Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Gitatuka @ 2008 02 05, 17:41)
4u.gif Idomi ideja, gal turi gatavus pavyzdzius?

QUOTE(Varliuke @ 2008 02 06, 00:46)
P.S. o gal kas turit parodyti jau savo idejas kauliukui t.y. gal jau kas pasigamino ir galetu foto parodyti  smile.gif 

na as turiu tuos kauliukus nuo pernai metu,tai ryt nufotkinsiu jei grisiu anksciau uz MB,nes sakys kam tu cia fotkini juos? lotuliukas.gif doh.gif
QUOTE(Gitatuka @ 2008 02 06, 15:37)
Mergaites, gal kuri turit kauliuku paruostu spausdinimui???

as pabandysiu paieskoti,man atrodo kad lygtais nebuvau istrynus is kompo,na paieskosiu,parasysiu jei ka
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 06, 20:08)
Aukštojo mokslo
DIPLOMAS

nu cia tai geras,supersaunuole thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rutuks @ 2008 02 06, 21:24)
as pabandysiu paieskoti,man atrodo kad lygtais nebuvau istrynus is kompo,na paieskosiu,parasysiu jei ka

radau,tai kas norit,galit parasyti savo emailus,as ryt vakare atsiusiu kokius as dariau pernai,paziurejau,nu tikrai yra zodeliu kurie kazkaip gal sudetingai padaromi,bet kazkaip problemu nekilo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aureja25 @ 2008 02 06, 18:16)
tarkime, as neisiviazduoju kur detu mano vyras laikrodi su sirdelem  doh.gif labai rimtai pagalvokite pries pirkdamos toki...... biggrin.gif toks daiktas tiktu nebent lovelaso miegamajame  lotuliukas.gif


na mane ne taip supratai, ten normalus sieninis laikrodis, jokiu sirdeliu nera ir namie kabant neatrodys "valentininis"
fainumas tame kad ties kiekviena valanda skirtingom kalbom parasyta "As tave myliu"
na man tai labai originaliai atrode 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif Mergickos,ka patartumet,pirma Valentino diena kartu,a?smile.gif
Atsakyti
http://www.kaveikti....details&id=6661
va cia ta nuoroda kuria radau rpeis tai bandziau kazko neleido
Papildyta:
QUOTE(rutuks @ 2008 02 06, 23:02)
gali atsiusti man i az savo el pasta,atsiusiu eskiza pati radau wordiniam dokumente  rolleyes.gif
Papildyta:
Nusiunciau visoms kas parase si vakara,jei dar bus norinciu,tai atiusiu tik ryt vakare  mirksiukas.gif

as irgi noreciau tu kauliuku blush2.gif asiku jei galima
Atsakyti
tikraj padaugejo nauju ideju kai liko tik savajte iki velentinkes biggrin.gif
Atsakyti
O kad vyrai taip suktu galvas del musu ax.gif
Atsakyti
As siemet tai tokia paprasta dovanele dovanosiu, nupirkau labai grazia dezute, i ja pripyliau rafael saldainiu, nupirkau knygute tokia mazyte apie meile, tiesiog super zodziai (nebanalus, negirdeti), dar nupirkau masazui aliejuka, sirdutes formos duso zele, ir svarbiausia jau ilgokai rinkau ivairias meiles daina, romansus, balades.. irasysiu i kompakta ir isgraviruosiu kompakto virseli kaip nors graziai 4u.gif
beja dar valentino dienos ryta, jam uz masinos valytuvo uzkisiu atvirute, ten parasyta: (gal kam pravers)
Kai Tave sutikau, nezinojau, kur mus nuves meile...
Net neisivaizdavau, koki nuostabu pasauli Tu man atversi...
Dabar neabejoju,kad ta diena buvo laimingiausia mano gyvenime.

Nu sitie zodziai man super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti

Siandien maciau parduotuveje sirdute - dezute , parduodama su mini pincetu , ir ji pilna ritineliu su visokiais maloniais ir isdykusiais veiksmais ax.gif mintis kaip ir kauliuku , bet gal paprasciau pasigaminti ax.gif
Atsakyti
sanrea netokia ir paprasta tavo valentino dovanele mano manymu tai visai mielai sugalvojai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aasimah @ 2008 02 06, 23:54)
Siandien maciau parduotuveje sirdute - dezute , parduodama su mini pincetu , ir ji pilna ritineliu su visokiais maloniais ir isdykusiais veiksmais  ax.gif  mintis kaip ir kauliuku , bet gal paprasciau pasigaminti  ax.gif


niu paprastumo tai manau kad paprasta pasigaminti, bet jau del tu veiksmu gal daugiau reiktu galvele pasukti g.gif
bet siaip tai ir visai fainas dalykelis sirdute - dezute gali nusipirkti nesunku manau rasti butu o ten prisimeti prisirases visokiausiu lapeliu ir trauki net pinceto nereikia visai nieko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varliuke: 06 vasario 2008 - 23:08
QUOTE(ievikee @ 2008 02 06, 21:58)
Sweika! o kur matei tokia pirkt?  smile.gif  ir kiek kainavo?  smile.gif


Olandija 4u.gif


bet parasiau del minties , nes lengva , jei neiseitu su kauliukais visada galima taip , nes kiek stovejau eileje 3 paneles pirko tas sirdutes , cia tu kauliuku daug poru turi , tai vis to naujo iesko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 02 06, 21:43)
O kad vyrai taip suktu galvas del musu ax.gif

zinok mes irgi sukame galva ne ka maziau tongue.gif smile.gif
Atsakyti