Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Marge @ 2008 02 14, 00:04)
As tai kiniecius uzsakysiu, kadangi mano valentino diena labai romantiska bus ir ne namie, tai nelabai ir iseis kazka gaminti... smile.gif O siaip tai manau, kad butu fainai iskept kepsnius ar torta sirdutes formos. Visgi svarbiausia, tai kuo daugiau nusirdumo ir meiles, o tuomet viskas eis kaip sviestu patepta  ax.gif  mirksiukas.gif



hi mes panasios lotuliukas.gif drinks_cheers.gif as sumasciau irgi kiniecius, bet kadangi gyvenam ne paciam vilniuj o pas mus miesteliuke kinieciu nera teks gaminti paciai.. salotas kaip gamint jau radau dabar dar teks pavargt su karstu.. tik va kur vyra isvyt lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Pasigirsiu ax.gif blush2.gif
Siandien jau gavau isankstine Valentino dienos dovana rolleyes.gif
Buvome spektaklyje "Urvinis zmogus", buvau girdejus daug geru atsiliepimu apie ji, bet kad taip labai man patiks nesitikejau rolleyes.gif
Be viso to, kad gavau staigmena, smagiausia buvo zinoti, kad draugas nors ir nemegsta jokiu spektakliu ar pan. renginiu, siuos bilietus pirko del manes 4u.gif

Niu va, pasigyriau blush2.gif
Jei kuri norit gerai praleist vakara butinai nueikit i si spektakli 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif Na manau, kad cia jau nera sunku... Pasakyk, kad reik nupirkt kanors, bet sugalvok kokia parduotuve, kuri toliau nuo namu, kad daugiau laiko turetum, tik sugalvok koki svarbu dalyka ka reik nupirkt smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2008 02 14, 00:41)
biggrin.gif Na manau, kad cia jau nera sunku... Pasakyk, kad reik nupirkt kanors, bet sugalvok kokia parduotuve, kuri toliau nuo namu, kad daugiau laiko turetum, tik sugalvok koki svarbu dalyka ka reik nupirkt smile.gif



ha ha niu reiks kokiu kinisku grybu nusiust ieskot ot smagu bus drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o as nesvenciu valentino dienos... kazkaip man vasario 16 didesne svente. nezinau, kazkaip keista, nejauciu as sios sventes nuotaikos. pernai su mieliausiuoju sampano nusipirkom, galvojom, va tai ir atsvesim, kap priklauso. nu ir ka - nera nuotaikos. sventines. kazkaip nepajutom jokios romantikos. finale su ta sampano bonke isejom drauges guost, kuri po skyrybu vienisa namie sedejo:)))
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2008 02 13, 23:17)
Ritperliukas turbut kazko nesupratau, jei balionai helio pripildyti, tai kaip jie i apacia nusileis? biggrin.gif
Beje aciu uz pagyrimus 4u.gif

ne neuspratai matai as gyvenu 4 aukste o mano kaiminka senmerge 3 ir kai kils tie balionai jau pas mane i ketvirta auksta gali koks menkas vejelis neduok dievie pas ja ipusti o ji irgi ta pacia diena kaip ir as svencia gimtadieni. per valentinke. tai pasku gal galvos nuo kokio senuko lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sanrea @ 2008 02 14, 00:40)
Pasigirsiu  ax.gif  blush2.gif
Siandien jau gavau isankstine Valentino dienos dovana  rolleyes.gif
Buvome spektaklyje  "Urvinis zmogus", buvau girdejus daug geru atsiliepimu apie ji, bet kad taip labai man patiks nesitikejau  rolleyes.gif
Be viso to, kad gavau staigmena, smagiausia buvo zinoti, kad draugas nors ir nemegsta jokiu spektakliu ar pan. renginiu, siuos bilietus pirko del manes  4u.gif

Niu va, pasigyriau  blush2.gif
Jei kuri norit gerai praleist vakara butinai nueikit i si spektakli  4u.gif

eik tu sua nerialia dovana gavai as irgi noreciau tokios kulturingos dovanos - na nueiti i koky teatra pasikulturinti. smile.gif
Atsakyti
As kazkaip kai esu biski nacionaliste blush2.gif tai man Vasario 16 irgi didesne svente blush2.gif Nejauciu as Valentino dienos nei dvasios, nei tradiciju. Nes romantika ir panasiai man privaloma beveik kiekvienos sventes atributika, o "ypatingos" dienos meilei isreiksti tai labiau yra mylimo zmogaus gimtadienis, ziemos sventes - dienos, kurios man tikrai viduje kazka reiskia, bei reiskia visiems man artimiems zmonems.
siandien tai tiesiog, paziuresim koki filma turbut ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyvadt @ 2008 02 14, 02:56)
o as nesvenciu valentino dienos... kazkaip man vasario 16 didesne svente. nezinau, kazkaip keista, nejauciu as sios sventes nuotaikos. pernai su mieliausiuoju sampano nusipirkom, galvojom, va tai ir atsvesim, kap priklauso. nu ir ka - nera nuotaikos. sventines. kazkaip nepajutom jokios romantikos. finale su ta sampano bonke isejom drauges guost, kuri po skyrybu vienisa namie sedejo:)))

nu man pvz esu lietuve bet vasrio 16 man nera svente, gal cia mane pomidorais uzmetys ir isvadins ne patrijote ir t.t. bet ta vasrio 16 tai tik prie teliko pasedejimas ir dar kokiu politiku pasnekejimas per ta svente ar koky koncerta. g.gif as bent buciau isikyrus tokia svente tikrai netrukdyciau tu poreliu kurios kartu.

na ciak kiekvienos asmeninis reikalas ar ji svencia ar ne?
as svenciu, nes man si svente yra dviguba svente. nes ir mano gimtadienis. ir beje kiekvienais metais dekoju mamai kad ji pagimde mus su sese per sia nuostabia meiles diena.
kad ir nebutu mano gimtadienis vis vien svesciau sia svente.
sventes - yra kaip tu jas puoseleji kaip tujas sukuri seimoje, galu gale kaip tu joms ruosiesi. . tada ir tavo vaiki laikosi tu pracio per sventes.
vsio is sakiau savo nuomone. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Karolilna @ 2008 02 13, 23:47)
niu mergaites respect  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  jau vyrams tai tik ant rankų jus nešiot  ax.gif  4u.gif
klausykit o ka dėl vakarienės galvojat pačios ruošit ką?c g.gif  blush2.gif

nu mano planai biski kitokie mes seip pietus pavalgysim namie o vakarieniauti na tiksliau desertui vaziuosim i aleksota. ant apzvalgos rato ar kaip jis ten vadinasi. ? nu supratot merginos.
pasidalinkim ispudziais(kaip patiko vyrams dovanos staigmenos ir t.t.) po valentinos dienos nepamirskit blush2.gif
Atsakyti
Niu su Valentadieniu jus visas wub.gif wub.gif wub.gif
As tai kelias dieneles plusau prie dovaneles kol iveikiau ja. Na prisigalvojau, tai labai norejau igyvendinti. O papasakosiu gal rytoj, kad MB cia uzsukes nepaskaitinetu ir nesuzinotu anksciau laiko. Nes labai jau slepiau smile.gif
Siaip tai sutarem kartu po darbo nueisim i filma, o paskui grisim namucio vakarienei, sampanui ir t.t. O gal sugalvosim ir kur nueit pavakarieniauti, dar tiksliai nesutarem.
Atsakyti
Vasario 16 tai mociutems svente labiau gal, bet ne mums biggrin.gif As jau viska susiruosiau, nekantriai laukiu vakaro... wub.gif Grazios, siltos ir jaukios Valentino dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 14 vasario 2008 - 12:50
QUOTE(sanrea @ 2008 02 13, 22:40)
Pasigirsiu  ax.gif  blush2.gif
Siandien jau gavau isankstine Valentino dienos dovana  rolleyes.gif
Buvome spektaklyje  "Urvinis zmogus", buvau girdejus daug geru atsiliepimu apie ji, bet kad taip labai man patiks nesitikejau  rolleyes.gif
Be viso to, kad gavau staigmena, smagiausia buvo zinoti, kad draugas nors ir nemegsta jokiu spektakliu ar pan. renginiu, siuos bilietus pirko del manes  4u.gif

Niu va, pasigyriau  blush2.gif
Jei kuri norit gerai praleist vakara butinai nueikit i si spektakli  4u.gif

Biskis off topic - o kuris aktorius vaidino ?
Atsakyti