Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 12, 17:07)
o per kiek laiko padaro ? ta dalyka ?



T-idejos paveiksliuka uzdeda labai greitai, maksimum reikia palaukt apie 1 val. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2008 02 12, 21:41)
Ritperliukas ta bonkyte super atrodo thumbup.gif jau susigundziau ir as taip padaryti, tik nezinau,ar laiko uzteks... Taip kad dalinkimes i sveikata vienos kitu idejomis mirksiukas.gif Nufitokink jei gali kauliukus, idomu kaip ten tau jie gavosi 4u.gif

idek ir savo kauliukus kaip atrodo biggrin.gif
nu kauliukai tai nelabai dailus gavosi net biski geda rodyti blush2.gif
bet veliau idesiu per valentinaske nuotraukas ne bus Mano brangus siandien namie tai nelabai su fotiku ir kauliukais noriu palaikstytis. jo idomu ir kitu idejas pamatyti kaip atrode buteliai ar kitos dovanos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(davile @ 2008 02 12, 22:59)
as ir bandau va dabar pasidaryt tuos kauliukus, bet kazko nesigauna  g.gif  kai kurie tie langeliai per dideli mastau.gif
as cia radau praeitoj temoj, kazkas imete i foruma, bet kazko nesigauna mastau.gif

tai va buten man irgi nesigavo juos suklijuoti del to ir ranka pati perdarinejau is paprastos dezutes, kur elektros lempustes pakuojamos biggrin.gif


o etikete paprasciausia pasidaryti su Wordu manau tikria nedaug laiko uziima. na tik tenka nete paieskoti paveiksleliu tinkanciu
ir viskas. o paskui jau maketavimas eina tos etiketes kad tilptu ir t.t. na zodzius imeciau ten gal kas tiks . na aisku butely galima ir tik sirdutem apklijuoti manau gerai turetu atrodyti. dar kokia prie sampo kakliuko grazia rozyte priristi ir viskas.
Saitana gali savo branguji kurnors isvaryti pva i parde ar pasdraugus, ar net i kita kambary isvaryti ir liepti neiti.
Papildyta:
QUOTE(Marge @ 2008 02 12, 21:41)
Ritperliukas ta bonkyte super atrodo thumbup.gif jau susigundziau ir as taip padaryti, tik nezinau,ar laiko uzteks... Taip kad dalinkimes i sveikata vienos kitu idejomis mirksiukas.gif Nufitokink jei gali kauliukus, idomu kaip ten tau jie gavosi 4u.gif

tiesa aciu uz pagyrimus 4u.gif . na bonkyte uztruko padaryti gal valanda. karpiau klijavau o paskui tuos sidabriukus (girliandas klijavau )super klijais. nes geriausiai lipo ir efektas is karto matosi. ai itesa tik reikejo palaukti pradzioje balkone pokol tie dazais nudzius gal koky pusvalanduka. biggrin.gif
dar paskiui galima na cia kam patinka humoras vienam forume skaiciau. ir drauges gimtadieniui dariau
nu perki 2 talonelius truliko- idedi i grazu voka padailinta ir iteikdama sakai ;
dovanoju tau kelione i pasirinkta vieta. apmoketa i abu glus.
biggrin.gif kurmi jau juokemes tai iki asaru kai veida jos pamatem kai istrauke tuos talonelius biggrin.gif
atrode taip
user posted image

na cia dar viena ideja kaip parastai ir orginaliai supakuoti dovana galima vietoj tu peduciu sirdutes deti, o pakavimo reikmenys ; laikrastis lipni juostele bantas ir pedutes ( na siuo atveju sirdeles lipdyti)
user posted image



Papildyta:
va dar idomei supakuoti na tarkim savo brangiajam dovanoji kokia maza smulkmenele- laikrody zieda ar dar kokia smulkmenele. nedidele va eurokos nusiperki tokiu maiseliu ju kaina 1.50 bet gal pigiau, na ir ta masieli isgrazini valentino dienos proga, sirdutem pridedi kokia rozyte nedidele su trumpu kotu.
user posted image
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 13 vasario 2008 - 12:41
ritperliukas aciu dar viena ideja 4u.gif
Kad tik neuzmirsciau taloneliu nupirkt-bus juoko biggrin.gif ,o SB neiseis is namu siandien "iskomandiruot" ,nes turi skubaus darbelio verysad.gif ,bet jei kokiom sirdutem apklijuot,tai gal pas vaikus i kambari lysiu g.gif
Atsakyti
ner uz ka svarbu padejau biggrin.gif na tokai maza stagmenele bet turetu patikti ir juoko daug sukelti.
tai va spejau as jau nufotkinti savo darbelius prasau ziauriai nekritikiuoti, nes pati esu labai savikritiska, nes nelabai esu patenkinta savo darbais g.gif
del diplomo, negerai man ten tos lupos ir remus turejau pati dasipiesti nes kai spauzdino sake kad netelpa o jau ir laiko kaip ir taisyti nebuvo kada. tai va nesu juo patenkinta o trinti ten kazka nesinorejo. g.gif
user posted image
kubikai- rubikai na teko savo ranka perbraizineti nes anie slykstus gavosi, o ir laiko jau nebebuvo. vel nesti moketi pinigus kad naujus atspauzdinti
user posted image
beje dar vien blogybe neradau raudono kartono pirkti tik geltonas buvo tai teko pasitenkinti tuo kas buvo parduotuvei raudonas lapas is abieju pusiu ir geltonas kartonas g.gif
bet gal vyrui idomersne stagmenele padarysiu, gal nematys tu trukumu kurie man ziuariai aky rezia verysad.gif
Atsakyti
Nu blyn nesuprantu kaip jum tie kauliukai neisejo, nes man tai labai paparastai viskas gavosi, tik kad ta gala reikejo su izoliacija suklijuot:) as irgi nufotkinsiu savo kai fotika gausiu ax.gif beje maniskio gimtadienis uz savaites tai kaip tik ir tuos talonelius reiks nupirkti biggrin.gif labai geras pokstas biggrin.gif thumbup.gif Dar nupirkau remelius paprastus, idejau musu nuotrauka, ir remelius apklijuosiu sirdutem tokiom medziaginem arba plastmasinem, maximose buna pirkt, nu zodziu nufotkinsiu kai padarysiu ax.gif

Ritperliukas faini ir kauliukai (mano visai kitokie:) ) ir diplomas, nepergyvenk, juk ne grozyje esme, o paciam zaidime cool.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2008 02 13, 15:31)
Nu blyn nesuprantu kaip jum tie kauliukai neisejo, nes man tai labai paparastai viskas gavosi, tik kad ta gala reikejo su izoliacija suklijuot:) as irgi nufotkinsiu savo kai fotika gausiu ax.gif beje maniskio gimtadienis uz savaites tai kaip tik ir tuos talonelius reiks nupirkti biggrin.gif labai geras pokstas biggrin.gif  thumbup.gif  Dar nupirkau remelius paprastus, idejau musu nuotrauka, ir remelius apklijuosiu sirdutem tokiom medziaginem arba plastmasinem, maximose buna pirkt, nu zodziu nufotkinsiu kai padarysiu ax.gif

Ritperliukas faini ir kauliukai (mano visai kitokie:) ) ir diplomas, nepergyvenk, juk ne grozyje esme, o paciam zaidime  cool.gif 4u.gif

aciu uz pagyrima 4u.gif ir lauksim tavo fotkiu smile.gif
va buten tau pritariu kad esme yra staigmenoje o ne jos ipakavime ar apipavidalinime. matai man tie spauzdinti gal ir gautusi suklijuoti graziai, bet as atmeciau juos del to kad as kai su lipalu juos priklijavau ant kartono ta spalva persimuse gavosi ne raudona o kazkokia ruda su baltais tokia kaip butu paukscio patriesta biggrin.gif tai jau manau geriau daryti ranka lotuliukas.gif
Atsakyti
Mrgaitės jūs tai šaunuolės... thumbup.gif o kur Vilniuje galima būtų to diplomo lapų nusipirkti?...
Atsakyti
Gal zinote, ar imanoma uzsisakyti kinieciu maista is anksto, kad atvestu sutartu laiku? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 13 vasario 2008 - 13:50
QUOTE(Marge @ 2008 02 13, 15:50)
Gal zinote, ar imanoma uzsisakyti kinieciu maista is anksto, kad atvestu sutartu laiku?  ax.gif

pabandyk nete paieskoti ir paskui paskmbink pasiteirauti ar jei veza g.gif na kinieciu dar nekarto neteko uzsisakineti maisto o jei pvz pati nuvaziuotum uzsisakytum ir parsiveztum . o paskui tik pasildytum ir viskas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2008 02 13, 13:50)
Gal zinote, ar imanoma uzsisakyti kinieciu maista is anksto, kad atvestu sutartu laiku?  ax.gif


Kaune galima is Cano mirksiukas.gif va, net nr po ranka metosi biggrin.gif 335333 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 02 13, 14:04)
Kaune galima is Cano  mirksiukas.gif  va, net nr po ranka metosi  biggrin.gif  335333  4u.gif



Sirdingai dekoju 4u.gif


Jau turiu nuotraukas, tik ikelti nemoku doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2008 02 13, 15:50)
Gal zinote, ar imanoma uzsisakyti kinieciu maista is anksto, kad atvestu sutartu laiku?  ax.gif


Cili Kinija tikrai veza,jei Vilniuj ax.gif
Aisku Cilkos porcijos sumazejusios g.gif ,bet neseniai uzsakinejom visai nieko biggrin.gif
Atsakyti