Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena

QUOTE(Asta1 @ 2008 01 31, 08:42)
Sveikutes ruosiuosi ir as valentinui tik nezinau ka tokio padovanoti savo brangiausiam parduotuvese viskas tas pats kelinti metai iseiles pabode neidomu
O gal zinote kaip pasigaminti roze lede?
user posted image

tikraj labak sauni mintis, bet gajla kad ledas istirps verysad.gif turiu pasiulyma gal galima kur nors gauti tokios zeles kaip pwz buna zvakes tokios kaip zele ir viduj yra piesinis, bet uzpiltas zele permatomu. tik va beda kur jo gauti g.gif gal kas zinote is kur gauti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jr_Sania @ 2008 01 31, 20:24)
tikraj labak sauni mintis, bet gajla kad ledas istirps  verysad.gif  turiu pasiulyma gal galima kur nors gauti tokios zeles kaip pwz buna zvakes tokios kaip zele ir viduj yra piesinis, bet uzpiltas zele permatomu. tik va beda kur jo gauti  g.gif  gal kas zinote is kur gauti?  ax.gif

Na neisivaizduoju.Gal kokiuose SENUKUOSE,kur gipso apdailas daro,tai is tu zele lieja formas.Nezinai,o gal kur kokioje dailes parduotuveje g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Pernai tai pasidariau erotine fotosesija ir puzzle is graziausios nuotraukos jam norejau padovanoti, tik deja, kad spejom issiskirti doh.gif Nu aisku kai veliau pamate tas nuotraukas, tai iskart pas mane gryzo lotuliukas.gif Juokauju blush2.gif Siemet tai sakiau busiu gan neromantiska, gruboka, su jumoru. Dovanosiu toky oskara:

http://www_sexparduotuve_lt/preke/173/

Ir pravesiu mini oskaru ceremonija, aisku be sukneles, o su seksualiais apatiniais paskelbsiu, kad jy laimi butent jis ir padarysiu dar koky diploma, kur bus surasyta uz kokius nuopelnus skirta blush2.gif

Gal turit ideju kaip cia ydomiau dar isvyscius sia minty? g.gif Mes nelabai romantiski su MB mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2008 02 01, 13:16)
Ideja super bet kaip ta nuotrauka sukarpyti su kompu gal kas zinot ir galit paaiskinti  g.gif



As copy1 pasidariau tikra puzzle is tos nuotraukos biggrin.gif
Atsakyti
Ir as esu darius puzle internete susiradau puzles detales atsispausdinau ant nuotraukos as dariau ant vestuvines uzklijavau storesni popieriu ir ta lapa su detalem su peiliuku supjausciau laiko uzima kol ispjaustai. Vyrui labai patiko deliojo susikaupes smile.gif
dar prisiminiau esu kurus filmuka is nuotrauku isimintos akimirkos musu abieju irgi labai patiko mintis ir idomu ziureti buvo.
Atsakyti
QUOTE(ziezulablond @ 2008 01 31, 17:35)
Pernai su vyru buvome butent http://www.high-care...dex.php?masazai
Rinkomes atpalaiduojanti masaza dviems -vyrui ir zmonai- bei infraraudonuju spinduliu pirtele. Abu likom labai patenkinti. Vaisino sampanu, arbata. Pirtyje mineralinis, viskas tvarkinga ir svaru, maloni muzika ir kvapai ir t.t.
bet kas labiausiai patiko- buvome tik dviese, pvz. nereikejo pirteleje su kitais uzpakaliais trintis  doh.gif  Simet ir vel ten tikriausiai eisim  4u.gif o gal ka kita isbandyti reikes  tongue.gif

O jus uzsisakete,kad butumete tik dviese,ar cia taip jau buna?Ir kaip su tuo sampanu,nes maciau kaininike jis ikainuojamas.Jus gavote siaip,neuzsisake?Ar nieko nezinote apie sokolado masaza?
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2008 01 31, 14:11)
Zinau faina labai noriu vyrui siurpriza padaryti tik kur Vilniuje yra? g.gif

Žinau, kad Trakuose Trasalyje daro ax.gif
Atsakyti
Aš nesuku galvos dėl jiokių atrakcijų biggrin.gif

Dovanoju kiekvienais metais atviruką ir kokį mielą,paprastą niekutį ar žaisliuką simbolizuojantį mane blush2.gif hihihi.gif


Paprasta,miela,nuoširdu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 01 vasario 2008 - 19:44
QUOTE(kristina-buziene @ 2008 02 01, 20:32)
Aš nesuku galvos dėl jiokių atrakcijų  biggrin.gif 

Dovanoju kiekvienais metais atviruką ir kokį mielą,paprastą niekutį ar žaisliuką simbolizuojantį mane  blush2.gif  hihihi.gif 


Paprasta,miela,nuoširdu  4u.gif

O as tai kas met prisiekiu,kad daugiau nieko nebedarysiu,nes vyras nelabai tesistengia,bet niekaip neiskenciu doh.gif ,nes pati nerealiai megstu siurprizus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo.gif Va,kaip faina buvo siemet per gimtadieni,kai vyras vidurnakti leke pirkti geliu,kad ryte rasciau ir atvirute,kuri jam veliau pasirode netinkanti ir nupiese savo ploja.gif .O dar ir pinigeliu idejo issvajotam ''TISOT''laikrodukui,tai is viso laimes koma istiko doh.gif bijau.gif assa.gif karsta.gif hihihi.gif .Na ir kaip smagu buvo!!!Vat ir del to, zinodama siurprizo reakcija,visada stengiuosi is peties mirksiukas.gif .
Nors cia zinote,labai asmeniska yra.Kartais ir paprastesne dovanele gali buti mielesne,nei ta prabangi smile.gif
Atsakyti
Na va, o aš jau sugalvojau kokį siurprizą padarysiu per Šv.Valentiną, noriu ir su jumis pasidalinti 4u.gif Jau užsakiau butą 2k. (beje kaina 50Lt brangesnė, nes meilės diena smile.gif), nuvažiuosiu ten anksčiau viena, lovą nuklosiu rožių žiedlapiais, pridėsiu smilkalų,uždegsiu žvakių ir paleisiu romantišką muziką... Žodziu noriu padaryti kuo romantiškesnę aplinką. Atvažiuosiu pas savo Valentiną, užrišiu jam akis ir nuvešiu ten, manau jam turetų patikti 4u.gif Tiesa, dar kiniečių maisto noriu užsakyti, tik nežinau, ar taip įmanoma iš anksto susitarti, kad atveštų tikslią valandą, nežinot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 02 vasario 2008 - 10:28
QUOTE(Jr_Sania @ 2008 01 31, 18:24)
tikraj labak sauni mintis, bet gajla kad ledas istirps  verysad.gif  turiu pasiulyma gal galima kur nors gauti tokios zeles kaip pwz buna zvakes tokios kaip zele ir viduj yra piesinis, bet uzpiltas zele permatomu. tik va beda kur jo gauti  g.gif  gal kas zinote is kur gauti?  ax.gif

žinau,kur yra Kaune. žvakių fabrike Savanorių prospekte. o šiaip turėtų būti,ten,kur yra žvakių pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
galvoju padarysiu ta diploma kad yra tikras vyras, o kaip jus manot ka dar butu galima prie viso to prideti? Aciu uz patarimus
Atsakyti