Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Marge @ 2008 02 13, 14:15)
Sirdingai dekoju 4u.gif 
Jau turiu nuotraukas, tik ikelti nemoku doh.gif  blush2.gif


atsiusk man i pasta, imesiu cia mirksiukas.gif
Atsakyti
ritperliukas,bet tu tikra saunuole thumbup.gif
Pilnai pasiruosus Valentino dienai bigsmile.gif
Per pietus nubegau sampano tam buteliukui,gaila.cia MAXIMOJ, jokio raudono popieriaus nebuvo,net sirduciu klijuojamu-nu tokia bloga ta parduotuve cia, salia darbelio
Atsakyti
Pasinaudosiu ritperliuko ideja uzrasysiu tuos zodzius ant pasidarytu butelio etikeciu, tik va mano wordas uzluzo dabar siunciuosi nauja ir nezinau ar spesiu per siandiena pasidaryt tas etiketes verysad.gif verysad.gif

Bet gal kuri mamyte turi pasidarius ka nors panasaus ir isgelbes mane?? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chansse: 13 vasario 2008 - 14:56
QUOTE(Chansse @ 2008 02 13, 15:55)
Pasinaudosiu ritperliuko ideja uzrasysiu tuos zodzius ant pasidarytu butelio etikeciu, tik va mano wordas uzluzo dabar siunciuosi nauja ir nezinau ar spesiu per siandiena pasidaryt tas etiketes verysad.gif  verysad.gif

Bet gal kuri mamyte turi pasidarius ka nors panasaus ir isgelbes mane?? bigsmile.gif

Sveikute, as dariausi etiketes. bigsmile.gif Galeciau atsiusti tau galine etikete (kur aprasymas) i e-pasta, jeigu atsiustumei adresa.
Atsakyti
QUOTE(alira @ 2008 02 13, 20:22)
Sveikute, as dariausi etiketes.  bigsmile.gif Galeciau atsiusti tau galine etikete (kur  aprasymas) i e-pasta, jeigu atsiustumei adresa.


O liuks clap.gif labai tau aciu 4u.gif el.pasta parasiau tau i az. thumb_yello.gif
Atsakyti
oi merginos skubu ikelti Marges nuotraukytes
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
beje man labai patiko ta ideja kur remeliai apklijuoti sirdutem
saunuole liuks atrodo tavo darbeliai saunuole thumbup.gif
Atsakyti
kiek thumbup.gif ideju
Atsakyti
QUOTE(Saitana @ 2008 02 13, 16:46)
ritperliukas,bet tu tikra saunuole  thumbup.gif
Pilnai pasiruosus Valentino dienai  bigsmile.gif
Per pietus nubegau sampano tam buteliukui,gaila.cia MAXIMOJ, jokio raudono popieriaus nebuvo,net sirduciu klijuojamu-nu tokia bloga ta parduotuve cia, salia darbelio

pabandyk kioske pasiziureti biggrin.gif turetu buti nors dabar bumas. g.gif gali buti trukumas, arbe gali su spavotu markeriu ispiesti bet nz nebandziau gali ir nesimatyti g.gif

vaman vyras ka ti kpapaskojo ka butu dares bet biski sios minties atsisake dle vejo, tad paskojo taip na aisku kas gyvena nuosavam name tai manau tinka.
nusiperki balionus pripildytus helio ir pririsi prie virvutes na kad rozes ar roze pakeltu , asiku jai langai yra kokiam antram ir auksteniame aukste biggrin.gif bet kai as gyvenu daugiabuti tai biski netinka nes dar netycia tie balionai pas senmerge 60 metu ,nutups(ji gyvena zemiau manes) tai ji liks nesupratus lotuliukas.gif
Atsakyti
Ritperliukas turbut kazko nesupratau, jei balionai helio pripildyti, tai kaip jie i apacia nusileis? biggrin.gif
Beje aciu uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
OHOHO, saunuoles mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

thumbup.gif kiek visokiu ideju, aciu aciuks.gif ir gero jums valentadienio, meiles abipuses begalines ir visko ko geriausio oro_buckis.gif wub.gif
Atsakyti
niu mergaites respect lotuliukas.gif drinks_cheers.gif jau vyrams tai tik ant rankų jus nešiot ax.gif 4u.gif
klausykit o ka dėl vakarienės galvojat pačios ruošit ką?c g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolilna: 13 vasario 2008 - 21:47
QUOTE(Karolilna @ 2008 02 13, 21:47)
klausykit o ka dėl vakarienės galvojat pačios ruošit ką?c g.gif  blush2.gif


As tai kiniecius uzsakysiu, kadangi mano valentino diena labai romantiska bus ir ne namie, tai nelabai ir iseis kazka gaminti... smile.gif O siaip tai manau, kad butu fainai iskept kepsnius ar torta sirdutes formos. Visgi svarbiausia, tai kuo daugiau nusirdumo ir meiles, o tuomet viskas eis kaip sviestu patepta ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 13 vasario 2008 - 22:05