Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Marge @ 2008 02 08, 16:05)
ritperliukas dekui 4u.gif tuoj vaziuosiu i maxima rolleyes.gif
Ai beje dar sugalvojau viena dovana, nupirksiu paprastus baltus apatinius, nunesiu kur klijuoja uzrasus ir uzrasysiu ant uzpakaliuko "Mano pipiras" (as ji taip visada vadinu smile.gif ) manau tikrai orginalu ir visai nebrangiai turetu kainuoti.

visai nieko ideja tik kazi keik kainuos parasyk kiek mokejai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 08, 15:14)
visai nieko ideja tik kazi keik kainuos parasyk kiek mokejai  biggrin.gif



Tai vat apatinius pirkau pramones maximoj apacioj 15Lt kainavo UT ir nuveziau i hyper maxima, kad uzrasa uzdetu, dar ten 12Lt, tai 27Lt isviso, manau nera labai daug... rolleyes.gif Vaziuosiu veliau pasiimt, paziuresim kas ten gavos ax.gif
Beje jau pasidariau kauliukius, labai fainai atrodo thumbup.gif tik as dar i vidu truputi pipiru priberiau, kad barsketu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 08 vasario 2008 - 18:42
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 07, 23:10)
ech per velai parasiai tikrai buciau varius pirktis, bet tektu organizuotis is kazko spauzdintuva. as jau ta diploma atsispauzdinau maximoje sumokejau uz kauliukus 2 lapus ir ta diploma spalvotai. uz viska 5 lt  verysad.gif bet gera ideja. reiktu kam nors gimtadienio proga padovanoti toky dalyka  thumbup.gif
Papildyta:
nors gal dar yra laiko riekia pabandytinuvaryti  thumbup.gif
Papildyta:

bet ten tik lapas tas ane kaip buna diplomai nieko neprirasineta  toks cielas lapas ir tik tenremai ir pagrazinimai uzdeti ir viskas . nes jei ten kakzas parasyta tai nelabai tinka.


Ten paprasti lapai, su graziu remeliu ar kokiu paveiksliuku sone, nu tikrai bus tinkami, as tai draugei per mergvakari ant tokio tipo lapo atspausdinau mergystes priesaika, tai tikrai super, nelyginsi kur kad ant paprasto lapo spausdinta ax.gif


QUOTE(Marge @ 2008 02 08, 15:05)
ritperliukas dekui 4u.gif tuoj vaziuosiu i maxima rolleyes.gif
Ai beje dar sugalvojau viena dovana, nupirksiu paprastus baltus apatinius, nunesiu kur klijuoja uzrasus ir uzrasysiu ant uzpakaliuko "Mano pipiras" (as ji taip visada vadinu smile.gif ) manau tikrai orginalu ir visai nebrangiai turetu kainuoti.


Faina mintis rolleyes.gif
As vienais metais dariau maikute su uzrasu, ant priekio - Mano sirdi paverge Sandra, ant nugaros - as uzimtas rolleyes.gif Jam tai labai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sanrea @ 2008 02 08, 23:24)
As vienais metais dariau maikute su uzrasu, ant priekio - Mano sirdi paverge Sandra, ant nugaros - as uzimtas  rolleyes.gif  Jam tai labai patiko  rolleyes.gif



Man irgi tokie dalykai patinka, bet nedaryciau ju saviskiui jau vien delto, kad jis TIKRAI jos neuzsidetu schmoll.gif biggrin.gif o va apatinius tai tikrai nesios, juk niekas nemato, ar ten kas parasyta ar ne biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 08 vasario 2008 - 23:52
QUOTE(Marge @ 2008 02 09, 00:50)
Man irgi tokie dalykai patinka, bet nedaryciau ju saviskiui jau vien delto, kad jis TIKRAI jos neuzsidetu schmoll.gif  biggrin.gif o va apatinius tai tikrai nesios, juk niekas nemato, ar ten kas parasyta ar ne biggrin.gif  ax.gif


Maniškis ta maikute nelabai ir nesioja biggrin.gif
I soda kai varom, prie ezeriuko tai uzsideda, bet i miesta tai neitu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanrea: 09 vasario 2008 - 00:22
QUOTE(Marge @ 2008 02 08, 20:40)
Tai vat apatinius pirkau pramones maximoj apacioj 15Lt kainavo UT ir nuveziau i hyper maxima, kad uzrasa uzdetu, dar ten 12Lt, tai 27Lt isviso, manau nera labai daug...  rolleyes.gif Vaziuosiu veliau pasiimt, paziuresim kas ten gavos ax.gif
Beje jau pasidariau kauliukius, labai fainai atrodo thumbup.gif  tik as dar i vidu truputi pipiru priberiau, kad barsketu biggrin.gif

o ant kokio tu popieriaus darei ant kartono dar tuos kauliukus klijavai ar tik taip is parasto lapo padarei g.gif , nes man biski nesigavo sujungti ju nes klijavau dar juos ant kartono ir kai uzklijavau su lipalu printerio spalvos persimuse ir gavosi visai ne raudonas orudas kazkoks dabar misliju kad pati nusibraizysiu tuos kauliukus biggrin.gif
Atsakyti
o gal kuri zino kur vilniuj yra to popieriaus diplomams?ar akropoly matet kas nors?
Atsakyti
wub.gif as net neisivaizduoju ka savo brangiausiajam padovanot doh.gif kazkaip seis metais negalvota as visai, galvoju gal su tais apatiniais nebloga mintis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LED @ 2008 02 10, 01:44)
wub.gif as net neisivaizduoju ka savo brangiausiajam padovanot  doh.gif  kazkaip seis metais negalvota as visai, galvoju gal su tais apatiniais nebloga mintis   smile.gif  4u.gif

as pvz nieko nepirksiu savo brangiajam is davanu, na tik diploma padariau ir tuos kauliukus, juk valentino diena kaip cia viena mama minejo ne cackiuose esme.
as dar savo brangiaja padarysiu taip nuvesiu i apzvalgos rata(na siokia tokia bus naktine ekskursija biggrin.gif ) ir ten gersim kava, valgysim rafaelo ir megausimes graziu vaizdu. biggrin.gif na jau sita valentinkei MB gaus daug staigmenu. kazi g.gif ar jis ka nors sugalvos. nes sakiau kad cackiu nenoriu schmoll.gif pagalvok ka idomaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 10 vasario 2008 - 09:45
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 09, 12:32)
o ant kokio tu popieriaus darei ant kartono dar tuos kauliukus klijavai ar  tik taip is parasto  lapo padarei  g.gif , nes man biski nesigavo sujungti ju nes klijavau dar juos ant kartono ir kai uzklijavau su lipalu  printerio spalvos persimuse ir gavosi visai ne raudonas  orudas kazkoks dabar misliju kad pati nusibraizysiu tuos kauliukus  biggrin.gif



Tai as kai spauzdinau, tai paprasiau, kad ant storesnio popieriaus padarytu ir klijavau su sausais klijais, tik virsaus niekaip neisejo suklijuot, tai su izolecija suklijavau biggrin.gif bet siaip tai viskas ok gavosi, gal tau atspauzdino ant plono popieriaus g.gif
Papildyta:
QUOTE(cerkad @ 2008 02 09, 19:39)
sita ideja ir man patiko. pasivogsiu gerai? blush2.gif  ax.gif



prasom prasom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 10, 11:43)
as pvz nieko nepirksiu savo brangiajam is davanu, na tik diploma padariau ir tuos kauliukus, juk valentino diena kaip cia viena mama minejo ne cackiuose esme.
as dar savo brangiaja padarysiu taip  nuvesiu i apzvalgos rata(na siokia tokia bus naktine ekskursija  biggrin.gif ) ir ten  gersim kava, valgysim rafaelo ir megausimes graziu vaizdu.  biggrin.gif  na jau sita valentinkei MB gaus  daug staigmenu. kazi g.gif ar jis ka nors sugalvos. nes sakiau kad cackiu nenoriu schmoll.gif  pagalvok ka idomaus.

kur tu kaune ta pazvalgos rata radai g.gif ar cia apie miesto panorama sneki g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2008 02 10, 13:17)
kur tu kaune ta pazvalgos rata radai  g.gif ar cia apie miesto panorama sneki  g.gif

na mes taip ji vadinam na kur aleksoto kalnas kur funikulierius yra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Marge @ 2008 02 10, 13:14)
Tai as kai spauzdinau, tai paprasiau, kad ant storesnio popieriaus padarytu ir klijavau su sausais klijais, tik virsaus niekaip neisejo suklijuot, tai su izolecija suklijavau biggrin.gif bet siaip tai viskas ok gavosi, gal tau atspauzdino ant plono popieriaus g.gif
Papildyta:
prasom prasom 4u.gif

va kad buten nepagalvojau, tai ant plono spauzdino, o as paskui ant kartono klijavau, tai man tokios fe spalvos gavosi, teko sava ranka perdarineti. tuos kauliukus pasiimiau dezute, na kur buna lemputes idetos kad neusduztu, tai va isardiau ta dezute ir nusibraiziau pagal jos konturus kad gautisi kubas, na tai va persibraiizau teko biski su liniuote pavargti. biggrin.gif bet pasidariau kuba. as irgi su izoliacija tuos krastus apvariau biggrin.gif nes jei nelabai grazus isejo o ta kuba klijavau su super glue. kazkaip iskarto tvirciau krastukai susikibo biggrin.gif
Atsakyti