių cd... ax.gif seną fotiką pardaviau doh.gif naują turėjo atvežt prieš savaitę,o atveš tik 2dienį! Kadangi neturiu galimybės pabūt namie viena,jei ir gausiu fotiką 2dienį,nusifotkint nebesigaus... nžn,ar cd įteikt tiesiog be progos kadanors... g.gif ot ir planuok ką nors,gaunas šnipštas... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 11 vasario 2007 - 13:24
na pasiskaisius cia visko tai truputi nemiela ir darosi verysad.gif net keista skaityt kaip tai ypac moteriska gimine gali galvot ir tokios neromantiskos is vyru gali tiketis, bet is moteriskos gimines net keista. Tai jei mes tokios busim tai ka is vis romantikos neliks jau, bent mes sukurkim tokia aplinka nemanau, kad vyrams to nereik jie irgi to laukia.
As savo vyra jau nuo penktadienio stebini kiekviena diena po siurprizeli ir labai dziaugiasi tuo. Duodu po lapeli issitrauk o jame parasius kur turi ieskoti mano siurprizo ir miela jam tai dziaugiasi tuo ka sugalvojau. smile.gif , o tikrine valentino diena padovanosiu diploma ir issiuvineta trikotaza.
Sekmes merginos ir manau nereik kriept demesio i priesinga minti kiekvienas turim savo nuomone, bet aisku nemiela skaityti.
Atsakyti
taigi kad uzbaigciau skundimasi pasakysiu, kad jau siokia tokia pradzia savo vaikinui valentino dienos proga padariau. clap_1.gif kadangi mes per atstuma draugaujam ir gyvenam skirtinguose miestuose tai issiunciau jam laiska. nupirkau atvirute ir joje surasiau taip: MYLIU TAVE, NES... ir tada pilna lapa kiek tik tilpo prirasiau priezasciu. yahoo.gif labai graziai gavosi. rytoj is pat ryto issiusiu. tikiuosiu nueis laiskas laiku.
zinau. kitos merginos pasakys, kad cia labai banalu, bet man atrodo tai labai miela. wub.gif
Atsakyti
Na va daba ir nuotaika sugedo kai kurioms..kad pakelt parashysiu ka as sugalvojau (tikiuosi vaikinukas mano nesumanys cia uzsukti ir skaitineti)

Idejos kai kurios pasiskolintos, kai kas pakeista, bet dekui toms kas surashe savo idejas, nes be ju gal ir bumbeciau kad valentino diena tai sh smile.gif Be to esu visishkai ne romantike , o vaikinas atvirksciai:)

Nusifotkinsiu su kiekviena raide (AS TAVE MYIU) ir nusifotkinsiu kiekvienoj nuotraukoj be vieno drabuzhio..galiausiai liksiu su kosretu ir apatiniais bei su bateliais, o pradesiu su kailiniais..taip daugiau intrigos...

Na va, nusiusiu savo meile i parduotuve (kad laiko butu pasiruosti) , ir sukaisiosiu tas foto i skirtingus vokelius su numeriukais pagal raidziu eile, tada i ant kiekvieno vokelio parasysiu pozinute apie meile (sms zinutes google radau lotuliukas.gif ) tada kai jis vaikscios vienam kambary rankiodamas tuos vokelius, islosiu laiko pasiruosti kitam kambary guoly masazhui, ant zhemes su pashildytais ranksluosciais, pasildysiu aliejuka, nupirkau su raminamaisiais kvapais (po itempto darbo pats tas), taigi, kai jis ras paskutini voka, jame bus parasyta kad paskutinis vokas pas tavo meile ar kaip nors kitais, tada jis ateis, as ji nurengsiu ir paguldysiu ant tu pashildytu ranshluostuku, ir ismasazuosiu nuo koju pirstu ili...
Taigi poto jau viskas eis kaip sviestu patepta:))
Atsakyti
Manau, kad savo nepasitenkinimą šia švente reiškia tos, kurios arba turi vyrus bambeklius kažkokius, arba išvis jų neturi, arba jau yra kažkuo nusivylusios...
Šiaip jau kiekviena moteris supras, kad šiek tiek romantikos ir taip jūsų vadinamų "banalių širdelių" vyrams tikrai nepamaišys... Kiekviena vyras giliai širdyje tuo džiaugiasi, nors ir neparodydamas to... Juk vyrai nėra bejausmiai padarai (kaip iš kai kurių nuomonių galima suprasti) - jie tikrai mėgsta dėmesį ir "palepinimus" wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 12 vasario 2007 - 09:49
Ech, mes tai ko gero nešvęsim šiemet, nebent ką nors savaitgaliui sugalvosim kartu... g.gif
Vyras kiekvienais metais per valentino dieną dirba (jei tai darbo diena). Taigi aš iki 16 val. būnu darbe, o jis nuo 16 val. iki 01.30 nakties... doh.gif Taigi mes kiekvienais metais valentino dieną pradirbame... blink.gif Na, bet ne veltui bus ilgas savaitgalis gal kokios vakarienės į kavinę nuvažiuosim ar šiaip namie gal kokią neįprastą vakarienę suruošiu... g.gif
Vienais metais valetino diena buvo savaitgalį, tuo laiku dar nebuvome vedę, tai sugalvojau tokį dalyką: jau prieš keletą savaičių pradėjau siūti iš raudonos medžiagos širdeles ir tokių virš šimto pasidariau, tada su smeigtukais prismeigiau prie tapetų (beje skylučių neliko... mirksiukas.gif ) Kambario sienos baltos, tai tos širdelės labai gražiai atrodė... tada nusipirkau šampano, šokolado, uždegiau žvakę, ir viskas atrodė liuksiškai. Vyras buvo maloniai nustebintas. Tos širdelės dar keletą mėnesių kabėjo, buvo gaila nukabint... rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš kai pernai iš raudono popieriaus iškarpiau dideles raides "AŠ TAVE MYLIU" ir priklijavau ant sienos - jos kabėjo iki šios žiemos pradžios bigsmile.gif
Tik visai neseniai tvarkydamasi sugalvojau tas raides nuplėšti g.gif
Ohoho, kokia buvo reakcija doh.gif Maniškis susirinko visas tas nuplėštas raides, susidėjo į kažkokį sąsiuvinį ir paslėpė stalčiuje...
Ir dar aprėkė mane, kad "niokoju jo dovaną"... blush2.gif
Atsakyti
nežinau, pernai su tuo diplomu vyrui tikrai liuks gavosi. nebuvo jokių banalių širdučių ir kt. Tiesiog jo mėgstamiausias pyragas ir tas diplomas. Nors jis tikrai nėra kažkoks užkietėjęs romantikas. Vakare gavau tada didžiulę puokštę tulpių, apklijuotą mažom širdutėm. Faina ir tiek.
O šiemet tai kažkaip visai jokių minčių nėra. Gal tiesiog tortą reik užsakyt kokį mažiuką, vakarienei kepsiu lašišą, pabūsim ir tiek, nes grįštam vėlai, tai kažkur trenktis nelabai norisi.
Linkiu visoms gražios, nors ir "primestos", kaip daugelis mano, bet vistiek mažos šventės-juk ne daug jų... drinks_cheers.gif
Atsakyti
nair aš pasidalinsiu mintimis kaip žadu sveikinti savo "Valentiną"- labai patiko ta mintis kad , nesvarbu dovanos kaina, svarbu jos pateikimas, tai aš sugalvojau taip: parašysiu laišką, kuriame bus Šekspyro sonetas ir plius mintis kad čia tik žodžiai , o dovanos reikia paieškoti ir sukursiu šaradą kaip tą dovaną rasti.....nają žadu paslėpti rūsyje didelę dėžę su širdutėm ir balionais, o joje visokių praktiškų niekučių pvz. :kojinės su sirdelėm, muilas širdelės formos, saldainiukai -širdeles, lašiukai nuo širdies, na dar ką nors sugalvosiu ir aišku visi niekučiai supakuoti.....

na nežinau , gal patiks....o ką daugiau sugalvoti kai namuose dvi dar mažytės uogytės yra....
Atsakyti
Na,man širdelės irgi banalus dalykas...primena mokyklinę šventę,kai visi apsiskarstę širdelėm vaikščiodavo biggrin.gif manau, nedaug vyrukų liktų sužavėti širdelėmis,bet ką gali žinot,gal ir liks sužavėtas koks ypatingas romantikas smile.gif Aš manau,mylimajam pats tas būtų kokia aistringa valentiniška naktis,o mylimajai pasipuošti naujais sexy apatiniais biggrin.gif apsvaigtų vyrukas rolleyes.gif
Atsakyti
Jūs svarstot - banalu ar nebanalu... O man tiesiog atrodo, kad svarbiausia yra dėmesio parodymas mylimam žmogui, kita vertus - viskas, kas dovanojama su meile, yra labai brangu ir miela... wub.gif
Atsakyti