Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

sveikutes mergytes drinks_cheers.gif visu pirma tai jau saunuoles jus labai 4u.gif

priminsiu pora nerealiu minciu is pradziu forumo: (nzn bet man tai nerealios pasirode)

"Vienais metais susiorganizavom su keliom mergynom, kad butu linksmiaus. Vyrus perspejom, kad tokia tokia val jie butu toje kavineje, kur su barmenu buvo sutarta, kad jiems bus padeta isgert, lekstutes, kuriose kiekvienos laiskas savo vyrui. Jie susirinko, isgere ir laukia kas bus toliau, nes kiekvienas mane, kad vakaras bus toks-jis nueina i kavine, ateina zmona ir tada dviese romantiskai pavakarieniauja, o cia atejes i kavine rado dar draugu pora. Tuo tarpu mes susirinkome vienuose namuose, persirengem laisvo elgesio mergynomis, makiazas, perukai (butinai). Susedom i limuzina (tada dar berods jis nebuvo jau toks "nuvalkiotas" reikalas, kaip dabar ) ir nuvazevom prie tos kavines. Paskambinom vienam is ju ir pasakem, kad iseitu i lauka. Iseje pamate lima, isedant buvo tokiu, kurie nelabai is pirmo zvilgsnio mus pazino Sake pagalvojo "Zmonos mergu mums nupirko... Jofana, ka reiks daryt, ka sneket"... Gera valanda vaisinom savo vyrukus sumustiniais, tauriais gerimais, gerem sampana ir vazinejomes. Nusivezem juos i pirtele, susokom "undineliu" soki, kuri buvom surepetave Vakarelis tesesi toliau smagiai...

Kitais metais dviese su drauge organizavom savo vyrams Pirmiausia palikom laiskus saviskiams namie. Nurodymas buvo tiksliu laiku nueit pas uosvius (jos vyras, pas jos tevus, maniskis pas mano). Laiskai visi buvo ne tai, kad "19.30 buk pas mano tevus", oj nea... Ten su uzuominomis, kad tokia val. Taves lauksiu pas man brangiausius zmones ar pan. Pas tevus mano isgere sampano musu metiniu proga ir is mamos sutartu laiku gavo kita laiska, kur buvo sufleris nuvaziuot i viena mums abiems gana ypatinga kavine Kavineje irgi gavo "isgert" ir is barmeno sutartu laiku laiskeli (toj kavinej jau susitiko musu abieju vyrai). Tada turejo vaziuot iki Rotuses. Sutartu laiku prie ju priejo dvi panos ir perdave musu laiskelius (jie dar is kvepalu kvapo turejo atskirt kuris kurios). Tada jau jie turejo atvaziuot i restorana, kur mes ju laukeme. Suvalgem vakariene, gavom pakvietimus is savo vyruku praleist su jais savaitgali prie juros kaip padeka uz gera vakara Iseidinejom is restorano-mes juos uz parankiu ir sakom "Cia dar ne viskas", i lifta ir i kambarius, kur dege zvakes ir t.t.

Kai arteja si diena, man net dantis ima nieztet kaip ka sumastyt Sie metai jau suplanuoti, taciau pacios suprantat - parasyt negaliu

Antraji varianta aprasyta galima daryti ir vienai-nebutina kompanija kaip pirmu atveju Galima skirtingose vietose palikt rastelius, kur surastu, o "galineje stoteleje" jam gali paduoti pvz dovanele kur raktas, o ant jo isgraviruota "Tai raktas, nuo mano sirdies. Ar nenoretum jos atrakint?... Lauksiu Taves savo namuose...". O jus namie jo laukiat su vakariene arba pati vietoj vakarienes

Galima is pasto siust telegramas kas pora valandu Po viena zodi tarkim. Paskutini zodi jis perskaitys ant jusu gryzes namie

Kasete su striptizu (pacios susoktu) jau rodos buvo mineta Nusifilmuojate, padovanojate ir ta vakara kartu ziurite, salia galite dar susokt ir gyvaji varianta

Mergynos, netingekit-tik pasedekit ir pamastykit Svarbu ne dovanos dydis, brangumas, o jos pateikimas"

Atsakyti
Manau per wordo programa galima kazkaip uzdeti tuos remelius diplomui smile.gif sorry bet as šita ideja irgi pasinaudosiu...žiaurej faina ir juokinga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Šeip buvau sumasčius saviškiui nupirkt ta nauja GILETTE FUSION POWER ar kaip jis ten vadinas....mat nelabaj jau megsta skustis, tai cia tokia praktiska dovanele bus (sake kad jo kaina siekia apie 45 lt), o seip priedo pridėsiu diploma ilaminuota ant raudono lapo, o gal net ir irėminsiu g.gif butu smagiau, kad wisi draugai pamatytų rolleyes.gif ir dar MEILĖS MEDUKĄ pagaminsiu....nupirksiu gražų gėlių vazonėlį į jį pribersiu vonios druskų, akmenukų (tipo žemė bus) į ta "žemę" pasodinsiu graikinį riešutą, jame bus mažytis meilės raštelis, o riešutas bus suklijuotas, kaip niekur nieko mirksiukas.gif tada kokia iš daržo šakelę gražesnę prigrėbsiu ir ją aplipdysiu orandžiniais lapeliais (mat valentino medis-migdolmedis, žydi orandžiniais lapais, buvo kažkurios mamytės pasokojimas įdėtas, šiame forume) ir šitą meduką dar papuošiu širdutėm popierinėm ir šokaladinėm ir iš saldžių majų dar nupirksiu boružėlių patupdysiu , jei rasiu ir drugelių.....turėtų atrodyti pavasariškai ir mielai wub.gif ....

Beje dar pridėsiu instrukciją....kaip juo naudotis...tik teksto niekaip nesukeverzioju....neina išdėstyt minčių g.gif oh ta meilė.... biggrin.gif

P.S: kam patiko galit skolintis idėja 4u.gif 4u.gif 4u.gif

WISOMS SUPERMAMYTĖMS LINKIU KUO DIDESNĖS MEILĖS wub.gif PA :*~~
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Qlka: 07 vasario 2008 - 14:51
QUOTE(rutuks @ 2008 02 07, 10:02)
visos kurios man atsiunte savo emailus atsiusiu visoms vakare, o kurios dar norite, tai siuskite man i az savo pastus  4u.gif

4u.gif Vakar Varliukes padedama, gavau brezinuka ir pasidariau abu kauliukus - kubikiukus...greitai sumaliau kazka biggrin.gif ...nes laiko ne upes ...na, tokie jie
user posted image

user posted image

rutuks noreciau as tau juos palikti, nes sia nakti isskrendam, ir jei atsiras mergaiciu kurios pageidautu, gal galetumei pasirupinti persiuntimu?? I az, prasau, imesk man savo el.pasta. Issiusciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 02 07, 16:02)
4u.gif Vakar Varliukes padedama, gavau brezinuka ir pasidariau abu kauliukus - kubikiukus...greitai sumaliau kazka  biggrin.gif ...nes laiko ne upes ...na, tokie jie
user posted image

user posted image

rutuks noreciau as tau juos palikti, nes sia nakti isskrendam, ir jei atsiras mergaiciu kurios pageidautu, gal galetumei pasirupinti persiuntimu?? I az, prasau, imesk man savo el.pasta. Issiusciau mirksiukas.gif

wow super,labai graziai padirbejai thumbup.gif
parasiau i az savo el pasta,gali siusti,jei kas nores siu kauliuku eskizu,galesiu persiusti mirksiukas.gif
Papildyta:
beje visoms kurios buvo atsiuntusios man savo el pastus i az jau issiunciau ka buvau zadejus mirksiukas.gif
jei dar kas nori paziureti,rasykit man i az savo el pastu adresus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2008 02 07, 16:35)
sakyk o kaip apipavidalinai? gal zinai is kur galima paimt remeliu diplomu? 4u.gif

as tai eisiu i maxsima ir isirinksiu grazesnius remelius nusipirksiu ir ireminsiu, gal tuos kur tik stiklas, nz nu kad tiktu A4 formatui, jei smalsu paziureti kaip atrodo galiu atsiusti tau, tik parasyk savo e-meila man i az
galvojau kad sapuzdinsiu ant spalvoto lapo na tarkim raudono ar ruzavo, bet pamislijau kad ruzavas man biski per saldu, o ant raudono tam diplome uzdejau su Wordu dar raudona pieisnuka ir remelius tad nesimatys t u remu nusprendziau ant balto lapo sapuzdinti taip bus ryskiau.
seip turiu cia vienus remelius A4 formato bet nz ar jie gerai tarodys kai idesiu ta jau atspaudinta diploma siandien varysiu atspaudinti ta diploma. matysiu kas gausis biggrin.gif

tiesa dekui rutuks uz kauliukus man tie raudoni grazesni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2008 02 07, 15:35)
sakyk o kaip apipavidalinai? gal zinai is kur galima paimt remeliu diplomu? 4u.gif



Kaune Laisves alejoj centriniame knygyne, toj vietoj kur pardavinejami ivairus atvirukai yra pardavinejamas ir specialus popierius diplomams, labai graziai apipavidalintas ant gero popieriaus, yra skirtingi vaizdai ivairiom progom, o kaina vieno lapo apie 3-4Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sanrea @ 2008 02 07, 22:41)
Kaune Laisves alejoj centriniame knygyne, toj vietoj kur pardavinejami ivairus atvirukai yra pardavinejamas ir specialus popierius diplomams, labai graziai apipavidalintas ant gero popieriaus, yra skirtingi vaizdai ivairiom progom, o kaina vieno lapo apie 3-4Lt    mirksiukas.gif

ech per velai parasiai tikrai buciau varius pirktis, bet tektu organizuotis is kazko spauzdintuva. as jau ta diploma atsispauzdinau maximoje sumokejau uz kauliukus 2 lapus ir ta diploma spalvotai. uz viska 5 lt verysad.gif bet gera ideja. reiktu kam nors gimtadienio proga padovanoti toky dalyka thumbup.gif
Papildyta:
nors gal dar yra laiko riekia pabandytinuvaryti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sanrea @ 2008 02 07, 22:41)
Kaune Laisves alejoj centriniame knygyne, toj vietoj kur pardavinejami ivairus atvirukai yra pardavinejamas ir specialus popierius diplomams, labai graziai apipavidalintas ant gero popieriaus, yra skirtingi vaizdai ivairiom progom, o kaina vieno lapo apie 3-4Lt    mirksiukas.gif

bet ten tik lapas tas ane kaip buna diplomai nieko neprirasineta toks cielas lapas ir tik tenremai ir pagrazinimai uzdeti ir viskas . nes jei ten kakzas parasyta tai nelabai tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 07 vasario 2008 - 22:02
Skaičiau skaičiau ir susigudžiau ir as tuos kauliukus pasidaryt rolleyes.gif Tik nežinau kodėl, man taip atrodo, kad nieko neišeis ten mum blush2.gif
Tiesa, gal žinot kur Kaune spalvotai spauzdina?
Atsakyti
QUOTE(sanrea @ 2008 02 06, 21:56)
nupirkau masazui aliejuka, sirdutes formos duso zele, ir svarbiausia jau ilgokai rinkau ivairias meiles daina, romansus, balades.. irasysiu i kompakta ir isgraviruosiu kompakto virseli kaip nors graziai  4u.gif
beja dar valentino dienos ryta, jam uz masinos valytuvo uzkisiu atvirute, ten parasyta: (gal kam pravers)
Kai Tave sutikau, nezinojau, kur mus nuves meile...
Net neisivaizdavau, koki nuostabu pasauli Tu man atversi...
Dabar neabejoju,kad ta diena buvo laimingiausia mano gyvenime.

Nu sitie zodziai man super  thumbup.gif  wub.gif

tiesiog skaitau ir negaliu,na tokios mintys vienodos bigsmile.gif ,lygiai taip pat prisisiunčiau dainų ir įrašysiu į kompaktą,o vietoj viršelio įdėsiu mudviejų nuotrauką wub.gif žvakių šviesa,rusenantis židinukas,vyno taurelės,masažiukas,muzika ko tik reikia romantiškam vakarui wub.gif
žodžiai labai gražūs rolleyes.gif
gražūs tie kauliukai jūsų,esu nupirkus vyrui per sukaktį,bet su meilės pozomis,ir dar niekaip neišbandėme-nepažaidėme ax.gif tai per Šv. Valentinkę būtinai pasinaudosime,deje labai buvo patenkintas manasis wub.gif
dar prieš kelis metus aš saviškį naktį kai giliai miegojo buvau aplipdžiusi širdelėmis,net visą piniginę,kelis lt,buvo nustebęs wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bitutė*: 07 vasario 2008 - 23:29
Aš čia tokią vieną idėją turiu taip pat. smile.gif Padarai su kompu šampano buteliui naują etiketę su kokia gražia jūsų nuotrauka ir parašai meilės eliksyras wub.gif dar galima sudėtį kokią išmastyti. Esu darius tokių su jaunystės eliksyro užrašu tai čia irgi nebloga idėja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DarkMind: 08 vasario 2008 - 09:06
QUOTE(Marge @ 2008 02 08, 01:08)
Skaičiau skaičiau ir susigudžiau ir as tuos kauliukus pasidaryt rolleyes.gif  Tik nežinau kodėl, man taip atrodo, kad nieko neišeis ten mum blush2.gif
Tiesa, gal žinot kur Kaune spalvotai spauzdina?

as pramones maxsimoje antrame aukste kur intereneto svetaine yra. prie can can picerijos spauzdinau ten vienas lapas priklasuomai kiek spalvos isgadina kainuoja nuo 1.5iki3 lt
tai sumokejau uz kauliukus ir diploma viso 5lt
Papildyta:
dar pabandyk kur yra ta firma copy 1 atrodo taip vadinas ituretu sapuzdinti irgi saplvotai toliau zinau laisvesalejoje bet kur tiksliai nepamenu zinau ienas lapas kainavo 2 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 08 vasario 2008 - 13:29
ritperliukas dekui 4u.gif tuoj vaziuosiu i maxima rolleyes.gif


Ai beje dar sugalvojau viena dovana, nupirksiu paprastus baltus apatinius, nunesiu kur klijuoja uzrasus ir uzrasysiu ant uzpakaliuko "Mano pipiras" (as ji taip visada vadinu smile.gif ) manau tikrai orginalu ir visai nebrangiai turetu kainuoti.
Atsakyti