Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

o clamidijos cia bakterijos gribelis, kazkaip man ausise skamba tas pavadinimas, ar kartais ir man ne tos parazitos yra. Jei kartais prisimintum vaistuku pavadinima parasyk butu idomu.Eisiu pirmadieni pas savo gynekologe reiks issiaiskint viska issamiau smile.gif
Atsakyti
Apie chlamidijozę galima pasiskaityti čia: http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=
Atsakyti
Laba, buvau siandiena pas ginekologe, tai truputi issiaiskinau kas ir kaip. Bakterijos kur randa man tai lazd-kokai, bet siandie itaria, kad gali buti pienlige man, paziuresime treciadieni koks bus tepinelis. O kas liecia citologini tai kiek pati nuskaiciau diagnoze LSIL plokscio epitelio atipija. tai va kas cia per daiktas nelabai suprantu, kiek gydytoja aiskino yra lengvo laipsnio pakitimai.
Atsakyti
Sveikutes, mano debiutas.... pirma karta cia atejau genama bedos... dare onkocitologini tepineli ar rado pakitimu....jezau kaip bijau....sake darys operacija verysad.gif konizacija berods vadinasi...su kilpute ... verysad.gif bijau...labai labai...nes pas mane ne vienoj vietoj o daug tu vieteliu kur yar pakitimia... o jei atsinaujins? as labai pergyvenu kad padarys ta operacija ir vistiek tie pakitimai bus....tik gal but kitose vietose.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramsaite @ 2007 02 26, 22:03)
Laba, buvau siandiena pas ginekologe, tai truputi issiaiskinau kas ir kaip. Bakterijos kur randa man tai lazd-kokai, bet siandie itaria, kad gali buti pienlige man, paziuresime treciadieni  koks bus tepinelis. O kas liecia citologini tai kiek pati nuskaiciau diagnoze LSIL  plokscio epitelio atipija. tai va kas cia per daiktas nelabai  suprantu, kiek gydytoja aiskino yra lengvo laipsnio pakitimai.

tai yra nedidelio laipsnio plokščiojo epitelio pakitimai-esmė:nereikia kol kas jokio gydymo,tik 2 kartus per metus atlikti onkocitologinį tyrimą,jei pereis į HSIL(didelio lapsnio)-tada reikės atlikti konizaciją.Svarbu,kad žinot,jog yra pakitimai ir profilaktiškai vis pasitikrint.
Papildyta:
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 03 01, 23:52)
Sveikutes, mano debiutas.... pirma karta cia atejau genama bedos... dare onkocitologini tepineli ar rado pakitimu....jezau kaip bijau....sake darys operacija  verysad.gif  konizacija berods vadinasi...su kilpute ... verysad.gif  bijau...labai labai...nes pas mane ne vienoj vietoj o daug tu vieteliu kur yar pakitimia... o jei atsinaujins? as labai pergyvenu kad padarys ta operacija ir vistiek tie pakitimai bus....tik gal but kitose vietose....  verysad.gif

tai darys plačią konizaciją,kad plačiai apimtų ir pašalintų tuos pakitimus.Šiaip konizacijos yra keli būdai,esmė: pašalinti pakitusį audinį.
Nebijokit,reikia džiaugtis,kad laiku atrado ir pagydys,kad neuždelsta,nes gali išsivystyt gimdos kaklelio vėžys.
Po operacijos bus profilaktiniai patikrinimai 2 kartus per metus,taip kad jei bus naujų pakitimų-jie bus pastebėti ir "sutvarkyti".Viskas bus gerai doctor.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campanula: 01 kovo 2007 - 23:34
Sveikute campanula, as tikiuosi kad viskas bus gerai..... pernai vasario menesi dare onkocitologini buvo geras....o siemet padarytas nebe.... gal labai nepazenge tie pakitimai? viska suprantu, perskaiciau ir visa sita foruma ir dar papildomos literaturos apie ta visa reikaliuka bet vistiek neramu... planuoju nestuma rudeni arba kita pavasari... blush2.gif tikiuosi viskas bus gerai...ir galesiu pastoti rudeni.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2007 03 02, 11:46)
Sveikute campanula, as tikiuosi kad viskas bus gerai..... pernai vasario menesi dare onkocitologini buvo geras....o siemet padarytas nebe.... gal labai nepazenge tie pakitimai? viska suprantu, perskaiciau ir visa sita foruma ir dar papildomos literaturos apie ta visa reikaliuka bet vistiek neramu... planuoju nestuma rudeni arba kita pavasari...  blush2.gif  tikiuosi viskas bus gerai...ir galesiu pastoti rudeni.... rolleyes.gif

Kai padarys konizaciją-ištirs audinį ir įvertins,kiek tie pakitimai pažengę.Negaliu pasakyt kiek bus pažengę,nes reikia ištirt,bet...jei praeitais metais dar buvo neblogai,o tik šiais blogai-tai statistiškai tik per maždaug 10 metų išsivysto vėžys,čia ne uždelstas atvejis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campanula: 02 kovo 2007 - 10:52
na va padare ir man konizacija sausio pradzioj. prabuvau nedarbingume 1,5 menesio, buvo kraujaviams atsinaujines praejus trim savaitem po operacijos.
ispjauto audinio tyrmas patvirtino biopsijos diagnoze, CIN 3, dziaugiausi , kad dar nebuvo vezio.
kas bijot pacios operacijos neverta, atsibudus po narkozes tikrai nieko neskauda, kelias savaites tik maudzia pilva kaip menesiniu metu. negalima daug vaikscioti, darbuotis, nes gali pradeti kraujuoti, tada reikia vaziuoti i ligonine tamponuoti kakleli, kas ne super malonu.
jei kas nori ko paklausiti prasom, as jau ase sito reikalo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(campanula @ 2007 03 02, 12:52)
Kai padarys konizaciją-ištirs audinį ir įvertins,kiek tie pakitimai pažengę.Negaliu pasakyt kiek bus pažengę,nes reikia ištirt,bet...jei praeitais metais dar buvo neblogai,o tik šiais blogai-tai statistiškai tik per maždaug 10 metų išsivysto vėžys,čia ne uždelstas atvejis smile.gif

manau pirmiausia darys biopsija, tada tik reikalui esant konizacija daro. citologinis tepinelis is tikruju nevisada teisybe rodo, jis yra daugiau pakitimu faktui, o ne laipsniui nustatyti. pvz. man tepinelis rode tik CIN1, o biopsija ir po konizacijos CIN 3. oi asaru buvo
Atsakyti
Zivilka, kelinta karta dareisi onkocitologini....? unsure.gif
Atsakyti
Tamsi, as labai ilgai nesilankiau pas ginekologa, kazkur 4 metus, o zaizdele mano buvo jau 8 metai. taigi kai pagaliau atejau, man padare pirma karta tepineli, tada dar su kolposkopu paziurejo ir siunte biopsijai. o ten jau pasake, kad laiko man duota 3 menesiai, jei nenoriu prisizaisti.
o as norejau pastoti, todel nuejau pas gydytoja pasitikrinti, sake viskas mergaite, pamirsk
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2007 03 02, 13:16)
Tamsi, as labai ilgai nesilankiau pas ginekologa, kazkur 4 metus, o zaizdele mano buvo jau 8 metai. taigi kai pagaliau atejau, man padare pirma karta tepineli, tada dar su kolposkopu paziurejo ir siunte biopsijai. o ten jau pasake, kad laiko man duota 3 menesiai, jei nenoriu prisizaisti.
o as norejau pastoti, todel nuejau pas gydytoja pasitikrinti, sake viskas mergaite, pamirsk

Pas mane ne zaizdeles o puslytes kazkokios... jau pernai sake kad yra....padare onkocitologini sako jokiu pakitimu nera...laukim kudikelio(nes pasakiau kad noriu antro vaiko), nu va dabar esu suplanavus vaikeli rudeniui...arba kitam pavasariui...padare onkocitologini ir negeras...ir dar zpv rado verysad.gif jauciu cia tas ir sugrojo.... bijau.gif
Atsakyti
na manau tau reiketu biopsija pasidaryti. matau tavo situacija kaip mano del vaiku planavimo. tai kai nustate CIN 3, sake jokiu budu negalima gimdyti, nes per ilgas nesiojimo laikas, sake pagimdysi jau sus vezio 1 ar net antra stadija.
o po kaklelio konizacijos vis tiek yra dar sansas isnesioti vaikeli nu kaip supratau 50:50. tai kazkada bandysiu koki karteli, gal pavyks
Atsakyti