Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Marge @ 2008 02 09, 00:50)
Man irgi tokie dalykai patinka, bet nedaryciau ju saviskiui jau vien delto, kad jis TIKRAI jos neuzsidetu schmoll.gif  biggrin.gif o va apatinius tai tikrai nesios, juk niekas nemato, ar ten kas parasyta ar ne biggrin.gif  ax.gif


as pernai savo draugui gimtadienio proga padovanojau maikute su uzrasu "fainas ir subalansuotas visoms (priekyje), bet tinka tik vienai (uzpakalyje)" ax.gif tai jam labai patiko. ir nesioja laisvalaikiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 10, 10:43)
as pvz nieko nepirksiu savo brangiajam is davanu, na tik diploma padariau ir tuos kauliukus, juk valentino diena kaip cia viena mama minejo ne cackiuose esme.
as dar savo brangiaja padarysiu taip  nuvesiu i apzvalgos rata(na siokia tokia bus naktine ekskursija  biggrin.gif ) ir ten  gersim kava, valgysim rafaelo ir megausimes graziu vaizdu.  biggrin.gif  na jau sita valentinkei MB gaus  daug staigmenu. kazi g.gif ar jis ka nors sugalvos. nes sakiau kad cackiu nenoriu schmoll.gif  pagalvok ka idomaus.




manau toki vakara ten bus laaaaaaaaaaabai daug žmoniu, dar neteko ten nei karto būt vakare ir kad būtume vieni, man pvz tai gadina visa reikala, bet gal kitiems ne g.gif smile.gif nors pati mintis kažkur nuvažiuoti kur gražus vaizdas ir galima pasimėgauti vienas kitu ir saldumynais liuks:)
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 10, 15:59)
va kad buten nepagalvojau, tai ant plono spauzdino, o as paskui ant kartono klijavau, tai man tokios fe spalvos gavosi, teko sava ranka perdarineti. tuos kauliukus pasiimiau dezute, na kur buna lemputes idetos kad neusduztu, tai va isardiau ta dezute ir nusibraiziau pagal jos konturus kad gautisi kubas, na tai va persibraiizau teko biski su liniuote pavargti.  biggrin.gif  bet pasidariau kuba. as irgi su izoliacija tuos krastus apvariau  biggrin.gif  nes jei nelabai grazus isejo o ta kuba klijavau su super glue. kazkaip iskarto tvirciau krastukai susikibo  biggrin.gif



Tai kas finale galvosi? biggrin.gif Nezinau, ar tik as viena cia taip galvoju daug, bet man atrodo, kad neiseis su tais kauliukais nieko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(smile4theworld @ 2008 02 10, 17:53)
as pernai savo draugui gimtadienio proga padovanojau maikute su uzrasu "fainas ir subalansuotas visoms (priekyje), bet tinka tik vienai (uzpakalyje)"  ax.gif  tai jam labai patiko. ir nesioja laisvalaikiu  smile.gif


Sitas uzrasas fainas ax.gif bet vistiek manau nenesiotu smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 02 10, 18:53)
as pernai savo draugui gimtadienio proga padovanojau maikute su uzrasu "fainas ir subalansuotas visoms (priekyje), bet tinka tik vienai (uzpakalyje)"  ax.gif  tai jam labai patiko. ir nesioja laisvalaikiu  smile.gif



QUOTE(Marge @ 2008 02 10, 21:33)
Tai kas finale galvosi? biggrin.gif Nezinau, ar tik as viena cia taip galvoju daug, bet man atrodo, kad neiseis su tais kauliukais nieko biggrin.gif
Papildyta:
Sitas uzrasas fainas ax.gif bet vistiek manau nenesiotu smile.gifsmile.gif



Man tai super mintis, grazus zodziai mirksiukas.gif
Nesuprantu kodel galetu nenesioti, nieko izeidziancio, nieko vulgaraus, tik linksma fraze rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelyte @ 2008 02 10, 22:01)
manau toki vakara ten bus laaaaaaaaaaabai daug žmoniu, dar neteko ten nei karto būt vakare ir kad būtume vieni, man pvz tai gadina visa reikala, bet gal kitiems ne g.gif  smile.gif  nors pati mintis kažkur nuvažiuoti kur gražus vaizdas ir galima pasimėgauti vienas kitu ir saldumynais liuks:)

va butent man ta paty drauge sake kad bus daaaaauugg zmoniu, bet as jai sakiau kad juk tik pasedeti vaziuoji friends.gif , o ne kakza daugiau veikti devil.gif ( as cia apie lovos reikalus). o man tai netrukdo kad kiti sedes, smile.gif juk gali gerti kava ar arbata ir megautis saldumynais masinoje, o ne ten ant tu suoliuku( berots ten yra. je8i kiek dar prisimenu nes ten senei buvau) nu ne esme bet vis vien ten veziu savo MB
Papildyta:
QUOTE(Marge @ 2008 02 10, 22:33)
Tai kas finale galvosi? biggrin.gif Nezinau, ar tik as viena cia taip galvoju daug, bet man atrodo, kad neiseis su tais kauliukais nieko biggrin.gif
Papildyta:
Sitas uzrasas fainas ax.gif bet vistiek manau nenesiotu smile.gifsmile.gif

na finale gavosi geltonas(kartona tik toky gavau) su raudonu -kubikas (na uzrasus rasiau ranka ant raudono popieriaus ir klijavau prie kubiko sieneliu), na gal ne labai ten dailiai tie uzrasai gavosi(su kompu butu graziau, ale printerio neturiu o pas ka yra reikia vaziuoti tolokai), bet visas darbas ir bendras vaizdas man patiko biggrin.gif toks darbas nuo sirdies biggrin.gif tikiuosi mano MB patiks. o tuos is meciau kubikus kur man slykstus gavosi, nes spalva tai tikrai ne kokia.
na kai man nesigavo galvojau kad varysiu i parduotuve kokia su venyru, medzioti kubiniu dezuciu. taip gal paprasciau butu tik uzrasus uzklijuoji ir vsio, ir tvirtesnes ale pasedejau su liniuote pasimatavau ir bendras vaizdas man thumbup.gif dar kai tu padarei -kad pipru idejau nes labai fainei barska . biggrin.gif mirksiukas.gif nepyk tavo ideja pasinaudojau
Papildyta:
dar galvoju kaip cia idomei ta dovana supakuoti g.gif
Atsakyti
T-Idejos firmoje galima uzrasus deti tik ant ju marskineliu ar galiu ir savo atsinesti, gal kas zinot?
Atsakyti
Į T-idėjas galima atsinešt ir savo marškinukus, tik jie tada perspėja, kad neatsako už kokybę, jei atsiluptų ir pan. Nes aš nešiau vieną kartą paklodę, ant kurios spausdinau nuotraukytę, tai irgi lygiai taip pat įspėjo, kad jeigu kas, jie neatsako, nes atseit ta paklodė ne jų, o mano atsinešta biggrin.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja tas geris? 4u.gif su tais klijavimais? cia tik ant medvilnes klijuoja ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2008 02 12, 13:02)
cia dovanu ar sau? kaip atrode? o kaip su plovimu? ar vienkartinis reikaliux cia?  g.gif  mirksiukas.gif

Čia buvo dovana smile.gif Niu visus rūbus, ar šiuo atveju paklodę, ant kurių yra užlipdyti tie piešinukai, reikia plauti rankomis 30 laipsnių temperatūroje smile.gif Tos merginos, dirbančios T-idėjose įspėja ir dar užlipina lipduką su visais nurodymais mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes, turiu prasyma,gal kuri daret etiketes ant butelio su meiles eliksyro sudetim ir vartojimu? nu niekaip nesugalvoju kokia sudeti uzrasyti ir kaip smagiai ji vartoti, gal galit parasyt pavyzdeli?
Atsakyti
QUOTE(sniegyte @ 2008 02 12, 18:18)
sveikutes, turiu prasyma,gal kuri daret etiketes ant butelio su meiles eliksyro sudetim ir vartojimu? nu niekaip nesugalvoju kokia sudeti uzrasyti ir kaip smagiai ji vartoti, gal galit parasyt pavyzdeli?

as drauges gimtadienui dariau toky butely na parasciausia radau nete piesinuka tinkanti. ji sumazinau kad butu etikete. sampo antroje puseje parasiau tosta. priklijavai paipurskiau dazais kur purskiama egles sakas. dar sniegelio.

user posted image
user posted image
gali palipdyti sirdutemis nudazyti raudona spalva na cia daugiau tikut tau akriliniai dazai.
as cia biski pamasciau. blush2.gif

meles elekyro 100 proc sudetis:
aistra 25 proc
meile 50 proc
susizavejimas 10 proc
ekstaze 10 proc
laime 5 proc
pagimta amuru nuosatabia valentino diena, vynuoges sampanui auginamos specialiai atrinktuose rojau soduose, uztikrina dieviska kokyb3. brandintas ilgus metus,
laikymas nuo -5 iki+25
vartojimo budas; vartoti vakare atsaldzius su didele meile biggrin.gif

galetu buti etiketes pagrindinis lapelis ;leista myleti tik nekarstai leista buciuotis,tik atsargiai,leista dalyntis meiles jausmais,tik su vienu,o ne su vysais
reiktu pasiziureti kas etiketes antrojojepuseje gaila neturiu p oranka kai buna vynu ar sampo aprasymas

na va cia gal ka panasaus suglavosi
http://www.eroshop.l...-KamaSutra.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 12 vasario 2008 - 16:49
Ritperliukas ta bonkyte super atrodo thumbup.gif jau susigundziau ir as taip padaryti, tik nezinau,ar laiko uzteks... Taip kad dalinkimes i sveikata vienos kitu idejomis mirksiukas.gif Nufitokink jei gali kauliukus, idomu kaip ten tau jie gavosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 12 vasario 2008 - 19:42