Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

Visas ir visus su meiledieniu! 4u.gif Beje, mane ir jau pasveikino. Nupirko bilietus L.Kalpokaites romansu vakara... wub.gif Visai fainiai... thumbup.gif
Atsakyti
Atspausdinau n lapukų su meilės prisipažinimais, eilėraščiais ir iškabinėjau visą butą user posted image Grįžęs MB apakęs buvo :hihihi

Laukiu nesulaukiu vakaro, kai galėsim pabūt vienu du user posted image
Atsakyti
kaip jums smagu unsure.gif , nes as tai nieko neturiu savajam, kadangi vaikas serga kelinta diena, o maniskis grizta velai, tai niekur iseit neina, sumaniau padaryt ta meiles eliksyra ir diploma, bet pasirodo sugedes printeris, nu tai ir liksiu be nieko verysad.gif
Atsakyti
O mes šiandien ryte apsidovanojom bučinukais, pasakėm, kad labai labai mylim vienas kitą ir viskas wub.gif
Nešvenčiam mes tos Valentino dienos. Yra daug dienų metuose kai gali romantiškai praleisti laiką, pasidaryti visokių staigmenų. Nemokam mes dirbtinai suvaidinti romantikos per Valentino dieną ax.gif
Atsakyti
Niu va,tai padariau ir as vyrui diploma,padariau buteliuka-as paprasciausiai su tuo glamzomu (nezinau kaip jis tiksliai vadinasi) popierium aptraukiau ir virsuje surisau ,o ant kaspino galu pririsau pipiriukus :-) ,Kazkuri raset kad etikete turit buteliukui,gal ir man galit persiust? 4u.gif
Atsakyti
as tai irgi pinigeliu neturinti, tai sugalvojau padaryti kojos masaza rolleyes.gif : su vonele kojom, su pylingu ir kremu smile.gif tai vyras sake, kad nuostabi dovana buvo ax.gif
Atsakyti
Na stai as vakar padovanojau savo pacios nulipdyta drambli valentino dienos tematika, tai MB labai patiko, nes jis juos renka. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Dar buvom filme "27 dresses" - cia apie vestuves ir pamerge, tai man labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
O mes ypatingai neminėjome tos dienos. Nuėjom į koncertą vakare, dar skaniai pavakarieniavom ir tiek. Net nesveikinom vienas kito, nes mums ši šventė labiau šypseną kelią ir atsiminimus, kai mokykloj klijuodavo visi visiems širdeles ant žandukų lotuliukas.gif Žodžiu, vakaras buvo smagus, bet lygiai toks smagus galėjo būti ir bet kuris kitas ax.gif
Atsakyti
na va as irgi gavau nuo brangiojo sidabrine grandinele ant rankos , bet MB patiko labai manosios. ech neisejo ant apzvalgos rato nuvaziuoti, nes masinos nebuvo kur ikisti. bet uztat nuvaziavom prie Kauno mariu. masinu nedaug buvo , abiem labai patiko. gerti arbata valgyti rafaelo ir grozetis vaizdu. smile.gif kazkaip prisminem tuos senus laikus kai net dar negyvenom kartu. smile.gif samgu buvo.
Atsakyti
Sveikos, taigi pasigirsiu - mano Valentinas praejo puikiai, netgi idealiai bigsmile.gif Viskas gavosi super, butent taip kaip norejau, draugas apakes buvo, nu zodziu wub.gif cool.gif tongue.gif
Atsakyti
Ką gi, valentinkė praėjo puikiai... kadangi manasis atvažiavo iš kito miesto, tai išnuomojau prie jūros viešbuty kambary, ten dieną paruošiau šampano, saldainių, ant dėžutės buvo užrašyti Senekos žodžiai "Jei nori būti mylimas - mylėk", žvakių... atsivežiau jį, tai nelabai beturėjo ką pasakyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2008 01 31, 13:32)
o tai kaip paskui ta rozyte susala ir kur laikyti juk atsileis tas ledas kambasy pastovejes. Gal gali patarti kaip susidziovinti roze, kad islaikytu savo spalva?


Na, as kai dziovindavau tai plauku laku uzpuksdavau, tada ji ir forma kitokia igaudavo, ir vysniava roze nepasidarydavo ruda, o islaikydavo savo spalva.. Taciau kazkada man pasake, kad negali dziovintu roziu namuose laikyti, atseit kazkoks negeras zenklas, kazkoks prietaras yra.. tai daugiau ju ir nebedziovinu.. verysad.gif
Atsakyti