Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

tai va pagalvojau tiek rosiesi rosiesi tom sventem ateina ir greit iseina smile.gif ir mes labai smagiai atsventem vyras su dovanele ir as su su dainom ir sokiais atsventem nes ne vieni buvom labai agu buvo labai.
Atsakyti
Oho kiek ideju...
Gal dar nelaikas sekanciai sventej ruostis, bet gal jau turi kas nors nauju pasiulymu ax.gif
Atsakyti
as tai kiekviena valentino diena bandau nustebinti savo mylimaji,, visgi labai malonu buti nustebintam beja ir paciam nustebinti... tai va... vienais metais jis atvaziavo pas mane vakare jau buvo tamsoka is mazu zvakiu ant kilimo padariau sirdute ir i vidu padejau dvi taures ir sampano... buvo romantiska aplinka, kai jis iejo lanai nustebo,nesitikejo to ... sake man paskuj tai... ir kad jam labai patiko ta sirdute blush2.gif thumbup.gif
na sedejom plepejom isgerem sampano o paskuj blush2.gif buvo mano dovanele jam o ta divanele buvau as thumbup.gif buvo viskas super... na o sia valentino diena sventem jau namie kartu, gyvenam jau kartu... tai va.. kol jis buvo darbe as atsikeliau nuejau i parduotuve nupirkau dezute rafailo ir visokiu vaisiu... parejusi namo susitvarkaiu na ir tada pradejau ruostis staigmenai... ant stalo padejau vaisius ir dezute su rafailo dar sampanas buvo... is zvakiu vel padariau sirdele o is roziu lapeliu isgrazinau lovyte... nusipirkau tai progai graziu sexsaulius naktinukus... ir laukiau paskuj ji kol gris is darbo ax.gif ir sulaukaiu su geliu puokste wub.gif na mano kiekviena valentino diena buvo nuostabi 4u.gif
Atsakyti
Valentino proga dariausi fotosesija ir dovanojau savo figuros foto ant drobes, seis metais i fotosesija eisim abu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajuni @ 2008 01 12, 21:41)
O as sumaniau kazkur isvaziuoti atsvesti Valentina, plius dar mano gimtadienis smile.gif tik dviese, nes dar jauciasi nuovargis nuo naujametiniu svenciu... tai va dabar vartau romantiskus savaitgalio viesbuciu pasiulymus... gal kas pasidalintu patirtim?




na as turiu patirties ne su kazkokiu viesbuciu, taciau Druskininkuose buvom issinuomave 2008 metu statybos name butuka, su nerealiu vonios kambariu su sildomomis grindimis, langais iki zemes.. kur buvau pridejusi zvakiu, putu i vonia pripylus ir ant virsaus roziu ziedlapiu.. o viduje kambaryje taipo gi begalybe zvakiu , sampanas, lova graziai paklota.... na tiesa sakant pati tada jauciaus kaip pasakoje tongue.gif taciau tai buvo ne valentino dienos proga, o tiesiog savaitgalis, juk nereikia butinai progos smile.gif jei kas susidomes tai rasykit i az, galesiu numeriuka surasti, dar tureciau turet smile.gif
o valentino dienos proga buvau padarius nerealiai grazu diploma savo brangiausiajam, ryte uz masinos lango valytuvo uzkisus laiskeli meiles su atvirute, veliau po sedyne padejus "meiles eliksyro" po kita sedyne pakisus ledinuku sirdeles formos, o visa tai jis surado kai parasiau jam sms kad paziuretu tongue.gif o veliau gi po darbo kai manes uzvaziavo buvau jau paruosus buteliuka martinio sampano (yra nusipirkti maximoje) , butent maziuka, kad vairuot galetu smile.gif ir dar dvi taures sampanines (specialiai pirkau) , papuosiau jas swarovski ir raudonu kaspinu atlasiniu, atrode fantastiskai, kurios buvo panaudotos Birstone prie Nemuno, yra tokia aikstele apzvalgos prie "Birstono seklyteles" , isgerus sampana dar ir taures sudauzem smile.gif veliau gi brangiausiojo eile buvo skaniausia vakariene(zinoma ne tokia skani kaip galima su meile padaryti namie, bet..) ir galiausiai nerealiai grazus naktinukai ir.... smile.gif

siaip esu darius labai daug staigmenu jau, taciau siai progai gal nelabai tiktu pvz "degantis alaus medis" (per Jonines) . o siais metais pati ieskau kazko yratingo. uzstrigo akys ties Sofijos rezidencijoje siulomoje "Birstono paslaptis" ar kazkaip panasiai, kur tave aprengia didiku kostiumais ir liepia ieskoti paslapciu. nezinau kaip tai visa ten atrodo. butu labai ydomu suzinoti kas jau ten yra buves, pasidalinkite patirtimi, nes jau nedauglaiko liko smile.gif arba kazka kas butu netoli Kauno smile.gif
Atsakyti
na o as su draugemis uzsakem savo vyrams pirti ta proga 4u.gif tegul visus griekus nuplauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2009 01 09, 19:40)
na o as su draugemis uzsakem savo vyrams pirti ta proga 4u.gif tegul visus griekus nuplauna ax.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal jau kas pradeda po truputį planuoti šių metų Valentiną? wub.gif Visai smagu būtų nulėkti į kokį SPA centriuką, o dar kaip tik savaitgalis išeina... smile.gif Žiūrinėjau Birštone, Druskininkuose pasiūlymus, dar Jūrmala, Sigulda užkliuvo. Tik ten jaučiu kainelės... Gal turit patirties su kaimyninių šalių SPA centrais? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cido: 11 sausio 2009 - 15:01
4u.gif Mes ketvirti metai švęsime Egipte. Labai smagiai preidavo. Šiems metams reikia, kokių naujovių įvesti. Teliko mėnesiukas, reikia pradėt galvoti.
Atsakyti
Uuuuu, kaip smagu vacation4.gif Aš žiūrinėju artimesnes vietas, nes mokslai, darbai, tik savaitgaliui pavyktų ištrūkti cool.gif
Kažkaip kuo toliau, tuo labiau norisi ne tų niekučių meilės tematika, bet poilsio, buvimo dviese ir atsipalaidavimo vacation1.gif ax.gif
Atsakyti
as jau šiandien planelį sukūriau.jūsų patarimai tiesiog super wub.gif cia visos labai išradingos,daug idejų pasiskolinau 4u.gif bet labai norejau pasiteirauti atsimenu kazkada senai turejau toky faila,kury nusiuntus kitam zmogui ir jy atidarius per visa ekrana pasklinda daug bucinuku ir sklinda bucinuku garsai ir visa tai dingsta tik tada kai paspaudi enter...ir man labai labai reikia sito failiuko gal kas turite ar zinote kur galima gauti?buciau labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozine-pantera2: 11 sausio 2009 - 20:18
QUOTE(rozine-pantera2 @ 2009 01 11, 20:18)
as jau šiandien planelį sukūriau.jūsų patarimai tiesiog super wub.gif  cia visos labai išradingos,daug idejų pasiskolinau  4u.gif  bet labai norejau pasiteirauti atsimenu kazkada senai turejau toky faila,kury nusiuntus kitam zmogui ir jy atidarius per visa ekrana pasklinda daug bucinuku ir sklinda bucinuku garsai  ir visa tai dingsta tik tada kai paspaudi enter...ir man labai labai reikia sito failiuko  gal kas turite ar zinote kur galima gauti?buciau labai labai dekinga  4u.gif

biggrin.gif Turiu tik žavias mergaites šokančias per visą monitorių.
Atsakyti